Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.08.13 0 0 407
http://www.zene.hu/cikkek/cikk.php?id=9126

ez jó
Tréd Márk Creative Commons License 2007.08.13 0 0 406

Látszik, hogy az újságíró ki sem lépett a Szeparéból, mivel ha kimegy, akkor láthatta volna, hogy kint nemhogy mozdulni, de még táncolni is lehet, mivel hatalmas üres területek is vannak.

 

Hát ennyit az Index tudósításiról. A többi is ennyire helytálló, pl. a Kispál-koncertről írt is. Magyarul semmi köze a valósághoz.

Előzmény: k4t4 (393)
mgy Creative Commons License 2007.08.13 0 0 405
Fel tudnátok sorolni, milyen számok voltak tegnap a koncerten?
Kezdő fan vagyok, de nagyon bejött, zenével, szöveggel, tombolással...
k4t4 Creative Commons License 2007.08.13 0 0 404
olyan album, mint a Bedroom Sessions, nem sajat szamaikbol valogatas
Előzmény: DeeDee83 (403)
DeeDee83 Creative Commons License 2007.08.13 0 0 403
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.13 0 0 402
andrassereg.blogspot.com
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.13 0 0 401
ahogy én láttam:
Előzmény: Törölt nick (400)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.13 0 0 400
aha
Előzmény: k4t4 (399)
k4t4 Creative Commons License 2007.08.13 0 0 399
termeszetesen a koncert tetszett!!!

azert irtam, hogy no comment es hogy egy nagyon szubjektiv velemeny (mellesleg ahogy ertelmeztem a szeparebol ulve sikerult ezt tapasztalnia)
Előzmény: Törölt nick (398)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.13 0 0 398
de hisz az a cik lehúzza őket!! Akkor most melyik tetszett a konci vagy a cikk, mert a kettő együtt nem mehet?
Előzmény: k4t4 (393)
daroki75 Creative Commons License 2007.08.13 0 0 397

Na ezt nem tudom.Mi is már beálltunk Sinead koncertje előtt(előtte voltam a polós környékén,de akkor még nem volt poló)és Sinead koncertje után sem mentem már ki a tömegből,akkor sikerült előre furakodnunk a 2.sorig.Hát én azt mondom,hogy hátul,tágabb helyen még jobban élveztem volna a koncertet,mert így sokszor úgy össze voltam préselve,hogy levegőt is alig kaptam:(

Régebben az SAP csarnokban is a tömegben voltam,5-6.sor,a tömeg barátságos volt,onnan jó "szájízzel" tértem haza.

Előzmény: DeeDee83 (394)
DeeDee83 Creative Commons License 2007.08.13 0 0 396

Igaz, nem a Sziget-ről, de:

http://www.youtube.com/watch?v=Hw3e7m1zFLA

Hatalmas! :)

barakuakc Creative Commons License 2007.08.13 0 0 395
hát, elég gyenge volt a faithless... unalom volt az egész...
és amugy ha valakit érdekel, szlovákiai magyar 'live blogging' a szigetről:
http://parameter.sk/kultura/szigetrol-jelentjuk-szabad-csok-tanc-es-az-oleles
DeeDee83 Creative Commons License 2007.08.13 0 0 394
Apropó póló: volt most Faithless-shop kint?
Előzmény: daroki75 (387)
k4t4 Creative Commons License 2007.08.13 0 0 393
Sziasztok,

Nagyon szuper volt a tegnapi koncert tenyleg..leszamitva az altalatok korabban leirtakat, lokdosodes stb, fantasztkus elmenyt nyujtott..mi bal oldalon alltunk, ill. soxor csak probaltunk allva maradni..a vegere en teljesen lemerultem a sok kiabalastol. eneklestol :D a tapicskolas meg volt, remelem a see u soon tenyleg soon lesz :)

No comment: Valuska Laszlo nagyon szubjektiv osszefoglaloja tegnaprol: index.hu/kultur/2007/sziget/faith0813/
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.13 0 0 392
Talán mindenki látta azt a Brit zászlót, amiben a kék színt a rózsaszín helyettesítette.Na pont ott álltam, Jobb kezemnél volt a korlát. 23 fejet számoltam meg magam előtt, így én voltam a 24. sor egy kis része.Abszolúte középen.Tökéletes látvány és hangzás. Soha rosszabb helyet, koncerten.

Beszámolóm (élményeim) később, de csodálatos élményekkel gazdagodtam SINEAD kisasszony koncertje alatt. Hatalmas énekesnő. Az ő koncertjének csúcspontja, mikor 3+1-en összeölelkezve énekeltek.Szerintem!

Faithless csúcspont:All Races,All Colours
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.13 0 0 391
milyen, sok koncertől beszélsz?? nem a rolling stonesra gondolsz véletlenül?
Előzmény: Strange Boy (388)
DeeDee83 Creative Commons License 2007.08.13 0 0 390
Abból nincs annyi pénz. ;) És idén amúgy sem volt túl sok koncert, tán még 10 sem. Maxi Jazz azt mondta, hogy see you very soon, szóval elképzelhető, hogy egy igazi turné még csak ezután indul majd.
Előzmény: Strange Boy (388)
DeeDee83 Creative Commons License 2007.08.13 0 0 389
Hátrébb sem volt sokkal jobb a helyzet. ;)) Pont a keverőnél álltunk bal oldat, de kb. átjáróház volt, folyamatosan mászkáltak, lökdösődtek, és irtó bunkó népség volt ott is. 8-9 fős társaságok egymás kezét fogva nyomultak előre... 4. számnál kijöttem onnan, mert nem bírtam tovább, kezdtem rosszullenni, levegő semmi (mondjuk vicces volt, hogy hátrafelé sodródni sem engedtek), akkora emberek álltak elém, hogy a kivetítőket sem láttam, nemhogy a színpadot, és mikor a nálam két fejjel magasabb ember elé álltam, még ő volt felháborodva... Úgyhogy szépen a tömegtől távol állva néztem a koncert végét, és bár nem volt olyan élvezetes, mintha az első sorokból nézné az ember, de egy kis társasággal jót bulizgattunk a távolban. :))
Előzmény: daroki75 (387)
Strange Boy Creative Commons License 2007.08.13 0 0 388
Inkább maxikat jelentetnének meg a sok koncert helyett, azt többre értékelném...:)
daroki75 Creative Commons License 2007.08.13 0 0 387

Sziasztok!

 

A koncert számomra fantasztikus volt,a második sorban álltam(én senkin nem láttam Faithless polót,csak az öcsémen és magamon):(Sebaj!Jobb oldalon álltunk,nem egészen a színpad szélénél.Volt egy olyan jelenet amikor egy srácot kivettek a biztonsági őrök a tömegből,na én közvetleneül mellettük álltam.Sokat sódort a tömeg,volt eccer,hogy a földre is lerántottak,de hamar talpra álltam.Ami nem tetszett,hogy sokan már ott szobroztunk órák óta,és ettől függetlenül vki azt hitte,hogy majd magam elé engedem a koncert kezdete előtt.Hihetetlen pofátlan alakok próbáltak elém(elénk)kerülni.Akik közvetlenül az első sorban álltak a korlátnál,két kézzel kapaszkodtak a korlátba,nagyon ragaszkodtak a helyükhöz amit meg is értettem,és én sem pofátlankodtam,hogy na engedjetek már ide:)Gyorsabbak voltak nálam,megérdemelt helyen álltak:)

A sok lökdősődés szintén nem tetszett,lehetett látni,hogy mögöttem szándékosan csinálják a plusz fesztivált,amire senki nem volt kiváncsi.Sajnos elég sokszor ez terelete el a figyelmemet a koncertről.Sztem lehetett volna ennél kultúráltabb is a közönség,akik csinálták mögöttem a fesztivált nem magyarok voltak,habár akadt azért belőlük is egy pár eszement.Mellettem egy nagyon aranyos pár állt,ők is kiabáltak,énekeltek,fütyültek,de mindezt úgy,hogy élvezni lehetett mellette a koncertet.A bagózást szintén nem értettem,nem hiszem el,hogy másfél-két órát nem lehetett volna kibírni,amúgy volt olyan aki így próbált kitoloncolni a helyemről,de nem hagytam magam.Később az a vki eltűnt mellőllem szerencsére.Viszont egyszer majdnem a nyakamból dobtam le egy égő cigit,na ezt sem tartottam vmi kedves gesztusnak bárki is dobta oda hozzám.

Szóval alapjába véve a koncert szuper volt,de én eldöntöttem,hogy többet nem megyek az első sorokba,jó lesz nekem hátrébb is,ahol tényleg van hely egy jót táncolni,kultúrált körülmények között.Mert az a sok külföldi mögöttem szó szerint állatok módjára viselkedtek,sokszor nem is a koncertet figyelték,hanem azt,hogy kit lökhetnek meg,hogy vigye magával a tömeget,vagy pedig azt,hogy kire öntsék rá a sörüket:((((Na ehhez én már öreg vagyok:)Mondom ezt a 32 évemmel:)))

Én is kiváncsi volnék még élménybeszámolókra,biztos van az enyimnél sokkal pozitívabb is:)

Amikor Maxy Jazz lejött a lépcsőn és végig tapicskolta az emberek kezét,az én kezem sajna kimaradt,pedig próbálkoztam:)De ettől függetlenül azért tudtam aludni az éccaka:))

 

DeeDee83 Creative Commons License 2007.08.13 0 0 386
Jó kis koncert volt, bár nekem a 2004es jobban tetszett. Abszolút csúcspont számomra: What About Love
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.13 0 0 385

Sziasztok!
Az oldalamon lesz majd a mai nap folyamán egy beszámoló, hogy én hogy láttam, a tegnap esti varázslatot (akit érdekel nézzen arra).... és szeretném hogy minnél többen leírnátok, ki miként élte át.ha ez lehetséges

andrassereg.blogspot.com
k4t4 Creative Commons License 2007.08.12 0 0 384
es melyik oldalon lesztek? ha szinpaddal szemben allunk jobb, vagy bal? :) csak hogy tudjuk merre fele orientalodjunk ;) (tudjatok, kozepen kette van valaasztva kordonnal..)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.11 0 0 383
max. 18 óra tájt de inkább előbb
Előzmény: daroki75 (382)
daroki75 Creative Commons License 2007.08.11 0 0 382

Ha az első sort akarjátok,hány fele kell ott lenni?

Előzmény: Ződi (381)
Ződi Creative Commons License 2007.08.11 0 0 381
Ott leszünkK! :-) Első sor a miénk lesz!
Előzmény: Törölt nick (380)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.05 0 0 380
1 hét múlva útjára indul a gyönyör!!!!!!!
DeeDee83 Creative Commons License 2007.07.14 0 0 379
Ha feltöltötted a képet, utána nyomj a Beszúrás feliratra. Akkor lesz jó, ha a kép megjelenik a fehér szerkesztődobozban is. És utána Mehet.  
Előzmény: daroki75 (378)
daroki75 Creative Commons License 2007.07.14 0 0 378
Próba

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!