Keresés

Részletes keresés

Aradi Zoltán Creative Commons License 2001.05.30 0 0 35
Már hogyne lenne különb, ha ennyi ember megbízott benne?
Előzmény: névtelen (9)
lx Creative Commons License 2001.05.30 0 0 34
Megígérem, hogy észre fogom venni.
Bár nem hiszem, hogy ha pl. Thürmer visszamenőleg megünnepelné az indexen valamennyi címerállata szülinapját, akkor kikövetelném magamnak a jogot ugyanerre bármelyik mai politikussal kapcsolatban.

Előzmény: melytorok (20)
Aladar1 Creative Commons License 2001.05.30 0 0 32
Na most már tényleg hozok. (remélem)

Egészségetekre, de ne koccintsatok;-)
Aladar1 Creative Commons License 2001.05.30 0 0 31
A francért nem megy ez nekem. Elég ciki. Gyakorolni mentem.
Aladar
Előzmény: Aladar1 (28)
skorpio-m Creative Commons License 2001.05.30 0 0 29
:))))
Koszonom kedves Onogur!
Előzmény: onogur (25)
Aladar1 Creative Commons License 2001.05.30 0 0 28
Engem nem zavar igazán, ha OVi-t valaki anyázza, de ne a születésnapi partyján tegye;-)
Menjen át esetleg a Mit kaptál topikba...
Én meg hozok egy sört Wágner úr kocsmájából.
Szabad Wágner úr?

Sajna Wágner úr kocsmája zárva volt. De van másik

http://rb.irisz.hu/agipocok/images/sor1.gif

Egészségetekre, de ne koccintsatok;-)
onogur Creative Commons License 2001.05.30 0 0 25
Na akkor még egy kis személyi kultusz: Isten éltessen Skorpio-M!!! :-)))
Előzmény: skorpio-m (23)
micacska Creative Commons License 2001.05.30 0 0 24
Kéretik nem összemosni a balt a szélsőballal.
Az igazi személyiségnek nincs szüksége kultuszra.
A tisztelet pedig az érdemekből és erényekből fakad.
Üdv. mic.
Előzmény: melytorok (20)
skorpio-m Creative Commons License 2001.05.30 0 0 23
Jeeee! Nem is tudtam, hogy Miniszterelnokunk
majusi. Nekem ma van a szulinapom, s csak jot tudok mondani az ikrekrol. :-)
Isten eltesse sokaig!
Előzmény: Probatbicol (-)
Dalida Creative Commons License 2001.05.30 0 0 21
Május 31-én ünnepli a születésnapját Brooke Shields (1965) és Clint Eastwood (1930) is. Szerintem Clint jobb színész mint a mi Vikink, mindenesetre boldog születésnapot kívánok mindkettőjüknek.
Előzmény: Probatbicol (-)
melytorok Creative Commons License 2001.05.30 0 0 20
"felvilágosultabb, ha olvastam volna a hivatkozott "ömlengéseket"?"

Annyival, hogy árnyaltabban tudnád értékelni ezt a topicnyitót. Vedd észre azt a személyi kultuszt is, amit a szélsôbal művel gyűlülködô politikusai körül.

Előzmény: lx (18)
lx Creative Commons License 2001.05.30 0 0 18
"Olvastad Mészáros tamásnak a MH-ban írt ömlengéseit?"

Nem.
Botrányigényemnek elég a fórum által nyújtott idézgetés, adok-kapok. Egy sváb sosem ad ki azért pénzt, amit ingyen is megszerezhet. ;)

Mennyivel volnék felvilágosultabb, ha olvastam volna a hivatkozott "ömlengéseket"?

Előzmény: melytorok (12)
onogur Creative Commons License 2001.05.30 0 0 17
" Egy ember, aki magas tisztségbe jutott. De ettől nem különb mint bárki más..."

Na ez most hülyeség. Szóval szerinted Orbán nem különb ember, mint...mondjuk a viszkis rabló? Vagy a "körmös" Bauer? Vagy a Jusztfrei duó? Soroljam???

Előzmény: névtelen (9)
micacska Creative Commons License 2001.05.30 0 0 16
Tisztelt Miniszterelnök úr!
Boldog születésnapot kívánok!
Még mindig fiatal ember létére sokat elért az életben, ez részben saját tehetségének, részben a rendszerváltó tört. kornak köszönheti.
Tartson önvizsgálatot is!
Az ember szerencsére változik- mondta néhány éve.
Érdemes volt-e megváltoznia?
Üdvözli:
micácska
lx Creative Commons License 2001.05.30 0 0 15
Mondom, igazad van, de én inkább majd akkor köszöntöm fel, ha annyi idős lesz, mint most pl. Göncz Árpád (csakazértis :P) és úgy fogom érezni, hogy megérdemli.
Előzmény: nemszadista (10)
Probatbicol Creative Commons License 2001.05.30 0 0 14
Csak hogy mindenki tudja, kiről van szó:


Dr. Orbán Viktor

1963. május 31-én született Székesfehérváron. Gyermekkorát Alcsútdobozon, Vértesacsán és Felcsúton töltötte. 1977-ben családja Székesfehérvárra költözött, ahol 1981-ben a Teleki Blanka Gimnázium angol tagozatán érettségizett. 1981-1982-ben sorkatonai szolgálatot teljesített Zalaegerszegen. Gyermekkorától kezdve sportol, több labdarúgó egyesületben játszott. 1987-ben az Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karán szerzett diplomát. Az egyetem elvégzése után, 1987 és 1989 között Szolnokon lakott, innen járt Budapestre első munkahelyére, a Mezőgazdasági és Élelmezésügyi Minisztérium Vezetőképző Intézetébe, ahol 1987. novemberétől 1988. márciusáig szociológus gyakornokként továbbképzések szervezésében vett részt. 1988. áprilisától a Soros Alapítvány támogatásával működő Közép-Európa Kutatócsoport munkatársa. 1989-90 között a Soros Alapítvány ösztöndíjával az oxfordi Pembroke College-ban az angol liberális politikai filozófia történetét tanulmányozta.

1983-ban a Jogász Társadalomtudományi Szakkollégium (1988-tól Bibó István Szakkollégium) egyik alapító tagja volt. 1984-ben több társával megalakította a szakkollégium társadalomelméleti folyóiratát, a Századvéget, amelynek egyik szerkesztője. Alapító tagja a hivatalosan 1988. március 30-án megalakult Fiatal Demokraták Szövetségének (Fidesz). 1988. márciusától 1989. októberéig a Fidesz egyik szóvivője. 1988. októberében a szervezet I. kongresszusán az országos választmány tagjává választották, e tisztét 1989. októberéig látta el.

1989. június 16-án a Hősök terén, Nagy Imre és mártírtársai ravatalánál elmondott beszédében - amelyben szabad választásokat és a szovjet csapatok kivonulását követelte - vált országosan ismert politikussá. 1989. nyarán tagja volt az Ellenzéki Kerekasztal tárgyalócsoportjának.

1990. óta a Magyar Országgyűlés képviselője. 1990. májusától 1993. májusáig a Fidesz frakcióvezetője. 1993. májusában a Fidesz elnökévé választották, tisztségében az 1994. július 9-i és az 1995. április 30-i (a párt nevét a Magyar Polgári Párt elnevezéssel kiegészítő) kongresszusokon megerősítették. Irányítása alatt a Fidesz radikális ifjúsági politikai mozgalomból nemzeti elkötelezettségű mérsékelt liberális középpárt lett.

Az 1994. évi országgyűlési választások előtt pártja nevében egyik aláírója a négy liberális párt választási együttműködési megállapodásának. 1992. szeptemberében a Liberális Internacionálé mainzi kongresszusán alelnökké, 1993 januárjában a szervezet végrehajtó bizottságának tagjává választották.

Az 1994. évi országgyűlési választásokat követően Az Országgyűlés Európai Integrációs Ügyek Állandó Bizottságának az elnöke, ezen belül a jogharmonizációs albizottság tagja. 1995. szeptember 8. és november 30. között részt vett a Mentelmi, Összeférhetetlenségi és Mandátumvizsgáló Állandó Bizottság munkájában is. Az 1996 áprilisában megalakult Új Atlanti Kezdeményezés (New Atlantic Initiative) magyar nemzeti bizottságának az elnöke.

Az 1998. évi parlamenti választásokon a Fidesz - Magyar Polgári Párt miniszterelnök-jelöltje, az országos listán jutott képviselői mandátumhoz. A koalíciós (Fidesz - Magyar Polgári Párt - FKGP - MDF) kormány vezetője, miniszterelnök.

Nős, felesége ügyvéd, négy gyermekük van.

Törölt nick Creative Commons License 2001.05.30 0 0 13
Idézz belöle, érdekelne.
Köszi.
Előzmény: melytorok (12)
melytorok Creative Commons License 2001.05.30 0 0 12
Olvastad Mészáros tamásnak a MH-ban írt ömlengéseit?
Pl. Fodorról?
Előzmény: lx (4)
lx Creative Commons License 2001.05.30 0 0 11
SzVSz ajtót tévesztettél: én (I/1) legfeljebb egy dolgot "csináltam/ok" Árpi bácsival: tisztelem irodalmi és helytelenítem pártköztársasági elnöki munkásságát. Na ez a kettő az az egy.

Most úgyis kicsit unatkozom, elárulod, kivel keversz össze?

Előzmény: melytorok (7)
nemszadista Creative Commons License 2001.05.30 0 0 10
Az más.
Jogod van hozzá.
Másoknak meg ahhoz van joga, hogy akár így is kifejezzék rokonszenvüket a Magyar Köztársaság jelenlegi miniszterelnöke iránt. ( Ez még nem személyi kultusz. ;) )

Tolermanci.

Előzmény: lx (4)
névtelen Creative Commons License 2001.05.30 0 0 9
jesssszuusssom, tényleg van olyan topic, hogy Orbán-hit...

Elszáll az agyam... mi van itt, emberek.....

Orbán Viktor Magyarország miniszterelnöke. Egy poitikus. Nem isten, nem tévedhetetlen nem szent. Egy ember, aki magas tisztségbe jutott. De ettől nem különb mint bárki más...

Előzmény: névtelen (6)
lx Creative Commons License 2001.05.30 0 0 8
Nocsak, Te is inkább a császárra pályázol? ;))
Előzmény: névtelen (6)
melytorok Creative Commons License 2001.05.30 0 0 7
"Egy monarchiában az uralkodóház tagjaival kapcsolatban megengedhető, sőt dicséretes, amit csinálsz.
Itt egy kicsit émelyítő."

Amit ti Göncz Árpáddal csináltatok és csináltok, arra van ugyan kifejezés, de nem akarom ide leírni.

Előzmény: lx (0)
névtelen Creative Commons License 2001.05.30 0 0 6
Mivan, megjelent az orbánhit????

Azér' ennyire azért nem jó a marketingkampány...

Boldog születésnapot kívánni olyasvalakinek érdemes, aki meg is hallja. Ha így van és ez a topic odakerül, akkor én is boldog születésnapot kívánok.. az embernek, nem egy "szentnek"....

onogur Creative Commons License 2001.05.30 0 0 5
Tegnap a Királyi leadott egy négy évvel ezelőtti riportot csak azért, mer a Bárdigyuri most 80 éves. Igazad van, elvégre ki az a Bárdigyuri, a Római Császár???

Na, a hülyéket és a hülyéskedést félretéve:

ISTEN ÉLTESSEN MINISZTERELNÖK ÚR!!! Jó egészséget és sok sikert az elkövetkező minimum öt év miniszterelnökségéhez!

Előzmény: lx (0)
lx Creative Commons License 2001.05.30 0 0 4
Igazad van. Átfogalmazom: _engem_ _ez_ _itt_ émelyít.
Előzmény: nemszadista (2)
Aladar1 Creative Commons License 2001.05.30 0 0 3
Isten éltesse! Meglepően sok ez a 38 év. Orbán határozottan középkorú már.
Előzmény: Probatbicol (-)
nemszadista Creative Commons License 2001.05.30 0 0 2
???
Monarchiában miért igen? Köztársaságban miért nem?
Előzmény: lx (0)
nemszadista Creative Commons License 2001.05.30 0 0 1
Boldog szülinapot, Viki! :-)

(Egy királynak nem illene ezt mondani. :) )

Előzmény: Probatbicol (-)
lx Creative Commons License 2001.05.30 0 0 0
Egy monarchiában az uralkodóház tagjaival kapcsolatban megengedhető, sőt dicséretes, amit csinálsz.
Itt egy kicsit émelyítő.
Előzmény: Probatbicol (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!