Keresés

Részletes keresés

EasyRider Creative Commons License 2004.06.29 0 0 31
1et akivel túráztunk is, 2 most végzi az A kategóriás tanfolyamot, és 2-vel dumáltam chaten ill. telefonon, plusz Te :)
A következő 1 hétben a Melegfesztivállal leszek elfoglalva, aztán szervezkedek tovább. Persze össze is lehet kötni a kettőt, pl a felvonuláson ott leszek szombaton, de gyalog.
Túrákat illetően a www.gay.sk-n augusztusra hirdetett Mega Party izgatja a fantáziámat, ami valahol Szlovákiában lesz a hegyek között, jó sok kanyargós szerpentinnel övezve :)
Előzmény: BikerWanted (30)
BikerWanted Creative Commons License 2004.06.29 0 0 30
WOW! GayBikers.hu? Már épp ideje volt hogy megcsinálja valaki... :) Én ezennel bíztatnálak, hogy hogy rakj fel infokat a meleg motorosoknak, esetleg fényképek túrákról, stb. Hány embert ismersz eddig?
EasyRider Creative Commons License 2004.06.28 0 0 29
Halllo, itt gaybiker, csak már nincs meg az az email címem :)
A helyzet nem sokkal jobb mint 3 éve, de azért javul. Nekem pl új mocim van :) Itt látható: http://www.gaybikers.hu/ A honlap ezen nagyon kezdeti stádiumában gyakorlatilag kizárólag engem ábrázol, de tervek vannak további információk megjelenítésére is, különösen, ha bíztatást is kapok.
Pár meleg motorossal tartom a kapcsolatot, volt is pár gurulás. További jelentkezőket szívesen fogadunk :)


warme Creative Commons License 2004.06.16 0 0 28
Én is jól megnézem a motoros bőrrucis srácokat. Hétvége felé sokat szoktam látni ahogy mennek a motoros találkozóra. Lehet hogy egyszer én is elmegyek és jól kilegeltetem a szemem. Amikor 8-10 ilyen motoros elhúz egymás után, magamban mindig felállítom a statisztikát, vajon hány százalékuk lehet "más". Sajnos sosem fogom megtudni a választ.
Előzmény: ILikeLeather (17)
BikerWanted Creative Commons License 2004.06.14 0 0 27
Hello! Kérdésem: vannak itthon magas, jó alakú, férfias, aktív motorosok, akinek chopperük vagy más nagy motorjuk van? És nem utolsósorban BI-k vagy MELEGek? :) Kell lennie ilyen pasiknak, nem igaz, hogy nincsenek... Ide írjatok, élesszük újra ezt a topicot! ;)
amelii Creative Commons License 2004.03.08 0 0 26
Télen is motoroznak/tok?
Akron Creative Commons License 2001.06.29 0 0 25
Kellemetlen ez az időpont egyezzés. A verseny szervezőinek ezt illett volna figyelembe venni ;o)))
gaybiker Creative Commons License 2001.06.22 0 0 24
Juli. 7-en lesz a gaypride felvonulas es egyeb bulik is. En ott leszek, bicajjal. (labbalhajtossal :)
Akron Creative Commons License 2001.06.22 0 0 23
Július 7-én lesz Kunmadarason a Motul Kupa 3. futama (motoros gyorsulási verseny). Erre azok is
nyugodtan eljöhetnek, akik amúgy nem szeretik a motoros találkozókat. Ez egy
kicsit más. Ide családok is kilátogatnak. Ki autóval, ki motorral (persze ez utóbbi a
többség) Szóval ez egy verseny és nem találkozó. Nyugodtan gyertek! Már csak
azért is érdemes lesz kilátogatni, mert most külföldi dragsteresek is jönnek.
Nagy verseny lesz. Ezek a gépek képesek 10 másodperc alatt 250-re gyorsulni.
Fantasztikus élőben látni, amint kilőnek valakit egy ilyen "rakétával".

Dunántúliaknak talán kicsit nagy a távolság, de Pestről még talán motorosan is
elérhető távon belül van. Szóval gyertek ki, és találkozzunk! :)

gaybiker Creative Commons License 2001.06.20 0 0 22
Hehe, belinkeltek minket a totalbike.hu
alsoorsi tudositasanak a felvezetojebe :)))
mr.nesh Creative Commons License 2001.06.20 0 0 21
Üdv mindenkinek!

A keménykedő, hú de vagány csávó vagyok motorosok nem értik a lényeget. Az utazás a lényeg. Szép komótosan motorozgatni, nézni a tájat, élvezni az indulás és érkezés közti lebegő állapotot. Aztán x kilóméterrel odébb fáradtan, az út porától mocskosan nagyon jó kibújni a bőrből és elheverni valami kellemes helyen.
A metálnak és a sörnek ehhez semmi köze. Nekem pl. Sting a kedvencem, igaz sört én is iszom. A nagy találkozókat én se szeretem túl sok ott az izomagyu. Tisztelet a kivételnek!

mr.nesh Creative Commons License 2001.06.20 0 0 20
Üdv mindenkinek!

Akron Creative Commons License 2001.06.19 0 0 19
ILikelLeather:
a motoros kultura nem egyenlő metál zenével. Én ugyan szeretem a metál zenét is, de nem vedelem a sört, és pl. a munkahelyemen nagyon szolid a külsőm is :)) Hétvégén azonban felveszem a bőrnacim. A teáltalad emlitett "kulturát" én sem birom, de a motorozást nagyon szeretem.
Előzmény: ILikeLeather (17)
Akron Creative Commons License 2001.06.19 0 0 18
Nem olyan régen tortent, hogy egy alkalommal a tarsasagbol egy sracnak haza
kellett ugrania valamiert. En nem ismertem, egy helyes fiatal fiu volt.
Felajanlottam, hogy motorral elviszem, igy seperc alatt megjarhatja az utat.
El is fogadta. Na az erdekes dolog ezutan kovetkezett. Felult mogem. Az
emberek vagy a hatuk mogott kapaszkodnak meg, vagy a derekamat fogjak. Ez a
srac viszont a csipom alatt fogott meg, a keze majdhogynem a combomon volt. De olyan finom, puha volt az erintese,
hogy elfogott a bizserges. A sraccal azota sem talalkoztam, csak masoktol
tudtam meg kesobb, hogy meleg.

Egy masik sztori, bar nem ide illik, de olyan jó :) Egyszer vittem egy lányt.
Szüleinek van egy lovardájuk, és a lány elég sokat lovagol. Ő úgy szorított a
térdeivel, combjával, mintahogy a lovagláskor szoríthatja a lovat. Már attól
féltem, hogy az idom is behorpad a motoron. Minden esetre nekem nem is kellett
kapaszkodnom, mert engem is a motorhoz szirított :)) ...azok a combizmok! :)

ILikeLeather Creative Commons License 2001.06.17 0 0 17
Én szívesen megnézném a motoros srácokat, de pl. a Motorhead koncert teljesen hidegen hagy... :) Abszolúte nem érdekel maga a hetero motoros kultúra (rock/metálzene, sörvedelés, stb.), csak a bőrruhás fiúkat nézegetném... :D
sper-ma Creative Commons License 2001.06.16 0 0 16
Ne otthon a szar monitort bamuljatok, hanem huzzatok le gyorsan Alsoorsre, ahol Harley Davidson vilagtalalkozo van a hetvegen. Meg holnap is tart, sot Motorhead koncert is lesz, ha jol emlekszem, ma este. Az egesz Balaton eszaki part motorduborgestol hangos, fantasztikus motorokat es neha jo pasikat latni rajtuk. Fiuparok is vannak boven, bizonyara.

asszem van fent valami info a www.pantel.hu-n felpattano reklamban.

Előzmény: Leather (15)
Leather Creative Commons License 2001.06.16 0 0 15
Szia "druszám"!

Azt hiszem, mi ismerjük 1mást! :)) De ha tévednék akkor itt az ideje bepótólnunk...
Kicsit OFF leszek de ki, mit szól a sportkocsis meleg srácokhoz?

Előzmény: ILikeLeather (14)
ILikeLeather Creative Commons License 2001.06.16 0 0 14
Szerintem nagyon izgató ha egy jóképű srác a motorján ül, talpig fekete bőrcuccokban. :) Főleg ha fel is ülhetsz mögé, hogy elvigyen egy körre... :) Egyébként van egy csomó gay-motoros képem, talán ideje lenne magyar honlapot csinálni biszex és meleg motorosknak, nem? :))) Addigis ajánlom mindenki figyelmébe ezt az oldalt:
http://www.bikerbloke.com
Kellemes szórakozást hozzá! :D
coito_erGO Creative Commons License 2001.06.12 0 0 13
hú, múltkor az etele úton, az MTA irodaháza /v mi/ előtt: kijött két pasi: magasak, izmosak: egyik fehér, szőke, szőrös, a haverja, egy félvér néger....és fölültek egy motorra....egy olyan igazi dögös mocira....de szerettem volna valamelyikük bőrnadrágja lenni....:)
Elephant Creative Commons License 2001.06.12 0 0 12
Ezt nem hiszem el. Ennyi erővel a Vörösvári úton is gyülekezhetnének + még egy csomó helyen. De csak ott. És ezek csak hamburgert zabálnak?
Előzmény: bundee (11)
bundee Creative Commons License 2001.06.11 0 0 11
hat, akkor az a leghangosabb, es leggyorsabb futarszolgalat :))))))

bundee

ui.: speedbikeok es harley-k allnak ott mindig :) egyebkent a titok nyitja egy hosszu, egyenes ut, amin lehet repeszteni, masreszt, a 24 oras mc :)

Előzmény: gaybiker (10)
gaybiker Creative Commons License 2001.06.11 0 0 10
Nem valami futarszolgalat lakik ott?
Elephant Creative Commons License 2001.06.10 0 0 9
OFF topic kérdés: Miért van annyi motoros az Oktogonon a McDönci előtt?
Előzmény: Akron (6)
EyeScream Creative Commons License 2001.06.10 0 0 8
Pár héttel ezelőtt egy benzinkútnál láttam egy nagyon csinos fiút. A motorján ült, a benzinkútnál vett szendvicsét ette, üdítőt ivott és élvezte a napsütést. Bőrfelsőjén a cipzár hasig lehúzva, közte izmos mellkas... Ahogy elhaladtam mellette, szemrevételeztem magamnak, ami nem esett külösösebben nehezére, állta a pillantásom, sőt viszonozta. Hmmm... :-)
Előzmény: gaybiker (-)
gaybiker Creative Commons License 2001.06.10 0 0 7
Akron veled beszeltem tegnap ircn, vagy mar 3an vagyunk? :)
Ha nem, akkor milyen motorod van?
Akron Creative Commons License 2001.06.10 0 0 6
Sziasztok!
Most találtam rá erre a topicra. Kár, hogy igy leállt. Nem kellene veszni hagyni. Tényleg nem lennének meleg motorosok. Ezt nem hiszem!!!

Amilyen jól lehet csajozni a motorral, ugyanúgy a fiúkat is érdekli. Egyébként is van valami erotikus amikor 10-100 lóerő dübörög a lábad között. :)) Összekéne hozni egy ilyen motoros találkozót. Egy "normál" motoros találkozóról amúgy is egy meleg party jut eszükbe az egyes konzervativ, fejcsóváló szemlélődőknek, amikor meglátják a sok bőrszerkós embert.

gaybiker Creative Commons License 2001.05.08 0 0 5
Hivjuk oket ide :)
Előzmény: Elephant (4)
Elephant Creative Commons License 2001.05.07 0 0 4
Akkor magának a bécsi Europride-on van a helye, ott lesznek motorosok szép számmal. Hú... azért megnéznék már egy meleg motorost... :o) csak úgy kíváncsiságból.
Előzmény: gaybiker (-)
prince Creative Commons License 2001.05.07 0 0 3
Nekem van motoros ismerősöm,de ő nem meleg.:)
gaybiker Creative Commons License 2001.05.07 0 0 2
En se talaltam meg magamon kivul :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!