Keresés

Részletes keresés

_Koeman_ Creative Commons License 2011.05.22 0 0 7482

Nem vagyok Depor-szurkoló, biztos nem minden úgy van , ahogy én emlékszek.Megdöbbentett ez a kiesés, mert az öt vagy inkább tíz évvel ezelőtti Depor bárkinek komoly ellenfele volt. Rendszeresen a BL-ben indult az akkori csapat. Látszólag dőlt a pénz a klubhoz, és én nem értettem miért van az, hogy a Depor eladja a játékosait (Tristan, Makaay, ...) de egy nagy nevet nem igazol. Szerepelt viszont 42 éves középső védő. (Inkább nem tippelgetnék a nevekre) Aztán lassan középcsapat lett a Depor. Már ezt is megszoktam, a Depor helyét átvette a Villarreal és a Sevilla. Most meg a kiesés...

 

Nehéz lesz ezután. Ahogy nehéz volt az Atletico Madridnak, a Real Sociedadnak, a Betisnek, a Celtának, de nem lehetetlen visszajutni.

Tristán Creative Commons License 2011.05.22 0 0 7481

Leszophat az egész Spanyol bajnokság!...Hol van ez az angoltól? Ugyanolyan bundázós tróger bajnokság mint az Olasz...Drukkolunk ennek a szerencsétlen Depornak nevezett LÓSZAR csapatnak (Ezek megsem érdemlik, hogy Valerón Tristan Pandiani Makaay Donato Naybet Mauro Silva Fran stb...után viseljék a Depor mezt), minden meccsükön elalszok, amikor meg kell a pont érdekes módon x-elünk Barcelonában...1-2 fordulóval ezelőtt a "VILÁGVERŐ" Zaragoza megveri a Realt idegenben, a másik "VILÁGVERŐ" Szoszi meg a Barca ellen fordít otthon, annak tudatában, hogy a Real kikapott... az OSZAmeg 0-2-ről fordít a Sevilla ellen 10 perc alatt...Most meg érdekes módon mindenki nyert, a Sociedad- Getafe meg x lett barátságos körülmények között...

Minek nézzem ezentúl ezt a bajnokságot??? A Bunda miatt? És nem az  fáj a legjobban hogy kiestek, hanem hogy ennyire átlátszó minden...am meglehet nézni milyen gólt lőtt az osasuna a villarrealnak...Hozzáteszem hogy ebbe a Depornak nevezett betegségbe SZART sem lehetett lehelni nem hogy életet...egész évben egyetlen értékelhető meccsük a Bilbao ellen volt, azt is Valerón hozta...(bár az is bunda volt szerintem...)

Nah további sok sikert és jó szurkolást mindenkinek nekem ennyi elég volt a Spanyol bajnokségból.........

Viszlát!

Szép estét

Előzmény: Törölt nick (7480)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.21 0 0 7480

Kiestünk. Pedig a Valenciának geci mindegy volt.

Előzmény: __Tibi (7479)
__Tibi Creative Commons License 2011.05.21 0 0 7479

kiesett a Depor.

egyszer egy bajnoki címet nem sikerült a Valencia ellen behúzni, most meg ez...szomorú...sokáig nem lesz elsőosztály ezzel az elnökkel.

__Tibi Creative Commons License 2011.05.21 0 0 7478

Riki egymaga lőhetett volna négyet.

Valeron még mindig nagyon jó játékos.

Előzmény: Lucilius (7477)
Lucilius Creative Commons License 2011.05.21 0 0 7477

nagyon nagy a baj

Előzmény: Törölt nick (7476)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.06 0 0 7476

Végre megint győzelem, de nem vagyok biztos benne, hogy sikerül...

Előzmény: Lucilius (7475)
Lucilius Creative Commons License 2011.03.20 0 0 7475

ez a mai vereség nem volt benne a pakliban. Vért kell izzadni a Depornak h benntmaradjon a Ligában.

Előzmény: Kisgonosz (7473)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.08 0 0 7474

5 meccses veretlenségi széria van, ha jól számolok.

Előzmény: Kisgonosz (7473)
Kisgonosz Creative Commons License 2011.03.08 0 0 7473

még hiányzik egy pár pont a tuti bentmaradáshoz:)

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.21 0 0 7472

Lazán bestukkolta.

Előzmény: Kisgonosz (7471)
Kisgonosz Creative Commons License 2011.02.21 0 0 7471

ja, tegnap mikor rácsekkoltam livescore-on, le is esett az álam, hogy az aranykezű érte el a gólt:)

Előzmény: __Tibi (7470)
__Tibi Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7470

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.09 0 0 7468

Divat :)

Előzmény: Kisgonosz (7467)
Kisgonosz Creative Commons License 2011.01.06 0 0 7467

Háááát, néztem szegény Valeront, volt 1-2 szép labdája, de szerintem nem kellene forszíroznia a játékot...Most néztem Levante-Realt, le is döbbentem Sergio a Levantéban játszik, jól képben vagyok, nem jól:)

Előzmény: Törölt nick (7466)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.06 0 0 7466

Nem volt az a kimondottan megérdemelt győzelem :-)

Előzmény: Kisgonosz (7465)
Kisgonosz Creative Commons License 2011.01.05 0 0 7465

Na, ha annyi tizit és kiállítást kapunk, mint az elmúlt két meccsen összesen, akkor a Barcát is megüthetjük:)

 

Kisgonosz Creative Commons License 2010.12.09 0 0 7464

lassan stabil középmezőny:)

Előzmény: Törölt nick (7463)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.07 0 0 7463

Szép volt tegnap este a szabadrúgás kombináció!

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.24 0 0 7462

Fasza kis hétvége volt.

Előzmény: Kisgonosz (7461)
Kisgonosz Creative Commons License 2010.11.22 0 0 7461

azért még pezsgőzés odébb van:)

Előzmény: ChrisRea (7460)
ChrisRea Creative Commons License 2010.11.21 0 0 7460

ha egy üzlet beindul.

Kisgonosz Creative Commons License 2010.11.07 0 0 7459

azért még kell ezen dolgozni:)

Előzmény: Törölt nick (7458)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.07 0 0 7458

Na most volt akciógól (a másodikat nem láttam) és megvan az első idegenbeli siker!

Előzmény: Kisgonosz (7457)
Kisgonosz Creative Commons License 2010.11.01 0 0 7457
wow, akció gólok voltak?:)
Előzmény: ChrisRea (7456)
ChrisRea Creative Commons License 2010.11.01 0 0 7456
hitetlenkém :)
Előzmény: Kisgonosz (7455)
Kisgonosz Creative Commons License 2010.10.28 0 0 7455
ez valami giga botrány már...
Kisgonosz Creative Commons License 2010.10.03 0 0 7454
mondtam, hogy lövünk gólt:) bazz, ebből tényleg kiesés lesz
maribor Creative Commons License 2010.10.03 0 0 7453
Szia, Gonyek:)
ChrisRea Creative Commons License 2010.10.03 0 0 7452
mekkora gólt lőttünk :)))

régi időket idézte,: ezer védő, egy ember körbeszalad cselezget addig az 5-s sarkáról el se mozdult a pali csak rátették a fejére :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!