Keresés

Részletes keresés

zoorka Creative Commons License 2001.04.11 0 0 36
és melyik bíróság vette nyt-ba?

Előzmény: Alapító Atya (35)
Alapító Atya Creative Commons License 2001.04.11 0 0 35
Kedves Zoorka!

Elvileg most tölteném fel a Pártról szóló részt, de oly mértékben megugrott a hozzászólások száma, hogy még nem volt időm elmenni ebédelni sem.
Jelenleg 16 tagja van a pártnak, ebből tíz fő az alapítótag. Ez a létszám több mint a fele a FIDESZ 30 fős indulótáborának és remélem ez azt jelenti, hogy mi minimum kétszer olyan jók leszünk mint ők!
:-)

Előzmény: zoorka (34)
zoorka Creative Commons License 2001.04.11 0 0 34
És a nyilvántartott tagság hol van?
Előzmény: Alapító Atya (33)
Alapító Atya Creative Commons License 2001.04.11 0 0 33
Kedves Zoorka!

Bingó!!!
:-(
Lehet, hogy mégis linkként kellett volna betennem, hogy a gyakorlatlanabb felhasználók is könnyedén eljuthassanak oda?!
:-)))))))))

Alapító Atya

Előzmény: zoorka (31)
Alapító Atya Creative Commons License 2001.04.11 0 0 32
Szia TOMcat!

Az alapszabályt csak másodjára fogadták el a bíróságon, mert az elsőre azt mondták, hogy túl bonyolult. Így végül felhasználtam a megíráshoz az MSZP és a KDNP alapszabályát. Az idézet a KDNP alapszabályából való és szerintem található még ott pár nem tökéletes megfogalmazás, de azt hiszem, hogy a nagy része jó.
+ az is benne van, hogy a választások után össze kell hívni a kongresszust és ott új alapszabályt lehet elfogadni.

Alapító Atya

Előzmény: TOMcat (26)
zoorka Creative Commons License 2001.04.11 0 0 31
"Szerintetek ki keresett meg eddig a három közül?"

Egyik sem? :)

Előzmény: Alapító Atya (29)
TOMcat Creative Commons License 2001.04.11 0 0 30
??????
Előzmény: zoorka (28)
Alapító Atya Creative Commons License 2001.04.11 0 0 29
Kedves Lolka Bolka!

Hadd kezdjem azzal, hogy nagyon tetszik a neved. Mikor siheder voltam ez volt a kedvenc rajzfilmem.
Ami a romákhoz intézett felhívást illeti. A párt mint jogi személy nem írhat le olyat, hogy "...a romak nagy resze meg csak olvasni sem tud...", mert egyből beperelnek, rasszistává válunk stb. függetlenül attól, hogy az állítás igaz-e vagy hamis. Valóban sokan elmélkednek az elmenetelen, de ha mindenki így tesz akkor ki marad? Esetleg kiírjuk, hogy az utolsó kapcsolja le a villanyt?
:-)
A Népszavának az RTL-nek és a TV2-nek küldtem levelet amit ma dél körül kaptak meg. Szerintetek ki keresett meg eddig a három közül?
Te mit javasolnál, hogy mit írjak e helyett:
"Tudjuk, hogy az Önök mostani helyzete korántsem tökéletes, de kérjük, hogy még tartsanak ki pár évig."
Nem tudom hogyan lehetne ennek a mondatnak a lényegét megfogalmazni más szavakkal.
Köszönöm a biztatást, és fontos dolgokat nem szoktam elfelejteni!!!

Alapító Atya

Előzmény: lolka_bolka (23)
zoorka Creative Commons License 2001.04.11 0 0 28
és meghatároztátok, hogy mi számít súlyos kötelességszegésnek?

és mi az, hogy nem hívható vissza? ez szerinted demokratikus?

Előzmény: TOMcat (26)
zoorka Creative Commons License 2001.04.11 0 0 27
Forbidden

You don't have permission to access on this server.

Előzmény: TOMcat (26)
TOMcat Creative Commons License 2001.04.11 0 0 26
Nekem lejött az egész!

"A párttisztségek viselői tisztségükből megbízatásuk lejárta előtt nem hívhatók vissza, de kötelezettségük súlyos megszegése esetén fegyelmi felelősségre vonás keretében tisztségüktől megfoszthatók."

Hááát... Ezt lehet, hogy átfogalmaznám.... Ahogy gondolod....

Zoorka Próbáld innen!

Tomcat

zoorka Creative Commons License 2001.04.11 0 0 25
arra a címre, amit megadtál.

Kezdek megrémülni, hogy ez komoly..

Előzmény: Alapító Atya (24)
Alapító Atya Creative Commons License 2001.04.11 0 0 24
Szia Zoorka!
Egy cseppet sem voltál off!!!
Mire kattintottál amikor ez jelent meg???
Alapító Atya
Előzmény: zoorka (22)
lolka_bolka Creative Commons License 2001.04.11 0 0 23
Hali.

Ideirom a velemenyem a Felhívás a magyarországi romákhoz! cimu cikkhez, hatha szamit valamit.

Nem hiszem, hogy azok a romak akik menekulnek, vagy az azok kornyezeteben elok gyakran neteznenek. Ma egy atlagfizetes feletti ossegbol elo emebernek is valamelyik szupermarketbol kell reszletre szamitogepet(??? teljesitmeny ???) vennie, es orul, ha internetre is elo tud fizetni. Namarmost a romak nagy resze meg csak olvasni sem tud, esetleg ha szemelyesen keresnetek fel az erintett telepulest, illetve mas forumokon (pl. nyomtatott sajto, tv) is probalkoznatok, talan tobb sikert ernetek el.

Aztan.

Tudjuk, hogy az Önök mostani helyzete korántsem tökéletes, de kérjük, hogy még tartsanak ki pár évig.

Ha valaha is volt mar veled olyan, hogy annyira megszorultal, hogy harom napig nem ettel, vagy csak ahogy egy masik cikkben is irva vagyon, megfagysz a lakasodban, mert nincs penzed gazra, oltozkodni es enni a kukabol szoktal, akkor maskor nem irsz ilyet, hogy tartsanak ki par evig!
Ezt a mondatot szerintem vedd ki, mert iszonyatosan hangzik, hatmeg ami van mogotte...

Es vegul, lehet, hogy nem leszek ezzel nepszeru, de mi a f*szt csinaljon az ember ha itt nem tud megelni ? Persze, hogy elhuz a rakba. En szerintem a nagy atlaghoz kepest kurvajol keresek, 2K felett, es igy is azon golndolkodom sokszor, hogy fogom magam, kiadom a lakasom, es elhuzok a banatba 1 evre innen kulfoldre dolgozni. Es a kornyezetemben nem egy ember van aki ezt megtette, es nem egy, akik szinten erosen gondolkodnak rajta. Termeszetesen en nem kernek politikai menedekjogot, mert tudok irni-olvasni, sok minden kot ide, vegeredmenyben elvegetalok, s ha kimegyek 1 evre, hazajovok egy uj lakas es kocsi araval, utana nincs miert sirankoznom, abbol esetleg el tudok inditani egy vallalkozast. (Persze az is lehet, hogy kint maradok).
Most ezek az emberek az ehseg, a megalaztatottsag elol menekulnek, hogy maradhatnanak meg egy par evig. Esetleg bunozhetnenek is, mint rezboru tarsaik, lehet, hogy ok pont ezt nem szeretnek, csak tisztessegesen megelni, ami (foleg az o helyzetukben) nem megy, es ha menne is, segitseget sem kapnak hozza. Ettol a kormanytol biztosan nem.

Ennyi voltam, amugy amiket az oldalon olvastam tetszik, sok sikert nektek, es szeretnem, ha egyszer ti a husosfazekhoz kerulnetek, akkor mindenkinek jutna a husbol is, nem csak a lebol, szoval ti se felejtsetek el, hogy MA mit kepviseltek!

Lolak

Előzmény: Alapító Atya (20)
zoorka Creative Commons License 2001.04.11 0 0 22
Not Found

The requested URL /text1.css was not found on this server.

Érdekes, nekem is ez jött be.

nagyon off voltam? :)

Alapító Atya Creative Commons License 2001.04.11 0 0 21
Kedves TOMcat!

Köszönöm, hogy elolvastad a weblapot. Amit felvetsz az a legnagyobb problémám. Nem hiszem, hogy el lehet hitetni az emberekkel, hogy ez a párt azért jött létre, hogy valóban ne magunkra költsük a pénzt, hanem többé-kevésbé jól gazdálkodjunk vele. (biztos, hogy mi is hibáznánk néha)(Aki manapság pénzt akar keresni az csináljon alapítványt)
De ennek ellenére úgy gondolom, hogy meg kellene próbálnunk, mert ha nem mi akkor ki???
Ki tudna mondani egy olyan szerveződést, amely még nem szerepelt le?
Próbáltam a weblapra csak olyan dolgokat írni amik megvalósíthatóak, nem vagy alig kerülnek pénzbe és a kormánypártok gond nélkül megtehetnék, hogy megvalósítják őket + az országnak hatalmas megtakarítást jelentene.
Én minden erőmmel azon vagyok, hogy amit ez a párt ígér azt be is tartsa, és ha ez hosszú időn keresztűl így megy, akkor talán lesz olyan aki hinni fog nekünk.

Alapító Atya

Előzmény: TOMcat (14)
Alapító Atya Creative Commons License 2001.04.11 0 0 20
Kedves Pint!

Ez valóban érdekes. Most néztem meg fél perce és nekem simán letölti vagy megnyitja a fájlt. Nem tudom mi lehet az oka.
:-(
De ha írsz egy címet és tényleg kiváncsi vagy rá elküldöm.

Alapító Atya

Előzmény: pint (16)
Ivette Lann Creative Commons License 2001.04.11 0 0 19
Üdv!

Én a magam részéről Április 30-án 14 órakor tenyerelnék rá az autódudára!

Sok sikert a pártodhoz!

Ivette

zoorka Creative Commons License 2001.04.11 0 0 18
segítsek?
utálatos nőszemély :->
Előzmény: Alapító Atya (17)
Alapító Atya Creative Commons License 2001.04.11 0 0 17
Szia Kil!

Nemsokára írok a topikotokba csak most elhussanok ebédelni.
Ami Zoorkát illeti, ez a hátránya ha nem járok sűrűn Törzsasztalozni, mert fogalmam sincs róla, hogy férfiú-e netán egy bájos hölgyemény, kedves-e vagy utálatos stb.
Bár azt már én is tudom róla, hogy néha igen csúnyán beszél!!!
:-)))

Alapító Atya

Előzmény: Kilroy (13)
pint Creative Commons License 2001.04.11 0 0 16
valóban sok dolog még kiforratlan. például az alapszabályból ezt nem értem:

Not Found
The requested URL /text was not found on this server.

zoorka Creative Commons License 2001.04.11 0 0 15
"tiszta politika"
ez nem egy oximoron? :)
Előzmény: TOMcat (14)
TOMcat Creative Commons License 2001.04.11 0 0 14
Tisztelt Alapító Atya!

Vettem a fáradságot és elolvastam a párt weblapját. Nagyon szép dolgokat írsz rajta. Majdnem mindenben egyet is értek. Talán mindenben. Csak az a baj, hogy az az igazán szegény ember aki már igérni sem tud. Mi maradna meg ezekből, ha hatalomra kerülnétek (ami még távolinak tűnik, de nem elképzelhetetlen). Kritizálni bírálni nagyon könyű - még én is tudok. :) A többi "nagy" párttal is ez a bajom. Nekem is szimpi pl. az, hogy ne legyen Mo-on szegény ember, de mégsem szavazok a maszoposokra.

Nem kell félreérteni a hozzászólásomat, én nem bírállak DE a közvélemény nem igazán hisz már a politikusoknak (most már te is az vagy). Nagyon nehéz lesz elhitetni az emberekkel, hogy ti "mások" vagytok.

Azért sok sikert kívánok!!! Elörre a TISZTA politikáért! :))

Tomcat

Kilroy Creative Commons License 2001.04.11 0 0 13
Üdv Atya!

A fúzió ügyében tégy javaslatot a topikunkban, oszt majd meglássuk :-) Zoorkát illetően részemről inkább nem mondok semmit... :-))
Az offolásért viszont részemről elnézést kérek.

Kil

Előzmény: Alapító Atya (10)
rice Creative Commons License 2001.04.11 0 0 12
egy topicnak nem röptéje van, témája. jobb esetben!

rizsa

zoorka Creative Commons License 2001.04.11 0 0 11
ezt most kurvára sértésnek vettem :(
Előzmény: Alapító Atya (10)
Alapító Atya Creative Commons License 2001.04.11 0 0 10
Üdv Kilroy!
Így látatlanban is egy fúziót javasolnék!
:-)
Azt hiszem amíg ide írok Te a N.É.P. be írsz, de csak összefutunk.
Örömmel látom, hogy rendelkezel egy igazi "hódolóval" zoorka személyében.
Remélem Ő nem veszi sértésnek amit mondtam!
:-)
Alapító Atya
Kilroy Creative Commons License 2001.04.11 0 0 9
ON
No comment, te se emelted a röptét... A 8. hozzábüfire szintén no comment...
OFF
Előzmény: zoorka (7)
zoorka Creative Commons License 2001.04.11 0 0 8
akkor mégis mindenhol ;)
Előzmény: rice (5)
zoorka Creative Commons License 2001.04.11 0 0 7
hát ez egy igen magasröptű topik.
Előzmény: Kilroy (6)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!