Keresés

Részletes keresés

Vadmalac az ebadta Creative Commons License 2004.07.08 0 1 103
Régen történt, még kiskamasz voltam, aki ráizgult egy karikatúrára is a Ludas Matyiban, ha mell volt rajta... A Vadása tónál kempingeztünk, akkoriban kezdett elterjedni a monokini. Szóval végre nem a Ludas Matyi-élmény. Volt egy -- emlékeim szerint -- gyönyörű mellű nő. A pasija nagyon rágerjedhetett, mert bementek a tóba, kb. kulcscsontig merülve a vízbe, és ott munkához láttak. Talán ha 20m-re voltak a parttól, ahol kezdett gyűlni a nép, és néztük, ahogy ölelkeznek, a víz meg szépen fodrozódik körülöttük. Aztán úszkáltak, és kijöttek.
galagony Creative Commons License 2004.06.22 0 0 102
:D
korfolyoso Creative Commons License 2003.06.19 0 1 100
Régen volt már, érettségi utáni nyáron.
Of course, Balaton.
Kedves nővel ismerkedtem meg, hamarosan az ő tábori ágyában "aludtunk" minden este, meg a strandra is lejártunk. Szeretkeztünk többször a vízben is, de a legizgibb az volt, amikor szörfdeszkával (ohne vitorla)egy nádasabb rész felé mentünk. Szembe ültünk egymással, én lábbal kezdtem el izgatni, először csak fürdőrucin keresztül, aztán félrehúzta, és a közvetlenül tudtam izgatni. Nagyon beindult, persze nem hagytam abba olyan könnyen, el is élvezett. Aztán Ő következett.
Szintén lábbal:-))) Addig dolgozott a gatyámnál, amíg ki tudta szabadítani a kígyót, aztán nagyon ügyesen mozgatta a lábfejeit, megtalálta a ritmust... Hihetetlen jó volt. Mondjuk sokat nem kellett dolgoznia, mert annyira felizgatott ez a tudat, olyan állapotban voltam, hogy azt hiszem, gyorsan elmentem.
Jót nevettünk, mindkettőnknek újdonatúj volt az élmény, amit még az is fokozott utána, hogy amikor körülnéztünk, már egészen eltávolodtunk a nádastól, és tőlünk kb 20 méterre egy szörföst vettünk észre (szörfözött is).
És találgattunk, hogy ő vajon jót szórakozott-e, ha észrevett minket:-)))


nyanyus Creative Commons License 2003.06.18 0 0 99
Gozom sincs... Attol is fugg persze, hogy mondjuk ha Bajanal lax, nem segit, amit irok. Bp-tol eszakra pedig a parton azt csinalsz, amit akarsz. Magyarul lattam mar nudizo pasit, igaz, kicsit el volt bujva, de senki nem szolta meg. Sot, a multkor egy lany is meztelenkedett... Nekem ez azert volt fura, mert gyerekkorom ota oda jarok, es meg nem lattam nudizokat.
Előzmény: stonedrop (97)
nyanyus Creative Commons License 2003.06.18 0 0 98
Gozom sincs... Attol is fugg persze, hogy mondjuk ha Bajanal lax, nem segit, amit irok. Bp-tol eszakra pedig a parton azt csinalsz, amit akarsz. Magyarul lattam mar nudizo pasit, igaz, kicsit el volt bujva, de senki nem szolta meg.
Előzmény: stonedrop (97)
stonedrop Creative Commons License 2003.06.18 0 0 97
Merre lehet nudizni a Dunánál? Már régóta keresek valami jó helyet.
Előzmény: nyanyus (95)
BadGuy Creative Commons License 2003.06.18 0 0 96
"Egyebkent neked eleg ha egy szep meztelen noi testet latsz?"

Miert a tied lekonyul ha egy szep meztelen noi testet latsz?

Előzmény: mmazsola (4)
nyanyus Creative Commons License 2003.06.17 0 0 95
Valamelyik nap en is napoztam a Dunanal, meg csak nem is felmeztelenul. Egyszercsak fitymacsattogasra lettem figyelmes, egy ven faszi valamivel arrebb verte maganak, de nem zavartatta magat kulonosebben. Ez az en erotikus tortenetem. Es meg csak kellemes sem volt...
stonedrop Creative Commons License 2003.03.29 0 1 94
Nem pont strand, de olyasmi, és sajnos az élmény sem nekem jutott.
A Margitszigeten a parton az egyik lépcsőn monokinizett egy 40-es nő. Körülötte sertepertélt egy fiatal srác.
Én lementem a lépcsőn a nő lábaihoz. A srác látta, hogy jövök és arrébbment a kőre a cuccához napozni. Amikor odaértem a nőhöz láttam, hogy bevág a puncijába a bugyi. Ezt egy kicsit feltűnőbben is megbámultam, hátha nem véletlenül csúszott be. Hát tényleg figyelemfelkeltésből rakta oda, mert amikor látta, hogy nézem még szét is rakta a lábát.
Na gondoltam ennek fele sem tréfa, ezt a nőt elég könnyen fel lehetne szedni. De akkor láttam, hogy a srác nagyon csúnyán néz rám. Gondoltam lovagias leszek, mivel ő volt itt előbb meghagyom neki. És elmentem. Amikor visszafelé mentem pár perc múlva, már beszélgettek. Aztán kb. 1 óra múlva megint úgy intéztem, hogy arra keljen mennem, hátha nem jött össze a srácnak. De már nem voltak ott.
Már bánom, hogy ilyen előzékeny voltam. Ma már nem lennék az.
ControlDenied Creative Commons License 2003.03.25 0 0 93
mármint kétely
Előzmény: Törölt nick (90)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.25 0 0 92
Itt nincs semmi ilyesmi...
Előzmény: buzusz (91)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.24 0 0 90
Ez biztos?
Nem igen szoktam nőket erőszakolni, de komoly kétejeim vannak.
Jó, a nedvesedés kisrészben mechanikai inger miatt is történhet(történik), de a "lényege" az lelki, pszichés (vagy ilyesmi) és az erőszak közbe nem igen működik. Szerintem. Persze nekem nincs puncim. Mármint saját.

L

Előzmény: Romantique (86)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.24 0 0 89
?
Előzmény: francika (88)
francika Creative Commons License 2003.03.24 0 0 88
Van, aki még máskor sem.
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.24 0 0 87
De akkor mitől?
Előzmény: Romantique (86)
Romantique Creative Commons License 2003.03.23 0 0 86
Engem még soha sem erőszakoltak meg, hál' Istennek, de úgy tudom, a nők akko is benedvesednek.

Holott nincs benne élvezet, elhiheted!

Előzmény: Törölt nick (84)
Blöky Creative Commons License 2003.03.23 0 0 85
1× hallottam vhol, h a nők puszta asszociáció hatására, kellemes érzelmi háttér nélkül is nedvesedhetnek.
Előzmény: Törölt nick (84)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.23 0 0 84
Ha kellemetlen, akkor mitől nedvesedtél?
Előzmény: Romantique (81)
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2003.02.07 0 0 83
Izgi...
Előzmény: b.illik.e (76)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.07 0 0 82
Nem értem, ha olyan kellemetlen volt, akkor hogy nedvesedhettél be tőle....
Romantique Creative Commons License 2003.01.10 0 0 81
Egyszer az elmúlt nyáron monokiniben napoztam hanyatt. Valamiért egyszer csak kihunyorogtam, és látom, hogy egy krapek szinte 2 méter közelségből bámul. De úgy, hogy benedvesedtem tőle.

Gyorsan hasra fordultam. Gyakran eszembe jut az az arc. Valójában kellemetlen az emlék, semmint erotikus lett volna. Ennyi.

Holdfény árnyék Creative Commons License 2002.09.09 0 0 80
Köszönöm, bár én ennél óvatosabb vagyok. Igaz, sosem lehet tudni. Neki egyébként ez volt a legrosszabb, de nem az egyetlen rossz szexuális élménye. Azt hiszem, vannak akik vonzzák a bajt.
Előzmény: John Doe3 (70)
Holdfény árnyék Creative Commons License 2002.09.09 0 0 79
Ok, ezt megbeszéltük.
Én leírtam a történetet, te fikáztál egy jót, én nem sértődtem meg. Túl van tárgyalva. :)
Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.09 0 0 78
Próbálj news-okat olvasni. :DDD
Előzmény: Holdfény árnyék (77)
Holdfény árnyék Creative Commons License 2002.09.09 0 0 77
Ezt most nem tudom, bóknak vegyem-e.
Még csak vissza sem töröltem, miközben fogalmaztam. Azt akartad mondani, hogy van érzékem a történetek előadásához?
Jól esett a kritikád, persze ha tudnám, hogy milyen jellegű tanulmányokra alapoztad, a megfelelő fajsúlyon tudnám kezelni. :)
Előzmény: Törölt nick (75)
b.illik.e Creative Commons License 2002.09.08 0 0 76
a napokban chaten megismerkedtem egy pasival olyan akire az utcán rá se néznék hát kinos volt mikor legutobb összetalálkoztunk
a duna parton én épp toplessben voltam ö ádámkosztümben az elözö találkánk nem volt tul szerencsés mert megmondtam neki hogy nem egy Adonisz
most pedig .... :)
hát a méretre figyeltem én is fel aztán ismertem fel a pasit de már késö volt mert kiszurt és élvezte hogy megbámultam a "kisgézáját"/ö hivta igy
leült mellém két perc mulva már egy bokorban voltunk
:)
néha a méret is számit ...
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.08 0 0 75
A stílusból ítélve amerikai fordítás.
Előzmény: Holdfény árnyék (69)
navik Creative Commons License 2002.09.07 0 0 74
Sajnalom a baratnodet, hogy epp ilyen ket kis minosithetetlen tuskoval hozta ossze a sorsa. A lany viselkedese nem jogositotta fel a ket kis idiotat az effele banasmodra. A tapasztalat hianyat agresszivitassal probaltak potolni ahelyett, hogy halat adtak volna a jo szerencsejuknek, hogy egy ilyen lannyal akadtak ossze es egy erdekes, kellemes kalandot tudhattak volna a hatuk mogott.
Előzmény: Holdfény árnyék (69)
Mistycanza Creative Commons License 2002.09.07 0 0 73
Na igen, a barátnőd sem nagyon ellenkezett. Ez persze nem menti fel a két éretlen fatuskót.
Előzmény: Holdfény árnyék (69)
dr_kover_striga Creative Commons License 2002.09.06 0 0 72
Abszolute tehet rola a leanyzo !
Nem mintha nem sajnalnam. Viszont nem ez a modja az ismerkedesnek, nem hivalkodunk este a sotetben meztelenul. Jo esetben csak megszopattak volna, de nem bantjak. Most viszont nem volt szerencseje, mert 2 kocsoggel hozta ossze a sors, sajnos.

-laci

Kar, hogy nem velem talalkozott... :))

Előzmény: murray (71)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!