Keresés

Részletes keresés

Kocsmáros Pista Creative Commons License 2001.12.04 0 0 211
Mikor mentél el Magyarországról és miért?
(Ha nem akarsz ne válaszolj)
Előzmény: symbio (210)
symbio Creative Commons License 2001.12.04 0 0 210
nem igazan tudom, ki, es miert nyitotta ezt a topicot.

nem lesz ertelme, mert : ranktamadnak a szelsöjobb-naci-valtozokabat-parvenu-soroljammeg-elemek.

szimpatikussa tesznek minket a voltkomcsi-liberalis?-pszeudojobb-stb- elemek.

JOBBOLDALL, barataim, az Antall idejeben letezett.
es mielött ramsütnetek az antal-buzi jelzöt, egy picit gondolkozzatok.

Gurg Creative Commons License 2001.12.04 0 0 208
ammitjelent?
Előzmény: kábelbúvár (204)
Berzsián Creative Commons License 2001.12.04 0 0 207
Remélem, azt is majd ti csináljátok....
Előzmény: Probatbicol (206)
Probatbicol Creative Commons License 2001.12.04 0 0 206
Hát azt honnan tudod, hogy nem is fognak?
Előzmény: Törölt nick (205)
kábelbúvár Creative Commons License 2001.12.04 0 0 204
Zártkörű volt.
Előzmény: Gurg (202)
Probatbicol Creative Commons License 2001.12.04 0 0 203
Ennek a műsornak az m1-en a helye.

Itt sokan számon kérik egy magántévé hozzáállását, ahelyett, hogy kedves közszolgálatijukat szólítanák fel a hatalmas tömegeket vonzó produkció befogadására.

Érthetetlen...

Előzmény: Törölt nick (201)
Gurg Creative Commons License 2001.12.04 0 0 202
vagy nem is volt?
Előzmény: Gurg (200)
Gurg Creative Commons License 2001.12.04 0 0 200
a péntek estit senki nem látta?
mindenki lemaradt róla?
kábelbúvár Creative Commons License 2001.12.03 0 0 199
Azt hiszem, már több párt képviselőjétől hallottam, hogy
jó esélyük van az abszolút többség megszerzésére,
szerényebbeknek a 20% elérésére, és a realistáktól,
hogy az 5%-os küszöb elérésére.
Előzmény: Probatbicol (198)
Probatbicol Creative Commons License 2001.12.03 0 0 198
Istenem, már olvasni sem tudtok?

Azt írta a jóságos Bencsik testvért, hogy "Jó esély van arra..."

Ugyebár ez nem bizonyosság?

Nem igaz tehát, hogy lett volna, de elmaradt. Illetve annyira igaz, mint hogy jó esély van a lottóm főnyeremény megszerzésére, de ha mégsem nyerem meg, akkor nem mondhatom, hogy megfosztottak tőle.

Előzmény: repeant (197)
repeant Creative Commons License 2001.12.03 0 0 197
Lett volna, de elmaradt. Bizonyíték?
Tessék:

http://www.demokrata.hu/01.html

"BENCSIK ANDRÁS

Ki jön Medgyessy után?

Jó esély van arra, hogy már ezen a héten az ATV jobboldali sajtóklubja a megszokott helyen és a megszokott időben jelentkezzen. Hogy mi történt? Úgy tetszik, a dolgok nem olyan fehérek és feketék, mint ahogy sokszor az ember csalódottságában véli, másrészt talán nem kevés szerepe volt a dolgok jobbra fordulásában annak, hogy elképzelhetetlenül sokan jelezték tiltakozásukat a műsor elmaradása miatt. S végül, de nem utolsósorban szükséges volt az ATV vezetőjének bölcs belátása. A politikai harc tehát a demokrácia és az illem által megengedhető korlátok között tovább folytatódhat, a józan többség javára.
Az elmúlt hét nem szűkölködött izgalmakban, s ebben a Demokratában megjelent cikk, amit Rozgics Mária írt, s ami Medgyessy Péter vitatható erkölcsiségű "lobbizására" derített fényt, ugyancsak felkorbácsolta a kedélyeket."

Előzmény: kábelbúvár (196)
kábelbúvár Creative Commons License 2001.12.03 0 0 196
Talán technikai okok miatt elmaradt.

Kénytelenek leszünk az archívakat nézni vidóról.
(Már akinek megvan a Sajtóklub-összes).

Előzmény: Gurg (195)
Gurg Creative Commons License 2001.12.03 0 0 195
látta valaki?
nem voltam TV közelben....
helyreigazgato Creative Commons License 2001.12.02 0 0 189

A bolsi cenzurának köszönhetően nincs sajtóklubb.

Sokan megundorodtak emiatt a náci-módszerű bolsiktól!

Én értem, hogy ti mindig _csak így_ tudtátok a TOTÁLIS hatalmat megszerezni.

------------------------------------Erőszakkal és hazudva!---------------------------------------

Most is a régi erőszakos, hazug módon próbáljátok magatokat visszahozni a hatalomba.

Nem fog menni!

Elegünk van a hazug, erőszakos bolsevistákból!

Előzmény: Esbeta férje (188)
Esbeta férje Creative Commons License 2001.12.02 0 0 188
Most akkor volt tegnap jobbos sajtóklub?
Nekem nagyon hiányzik,tényleg.
Sokan megundorodnak tőlük.
Botkarika Creative Commons License 2001.12.01 0 0 186
Mondtam, hogy jól gondold meg mit válaszolsz! Ezeket szépen betettem a sablongyűjteményembe a lerágott csont kategóriába. Érvelés nuku? Tartalom nulla?
A gyomrom pedig köszöni szépen jól van, a fent nevezett személyek nem tudtak olyat mondani ami háborgatná. Az olyan provokatív, semmitmondó megnyilatkozásoktól például, mint amilyeneket te írogatsz.
Ebben a helyzetben csak azon lehet vitatkozni, hogy kinek mitől fordul ki a gyomra. Nekem speciel azoktól a csúsztatásoktól és hazudozásoktól, amiket a piacgazdaság hős védelmezőivé avanzsált, hiper szociális érzékenységgel megáldott volt DÍSZKOMMUNISTA-BOLSEVIK maszopos kísértő-szakértői gárda mod.

GYENGE VOLTÁL!!!

Előzmény: politikusz orbanukusz (160)
Botkarika Creative Commons License 2001.12.01 0 0 185
Bocs, azóta már én is rájöttem, hogy félreértettelek! Éjszakai álmomból ébredtem riadtan erre a felismerésre! :))
Megnéztem amit ajánlottál, jó volt! Igaz én nem szószerint idéztem, de atartalma az stimmelt. Még egyszer bocs!
Előzmény: affenesetudja (148)
affenesetudja Creative Commons License 2001.12.01 0 0 184
Hat igen Palikam, ugy latszik mar ki se merik irni Lovas nevet. Talan nem veletlenul...
Előzmény: repeant (183)
repeant Creative Commons License 2001.12.01 0 0 183
1. HARRY POTTER ÉS A BÖLCSEK KÖVE
ROWLING, J. K.
2. A GYŰRŰK URA I-III.
TOLKIEN, J. R. R.
3. JÓSKÖNYV
MÜLLER PÉTER
4. ÚJABB POKOLI TÖRTÉNETEK
VUJITY TVRTKO
5. ÉG ÉS FÖLD
MÁRAI SÁNDOR

www.libri.hu

vareri Creative Commons License 2001.11.30 0 0 182
Kedves Yndyán,

leírtam az IDKFÁ-nak is, megelőlegezem Neked is a bizalmat: amit tudok, kevés, de nyomravezető lehet
ATV honlap http://www.magyaratv.hu/JOBB.HTM
telszám: 209-2754
Honlap szerint ma volt sajtóklub,de este 8-kor.
Reggel megmondják, lesz-e ismétlés és hánykor?

Kellemes további nyomozást kíván vareri.

Előzmény: Yndyán (180)
Okos Mikulás Creative Commons License 2001.11.30 0 0 181
Allati egyszerü a megoldas, ugyanaz, mint a Heti Tetvesnel:
HA NEM TETSZIK, NEM NEZED!

Lehet valasztani helyette, a fantasztikus kereskedelmi televiziok kinalatabol, lehet nezegetni a felvett baloldali sajtoklubbot, ki lehet menni levegozni, lehet ide irni a baromsagaitokat. De nem ertem ezt a mazochista felhangot. Raadasul alig 300-350.000 ember nezi, meg csak nem is milliok, mint a Vasarnapi Ujsagot.

Nagyon faj, hogy nincs velemenymonopolium en megertem, de hat le kell nyelni. Igy jartatok es lesz ez meg rosszabb is. :)

Yndyán Creative Commons License 2001.11.30 0 0 180
Mkor, és hol lesz a sajtóklub? Aki tud valamit, kérem irjon.
Probatbicol Creative Commons License 2001.11.30 0 0 178
Nagyon jó, hahaha.
Előzmény: turul50 (177)
turul50 Creative Commons License 2001.11.30 0 0 177
Idétlenek a nyerítéseid probatbicol.
A siker bizony LOvasé és Bayeré.
Neked még a lovad helyett is kell majd nyeríteni...
wizes Creative Commons License 2001.11.30 0 0 176
Ha mán szelep!
Ismered a zárját? /Kiengedted?/
Tyiha!
Magas neked, > mint búgó csigának a dobogó?
wizes.
Előzmény: Nyitószelep (170)
Probatbicol Creative Commons License 2001.11.30 0 0 175
Bruhaha!
Előzmény: Gurg (171)
Súlyos Bűncselekmény Creative Commons License 2001.11.30 0 0 174
Az ORTT az elektronikus médiát ellenőrzi, sem a Magyar Narancs levelező rovatát, sem más rovatait, sem a Magyar Hírlapot, ebből kifolyólag nem.
Előzmény: Nyitószelep (170)
kábelbúvár Creative Commons License 2001.11.30 0 0 173
Ha nem vetted volna észre, most újságírókról lenne szó.

Bocs, ha én értettem volna félre.

De azért legközelebb olvasd el azt, amire reagálsz.

Előzmény: dj.pg (165)
Trin Dorg Creative Commons License 2001.11.30 0 0 172
olyankor az ORTT hallgat, mint az a bizony darab valami a fűben...
Előzmény: Nyitószelep (170)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!