Keresés

Részletes keresés

Riker Creative Commons License 2001.07.04 0 0 28
Jo van na, de talan egy informatikusnak tobb eselye van ott. Bar talan mar az se kell nekik.
Előzmény: Jozan (17)
Azazello Creative Commons License 2001.07.04 0 0 27
Nyilván az ötödik dimenzió valamelyik zugába. :o)
Előzmény: Attilio (-)
wizes Creative Commons License 2001.07.04 0 0 26
TahiTótFalú!
A hegymegé!
WG.

Előzmény: Dr Mac (20)
Attilio Creative Commons License 2001.07.04 0 0 25
úgyszintén

amúgy ha nekem mennem kellene én Angliába mennék legszívesebbe de mivel ott munkavállalási engedélyt nemigen kapnék nem mehetnék !(és akkor még nem is beszéltem a bevándorlókat ért atrocitásokról!)
Ebből kifolyólag(nomeg mert hányingerem van az USÁ tól) valószínűleg a Benelux államok egyikét választanám !

Előzmény: brixton (21)
Derek Creative Commons License 2001.07.04 0 0 24
Amikor a 6 napos haboru utan MO megszakitotta a diplomaciai kapcsolatokat Izraellel, az izraeli nagykovet mondta : akkor most mit csinaljak:hazamenjek,vagy itthon maradjak?
Előzmény: Törölt nick (22)
Derek Creative Commons License 2001.07.04 0 0 23
"Hát van a világon még egy hely, ahol olyan cifrán és ízesen tudnak káromkodni, mint nálunk? :)"

Igen. Oroszorszag es Szerbia, mi csak a harmadikok vagyunk ebben a vilagranglistan.

Előzmény: Dr Mac (20)
brixton Creative Commons License 2001.07.04 0 0 21
Milyen érdekes, ebbe a két országba, és talán a
mai Franciaországba nem igazán vágyódom.
Tán mer öreg és maradi vagyok.
Előzmény: Riker (13)
Dr Mac Creative Commons License 2001.07.04 0 0 20
Tahiti az nekem is tetszik! De minek mennék el? Hát van a világon még egy hely, ahol olyan cifrán és ízesen tudnak káromkodni, mint nálunk? :)
wizes Creative Commons License 2001.07.04 0 0 19
Maradnék és mennék is:
MAGYARORSZÁG, Tahiti.
wizes.WG.
northman Creative Commons License 2001.07.04 0 0 18
Hi!
Irány Új Zéland.
By
Jozan Creative Commons License 2001.07.04 0 0 17
Amugy USAba mennek. Ott van talan most a legtobb lehetoseg ... szívni.

Egy hondurasi bevándorlónak tízszer jobbak a lehetöségei, mint egy keleteurópaival. Ha nincs munkavállalási engedélyed (és azt nem könnyü szerezni), akkor a legtöbb lehetöség legfeljebb a rendöröknek meg a hivatalnokoknak van arra, hogy megmutassák, aki nem amerikai annak nincsenek jogai.

Előzmény: Riker (13)
PuPu Creative Commons License 2001.07.04 0 0 15
Esetleg, ha arra legelészek...
:O)))))
Előzmény: Sivatag_hajoja (12)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.04 0 0 14
Az USÁ-ra gondolok, ha ők is számítanának rám.
Riker Creative Commons License 2001.07.04 0 0 13
"Viszont beleszületni egy andorrai,san-marinói vagy
luxemburgi családba ?
Asszem'nem lenne rosszabb :) "

Viszont igy magyarkent nagyobb eselyed van, hogy megismered a vilag igazi arcat. :)

Amugy USAba mennek. Ott van talan most a legtobb lehetoseg. Esetleg Nemetorszag.

Előzmény: brixton (11)
Sivatag_hajoja Creative Commons License 2001.07.04 0 0 12
En a Libiai-sivatagba mennek, s ott egy oazist keresnek.
brixton Creative Commons License 2001.07.04 0 0 11
Ha eddig nem tettem meg, mostmá minek.
Nem vinne rá a lélek.
Viszont beleszületni egy andorrai,san-marinói vagy
luxemburgi családba ?
Asszem'nem lenne rosszabb :)

Előzmény: Törölt nick (9)
Frenk Drebin Creative Commons License 2001.07.04 0 0 10
Amerika
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.04 0 0 9
Mennyországba?
Előzmény: Törölt nick (2)
PuPu Creative Commons License 2001.07.04 0 0 8
Eddig azt gondoltam, Barbadosra mennék lexívesebben, - most már tudom: Hollandiába, - leginkább Delftbe.
Nü persze, csak ha muß...
:O))))
Derek Creative Commons License 2001.07.04 0 0 7
Virgin szigetek vagy Tahiti
net-boy Creative Commons License 2001.07.04 0 0 6
Uj zeland vagy Dominika
Előzmény: Attilio (-)
skorpio-m Creative Commons License 2001.07.04 0 0 5
Termeszetesen csak akkor, ha muszaj! Hollandiaba szivesen, mondjuk Delftbe.
Előzmény: Attilio (-)
Jozan Creative Commons License 2001.07.04 0 0 4
Izrael.
Előzmény: Attilio (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.04 0 0 3
Szlovákia.
HitetlenTamaska Creative Commons License 2001.07.04 0 0 1
A disszidálás tiltakozás. Tehát ha plurális demokrácia intézményrendszere ellen tilatkoznek, akkor mehetnék Észak Koreába, Kubába (bár ott hamarosan utólér) vagy esetleg Afganisztánba.

Szegény rezsö már megint rossz pontot fog kapni, hogy ilyen rossz véleménye van hazájáról és ennyire nem ismeri a földrajzot.- :-)

Előzmény: Attilio (-)
Székely Kecskés János Creative Commons License 2001.07.04 0 0 0
Magyar.
Attilio Creative Commons License 2001.07.04 0 0 topiknyitó
a kérdés adott !

Te melyik országba/területre települnél ha valamilyen oknál fogva el kellene hagynod a Kárpát-medecét ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!