Keresés

Részletes keresés

szpeet1 Creative Commons License 2019.11.07 0 0 1269

Nahát arra oszt egyáltalán nem reagálnak.

Előzmény: Celeb89 (1265)
Envie Creative Commons License 2019.11.07 0 0 1268
Ajjjaj, ketszer irtal!? Es semmi valasz es segitseg!? Akkor keszulok erre is, mer en is irtam, meg akkor nagy remenyekkel... :-(
lizaberger Creative Commons License 2019.11.07 0 0 1267

Én már kétszer írtam az ügyfélszolgálatnak, de semmi válasz nem jött, nem történt semmi. :(

Előzmény: Celeb89 (1265)
Envie Creative Commons License 2019.11.07 0 0 1266
Celeb89 nagyon koszonom az infot es a segitseget! Nagyon rendes vagy, hogy vetted a faradtsagot es ezt ide irtad, nagyon orulok neki! Irok nekik az altalad irt email cimre, remelem igy megoldodik. Koszi megegyszer!
Előzmény: Celeb89 (1265)
Celeb89 Creative Commons License 2019.11.06 0 2 1265

Aki nem tud belépni az ne pánikoljon. Az ugyfelszolgalat@mailbox.hu címre kell írni, és ott jelezni a problémát. Ezután újra aktiválják a fiókot, de jelszót kell változtatni. (8 karakter, betű, szám és írásjel is kell legyen benne, akiknek nem felelt meg a jelszava azoknak zárolták a fiókját)

Envie Creative Commons License 2019.11.06 0 0 1264
Sziasztok! Bocs az ekezetek hianyaert, de angol a billentyuzetem. Szoval en is megerkeztem ide, bepanikolva, ketsegbeesve es felhaborodva. Merthogy en sem tudok belepni a mailboxba! Ugy, hogy semmilyen jelzest nem kaptam elotte, hogy barmire is keszuljek, vagy valtoztassak, vagy akarmi. Jelszocserere sincs lehetoseg az oldalon es semmilyen elerhetoseget nem talalok, ahol lehetne erdeklodni. Visszaolvastam itt a hozzaszolasokat, sajnos outlookom nincs, hogy beallitsam, a gmail nem engedi, segitseget kerni nem lehet a mailboxosoktol. Van meg valaki rajtam kivul, aki nem tud belepni es nem eri el a leveleit es atiranyitani sem tud? Mi a teendo? Segitsen valaki mit lehet kitalalni!? :-( Ezt igy kepesek megcsinalni velunk? Hogy csak ugy torlik a fiokot vagy felfuggesztenek? Nem ugy kellett volna, hogy megvarjak mig belepunk es elolvassuk a leveluket, amit lehet sokan meg sem kaptak!? Hihetetlen, komolyan! Nem tudom felfogni!
Bomc Creative Commons License 2019.11.04 -1 0 1263
Szopjon le a mailbox
asdf_ Creative Commons License 2019.11.04 0 0 1262

Kaptam és nem változtattam semmit. De ez az írás mondjuk eleve ordas baromság részükről, normálisan úgy illik ezt megoldani, hogy belépsz, aztán kapsz egy ablakot a leveleid helyett, hogy neked itt most kötelező jelszót változtatni, és amíg nem teszed meg, nem jutsz el a leveleidhez, új jelszónak meg persze nem fogad el semmi olyat, ami nem felel meg a kritériumoknak. Na meg a felfüggesztés és a törlés sem ugyanaz. Itt már megint ellúzerkedtek valamit szerintem.

Előzmény: Narmirael (1261)
Narmirael Creative Commons License 2019.11.04 0 0 1261

Most visszakerestem, idén tavasszal kaptam egy ilyen levelet a MailBox ügyfélszolgálattól:
"A legutóbbi biztonsági ellenőrzésünk azt mutatta a fiókoddal kapcsolatosan, hogy régi és automaták által könnyen feltörhető jelszóval rendelkezel. Kérjük, a legközelebbi belépéskor - de akár most is - változtass jelszót! A kérésünk fontos! Ez az ellenőrzés rendszeresen fog működni és 30 nap múlva a többi fiók védelme érdekében felfüggeszti azon fiókok működését és elérhetőségét, ahol ezt a biztonsági intézkedést az email cím tulajdonosa nem tette meg."
Nem tudom, hogy Ti kaptatok-e ilyen levelet, és ha igen, akkor megváltoztattátok-e a jelszavatokat ennek hatására? - ha nem, akkor lehet beváltották a fenyegetést, és tényleg felfüggesztették a fiókokat :(

 

Előzmény: baboca36 (1260)
baboca36 Creative Commons License 2019.11.04 0 0 1260

Igen valószínű  mert írtam a másik email címemről(freemail)a mailboxos címemre és kaptam egy olyan levelet amiben az volt hogy nem elküldeni az emailt és hogy a felhasználó nem létezik

Bomc Creative Commons License 2019.11.04 0 0 1259
Szerintem a tied is megszunt
Előzmény: baboca36 (1258)
baboca36 Creative Commons License 2019.11.04 0 0 1258

A mi mailboxunkba se tudunk belépni mindig azt irja hogy sikertelen bejelentkezés mi lehet az ok?

Bomc Creative Commons License 2019.11.04 0 0 1257

Az én postafiókom is megszűnt!! :((  De miért szüntetik meg csak úgy ??

livingforrest Creative Commons License 2019.11.02 0 0 1256

Koszi az infokat, sajnos igy sem sikerult hozzaferni a fiok leveleihez, mailer deamon nem jelez vissza, a fiok valoszinuleg el, de sajnos a jelszava nem volt tul biztonsagos Ritkan is hasznalta, 1 honapja meg mukodott a webmail.

 

 

 

Elkepzelheto, hogy a fiokja ennek esett aldozatul? Mikor kuldozgetett figyelmezteto leveleket mailbox? Illetve ha nem kovette a leirtakat, mi a kovetkezmenye? Sikertelen belepes a webmail feluleten?Van infotok? 

 

 

 

A gyenge jelszavaknak befellegzett

Új védelmi rendszer kezdte meg a működését. A napokban figyelmeztető levelet is küldtünk ki a gyenge jelszavak megváltoztatására való felhívással. Kérjük, minden érintett, aki ezt a levelet megkapta, kövesse az abban leírtakat a fiókja védelmének érdekében.

Előzmény: -csövi- (1255)
-csövi- Creative Commons License 2019.11.02 0 0 1255

3 mail fiókot kezel a levelező program nekem win 10 Outlook de csak a yahoo-ról tudok küldeni. Régebben tudtam a mailboxról is amióta vista-ról váltottam win 10-re kb egy éve azóta nem tudok lehet a váltás miatt nem tudom. De állítólag másnak megy a küldés. A freemail és a mailbox pop3 a yahoo imap Az a különbség, hogy a pop3 csak letölti az imap szinkronizál. Az outlook tudja kezelni egyszerre mind a kettőt. A levél elolvasása után ki lehet választani a küldő fiókot.

Előzmény: livingforrest (1254)
livingforrest Creative Commons License 2019.11.02 0 0 1254

Szia!

 

Screenshotot vagy linket tudnal kuldeni a mukodo beallitasokrol? Neten ezereves beallitasokat talaltam csak, amiket problatam, nem mukodtek.

 

Bejovo level kiszolgalo IMAP/POP3?

 

Nagyon koszi elore is.

 

B.

Előzmény: -csövi- (1252)
L-a-c-i-k-a Creative Commons License 2019.10.31 0 0 1253

Na újra itt!

 

Nos a helyzet az,hogy valószinű törölték a mailbox fiókomat.Mivel sehogy nem tudtam lekérni a leveleimet így egy másik mailcímről küldtem erre egy levelet.A válasz kissé meglepett..

Ez a mailcím nem létezik. Tehát valószinű aki hasonló hibával küzd számitson rá,hogy törölve lett a fiókja.Legalábbis minden jel erre mutat....

 

Feladó:MAILER-DAEMON@citromail.hu

 

"Hi. This is the qmail-send program at citromail.hu.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out."

Előzmény: -csövi- (1252)
-csövi- Creative Commons License 2019.10.31 0 0 1252

Igen. De ha rákeresel neten le van írva pontosan hogy kell beállítani.

Előzmény: L-a-c-i-k-a (1251)
L-a-c-i-k-a Creative Commons License 2019.10.31 0 0 1251

Hali...

 

Nekem még nem tiszta ez..A mailbox.hu-t irjam be mindkét mezőbe? pop3-hoz: mail.mailbox.hu?Smtp-hez meg smtp.mailbox.hu?Erre lennék kiváncsi... :D Bocs de nagyon rég kreáltam ezt már..

Előzmény: -csövi- (1250)
-csövi- Creative Commons License 2019.10.31 0 0 1250

Bejövő-kimenő: mailbox.hu

Speciális: bejövő ssl titkosított 995

kimenő ssl 465

Leveleket megkapom kipróbáltam most is működik viszont küldeni levelező rendszerből nem tudok kb már egy éve de állítólag másnak működik.

Előzmény: L-a-c-i-k-a (1249)
L-a-c-i-k-a Creative Commons License 2019.10.31 0 0 1249

Sziasztok!

 

Lett megoldás a mailbox webes belépési hibára? Nekem egyelőre csak a szokásos "sikertelen belépés" hibaüzenet jelenik meg.A win7-emen szeretném beállítani a levelezést,,de elakadtam a pop3/smtp beállításoknál. Van valakinek ötlete mit kéne beírnom a bejövő/kimenő kiszolgálóhoz ?Vagy ne is bajlódjak vele ? Köszönöm a segítségeteket előre is!:)

Narmirael Creative Commons License 2019.10.30 0 0 1248

Nézd meg az #1235 -ös hozzászólásomat a MailBox üzemeltetőinek eléréséhez, de még senkitől nem jött visszajelzés itt a fórumon, hogy válaszoltak neki, szóval azért mérsékelten reménykedj... Viszont a jelszó elvileg megváltoztatható a jobb felső a sarokban a Settings --> Password --> Change password menüpontban. Valószínűleg ordas kamu ez a videós fenyegetés, ne foglalkozz vele, tipikus zsarolólevél-próbálkozás - szerintem kb. annyit érdemes csinálnod, hogy megváltoztatod a jelszavadat, plusz ha valahol máshol is használtad ugyanezt a jelszót, akkor ott is.

Előzmény: HK75 (1244)
HK75 Creative Commons License 2019.10.30 0 0 1247

Épp ez az, hogy nem igen hiszem el és arra gondolok, hogy az egész mailboxot törhették fel, ezért nem elérhető jópár fiók, mint az enyém is.

Lényeg, hogy nyugodtabb lennék, ha töröltetni lehetne a fiókot, bár nem megy oda semmi fontos levél.

Előzmény: asdf_ (1245)
szpeet1 Creative Commons License 2019.10.30 0 0 1246

Ez a mailbox egy nagy kalap szar!!

asdf_ Creative Commons License 2019.10.30 0 0 1245

Te komolyan el is hiszed azt a hülyeséget, amit a levél ír? :O

Előzmény: HK75 (1244)
HK75 Creative Commons License 2019.10.30 0 0 1244

Sziasztok!

 

Nekem valaki feltörte és ezt írta. Csillagos helyen meg volt adva a jelszó és cím is. Mailbox ügyfélszolgálatot sehol nem találok, fizetni meg biztos nem fogok, mert nem is használtam már régóta és garancia sem lenne a visszaállításra.

Mivel többen is használjuk a gépet, így nem tudom milyen oldalra és videóra gondol.

Hogyan tudnám elérni a mailbox.hu-t, hogy helyre állíttathassam vagy töröltethessem a fiókot?

Mivel lehet védekezni ilyen támadások ellen?

 

A szöveg emalben:

Hi! I am a hacker who has access to your operating system. This means that I have full access to your account: At the time of hacking your account(h*****@mailbox.hu) had this password: ****** You can say: this is my, but old password! Or: I can change my password at any time! Of course! You will be right, but the fact is that when you change the password, my malicious code every time saved a new one! I've been watching you for a few months now. But the fact is that you were infected with malware through an adult site that you visited. If you are not familiar with this, I will explain. Trojan Virus gives me full access and control over a computer or other device. This means that I can see everything on your screen, turn on the camera and microphone, but you do not know about it. I also have access to all your contacts and all your correspondence from e-mail and messangers. Why your antivirus did not detect my malware? Answer: My malware uses the driver, I update its signatures every 5 hours so that your antivirus is silent. I made a video showing how you satisfy yourself in the left half of the screen, and in the right half you see the video that you watched. With one click of the mouse, I can send this video to all your emails and contacts on social networks. I can also post access to all your e-mail correspondence and messengers that you use. If you want to prevent this, transfer the amount of $700 to my bitcoin address (if you do not know how to do this, write to Google: "Buy Bitcoin"). My bitcoin address (BTC Wallet) is: 1ANFoTP6ETjBfL6o3ZhJm1jag1x1KAbAxZ After receiving the payment, I will delete the video and you will never hear me again. I give you 48 hours to pay. I have a notice reading this letter, and the timer will work when you see this letter. Filing a complaint somewhere does not make sense because this email cannot be tracked like my bitcoin address. I do not make any mistakes. If I find that you have shared this message with someone else, the video will be immediately distributed. Bye!

Narmirael Creative Commons License 2019.10.25 0 0 1243

Az #1235 -ös hozzászólásban leírtam, én milyen lehetőséget látok arra, hogy írj a MailBox üzemeltetőinek (amúgy nem tudom, sikerült-e már valakinek elérni őket ezen az úton?). Az #1238 -as hosszászólásban meg leírták, hogy lehet levelezőprogrammal csatlakozni hozzá, hátha úgy sikerül Neked is.

Előzmény: lizaberger (1242)
lizaberger Creative Commons License 2019.10.25 0 0 1242

A karbantartás óta nem tudok belépni. Mit lehet tenni?

Lajkas Creative Commons License 2019.10.23 0 0 1241

Használható a "karbantartás" óta az Outlook-al minden további nélkül.

Narmirael Creative Commons License 2019.10.22 0 0 1240

Bárki tapasztalta azt, hogy a közelmúltban eltűnt a címjegyzéke a MailBox-ból (nincs semmi az Address Book-ban)? Pár napja tűnt fel, amikor használtam volna - de lehet már az októberi összeomlás (khmm, "karbantartás"...) során elveszett, csak korábban nem vettem észre. Mindenesetre jóval kisebb baj, mintha a levelek vesztek volna el, csak kíváncsi vagyok, más járt-e így?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!