Keresés

Részletes keresés

roboka Creative Commons License 2004.12.27 0 0 706

Nem én mondtam.

Ezek szerint akkor te is látsz vmit a képen!

Gigi_50 Creative Commons License 2004.12.27 0 0 705

Nem mondod, hogy angyalt látsz a TV-képernyőn...

 

Előzmény: roboka (702)
roboka Creative Commons License 2004.12.27 0 0 704
ismétarc
roboka Creative Commons License 2004.12.27 0 0 703
akkor menne a kép
roboka Creative Commons License 2004.12.27 0 0 702

Sziasztok!

 

Új vagyok itt.Végre találtam egy olyan topicot ahová felrakhatom a képet amit szenteste napján fadíszítés közben csináltam.Persze csak később amikor töltöttem le a képeket a gépre akkor vettem észre ami miatt érdekes ez a kép.

Lehet,hogy lesz olyan aki semmit nem fog kinézni belőle,én az első másodpercben megláttam és a hideg kezdett futkározni rajtam.Mielőtt még valaki azt hinné,hogy hamisítottam annak elmondom,hogy ilyesmivel nem szoktam szórakozni.

 

Nem tudom,hogy a fórum,hogy engedi fel a képet,de remélem,hogy nem fogja tulságosan lekicsinyíteni.Ha valaki nem venné elsőre észre,annak elmondom,hogy a TVképernyőt kell nézni,ami mellesleg ki volt kapcsolva,és a mellette levő ajtó is be volt csukva,tehát a tükröződés is kizárt.Szeretném ha leírnátok,hogy mit láttok,remélem ugyanazt mint én!

 

Megprobálom a képet felrakni,remélem sikerül!

roboka

windermere Creative Commons License 2004.12.21 0 0 701

Nem kertelek:

Ezeket a dolgokat szellemi lények, démonok csinálják. Lehet velük kommunikálni, de abban nem lesz köszönet. A démonok ugyanis gonoszak. Irányítani, felhasználni ők tudják azt, aki hagyja, azt meg pláne, aki kéri.

 

Akit érdekel, mik a démoni megszállás fokozatai, nézze meg itt:

 

www.maranatha.fw.hu, tanúságtételek - lehet mazsolázni.

 

Sohasincs késő kiszállni, nekem is sikerült.

 

Előzmény: Hell'O Drome (699)
Hell'O Drome Creative Commons License 2004.12.21 0 0 699

Kommunikáció nélkül hogyan lehetne kideríteni bármit is?

 

Amúgy én is átéltem hasonlót, de én nem hiszem, hogy ezt "valaki csinálná". Ezért inkább az érdekelne, hogyan lehetne irányítani, felhasználni...

 

 

 

"Az Ár néha maga a Tett."

Előzmény: windermere (698)
windermere Creative Commons License 2004.10.04 0 0 698

Ja, és még valami:

Addig, amíg ki nem derül számodra, ki/mi ez az erő, ígérd meg, hogy nem próbálsz meg kommunikálni vele!

Előzmény: Törölt nick (692)
windermere Creative Commons License 2004.10.04 0 0 697

Szia koocoska!

 

Nekem nagyon erős sejtésem van arról, hogy mi történik veled. Elöljáróban megkérdezném, hogy hiszel-e Istenben, és ha igen, vallásos vagy-e.

Ha gondolod, nyugodtan írj akár mailt is! Remélem, segítségedre leszek!

 

windermere

Előzmény: Törölt nick (692)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.04 0 0 696
kedves vagy.de nem biztos, hogy mindent értek amit írtál:)
Előzmény: lehell (695)
lehell Creative Commons License 2004.09.18 0 0 695

koocoska76

 maga az irásod is feldobbó, s csak egy kis pozitiv + szeretnék lenni, mert azt mondják: megnyitottad magad a SZELLEMI VILÁGOKNAK, s maga a SPRITIZMUS, ami a U.S.A. - ba érheti el csak a teljes megvilágosodást, de csak a magyarokkal! Még annyit, csak két HATALALMAS ÓRAMÜ VAN, most mindakkető mozgatna, te döntöd el:ÖRÖK ÓRA, vagy homok óra?

 Mindehogy: boldogórák szép emlékei...jöjj vssza egy szóra?

Előzmény: Törölt nick (692)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.17 0 0 694
annyian írtok hogy csak na...
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.10 0 0 693
solarka:  a könyv nekem megvan és szívesen kölcsönadom, ha gondold!!!
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.10 0 0 692

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni, ha valaki estleg tudna valami magyarázatot adni annak nagyon örülnék:)

mostanában igen különös dolgok történnek velem, amit el tudok ugyan fogadni, de nem mindig értek...pár éve, hogy először közelebb kerültem a spirituális, ezoterikus dolgokhoz, ami mostanára odáig fajult, hogy teljesen megváltozott a világszemléletem, számomra elég pozitívan, és minnél jobban beleásom magam a misztikumokba annál több érdekes dolog történik..a véletlenek felismerését már rég megtanultam hogy figyelni kell, s bár nem mindig sikerül, de amikor igen sokszor segít. de mostanában egyre több intuíció, egyre több megérzés jön és csak jön, s sokszor nem tudom mit is kezdjek velük.

ma asszem az eddigiekre felkerült egy pont avval amikor az udvaron egy járdán elindult felém a gyerek dömpere, majd a lábamnál megállt. elrúgtam és megint elindult felém....azt szeretném tudni, hogy hogyan lehetne kommunikálni avval aki" ezt csinálta? mert meg szeretném tudni, hogy mit akar.nem ez volt az első ilyen eset,de ezeket akár napestig mesélhetném.tudna segíteni valaki?????pusza kooci

Hallgatas_Hangja Creative Commons License 2003.12.16 0 0 691
Szia Dormi18!

Szerintem a szeretet gyógyító erejét tapasztalhattad meg, ami mindannyiunkban megvan, és amivel tudunk segíteni azokon, akiket szeretünk.

Előzmény: Dormi18 (690)
Dormi18 Creative Commons License 2002.09.12 0 0 690
Sziasztok!

jó fél éve voltam itt utoljára. köszönöm mindenkinek aki hozzászólt a topicomhoz. Meglepődtem nagyon , hogy ekkora a létszám. Pedig az elején egyesek el akartak engem küldeni a pokolra, de SZAKBARBI kiállt mellettem, ezúton köszönöm neki.

Volt egy áhítatos élményem: nagyon kínzott a fejfájás, és nem tudtam aludni. mikor lehunytam a szemem, mindenféle ijesztö dolgot láttam. A barátomnak mondtam , hogy ez a helyzet. Hozzábújtam, átölelt, és imádkozott, mire pár perc után a belső szemeimmel láttam magamban belülről a testemben, hogy két kicsi fénygolyó ami sárga és rövid sugarakat bocsát ki, kábé az arccsontomnál érkezik a testembe, párhuzamosan végighalad az egész testemen, majd a sarkamnál megfordulnak, és visszafelé is megteszik ugyanazt az utat.. Úgy éreztem magam, mint akit megtisztítottak és isteni védelem alatt áll. A fejfájás eltünt, s elnyomott az álom, és vissza mertem menni a saját ágyamba hogy egyedül aludjak. Hirtelen minden magától értetődőnek tünt. Persze azonnal mondtam a barátomnak hogy mi történt. ő meg elküldött aludni. Szerintem hisz nekem.

Beszéljük meg!

solarka Creative Commons License 2002.05.10 0 0 688
Sziasztok. Nekem egy kis help kéne. Állítólag van egy könyv, amely az angyalokhoz rendelt jeleket tartalmazza. Nem tudtok erről valamit mondani??? Megköszönném a segítséget!
alomhajos Creative Commons License 2002.05.10 0 0 687
Van hát. Előtte meditálok. Tudod: kaktuszülés - (lótuszülés szegágyon, fakíroknál látni), félig lehunyom a szemem (azaz félig nyitva tartom), a két kezemmel csipetnyi görcsöcskéket formálok a térdemen és uuuuooooommmmmmmm... uuuuooooommmmmmmm... de hát Neked magyarázzam? ;o))

áh.

Előzmény: rinpoce (686)
rinpoce Creative Commons License 2002.05.09 0 0 686
Ezt én is szoktam, mert a szomszédban kocsma van, de egyáltalán nem müködik. Van valami trükköd?
Előzmény: alomhajos (685)
alomhajos Creative Commons License 2002.05.09 0 0 685
Az semmi. Én ma este kiálltam a szomszéd ajtója elé és elordítottam magam, hogy KUUUSSSSSS! Erre abbahagyták a veszekedést.

;o)))
áh.

Előzmény: rinpoce (684)
rinpoce Creative Commons License 2002.05.09 0 0 684
Én ma délután kiálltam az ajtoba, és elorditottam magam, hogy: ESSSSS! Mert igen unom locsolni a palántákat. A lányom(látta) két ora mulva felhivott, pedig már csepegett, hogy azonnal áljak ki, és orditsam el magam, hogy NE ESSSS! mert ö most szerenádozik, és nem akar megázni. Szégyen szemre el kellett állitanom az esöt....
bélla Creative Commons License 2002.05.09 0 0 682
Vagy csak a manók gonoszkodnak.
Előzmény: Törölt nick (681)
Kaszásgirl Creative Commons License 2002.05.08 0 0 680
Helloka!Miért van az, hogy ezen az oldalon kevesen vannak,vagy egyáltalán nincsenek? Talán választ tudnál adni?Pááá
szürkesün Creative Commons License 2002.04.04 0 0 679
Strigo, ha igy 2 hónap után még benéznél:

"mai aggyal" az hogy két(vagy több) rendszer fut párhuzamosan, de mivel nem kompatibilisak, igy nem ismerik fel egynmást, tehát nem tudnak kommunikálni csak "segédprogrammal" - ezt hogy veszi be a gyomrod ?

Előzmény: strigo (673)
Kaszásgirl Creative Commons License 2002.04.03 0 0 677
Hali, én angyal vagyok, de már láttam manót! Akkor mi van?:)Ez komoly!!!Manót komcsi, hogy láttam! Még a kóterba, a mosdóba, és nem voltam be..-va! Leírjam, hogy nézett ki? De sajna nem beszélt hozám...:)
karmapa Creative Commons License 2002.02.15 0 0 675
Bocs, srácok, még mindíg csak itt tartotok?

Azt hittem, ezt a kérdést rég sikerült lezárni!

Előzmény: Törölt nick (674)
strigo Creative Commons License 2002.02.11 0 0 673
Szia saafi

"de persze mindez csak sarlatansag, mero babona, tudom, amiben komoly ember nem hihet, de megis :)
" Szerintem nincsen de mégis hanem valóban babonaság.
A lélek pedig meghal, amikor az ember, mert nincs különálló lélek, hanem a lélek maga az ember. A halál után pedig nem tud tenni semmit sem. Beszélgetni sem és viszzatérni sem. Ha valaki ilyesmit álmodik az csak álom és nem valóság.

Előzmény: saafi (666)
munin Creative Commons License 2002.02.11 0 0 672
láttam
köszönöm
Előzmény: Törölt nick (671)
munin Creative Commons License 2002.02.09 0 0 670
Kedves Akyra
ha nég erre jársz
írtam mail-t
nézd meg
előre is köszönöm
szia

munin voltam

Előzmény: Törölt nick (669)
munin Creative Commons License 2002.02.08 0 0 668
Akyra , ha még jársz erre , beszédem veled!
Csak nem tudom itt, vagy mailben?
na szia

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!