Keresés

Részletes keresés

Franky001 Creative Commons License 2019.05.19 0 0 54

Vannak bizony!Télen,meg bringázáshoz,ha hideg van!

Előzmény: Rambo07 (53)
Rambo07 Creative Commons License 2019.05.18 0 0 53

Vannak még itt olyanok férfiak akik bodyt hordanak? 

Rambo07 Creative Commons License 2019.04.17 0 0 52

??? 



Franky001 Creative Commons License 2019.04.15 0 0 51

Légyszi írj rám mégegyszer!

Előzmény: Rambo07 (49)
Franky001 Creative Commons License 2019.04.14 0 0 50

Rámész email küld!

Előzmény: Rambo07 (49)
Rambo07 Creative Commons License 2019.04.14 0 0 49

Hogy tudom meg? 

Előzmény: Franky001 (48)
Franky001 Creative Commons License 2019.04.14 0 0 48

Mail cimem publikus.

Előzmény: Rambo07 (47)
Rambo07 Creative Commons License 2019.04.14 0 0 47

Ok! 

Előzmény: Franky001 (46)
Franky001 Creative Commons License 2019.04.14 0 0 46

Szia ,beszélgetnék veled privátban is!

Előzmény: Rambo07 (45)
Rambo07 Creative Commons License 2019.04.13 0 0 45

Igen! Ezen már én is gondolkodtam, a másikba a leg egyszerűbb bele kötni, de a saját portáján is lenne mit söreni, de ez nekik úgy látom jobban esik. De igazából el is engedem a fülem mellett az ilyen dolgokat😁😉

Franky001 Creative Commons License 2019.04.13 0 0 44

Pontosan így van ahogy mondod!Ki milyen fehérnemüt hord,az ő dolga!Sajnos a társadalom erre nincs felkészülve!Mindenki a másikat cikizi,közben attól fél,hogy az ő titka kiderül!Mennyivel jobb aki a nöi cipőkért van oda(vagy mennyivel rosszabb)!

Előzmény: Rambo07 (43)
Rambo07 Creative Commons License 2019.04.13 0 0 43

Én nem foglalkozom azzal hogy Magyarországon...... Itt már lassan minden ciki, nekem is a feleségem mondta hogy mivel télen is a szabadban dolgozok, és mindig vigyázz az egészségemre, és mindig mindent meg tesz, ezért mondta nekem hogy vesz nekem egy badyt mert azt alul össze lehet kapcsolni és így biztos hogy védve lesz a derekam meg a vesém. Így is lett hát mit mondjak először elég furcsa volt hogy bady van rajtam, de utána úgy meg szerettem hogy mindig vettem fel "alváshoz kifejezetten csak badyt használok"! Nekem az nagyon tetszik a badyban hogy egy részes és egy mozdulattal két ruha van rajtam, így nem kell még külön alsót felvenni. Eleinte a méretezéssel voltak gondok, de most már azzal sem, mert azért lent el kell férnie mindennek! De már minden rendben van. Rövid ujjú, hosszú ujjú, meg persze atlétás badyaim vannak, nagy jóminőségű pamutok. De annak nagyon örülök hogy te is így vagy ezzel, bady témával. Szerintem semmi rosszat nem teszünk azzal ha fel öltözünk rendesen. 

Franky001 Creative Commons License 2019.04.12 0 0 42

Sziasztok.Nekem is van bodym.Tapasztapat,hogy a patentos nem jó!Kikapcsolodik a leg kellemetlenebb helyzetben.Kapcsos az igazi!Macerás bekapcsolni,de idővel megszokod,és menni fog.Cserébe nem nyom,nem nyílik ki.Nem mindíg ciki felpróbálni,ha sima egyszerű pamut.Van egy bolt ahova a feleségemmel járunk fehérneműért.Az eladó csajmak mondtam kellene egy body nekem,mert bringázok,és ne.legyen kint a derekam.Azt mondta ok.Egyébkén csak nálunk ciki,nyugaton az ilyen pamut bodykat unisex- ként árulják.Sok sikert mindenkinek.Sziasztok

Törölt nick Creative Commons License 2019.04.01 0 0 41

Jó!

Előzmény: Rambo07 (40)
Rambo07 Creative Commons License 2019.04.01 -3 3 40

 

Reggel fekete atlétás badyban. 

Rambo07 Creative Commons License 2019.03.30 0 1 39

Hát hogy izgat e.... Jó kérdés.... Hordani nagyon szeretem az biztos, még aludni is badyban alszok, viszont a feleségem azt mondja neki nagyon szexi vagyok benne 😉

Törölt nick Creative Commons License 2019.03.30 0 0 38

Izgat is amikor rajtad van?

Előzmény: Rambo07 (37)
Rambo07 Creative Commons License 2019.03.30 0 1 37

Nekem a feleségem vette, mert fázós fajta vagyok,  de én úgy meg szerettem, egyszerűen imádom hordani a badyt. 

Törölt nick Creative Commons License 2019.03.30 0 0 36

Bár én nem hordok ilyeneket, de engem a kombidresszek és body-k nagyon izgatnak, legyen az nőkön vagy férfiakon. 

Előzmény: Rambo07 (35)
Rambo07 Creative Commons License 2019.03.28 -1 1 35

Meg próbálom hátha fel támadna a topik!

Én nem rég csatlakoztam ide, elég új vagyok.

Em tudom ide írhat e fiú, mert az vagyok és én is hordok badyt, tavaj kaptam a feleségemtől, mert én nagyon fázós fajta vagyok, de nekem olyan szinten bejött hogy szinte egész nap van rajtam bady, és nagyon kíváncsi lennék hogy van e más fiú /férfi aki hord badyt, mert gondolom nem én vagyok az egyetlen :)!  Köszönöm! 

LatexLion Creative Commons License 2007.11.30 0 0 34

Jó régről jött fel ez a topic :-))

 

Szépen sikerült felosztani, hogy melyik melyik, végül is nem rossz a felosztás, de szerintem a body az a gyűjtőnév, az összes ruhadarabra, ami nagyjából az egész testet egy darabként borítja - a végtagokat és a fejet leszámítva. Vannak persze hosszúujjú, garbós stb. változatok is.

 

Vannak amúgy további nevek is, például a teddy, ami átmenet a fehérnemű és a hálónemű között, és egyrészes, de nem testhezálló.

 

Aki a tangát kedveli, annak sem kell elvetnie ezt a ruhadarabot, vannak ugyanis tangás aljúak is. Van olyan is, ami nem patentos, hanem kapcsos, illetve van olyan is, amibe fentről lehet bebújni, mint az egyrészes fürdőrucikba.

 

Aki azt mondja mindegyik alá kell fehérneműt hordani, annak biztosan nincs igaza. Szerintem bármelyik hordható fehérnemű nélkül. Bugyi egyik alá sem kell, szerintem furán is néz ki alatta. Rendben, jobban elhasználódik bugyi nélkül. És? Arra való. Melltartó? Van amelyiknek van saját melltartó része, akinek ez nem jó méret, az nem jó méretű bodyt választott. Egyébként meg a nők felének semmi alá nem kellene melltartó. Akinek kényelmi okokból ez szükséges, azok vegyenek body alá. Akiknek nem szükséges, azok a sima póló alól is elhagyhatnák...

 

Persze ma a meltartó nélküliség éppoly ritka, mint a szőrös punci :-( Régebben másképp volt, változnak az idők...

 

Vannak nagymamás darabok is, hatalmas méretű fűző-bodyk, kimondottan alakformálásra (vagy inkább álcázásra). Na, ha valakit az akkora idomok nem ragadnak el, azt megértem.

 

Viszont a többi méreten szerintem tényleg nagyon fincsin néznek ki a bodyk. Lehet, hogy egy szűk mosdóban az áruházban kényelmetlenséget okoz, de egyszerre formál, takar és sejtet... Aki pedig türelmetlen kikapcsolni, egy aktushoz elég félrehúzni is....

 

AFerfi Creative Commons License 2007.11.29 0 0 33
Kár hogy a lányok már nem szeretik a nőies dolgokat....
Minden macerás, "nehéz felvenni... nehéz levenni.... neéz használni.... ez kilátszik... az nem látszik... stb."
Komolyan mindenki ennyire fáradt? egy nő már nem képes adni magára? És miért a nők akarják eldönteni hogy mi tetszik a férfiaknak?
Azt mindenféleképpen tudnotok kell, hogy az a logika miszerint "minél kevesebb van rajtam annál szexisebb vagyok" egyáltalán nem igaz és nem működik!
Sok lány csak tangát képes hordani, mert úgy gondolják, hogy jobban látszik a se... hm... fenekük, és hogy milyen ciki ha a nadrág alatt netán látszik valami. Kár hogy az nem tudják, hogy nagyon (de nagyon nagyon) sok férfi ezzel egyáltalán nem így van!!!
Ha a nadrág alatt "látszik" a bugyi, az igen is nagyon szexis és izgató is lehet, mert az ember sejt de nem lát, tudja de nem látja, és akkor a fantázia is beindul.
A Body-k is nagyon szépek és szexisek tudnak lenni, habár ez már izlés kérdése is. Én pl. szeretem őket, és nagyon sok fajta van. Attol lesz igazán nőies a nő, ha ezeket jól tudaj válogatni és kombinálni, figyelemba véve a saját és párja izlését, a helyzetet, a testalkatát, a színeket, az elérni kívánt hatást, stb..
Nekem inkább izgatóbb egy lány szép Body-ban, mint egy snassz tangában (amit ráadásul nagyon nem szeretek, és sok férfi társam van így vele) és átlag meltartóban.

Tehát ne írjuk le a Bodyt, mert nagyon is nőies és nagyon szépek vannak (és az is igaz hogy nem túl olcsók)!!! Ha valakinek nagyon nem tetszik, vagy más tetszik (férfi vagy nő) az úgysem fogja magára erőltatni, és ez így jó. Kár lenne lemaradni a jóról, mert azt hisszük hogy a társadalom csak tangában fogadja el a nőket. Ne legyünk paranojások!!!!

Ja, és még nem láttam Body-s nagymamákat (vagy csak nem tudok róla? :))) végül is nem szoktam nézni, hogy mit hordanak a nagymamák :)))) )

Egy igazi Férfi
Sárkány Creative Commons License 2002.01.15 0 0 32
Én imádom őket. Nagyon kényelmesek, nem csószkál jobbra-balra meg minden, és úgy vettem észre hogy jól is áll. A vetkőzés már más tészta, Az egy kicsit macerás és talán illúzióromboló, mikor az ember a lába közt matat hogy meg tudjon szabadulni tőle.
Mostanában egyre nehezebb beszerezni. Ja és bugyi mindenképpen kell alá, akárhogy hívják...
balage26 Creative Commons License 2002.01.15 0 0 31
nekem naon teccenek a kombidresszek...sokkal inkabb mint a mindenfele kombinekok, amikbol (szerintem) sokkal nehezebb kihamozni a lanykakat...
Meg szebb is tud lenni...
Herbie_ Creative Commons License 2002.01.15 0 0 30
Nagyon hamar feladtad.
Tessék képeket ide tenni!:))
Kíváncsi lennék az ízlésedre.
Előzmény: wtom (26)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.15 0 0 29
Miért kéne pepecselni? Alul van patent, és már veheted is elő a nyelved ... :-)
Előzmény: Dr. Kovász (28)
Dr. Kovász Creative Commons License 2002.01.15 0 0 28
Hogy őszinte legyek nekem nem jön be. Túl sokáig kell vele pepecselni + meg nem is túl szexi.
libu Creative Commons License 2001.11.05 0 0 27
Végülis lehetnek szexik, nekem is van néhány db, de nemigen hordom. Nekem jobban tetszenek a színes kétrészes cuccok. De ált. 1 pamutbugyi van rajtam fehérneműként, és nemigen érdekel, hogy mennyire szexis. Úgyis ruha van rajta:-).

Előzmény: wtom (26)
wtom Creative Commons License 2001.11.05 0 0 26
Libu!

A kombidresszeket szereted, hordod? Szexinek tartod?

Előzmény: libu (25)
libu Creative Commons License 2001.11.05 0 0 25
Épp most keresek varrónőt, aki levágná a bodyjaim alját, mert igencsak unom őket. Eleinte jó ötletnek tűnt, hogy nem lóg ki a derekam, nem ráncolódik össze-vissza, ha begyűröm a nadrágba, de akkoriban nem ilyen vékony elasztikus nadrágok voltak, amik kiadnak mindent. Így viszont nem szép látvány, hogy az ember húsába nemcsak a bugyi, hanem a body alja is bevág, általában véletlenül sem ugyanott, és tényleg kényelmetlen a kapcsolgatás.
És az összhatás semmivel sem szexibb, mint egy testhez simuló felső, aminek nincs ilyen idióta alja.
Szóval, szerintem, nem véletlenül ment ki a divatból, amikor bejött, akkor is csak azért lehetett sikere, mert a bő pólókat váltotta fel.

A kombidressz más tészta, az ugyanúgy előnyös lehet bizonyos nőknek, mint az egyrészes fürdőruha.
(takarja a hasat, optikailag karcsúsít)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!