Keresés

Részletes keresés

Mike76 Creative Commons License 2002.12.15 0 0 71
Felhozom a topicot abból az apropóból, hogy hosszú idõ óta elõször megint a 13 Tales From Urban Bohemiát hallgatom.
Mike76 Creative Commons License 2002.01.05 0 0 70
Vannak még csodák, és néha a sok populárnyál közé becsúszik egy-egy jó szám is.
Előzmény: Matyika_ (69)
Matyika_ Creative Commons License 2002.01.05 0 0 69
Thx hogy felhoztad :)

Én az Alter-Egóban láttam, ott nem olyan meglepő. Dehát közbe sláger lett jól, hála a Yodafone-nak. Viszont a VIVÁn Not If You Were The Last Junkie On Earth volt valamelyik nap,az volt aztán a meglepetés.

Előzmény: Mike76 (68)
Mike76 Creative Commons License 2002.01.05 0 0 68
A VIVA+ -on ma (illetve az már tegnap volt) leadták a Bohemian like you klippjét. Ezen én nagyon elcsodálkoztam...
Grof Creative Commons License 2001.07.07 0 0 67
Hát itt sem túl nagy a pörgés... :-)
Matyika: ICQ-n sem láttalak jó ideje, remélem azért a vizsgaidőszakot túlélted.
Classic Girl Creative Commons License 2001.06.13 0 0 66
Köszi a welcome-t. :)

Bár most nincs mit írnom, csak meg akartam köszönni.

Előzmény: Matyika_ (62)
Matyika_ Creative Commons License 2001.06.07 0 0 65
Akkor mér mondja ez h offline vagy? (már +találtalak, beeeee)
Előzmény: Grof (64)
Grof Creative Commons License 2001.06.07 0 0 64
Hoppá, úgy látom az első sor után váltottam magyar billentyűzetre email-írás után... :-)
Előzmény: Grof (63)
Grof Creative Commons License 2001.06.07 0 0 63
Matyika_: valasz is ment, ICQ-szamomat mellekeltem.
Classic Girl: én is üdvözöllek, üdítő színfolt lehetsz jó ideje két fős topic-unkban. :-)
Előzmény: Matyika_ (62)
Matyika_ Creative Commons License 2001.06.07 0 0 62
Classic Girl: Sok puszi (pláne ha tényleg girl vagy:), örülünk h örülsz

Grof: mail ment, remélem el is jut

Grof Creative Commons License 2001.06.07 0 0 61
Matyika: tegnap gond volt az Index-szel, eltűntek az adataim, csak olvasási jogom volt. Mail megint ment, most talán meg is érkezett, pénteken valószínűleg leszek.
Előzmény: Matyika_ (59)
Classic Girl Creative Commons License 2001.06.07 0 0 60
hát látszik hogy rég jártam index környékén. dandy topic???? ennek nagyon örülök. nagyon szeretem őket. és igazán szerintem Londonban meg USA-ban ismerik őket. most voltam Londonban a Trash klubba (suede klubbja) és ott sok Dandy-t játszottak. pontosabban hármat, de az már sok.
taylor-taylor hangja szerintem fantasztikus.

Matyika_ Creative Commons License 2001.06.06 0 0 59
A cím ok, a mailserver hol jó holnem jó. Péntek night?
Előzmény: Grof (58)
Grof Creative Commons License 2001.06.06 0 0 58
Ja, nem ment el,
"... Deferred: Connection refused by ob-mail-com-bk.mr.outblaze.com"
biztos jó a cím?
Előzmény: Matyika_ (57)
Matyika_ Creative Commons License 2001.06.06 0 0 57
mail nem jött, topic frissült megint :)
Előzmény: Grof (56)
Grof Creative Commons License 2001.06.05 0 0 56
Matyika_: mail ment, topic frissült. :-)
Előzmény: Matyika_ (55)
Matyika_ Creative Commons License 2001.06.01 0 0 55
Ezt ugyan terhelheted, meg se érzi :)
Előzmény: Grof (54)
Grof Creative Commons License 2001.06.01 0 0 54
Godless és Bohemian like you lejött, nagyon tetszenek, de többit nehéz megtalálni, szóval majd kereslek, mondjuk keddi vizsgám után, de akkor már tényleg mail-ben, hogy ne terheljem ilyesmivel a topic-ot. :-)
Üdv.

Grof

Előzmény: Matyika_ (53)
Matyika_ Creative Commons License 2001.06.01 0 0 53
Nu?
Előzmény: Grof (52)
Grof Creative Commons License 2001.05.27 0 0 52
Vizsgaidőszak nálam is van, szerencsére idén nem sikerült túl keményre. :-)
Azt hiszem próbálkozom egyet WinMX-szel, aztán csak akkor zaklatlak, ha nem megy.
Üdv.

Grof

Előzmény: Matyika_ (51)
Matyika_ Creative Commons License 2001.05.25 0 0 51
dontmailme@scientist.com. Ami az adatoknál van, az még véletlenül se műxik. Ráadásul vizsgaidôsuck várható, szal ritkábban fogok levelet olvasni, hosszu lesz az átfutás, de majd megoldjuk :)
Előzmény: Grof (50)
Grof Creative Commons License 2001.05.24 0 0 50
Köszi szépen!
Akkor ezügyben majd még kereslek valamikor mail-ben pár nap múlva.
Üdv.

Grof

Előzmény: Matyika_ (49)
Matyika_ Creative Commons License 2001.05.24 0 0 49
Ejha, hát megvan nekik?

A szivatalos oldalon bele lehet hallgatni a dolgokba, a videok pedig elvileg full hosszban fenn vannak, illetve én is bekapcsolva hagyhatom a gépet egy éjszakára ha van türelmed meg Napstered mondjuk.

Előzmény: Grof (48)
Grof Creative Commons License 2001.05.23 0 0 48
Ma 3/4 2 körül meglepő módon leadták a Get off klipjét Fix TV-n.
Én viszont még mindig csak ezt az egy számukat ismerem, nem tudtok valami forrást?
Üdv.

Grof

Matyika_ Creative Commons License 2001.05.18 0 0 47
Abszolut, meg amugy se mi döntünk. De azert velemenyt cserelni lehet :) Meg aztan en lennek a legboldogabb, ha kilenctol tizenegyik zuznanak a nagyszinpadon, csak ennek a realitasa 0, mert Morcheebanak nagyobb a nepszerusege.
Előzmény: zeuszka (46)
zeuszka Creative Commons License 2001.05.18 0 0 46
A New Model Army már rég túl van a népszerűsége csúcspontján, bár itt meglepően sokan szeretik őket. Úgy gondolom, hogy a DW-t egy kis rádiórotációval oda lehetne rakni. De mivel valszeg úgyse jönnek, parttalan az egész vita, nem?
Előzmény: Matyika_ (45)
Matyika_ Creative Commons License 2001.05.18 0 0 45
Mar bocs, de a New Model Army mennyire ismeretlen szerinted, mert ahhoz kepest siman delutan voltak, kb szintben a Warpigsszel...
Előzmény: zeuszka (44)
zeuszka Creative Commons License 2001.05.18 0 0 44
A faszt, nem olyan ismeretlenek azért. Egy-két órával később lennének, és az már OK. Az egy dolog, hogy itt hányan szólnak a topikhoz, én ismerek olyanokat, akik bírják is őket, írnak is az indexre, csak annyira nem nagy fanok, hogy ide is benézzenek. És a koncertre tuti, hogy kimennének.
Előzmény: Matyika_ (43)
Matyika_ Creative Commons License 2001.05.18 0 0 43
Csak sajnos akkor kb 15:30-kor lephetnenek szinpadra, mint az NMA tavaly(elott?), ami nem biztos hogy tetszene nekik (es nekem se:)
Előzmény: zeuszka (39)
krég Creative Commons License 2001.05.18 0 0 42
sajnos nem, sajnos nem
Előzmény: zeuszka (41)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!