Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001.08.08 0 0 12
Nagy a pofám, AMIKOR itt vagyok, igen. Mivel ez jobbára csak este van, nem írhatok máskor.

Az ilyen fikázós dumával is elbújsz másodnickek mögé? Gratula.

Előzmény: titoknick (11)
titoknick Creative Commons License 2001.08.08 0 0 11
Most már könnyen nagy a pofátok, de egy egész napig nem mert beleirni senki. Ha én nem írok, már lehet, hogy elsüllyed a topic, mert nem veszed észre a képernyö alján.
Előzmény: Szurokszéklet (8)
scatman Creative Commons License 2001.08.08 0 0 10
A vastagabb szerszámmal történő BEHATOLÁSNAK, bocs...
Előzmény: scatman (9)


scatman Creative Commons License 2001.08.08 0 0 9
Főleg az a király, amikor a szűk kis popsiba kitartó nyalás után már könnyedén becsusszan az ember mutatóujja - aztán meg az enyhén kitágult lyukat újabb finom nyelvcsapásokban lehet részesíteni. A vastagabb szerszámmal történő szintén nagy barátja vagyok, de ez már offtopic...

Akik gyakorolják a topic címében említett dolgot: hogyan szeretik csinálni? Én eleinte a natúr nyalás híve voltam, de aztán rákaptam a tejszínhabos verzióra - nagyon finom!

Előzmény: Szurokszéklet (8)
Szurokszéklet Creative Commons License 2001.08.08 0 0 8
Ehhez a témához a saját nickemen írok:-)

Szoktam, csak hölgyeknek, ami benne van nem izgat fel(a név nem mindig kötelez:-), izgi csinálni, és afféle "puhítása" a terepnek mind lelkileg, mind fizikailag a téren, hogy esetleg nem csak nyelvvel folytathatom-e az araszolást. (Tudjátok, szex = 10% fantázia +90% súrlódás:-).

Passzív módját is kedvelem (kizárólag hölgyjátékosoktól), főképp ha manuális herézéssel kombinálja a "szerencsés".

Üdv:
SzSz

Előzmény: Arreis (4)
scatman Creative Commons License 2001.08.08 0 0 7
Mambó, Arreis, R-Action: köszi a konstruktív hozzászólásokat! Tehát mégsem vagyok egyedül!

Arra (is) kíváncsi lennék, hogy ki hogyan érzett rá a szexnek erre a nem éppen midnennapi, de csodálatos oldalára, és a partnerek hogy állank hozzá - épp csak eltűrik, undorodnak, szeretik vagy egyenesen kérik?

Én egészen véletlenül, egy 69-es figura alkalmából éreztem rá a dologra. A barátnőm oldalt feküdt, és puncinyalás közben néha odébb tévedt a nyelvem - tényleg véletlenül! Aztán amikor láttam, hogy ő NEM véletlenül szorítja egyre szorosabban a popsiját a nyelvemhez, rájöttem, hogy neki bizony bejön a dolog... Sajnos, már régóta nem vagyunk együtt.

nimrud Creative Commons License 2001.08.07 0 0 6
Nem kéne szó szerint venned, ha egy csaj azt mondja, hogy nyasgem.:)))
Előzmény: scatman (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.07 0 0 5
Miért kellene másik nick egy ilyen témához? Ez se szégyenteljesebb bármi másnál. Miért is lenne az bármi, amit két ember, akik szeretik egymást, kölcsönösen jónak találnak? Részemről a topic címében felvetett dolgot nagyon szeretem. Oda-vissza.

Előzmény: titoknick (2)
Arreis Creative Commons License 2001.08.07 0 0 4
Kedves R-Action!

Mindenkinél máshol vannak bizonyos határok. Van aki szereti, van aki nem. Van aki mer róla beszélni van aki nem. Az igazat megvallva én az első csoportokba tartozom. Szeretem is csinálni, és nem is tartom szégyenletesnek elmondani.

Előzmény: R-Action (3)
R-Action Creative Commons License 2001.08.07 0 0 3
Ebbe a topicba (is) saját nicknéven írok. Ami a popsiban van, az nem érdekel, és csakis megmosott popsit nyalok. És ez hozzátartozik a szexhez, semmi kivetnivalót nem találok benne! És azt is szeretem, mikor nekem csinálják.
Pofám leszakad, ez tényleg ilyen tabu lenne???
Szerintem tök természetes dolog. Hiszen rengeteg idegvégződés van ott, elsőrangú erogén zóna!
titoknick Creative Commons License 2001.08.07 0 0 2
Ebbe a topicba saját nicknéven nem írok. Szerintem más sem. Fiú vagyok, és megnyalogatom néha a popsilukat is. Csak lányoknak, de nem az központi része a szexnek. A lányok néha idegenkedtek, aztán volt aki megszerette, volt aki eltürte. Nekem örömöt okozott. Ami a popsiban van, az nem érdekel, és csakis megmosott popsit nyaltam.
Többet nem szólok hozzá.
Topic süllyedt?
scatman Creative Commons License 2001.08.07 0 0 1
Jajj vazze, ez nem egy fikázós topic...
Előzmény: acid562 (0)
acid562 Creative Commons License 2001.08.07 0 0 0
nekem 0 elmenyem van ebben. Es nem is biztos, hogy szeretnem, hogy tobb legyen...
Előzmény: scatman (-)
scatman Creative Commons License 2001.08.07 0 0 topiknyitó
Ez a topic reményeim szerint a fenti erotikus élménnyel fog foglalkozni, elsősorban hetero témában, de nyilván nem akarok senkit diskriminálni :-)

Szerintem kevés intimebb szexuális élmény van, mint egy formás női fenék hosszan tartó nyalása. A tisztaság persze fontos, igaz, vannak, akiket éppen a nem legteljesebb tisztaság izgat ebben a témában...

Kinek mi a véleménye? Milyen élményeitek vannak ebben a témában?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!