Keresés

Részletes keresés

esti-2 Creative Commons License 2002.04.28 0 0 648
???
Esti
Előzmény: MajomEmber (647)
MajomEmber Creative Commons License 2002.04.28 0 0 647
Szepen elbeszelgettek it egymassal :-)
MajomEmber Creative Commons License 2002.04.28 0 0 646
ld. 638
Előzmény: dodóka90 (643)
dodóka90 Creative Commons License 2002.04.28 0 0 645
A felvásárlás tény, de nem hiszem, hogy csak ez volt a magas eladási példányszám oka. A poén az egészben az, hogy a fiúk ezzel pont azt a Kendét gazdagították, aki ellen aztán megpróbáltak keresztes hadjáratot indítani és kiseprűzték a tévéből (ez esetben spéci a közjó(ízlés) érdekében cselekedtek). Ha nem csináltak volna a pasiból áldozatot és derék polgáraink kicsit jobban szerették volna Viktort, akkor Kende csődbe ment volna. Így viszont meggazdagodott. Jól kiqrtak vele....

Szvsz nincs igazad narancs ügyben János. Bár viszonylag csendesen osont a piacra, ugyanúgy hiánycikk volt, mint a Kende könyv (én pl. a mai napig nem tudtam hozzájutni).

Érdemes lenne azon is elgondolkodni fiúk, hogy a KiSchmuck könyvének miért is nem sikerült megbuktatnia az MSZP-t vagy Kovács Lászlót. Pedig annak is kerekítettek jó nagy feneket, meg reklámot. Meg azon is, hogy bár Schmuki repült a MASZOP-ból, senki nem tervezte, hogy keresztes hadjáratot indít ellene... Emlékszik egyáltalán valaki arra, hogy írt egy könyvet???

dodó

Előzmény: esti-2 (644)
esti-2 Creative Commons License 2002.04.28 0 0 644
ME!
Szerintem a Viktor nem propaganda könyv, és a legkevésbé sem az MSZP-é! Egyszerűen egy rossz könyv! Ami a piaci sikerét illeti, Dodóka tévedésben van. A siker titka, hogy az első két kiadást a Fidesz vásárolta föl - de valóban, raklap-számra, ennek szemtanúja voltam az egyik pesti Tescoban! - érthetetlen pánikban. Ha ezt nem teszi, akkora visszhangot sem kap a könyv, mint a Csak a narancs volt című, ami ehhez képest szinte hangtalanul osont be a piacra.
Kende ügyes fickó, de ez mit sem változtat a könyv ritka gyenge voltán!
A "Narancs" könyv már más. Azt valóban forrás-értékűnek tartom, ha másért nem, éppen a riportage miatt. Hogy Fodor sértődött fideszes lenn? Hm. Nem hinném. Őszintén szólva még azt sem, hogy egyáltalán sértődött volna. Személyesen ismerem, nem az a típus. A Fideszből sem személyes sértettség okán ment el, hanem egyszerűen nem értett egyet azzal az iránnyal - és főleg azzal az okkal nem! -, melyet a Fidesz vett 93-tól. Tenni már nem tudott ellene, illetve amit tehetett volna, ahhoz nem volt kedve - ő nem piszkít a saját fészkébe -, így hát vette a sátorfáját. Nem okozott "tömeges" kilépést, pedig ha rászervez, egyetlen gesztussal szét tudta volna kapni a Fideszt! Ő a maga nevében távozott, és nem vitt magával senkit. Az a néhány ember, aki vele ment, nem létszám.
A könyvek időzítése természetesen szerintem sem véletlen, de biért baj ez? Nyilván többen olvassák olyan időben, mikor aktualitása van a dolognak, ez érthető. A kiadónak is élnie kell valamiből.
Esti
Előzmény: MajomEmber (641)
dodóka90 Creative Commons License 2002.04.28 0 0 643
Jujj ME !

Régen rossz, ha egy ilyen könyv meg tud buktatni egy kormányt. Hidd el, ez csak a tünet volt. Sikerének oka pedig maga a FIDESZ. A Kende könyv szvsz nem hozott több szavazatot a MASZOP-nak, mint amennyit elvitt. Mit is "törvényesített" Kovács László???

dodó

Előzmény: MajomEmber (641)
MajomEmber Creative Commons License 2002.04.28 0 0 642
"Csak a narancs volt interjúkötetet, amit mindenki korrekt, elfogulatlan "

- es amelyet sertodott volt Fideszesek irtak, es amelynek az idozitese megint korantsem veletlen, es amelyet kizarolag a Magyar Hirlap, Nepszava, Nepszabadsag tart elfogulatlannak es korrektnek. Gratulalok. Masreszt mutassal mar mo.-n egyetlen partot is, amelyet jogerosen elitelt bunozok vezetnek. Menni fog ?

Előzmény: kispestfan (639)
MajomEmber Creative Commons License 2002.04.28 0 0 641
"Az, hogy KL ott üldögélt a bemutatóján, szerintem is nagy ökörség volt, de ez nem a könyvet minősíti, hanem az MSZP PR-ját"

- Akkor mirolis beszelunk ? Ez egy rosszul leplezett MASZOPpropagandakonyv, aminek se a temeja, se a idozitese nem veletlen, raadasul Kovacs Laszlo mindezt torvenyesitett a bemutaton valo reszvetelevel. Pont.

Előzmény: dodóka90 (638)
kispestfan Creative Commons License 2002.04.28 0 0 640
meg ha nem abból indulsz ki, hogy ki mondja, hanem hogy mit mond, akkor valóban értesülsz majd a világ eseményeiről.
kispestfan Creative Commons License 2002.04.28 0 0 639
akkor te valószínűleg nem ebben az országban éltél az elmúlt négy évben, ha ez magyarázatra szorul. Olvass mást is a Magyar Nemzeten kívül, hátha tágul a látóköröd!

Továbbra is várom a hasonló pártok felsorolásást, amit bűnözök vezetnek!

kende könyvének nem művészeti értéke van, hanem figyelemreméltó tényeket tudhatsz meg belőle Orbán példaképedről és lopásra szerveződött szabadcsapatáról. Ajánlom még figyelmedbe a Csak a narancs volt interjúkötetet, amit mindenki korrekt, elfogulatlan munkának tart, abban is sok érdekesség van jelenlegi főnökeidről.

És hol van Kövér László?

És hol van Simicska Lajos?

mikor szólalnak meg, te biztos jobban tudod!

Előzmény: MajomEmber (637)
dodóka90 Creative Commons License 2002.04.28 0 0 638
Olvastad a könyvet ME? Mert én igen. Ritka szarul megírt darab (de ez stílus kérdése), viszont aránylag jól dokumentálja a FIDESZ történetét (az, hogy egyoldalú kétségtelen). Forrásmunkának sajnos tényleg nemigen lehet használni, ahhoz gyenge, de amit leír, az többnyire ül (leszámítva egy-két tárgyi tévedést).

Nem értem, mi ez a hisztéria körülötte. Miért van az, hogy újságok és könyvek ellen kell keresztes hadjáratot indítani? Ezek csak többé-kevésbé írni tudó emberek gondolatait örökítik meg. Lehet velük vitatkozni, lehet nem megvenni, de mi értelme harcolni ellene? Olvasd el itt a fórumon milyen hisztéria volt Kende ügyben... Vesszek meg, ha valaha meg fogom érteni.

Kende egy ritka ellenszenves pasi, nem is ír jól, szóval szerinted miért van az, hogy embertömegek álltak sorba a könyvéért, ami hetekig csak összeköttetések útján volt kapható. Ha annyira szerette az ország Viktort, akkor a könyvesboltok polcain kellett volna megrohadnia. Én inkább ezen gondolkodtam volna el a FIDESZ helyében.

Az, hogy KL ott üldögélt a bemutatóján, szerintem is nagy ökörség volt, de ez nem a könyvet minősíti, hanem az MSZP PR-ját.

dodó

Előzmény: MajomEmber (636)
MajomEmber Creative Commons License 2002.04.27 0 0 637
fideszes bíróság
- ezt az ujabb kepzavart is megmagyarazod valamikor majd ?
Előzmény: kispestfan (634)
MajomEmber Creative Commons License 2002.04.27 0 0 636
Arra a konyvre gondolsz,a minek a bemutatojan ott uldogelt Kovacs Laszlo is, es amit ezek utan nem kellene MASZOP propagandanak tekintenem ?
Előzmény: kispestfan (635)
kispestfan Creative Commons License 2002.04.27 0 0 635
Kuncze lehet, hogy erősebb kifejezést használt, de nem akart akasztani vagy lövetni. Ha Kövér vagy Schmidt is elnézést kér, neked akkor van jogod és erkölcsi alapod ezt szóvátenni!!

addig is olvasd el az A Viktort, hogy okuljál, kihez és mihez adod a neved!

kispestfan Creative Commons License 2002.04.27 0 0 634
egyenlőre nem jogerősen elitélt bűnöző Simicska APEH elnök lett. Ez Tény!

Várhegyi másodfokú ítélete csak idő kérdése, Nyilván te sem gondolod, hogy felmentik és megdicsérik, ha a fideszes bíróság is elítélte!!

Tehát fröcsögj ide olyan pártot , ahol első fokon elítélt bűnöző a választmányi elnök. Várom válasozd!

josua1 Creative Commons License 2002.04.27 0 0 632
Hol is olvasható az az elnézést kérés? (Online hiába kerestem.) neked mondta Kuncze? Az - szerintem - még kevés...
Előzmény: dodóka90 (630)
MajomEmber Creative Commons License 2002.04.27 0 0 631
Ha elnezest kert, akkor rendben van a dolog.
Előzmény: dodóka90 (630)
dodóka90 Creative Commons License 2002.04.27 0 0 630
ME, Kuncze elismerte, hogy nem a megfelelő hangnemet használta és elnézést kért(just for the record). Nem sok ilyesmit hallottunk eddig politikusoktól (mielőtt pánikolnál: nem vagyok szadeszes).

De az azért szvsz elgondolkodtató, hogy egy kétségtelenül ügyes, de jogilag teljesen megalapozatlan provokatív beadványt az OVB ilyen szinten komolyan vesz, mi több 4 tagja még helyt is ad(na) neki.

Nem akarom Kunczét védeni, de megnéztem volna mondjuk Kövér nyilatkozatát azonos helyzetben.

dodó

Előzmény: MajomEmber (628)
MajomEmber Creative Commons License 2002.04.27 0 0 629
FM = Fejer Megyei Hirlap
Előzmény: dodóka90 (624)
MajomEmber Creative Commons License 2002.04.27 0 0 628
1. hol emlitettel tenyeket ? 620-ban csak minositettel, de teny sehol. Ami van, az is teves.

2. Kuncze a heten elegge minosithetetlen hangnemben juldte el az OVB-t. Hatarozottan utasitott, hogy mit is kellene csinalnia. Hol is van itt az eredmenyek fegyelmezett tudomasulvetele ?

Előzmény: kispestfan (626)
MajomEmber Creative Commons License 2002.04.27 0 0 627
Mutass egy jogeros birosagi iteletet, utana frocsogj. Mondom jogeroset.
Előzmény: kispestfan (625)
kispestfan Creative Commons License 2002.04.27 0 0 626
se szimpatizáns, se tag.

konkrétan Kuncze melyik kijelentésére gondolsz?

mindenesetre megmosolyogató stílus, hogy nem a tényekre reagálsz hanem minősítesz. Még szerencse, hogy már nem a beírások számával jöttök

Előzmény: MajomEmber (621)
kispestfan Creative Commons License 2002.04.27 0 0 625
talán űgy hogy egy vizfejű csecsemőnyi fideszes áll le vitatkozni egy kolibrivel!

csak egy tényt ragadjunk ki, egy elítélt bűnöző a választmányi elnök. Nevezz meg bármely hasonló pártot.

Előzmény: MajomEmber (621)
dodóka90 Creative Commons License 2002.04.26 0 0 624
Tudom, hogy hülyén hangzik, de fogalmam sincs róla mi az az FM. Ma spéci nem volt időm telefonálni és kideríteni. Megtisztelnél azzal, hogy megosztod velem?
Előzmény: MajomEmber (622)
andrej11 Creative Commons License 2002.04.26 0 0 623
Hamár Fehérváron rohamosan csökken az előfizetői tábor és az eladott példányszám.
Előzmény: MajomEmber (622)
MajomEmber Creative Commons License 2002.04.26 0 0 622
olvasgass FM-et, vagy rendeld meg. Legalabb lesz egy kispesti elofizetojuk is . . . .
Előzmény: dodóka90 (619)
MajomEmber Creative Commons License 2002.04.26 0 0 621
Nygui van. Nem froscogunk. Irjunk tenyeket, mivel a jelenlegi stilusod max. az ovodaban megy el.
- mennyivel jobb egy 19+1 kepviselos SZDSZ ? Hallgatod mostanaban Kuncze kirohanasait ? Velemeny ?
- Mindig eros kritikai ellel fogadom, ha egy MSZP szimpatizans (tag ?) probal erkolcsisegrol papolni . . . hogy is van a vereb-bagoly parhuzam ?
Előzmény: kispestfan (620)
kispestfan Creative Commons License 2002.04.26 0 0 620
ezek szerint neked a kisgazda rablóbanda az ideális koalíciós partner. hát igen, embert pártjáról!

fura lenne, ha fideszes oktatna erkölcsiségről bárkit torgyán doktor ámokfutása után, vagy simicska apeh elnöksége függvényében esetleg Várhegyi elítélt bűnöző választmányi elnöksége ismeretében

Előzmény: andrej11 (611)
dodóka90 Creative Commons License 2002.04.25 0 0 619
Kérhetném egy picit bővebben?
Előzmény: MajomEmber (614)
dodóka90 Creative Commons License 2002.04.25 0 0 618
A message nem az volt, hogy én milyen béna vagyok (tény, hogy csak ezt az egyet találom meg, ha egyedül vagyok, a többit csak segítséggel), hanem arról, hogy az újonnan felújított autópálya részt felbontották, több helyen is. Ne csinálj úgy, mintha nem értetted volna!!
Előzmény: andrej11 (613)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!