Keresés

Részletes keresés

tkisgyongyi Creative Commons License 2024.08.25 0 0 65372

Ebből is látszik, hogy kinek a pap kinek a papné....Mi tavaly a Royal Style-ban voltunk, ami közös szálloda a Royal Palace-val. Mindennel meg voltunk elégedve, az ellátás, a szórakoztatás, a személyzet is nagyon jó volt. Ultra all inc. ellátás volt, import italokkal. Még "októberfest"-et is tartottak, fergeteges partik voltak, pedig én sem vagyok mai csirke, de nagyon jókat szórakoztunk esténként. És ami lényeges, nem "oroszos" hanem "németes" szálloda, kultúráltabb vendégkörrel. Mi tudtuk, hogy nem tengerparti, de állandóan körözött egy busz a part és a hotel között, nem kellett gyalogolni. Ezért aztán olcsóbb is,mint a közvetlen tengerpartiak.

Előzmény: n.tomika (65371)
n.tomika Creative Commons License 2024.08.25 0 0 65371

malazs! te a sherwood exclusive leara-ban voltál? videon ennek is homokos partja van.... most beszéltem szüleimmel, ők 2 éve a royal palaceba voltak. hát életük csalódása volt. minden nap a taj mahal mellett sétáltak le. nem jártak utána, hogy nem közvetlen parti és semmitől nem voltak elájulva.  mivel most ők is jönnének, oda minden, mert nem feltétlenül mennének ugyanoda vissza.

n.tomika Creative Commons License 2024.08.25 0 0 65370

az a baj hogy csak közvetlen jöhet szóba mert amellett hogy naponta 5x fel kell menjunk a gyerekek miatt mivel még kicsik, lesz még  babakocsi, 1000 féle cucc nekik, matrac stbstbstbstb..... szóval a szobaajtó  nyílhat a partra és az étteremre!!!!:):):):) bizonytalan vagyok mert ahogy korábban is írtam nem vagyok homokos tenger párti. fiatal koromba az adrián nyaraltunk autóval és pár napra át ugrottunk bibionéra. hát síró görcs kerülgetett, hogy azonnal menjünk vissza. szóval mindenki dicséri hogy sidében milyen szép homokos part van. hát, az eddigi keresgélés és youtube-s videok alapján ezt nem tudom állítani.  ettől függetlenül félre kell tegyem a saját elvárásaimat és a gyerekeknek kedvezni, mert ha a nyár folyamán elmentünk a tisza tóra, a homokozás a sár vár építés lenyomta a fürdést. úgyhogy azért erőlködök annyira hátha van más aki hasonló cipőben járva már tapasztalata ezen a részen. nyilván a szállodai ellátás is nagyon fontos. pl az akka alindában jó volt, hogy a fagyi nem csak egy gagyi fagyi volt, hanem normális jégkrémek kirakva reggeltől estig. normális udítők a hűtőből, nem rossz kevert gépi vacakok..... egyébként, azt hol tudnám megnézni, hogy melyik irodának, mikor honnan indul oda vissza gépe?? köszönöm....

Előzmény: Utazó HUN (65369)
Utazó HUN Creative Commons License 2024.08.25 0 0 65369

A Taj Mahal és az Alba Queen Hotelek közötti partszakaszon lévő hoteleket nézzétek át. Ha olcsóbb szállodát szeretnél és nem baj hogy nem közvetlen tengerparti akkor a Club Side Coast Hotel is jó lehet. Az Alba Queen hotel mögött van és igény esetén rendszeresen induló kisbusz viszi a partra a vendégeket. Voltunk itt 2012-ben

Előzmény: Utazó HUN (65366)
malazs Creative Commons License 2024.08.25 0 0 65368

Csak Belekben és Larán, a hotelek bejöttek, de ez a fajta homok nem igazán. Nem tudom hogy Az alimdával érdemes foglalkozni, első alkalommal nagyon jó volt, másodjára meg nagyon rossz. Állítólag az Akka Antedon nagyon jó, de az sem homokos. Az Alba hoteleket nézd meg esetleg. 

Előzmény: n.tomika (65363)
hunaqua Creative Commons License 2024.08.25 0 0 65367

Egy tulajdonosa volt a két szállodának,egymás mellett van.A Stone Group volt a tulaj,de szétváltak bizonyos szállodáik.Mind a kettő jó.Én talán a Taj Mahalt választanám. Nagyon szép este kivilágítva is 

Előzmény: n.tomika (65365)
Utazó HUN Creative Commons License 2024.08.25 0 0 65366

Szia! 2016-ban voltunk a Rolyal Taj Mahal-ban. Nagyon jó szálloda volt. Mivel a Dragonnal közös a csúszda parkja és a vidámparkja így ott nagy a tumultus! A napágyak a tengerparton is igen szorosan vannak! Ha igazán jó kő és kavics menetes tengerpartot kerestek akkor a Taj Mahal és az Alba Queen Hotelek között nézzetek szét. Nekem eddig a number one homokos part a Kamelya szálloda csoport (Fulya, Selin, Aishen K Club)  egybenyitott partszakasz volt. Ez is a Taj Mahal és az Alba szállodák között van.

Nézzél rá itt online:

 

https://www.kamelyacollection.com/en/gallery/live-stream

Előzmény: n.tomika (65365)
n.tomika Creative Commons License 2024.08.25 0 0 65365

Kettő közül van talasztalat hogy dragon vagy taj mahal?

Előzmény: hunaqua (65364)
hunaqua Creative Commons License 2024.08.25 0 0 65364

A Royal Taj Mahal és a Royal Dragon Evrensekiben van ,közel az üzletekhez. Az Alhambra is nagyon jó szálloda,de messzebb van a bazár.Az Colakliban van.

Előzmény: n.tomika (65361)
n.tomika Creative Commons License 2024.08.25 0 0 65363

Az akka alindának nincs valami testvérszállodája ezen a környéken? az ottani ellátás jó volt.

Előzmény: malazs (65354)
n.tomika Creative Commons License 2024.08.25 0 0 65362

valamint fontos lenne hogy közel legyen a bazár/sétáló,vásárló rész. eddig a legjobb a Fame residence volt hogy a szállodából kilépve 50méterre kezdődött a bazár, a keddi bazár pedig elengedhetetlen ha valaki arra jár... bár már úgy hallottam csütörtökön van, legalábbis tavaly úgy volt.

n.tomika Creative Commons License 2024.08.25 0 0 65361

Szia! és esetleg homokos partszakasszal nincs tapasztalatod? még keresgélek és már idő hiányban szenvedünk. 

amiket néztem eddig: Royal taj mahal, royal alhambra palace, royal dragon, diamond delux hotel. ezek vannak eddig aminek elfogadható a partszakasza, bár még keresgélek.

Esetleg valakinek tapasztalat ötlet? köszönöm

Előzmény: malazs (65354)
hunaqua Creative Commons License 2024.08.24 0 0 65360

Nekünk szerencsénk volt idén a Wizz járataival is .Isztambuli járaton volt ugyan 1-1 óra késés,de az Antalya percre pontosan indult. A kisfiam volt velük Valenciában ,az is percre indult és érkezett. A tesóméknak is volt velük Milánó és Antalya, ott is rendben volt minden. 

 

A 724transfer-nél mi mindig a 15 személyes shuttle busszal megyünk. Ezek többnyire egységes fekete színű Ford Transit buszok,nem volt komoly gond még soha. Láttam most,hogy tud össze szedni késést. Az utolsó címe egy a Diamond Elit szállodához közeli magán cím volt. Bement érte egy szűk zsákutcába. A srácot kereste sokáig,de sehol. Ekkor feladta és tolatott ki az utcából. Ekkor a gyerek integet a túloldalon a buszmegállóból,hogy őt keresik? Ez a produkció is több mint 10 perc volt. Ezek a járatok a repülőtér és Alanya között közlekednek,nem irigylem a sofőrt sem egész nap .

Előzmény: Utazó HUN (65359)
Utazó HUN Creative Commons License 2024.08.24 0 1 65359

Ennek tényleg nagyon örülök! Idén a Sunexpress nem remekelt csillagos ötösre de legalább nekünk nem kellett tizen/huszon órát várakozni a reptéren! Az idegileg kimerítő ebben az utazásban az hogy a bruttó 12 órás utazásból csak kb. 4 óra az igazi nettó utazási idő! Minden más csak várakozás. Nálunk a 724 transzfer probléma gondolom a 2 órás késés miatt és a többi járat késései miatt lehetett. Ez valószínűleg felborította a menetrendjüket, vagy nem tudom. Érdekes hogy a hazautazási napon mikor mindkét szolgáltató jött értünk a 724 is egy hibátlan mercedes kisbuszt küldött és pontosan érkezett. Sajnos már addigra lemondtam őket email-ben nem is értem hogy küldhették mégis oda... Ha érkezéskor nem az a nyavalyás sofőr a telepakolt elektromos csodával vitt volna (az autó mindegy ha beleférünk, akár dacia lodgy is megfelelő) a hozzá nem értésével akkor egy szavam se lett volna velük kapcsolatban. Ez így alakult.

Előzmény: hunaqua (65349)
Utazó HUN Creative Commons License 2024.08.24 0 1 65358

Szívesen! :)  Ha esetleg gondolkodtok ezen a hotelen akkor nem fogtok benne csalódni. Az a jó hogy bőséges a remek hotelek választéka a Török riviérán és az időjárás is kiszámítható! Valamint már csak 281 nap és újra jön a nyár! :D   Azért van még egy forró ősz is azoknak akik szeptemberben vagy október elején szeretnének utazni.

Előzmény: Merhaba (65357)
Merhaba Creative Commons License 2024.08.23 0 0 65357

Nagyon szépen köszönöm a képekkel megtámogatott beszámolót !! 

Előzmény: Utazó HUN (65346)
hunaqua Creative Commons License 2024.08.23 0 0 65356

kb. igen 3 főnél.

Előzmény: m.robi (65355)
m.robi Creative Commons License 2024.08.23 0 0 65355

köszönöm

akkor cirka 0,9-1m

ez reális

 

Előzmény: hunaqua (65353)
malazs Creative Commons License 2024.08.23 0 0 65354

Amennyiben egy kicsi hullámzás lesz,akkor már nem lesz tiszta a tenger. Kemernél ha jól tudom 2 hotel rendelkezik homokos partrésszel,Az egyiknél fehér homokos, természetesen ide hozatott, ez a Maxx royal Kemer. Mondjuk ehhez igen vastag buksza kell. A másik a Crystal Flora Beach, ennek van homokos és kavicsos partszakasza is, nem tudom most milyen állapotban van, mikor mi voltunk, akkor azért egy felújítás már ráfért volna. Nekünk semmivel sem volt gondunk, egyszerű, de rendben volt. A vendégeg 99%-a orosz és ukrán volt. Ár/érték arányban abszolúz jó. Viszont Beldibi az település szintjén méltatlan az ottani hotelekhez és környékhez képest.

Előzmény: n.tomika (65348)
hunaqua Creative Commons License 2024.08.23 0 0 65353

Magamnak szerveztem, 3 felnőtt részére.

Augusztus közepe,legdrágább főszezon.

 

 

Wizz repülőjegy

 

Debrecenből mentünk,lényegesen olcsóbb volt a jegy mint Budapestről. Fejenként oda-vissza pogyóval "székkel"

kb. 52.000.-/fő             Nagyon hamar leértünk hajnalban Pestről.

 

Transzfer

 

724transfer shuttle busz  oda-vissza 3 főnek   67 euro (2x kb. 60km)

 

 

A szállodák a környéken (Evrenseki) : Side Premium,Adalya Resort,Adalya Ocean,Side Sunport  

 

kb. 1900-2000euro 3 felnőtt/hét

Előzmény: m.robi (65352)
m.robi Creative Commons License 2024.08.23 0 0 65352

az egész utat Te szervezted magatoknak vagy utazási irodával voltatok?

mi eddig csak utazási irodával voltunk, de kíváncsi lennék, hogy ha magadnak szervezed, milyen árból lehet kihozni

mind a kettőnek meg van az előnye, ezért is érdekelne

 

Előzmény: hunaqua (65350)
m.robi Creative Commons License 2024.08.23 0 0 65351

Ez így igaz, ha nincs biztosítás, akkor tényleg 900€/ fő, s mindegy, hogy beteg vagy, vagy csak kísérő. Ezt nekünk is elmondták idén a kórházban, mert azt a nyomorult AXA biztosítót nem lehetett elérni, hiába volt biztosításunk, kellett nekik 1 biztosítási szám, amit csak közvetlenül a kórháznak adott meg a biztosító. Röhej. Amíg nincs baj, addig mindenki happy, ha baj van, akkor meg nem érsz el senkit, közben eszed az ideget....

 

Előzmény: Pierr_Kardán (65342)
hunaqua Creative Commons License 2024.08.23 0 0 65350

hunaqua Creative Commons License 2024.08.23 0 1 65349

Igen,rendben volt minden. Percre pontosan ment és jött a Wizz,semmi gond nem volt velük. A 724transfer is jól vizsgázott ismét,gyakorlatilag rögtön indultunk a szállodához (Side Premium,pont olyan mint szokott lenni apró pozitív és negatív dolgokkal együtt. Olyan igazi jó átlagos török ) ,és hazafelé is olyan max. 10 percet késett amit be is hozott a repülőtérig. A tengerre néző szobák az oldalsó részen vannak a Side Sunport hotel felé. Most sikerült rájönni,hogy miért olyan népszerű a Holidaycheck ( 5.8 !)oldalon az a szálloda. Gyakorlatilag teljesen német vendégek vannak,az animáció is este csak német nyelven zajlik. Volt aki múltkor érdeklődött ilyen szálloda iránt. Nálunk sem volt orosz vagy ukrán.A legtöbb német,lengyel,romániai (sok Magyar ajkú ),benelux,svájci, cseh,török, szóval vegyes de semmi gond nem volt senkivel.

 

 

 

n.tomika

 

Számomra legjobb homokos part az a Side mellett lévő Kumkoy,Evrenseki térség. Az az igazi lassan mélyülő,finom homok. Még a szélén sincs egy gramm "sóder" sem.

Előzmény: Utazó HUN (65347)
n.tomika Creative Commons License 2024.08.23 0 0 65348

Szia. Köszönöm !Igen, már látom hogy eltérő a homok. Nos a vikingen infinity előtt lévő kifejezetten Balaton minőségű!  Sőt a sidei részen is láttam ahol barna homok volt. Azért is gondoltam hogy rákérdezek igazából mindegy melyik részen, hogy tudnátok e tapasztalatból ajánlani szép finomhomokos, tisztavízű szállodát,vagy partszakaszt. Tudom hogy talán a kemeri régió antalyahoz közel eső részén is már inkább homokos a part. Vagy inkább úgy rémlik hogy volt olyan beszámolód ahol abban a régióban talán homokos partszakasz volt. A gyerekeknek minene a homokozás, vár építés úgyhogy a homokos partszakasz elengedhetetlen, de az se lenne gond ha 10p-200meterrel arrébb gyönyörű kristálytiszta kavicsos partszakasz lenne. Úgyhogy ha tudtok ajánlani szállodát vagy akármilyen módon tanácsot adni merre induljak, szívesen fogadom mert lassan foglalni kellene ha jövőhét végén indulni akarunk.... Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek.

Előzmény: malazs (65345)
Utazó HUN Creative Commons License 2024.08.22 0 0 65347

Rendben volt minden? Remélem jól éreztétek magatokat ti is! :) Vendég népcsoport változott? Volt valami minőségi javulás vagy romlás a szállodával kapcsolatban az előző évekhez képest?

Előzmény: hunaqua (65340)
Utazó HUN Creative Commons License 2024.08.22 0 1 65346

Előzmény: Utazó HUN (65343)
malazs Creative Commons License 2024.08.22 0 0 65345

Üdv újra!

Gratula a gyerekekhez.

Az viszont nagy tévhit hogy a kavicsos résznél nem lenne ugyanolyan jó nekik mint a homokosnál. Nem mellékesen, van sok helyen homokozó is, illetve még a Sidei részen is meg kell nézni alaposan ha jófajta homokos partra vágytok, mert szinte hotelenként eltérő lehet. Tapasztalatból mondom hogy az aprókavicsos részen sem lesz semmi hátrány a gyerekeknek, pláne nem ennyire pici korban.

Előzmény: n.tomika (65336)
malazs Creative Commons License 2024.08.22 0 0 65344

Teljes mértékben egyetértek Pierr_Kardán fórumtárssal. Annyival egészíteném ki:

Mennyi időre mentek, 1 Hónapra?! Önmagában a 7500font csak egy összeg, kérdés hogy mennyi embernek és mennyi időre ennyi?! Angliából a Tuinak,Jet2-nak, ls még jó pár irodának olcsóbban vannak útjaik mint a németeknek.

Biztos az ételmérgezésben?! Csak mert a többi vendégnek miért nem lett akkor semmi baja?! Esélyesebbnek látom hogy a medence vizéből nyelhetett be. Épp tavalyi eset volt: Egy barátom aki mindig csak az anyukájával (jelenleg 81 éves) és a kislányával(jelenleg 8 éves) nyaral, nagy eséllyel szintén a benyelt medencevíz okozott nem kis rosszullétet. Igen nagy szerencséje volt hogy épp akkor egy másik barátommal mi is ott voltunk. A rosszullét miatt a telefont képtelen volt felemelni, de még csak beszélni sem tudott. A kislánya hívott hogy menjünk segíteni mert nagy baj van. Na bekerült ő is egy helyi sürgősségire, pár óra múlva kijöhetett, másnapra lényegesen jobban lett. Pont amielőtt rosszul lett, azelőtt meséltem neki Egyiptomot, hogy ott ez szinte megúszhatatlan, azt mondta biztos azért mert túleszik magukat az emberek. Na estére ez be is ütött nála. Még 1-2 nappal előtte mondtam hogy ne medencézzenek, a medencék melletto mosdókban állt a húgy, mindenki mezítláb,aztán be a medencébe. Szóval valami hasonlót inkább tartok valószínűbbnek mint az ételmérgezést, persze az is lehet, meg az is hogy hülyére zabálta vagy itta magát, ismerve az angolokat is.

Előzmény: Jack51 (65341)
Utazó HUN Creative Commons License 2024.08.22 0 3 65343

Nagyon jó volt! :)

Az első nap ugyebár az utazással indult. Korábban indultunk mivel az autópályák igen kiszámíthatatlanok mostanság. 8-ra értünk ki a Budapesti reptérre. Sunexpress menetrend szerinti járattal mentünk szombat 11:35. Egy órát vártunk pluszban a váróba és picit több mint egy órát a gépben! Kb. 13:50-körül szálltunk fel. Nem esett jól! Ahogy megérkeztünk a gép leszállása után még 25 percig álldogált a pálya mellett mielőtt kaptunk volna gép parkolót. Ott már sokaknál eltört a "gyertya". A csomagok viszonylag időben megérkeztek. Csomagokkal a kezünkbe elindultunk a transzferünket keresni. Még itthon telefonáltam nekik hogy késni fogunk de megnyugtattak hogy figyelik a járatokat. Most először rendeltem 724-es transzfert. Sajnos nekünk nagyon nem lett jó élményünk velük. Kiérve a reptér ajtajánál néztük a táblás embereket hogy hol lehet a nevünk. Sehol. 4 kör után elkezdtem keresgélni a sorszámos pultokat és ott megtaláltam őket. Odaérve egy nem túl kedves emberkével beszéltem aki megtalálta a nevünket a listájában és azt mondta 5 percet vájunk még ott az alkalmazottjai mellett. Mások is vártak egyébként. Itt a nyitott tetők alatt büdös, és fülledt az idő  főleg a cigaretta füstben délután fél hat körül. 15 perc elteltével ismét oda léptem hogy mif@szvan? Még 5 perc mondja. 38perc álldogálás után már a nejem is ideg volt (egész nap mindenhol csak várunk) és akkor mondtam vagy visznek vagy fogok egy taxit! Na az egyik alkalmazott mondta hogy indulunk. Megyünk utána és oda értünk egy kínai elektromos csodához egy Skywell-hez. Azt mondja ezt kellett tölteni eddig! Kinyitja a csomagtartót ami nem volt üres. Nekünk volt 3db 30'-os alu bőröndünk mondom is magamba ez jó kis feladat lesz ide berakni. Beteszi az elsőt oké, rakná be a másodikat mondom hogy nem fog bemenni mert van bent egy rakat ásványvíz! Oké megértette. Kiveszi a nejlonszatyor vizet (úgy kb. 15db fél literes) és az szétszakadva az aszfaltra eresztette őket! Beteszem a bőröndöt, mindenki szedegeti a vizet , közben odajött egy forgalom felügyelő hogy menjünk már a picsába! Mondom magamba hogy nyugi nyugi mindjárt vége. A lányok beülnek hátra (miközben engem szidnak!) én meg ülnék be előre ott meg egy gyerekülés! :-D Nem hiszem el! :))) Nagy nehezen kiszedi mondom ezt hova fogod eltüntetni Rodolfo?? Hátravitte és szerintem valakihez hozzávágta. Na végre beülhetek de a lábtérben még ott van 7db víz szatyorban meg egy görögdinnye!!! Mondom ilyen nincsen! Azt brekegi hogy kiveszi, de mondom maradjon csak induljunk. Ok végre útra keltünk. Hova kell menni teszi fel a kérdést? Mondom Royal Wings. Ő azt nem tudja hol van!!!!!!! Vezetés közben turkálta a névjegyeit, felhívott valakit, megkérdezte mennyi a díj és beállította a telón a navigációt. Egyébként a szélvédőn ott volt a 724 transzfer matrica. Esküszöm azt hittem valami privát taxi csak ez fehér volt nem sárga. Menet közbe megállt hogy hátul passengers airbag! Mire rájöttem hogy azt akarja: csatolják be az övet hátul is! Nézem ez hülye! A kétsávos utakon van hogy három sávba mennek az autók, a motorosok sisak nélkül, ő menet közben nyomkodja a telefonját stb. Mondom neki a jó édes anyukádat! Megyünk tovább. Beértünk 20 perc után Larába és egyszer csak a navi közli hogy megérkeztünk. Nézem ez kurv@ra nem a mi szállodánk. Lejött az útról a járda melletti kátyús szerviz útra és kb 7 szállodát mentünk még zötykölődve. Mindenhol megállt és mi néztük hogy ez sem az, még ez sem gyerünk tovább stb.. Végre megérkeztünk. Másnap írtam nekik egy emailt hogy a lefoglalt haza felé transzfert lemondom. Megkapták jött a vissza igazolás. Haza felé a számunkra bevált ToprakVIP foglaltam. Ez drágább. 35 Euro/út a 724  20 Euro/út. Ők indulás előtt egy nappal felhívnak mindig telefonon egyeztetni. A vicc az volt hogy mind a két cég jött értünk reggel hatkor a szállodához! Mutattam a 724-nek az emailt hogy őket már lemondtam nagyon sajnálom. Megértette. Sajnáltam a sofőrt nem az a f@sz volt mint aki hozott de én mindent megtettem. Ez az eset nem precedens. Nekünk intő jel volt nem erőltetem. Biztosan nem ez a jellemző rájuk de nekünk most ezt a lapot dobta a sors. Ha valamiben elsőre rossz tapasztalatod van akkor félsz hogy máskor is így jársz.

A szállodában most főleg németek voltak de volt Orosz, Román, Iráni, Török, elvétve Magyar vendégek. Relatív jól viselkedtek. Inkább éjszaka ment az ajtó csapkodás. Első nap az első emeletre raktak és másnap kaptuk meg a kért 9-dik emeleti szobát. Ott is ment a gyerek ricsaj viszont az esti zenebona már nem volt annyira zavaró. A kilátás mesés volt a városra nézett. A szoba hibátlan volt. Minibár: 2 sör, 2 cola, 1 fanta, 1 tea, 2 rostos, 4 víz 2 szóda + tea és kávé készítési lehetőség. Az étterem szép, bőséges étel kínálat a szokásos ízvilággal. (12 nap alatt nagyon megunod) Gyönyörű kert mindenhol medence. A part tágas. A napágyak mögött nincsen közvetlen másik sor így van privát szférád elég. A víz meleg volt 30 fok minimum! A part nem homokos csak a napágyak között. A víz szélétől aprókavicsos/sóderes. Gyorsan mélyül. Belépve térdig majd rögtön derékig ér a víz. Kb 4 méter és nyakig ért. Én használtam úszócipőt. A part olyan mint Belekben kb. A bazár csalódás volt. Kb 10 éve tök jó volt most már csak a portékák jelentős része maradt meg a 10 évvel ezelőtti készletből amit a mai árakon kínálnak. Csak egy Tomi H. strandtáskát vettünk (10 euro). A bazár soron található egy "Antalium Premium Mall" nevű üzlet. Bementünk hogy itt kulturáltan lehet vásárolni klimatizált helyiségben. Nos az árak tényleg Prémium árak voltak. Egy női utcai papucs (nem strand) 138 Euro. Egy virágos haj csatt 15/20 euro! A csat az Aliexpressen 700ft! Parfümöket már meg sem néztük DE az egyik napon délután jött egy helyi kis csávó a tengerparton egy szatyorral a kezében. Ebben Duty Free címkés bontatlan 100ml-es férfi/női parfümök voltak. Átlagosan 65/85/100 Euro/db áron címkézve (itthon is kb ennyi az áruk, megnéztük) Vettem 6db-ott 18 euro/db áron úgyhogy ez lett a helyi bazár élmény! :) Megismerünk 3 Román 50 körüli nőt akik mindig mellettünk napoztak és barátok lettünk. (sok esetben kedvesebbek a külföldiek mint a saját honfitársaink külföldön!) Mivel nem voltak még a vízesésnél elmentünk velük. Így 6 fővel már elindult a hajó. Nem nagy szám a vízesés de legalább meg engedték nekem a nejemnek és a lányomnak hogy vezethessük a hajót! 50 Euro /fő volt a turnus. Az étteremben nekem a legjobb a reggeli volt 7-kor . Szinte még üres volt és sokat dumáltunk a szakácsokkal és a pincérekkel. A vezetőjük is ott volt nagyon kedves és vicces emberke. Beszélgettem az eddig meglátogatott szállodáinkról. Majdnem mindet ismerte de amikor a Sueno Deluxe Belek említettem majdnem elgörbült a villa a kezében! Kiderült hogy nagy a rivalizálás a royla wings és a sueno között. Egyébként tényleg sok a hasonlóság közöttük. Hasonló a medencés kialakítás a hidakkal és a belső körcsarnok főépület között. Mondjuk a Suenonak tágasabb és nyitottabb az udvara szóval ha a Sueno 10 pontos akkor a royal wings 9.5 pontos nálam.Ha egy árba lenne akkor a Sueno lenne a befutó de állati klassz a Royal Wings is. Ide is bármikor visszatérnénk! Nagyon ajánlott szálloda. Képeket külön csatolok majd. :)

Előzmény: Merhaba (65339)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!