Keresés

Részletes keresés

lázadó Creative Commons License 2003.09.29 0 0 11
Én is végig a-s voltam. Csökkent a lehetséges névsor , de még nem tudom ki lehetsz.Egyelőre még a m/f-ben is bizonytalan vagyok.

Rólam meg csak annyit , hogy gőzőm sincs hány gyerekem van. :-) (Vicc vót) Hivatalosan nincs.

Amúgy , hány madárfajtát ismersz ?? Kápisó ??

Előzmény: Hor Kolos (10)
Hor Kolos Creative Commons License 2003.09.29 0 0 10
21 éve végeztünk! Nekem már nagyon távolinak tűnik. Fénykép alapján biztosan felismernék mindenkit, de az osztálynévsort félig sem tudnám elmondani! Pedig inkább jó emlékek jutnak az eszembe.
Csak egy volt osztálytársammal tartom a kapcsolatot, néhányról hallok időnként, a nagy többségről fogalmam sincs hol lakik, mit csinál...
Nem lenne rossz egy osztálytalálkozó, bár szinte semmi esélyét sem látom. Meg aztán, milyen égés lenne azt kérdezni egymástól, hogy: ki is vagy??
Magamról annyit, hogy három gyerekem van, és végig "a"-s voltam. (Később mást is írok magamról, de most ennyi elég.) Árulj el te is magadról valamit! Ha van ötled, ki vagyok, mailben "leplezz le!". Ide ne írjunk konkrét nevet.
Kezdődhet a játék?
Még valami: előfordulhat, hogy nem tudok gyorsan válaszolni (ez 1-2 hét net-szünetet jelenthet :-)
Előzmény: lázadó (9)
lázadó Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9
Főként , ha beírom , hogy mikor végeztem.
Előzmény: lázadó (8)
lázadó Creative Commons License 2003.09.22 0 0 8
Nohát ! Az ofő az stimmel.Kezdek aggódni , hogy nem mindig maradhatok teljesen ismeretlen. :-) Óvatosabbnak kell lennem.

Előzmény: Hor Kolos (7)
Hor Kolos Creative Commons License 2003.09.19 0 0 7
Nehogy már elsüllyedjen!
Lázadó! S.Márta volt az osztályfőnököd? Mert akkor osztálytársak voltunk!
Csak nehogy 2 év múlva válaszolj, ahogy a beírások gyakoriságát nézem...
Előzmény: lázadó (1)
barbidu Creative Commons License 2003.06.12 0 0 6
Nekem osztályfőnököm volt Rácz Ági néni, 91-ben végeztem. De ide járt az összes tesóm is. Egyszóval szuper suli volt anno, biztos most is az...
lázadó Creative Commons License 2001.09.26 0 0 5
A Ráczné még engem is tanitott anno.
Előzmény: Vgaby (4)
Vgaby Creative Commons License 2001.09.25 0 0 4
Sziasztok !

Én 74-ben végeztem Dr Rácz Istvánné osztályában.

Üdv: Vgaby

rDave Creative Commons License 2001.08.28 0 0 3
Tyűha! :-) Ilyen topik is van?! Dejóóóó, nos Lőrinc utca lett azóta és a suli neve meg Pécsi Sebestyén... Én 1998-ban végeztem ott, b-ben.

rDave

Yokka Creative Commons License 2001.08.17 0 0 2
Én 1976-ban a b-ben.Jó régen volt már. Az osztálytársak.hu-n regisztráltad már magad a sulihoz? Ha nem tedd meg, hátha találkozol régi ismerősökkel.
Előzmény: lázadó (1)
lázadó Creative Commons License 2001.08.17 0 0 1
1982-ben az a-ban
Előzmény: Yokka (0)
Yokka Creative Commons License 2001.08.16 0 0 0
Hogy a viharba ne!!! Igen-igen régen volt. Te mikor végeztél?
Előzmény: lázadó (-)
lázadó Creative Commons License 2001.08.15 0 0 topiknyitó
Amikor még ez volt a neve.E emllékszik-e még rá valaki ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!