Keresés

Részletes keresés

h3o Creative Commons License 2003.05.06 0 0 689
Látom rage, elvonási tüneteid vannak:) Én például sohasem tudtam elképzelni, hogy Thomas a Fradiban játsszon, és tessék: most sem tudom elképzelni:)) Jól átverte szegényt Várszegi, úgy látszik, most már csak azért vásárolnak, hogy másokat gyöngítsenek, ilyen Kiss György esete is. Azért az MTK-ba átrakhatnák, ha már nem kifejezetten az a céljuk, hogy elcsesszék a pályafutását, gondolom, ezt év közben is megtehetik, lásd Ferenczi.
h3o Creative Commons License 2003.04.23 0 0 688
Képtelen vagyok felfogni, miért szerződött Thomas a Fradihoz. A 3. meccsen nem játszik most és két meccse a keretben sincs, ez utoljára 5 évvel ezelőtt fordult elő vele. Felteszem, hogy ezúttal nem a játéka a probléma, hiszen Jovic, pláne Somorjai inkább büntetés-jellegűnek tűnik, mint valódi cserének. Aztán azokon az 5-10 perceken amiket kapott, nem is játszott rosszul, kivéve amikor (az egész Fradival együtt) katasztrofális teljesítményt nyújtott Debrecenben - akkor viszont Garami ennek ellenére nem cserélte le. Az UTE ellen viszont legutóbb kifejezetten jó volt... Az is rejtély, hogy az aláírt szerződését az AC Ajacciónál miért bontotta fel - a honlapon máig fent van a neve -, ha jól tudom Courbis már visszatért, így Thomas játszhatna, néhány hónapot kellett volna kispadoznia, vagy a lelátón tölteni, de a mostaninál az is jobb lett volna. Aztán nagyon befért volna az MTK-ba, a Ferenczi-Juhász vonalhoz képest ott a luftjait is állva ünnepelték volna, úgy hírlik volt is ajánlata onnan, gondolom nem Egervárin múlt. Aztán az UTÉ-ban is nyilván több lehetőséget kapna, nem beszélve a ZTE-ről, ahol alighanem stabil kezdő lenne, és az általa biztosított 3-4 plusz góllal pl. a felsőházban lehetne a csapat. A legdurvább meg ugye a Siófok, jót röhögtem 2 éve, amikor ők akarták igazolni, aztán tessék, még azzal is jobban állna most. Talán majd kiderülnek ezek a dolgok egyszer.
h3o Creative Commons License 2003.04.12 0 0 687
Nem, ez kizárt, Garami valószínűleg beígért egy félidőt, de a kiállítás miatt nem küldte be.
Előzmény: Manwe (686)
Manwe Creative Commons License 2003.04.12 0 0 686
Most látom Garami nem is játszatta tegnap. Ha ő azt mondja lehet menni, akkor tegyen már meg ennyit a Vasasért. Ha ez is szerepet játszott Garami döntésében akkor nagyott nőtt a szememben.
h3o Creative Commons License 2003.04.11 0 0 685
Most mi a faszért is nem lehetett tegnap játszani?!
Manwe Creative Commons License 2003.04.11 0 0 684
Szerintem emiatt felesleges hergelni a fradistákat. Jean-Claude mellett úgyse fért volna be :)
Előzmény: h3o (678)
kristonattila Creative Commons License 2003.04.11 0 0 683
Valahogy nem talállak benneteket a hétvégi beharangózóban. Nem tudod az okát?
Előzmény: h3o (682)
h3o Creative Commons License 2003.04.10 0 0 682
Ezért is igazoltok le Sztálinvárost:)
Előzmény: kristonattila (681)
kristonattila Creative Commons License 2003.04.10 0 0 681
Keltsétek fel Kádár Jánost!Mocskos Komcsik!
Előzmény: h3o (680)
h3o Creative Commons License 2003.04.10 0 0 680
Ahogy Torgyán pénzét visszautasítottátok, az nem semmi volt, de most is csak irigyellek titeket amiért Várszegi nélkül ilyen jól megy nektek. Talán holnap három 11-esre se lesz már szükségetek a bajnoksághoz.
kristonattila Creative Commons License 2003.04.10 0 0 679
A VAsas meg a BLSZ 1-el jár!!!
Előzmény: h3o (678)
h3o Creative Commons License 2003.04.10 0 0 678
Azért 10 perc játékot talán kipihenhetett vona Thomas a cserepadon. Juhár is játszik a hétvégén... Úgy látszik a Fradi erkölcsi leépüléssel jár:(
h3o Creative Commons License 2003.04.03 0 0 677
Nehéz ezt leírnom egy fradistának, de azért kapd össze magad Thomas, mert kellenél a válogatottba!
Marcinter Creative Commons License 2003.02.25 0 0 676
ki a franc az a sowummi?
h3o Creative Commons License 2003.02.23 0 0 675
Így jár aki a Fradiba megy:) Majd újabb három hónap múlva megint leírom.
h3o Creative Commons License 2002.11.30 0 0 674
Wast jelent az anfang? Csak angol, latin kulturkincseket fogadunk el:))
Előzmény: patakveer 2 (673)
patakveer 2 Creative Commons License 2002.11.30 0 0 673
:))
(593), Der Anfang der Entidealisierung!
Előzmény: h3o (669)
RW(USA) Creative Commons License 2002.11.30 0 0 672
Ugy latszik a Fradinal minden uj jatekosnak ezt kell mondani a sajtoban. Szeiler forgatokonyv.
Előzmény: RW(USA) (671)
RW(USA) Creative Commons License 2002.11.30 0 0 671
Na ne mar megint ez a duma! Tisztara mint Toki. Az egsz csalad Fradidrukker. Rohognom kell. Mar csak azert is mert a csaladja Dunaujvarosban lakik.
Előzmény: h3o (670)
h3o Creative Commons License 2002.11.30 0 0 670
Sowunmit tegnap közvetlenül a szerz?dés aláírása, és a 90-es számú Fradi-mez átvétele után kérdeztük, miként fogadták az Üll?i úton, s mit szólt döntéséhez a családja:

- Otthon még nem tudják, hogy aláírtam a zöldekhez, de biztosan örülnek majd, hiszen a család nagy része Fradi-drukker. Új csapatomban szeretettel fogadtak, ami jó érzés, s bár a tervek szerint csak tavasszal lépek pályára, alig várom, hogy a jöv? héten bekapcsolódjak az edzésekbe.

Garami József érdekl?désünkre, hogy a hátralév? két bajnokin - MTK, Kispest - számít-e Sowunmira, elvége a szabályok ezt lehet?vé tennék, ezt mondta: "Örülök a megszerzésének, biztos vagyok abban, hogy a csapat hasznára lesz, de csak tavasszal tervezem a bevetését."

NÉPSZAVA-online

---------------------------------------------------
Legalább van egy kis meglepetés a fradidrukker családjának:(

h3o Creative Commons License 2002.11.30 0 0 669
Pv, attól függ, mit kérdezett:)
Mondd meg neki, hogy ezek nem gyereknek való dolgok. Készíts egy kis karikát 18-assal a közepében és Fradi meccs alatt ragaszd fel a TV-re:) Vagy közöld, hogy a ,,Bosszú Hajduért'' hadmüvelet keretében megy oda:)
Előzmény: patakveer 2 (664)
h3o Creative Commons License 2002.11.30 0 0 668
Ja, Vasasban. Tudod, ami ellen a 3 11-es jár nektek, hogy csak 3. legyen...
Előzmény: Kisgonosz (667)
Kisgonosz Creative Commons License 2002.11.30 0 0 667
Vasasban...???
persze most is eppen csucsra tornek:)
Előzmény: h3o (662)
TiB_ Creative Commons License 2002.11.30 0 0 666
666
geyza_d Creative Commons License 2002.11.29 0 0 665
engedjétek meg, hogy csak annyit mondjak: jaj...!
patakveer 2 Creative Commons License 2002.11.29 0 0 664
h3o!
Most mit mondjak a fiamnak ???
Előzmény: h3o (662)
RW(USA) Creative Commons License 2002.11.29 0 0 663
Na ezt sem gondoltam volna! Lassan a Fradi lesz a dunaujvarosi menekultek TC.

Egyebkent holt goreny a feketehez a zold!

HAJRA DUNAFERR!!!!

Sok sikert Thomas! Kicsit faj, hogy egy torzsgyokeres Ujvarosi a Fradiba megy bohockodni.

h3o Creative Commons License 2002.11.29 0 0 662
FTC.hu-ról


Sowunmi: A Fradiban érhetek a csúcsra!
[2002-11-29 15:16]

Thomas Sowunmi nem sokkal azután nyilatkozott, hogy Szeiler Józseftől megkapta azt a ferencvárosi mezt, melyben az elkövetkező időben pályára léphet csapatunkban.
A Dunaújvárossal egy hete szerződést bontott csatár a 90-es számú zöld-fehér mezt viselheti majd.
- Miért pont a 90-es mezt választottad?
- Korábban 33-asban és 13-asban játszottam. A 13-as egyáltalán nem hozott szerencsét, ráadásul foglalt is itt a Fradiban. A 90-eshez nem köt semmiféle történet, nincs különösebb oka a választásnak. A szám tetszik, és szerettem volna jelezni a választással is, hogy itt a Fradiban számomra teljesen új időszak következik.
- Több csapat is bejelentkezett érted, miután Dunaújvárosban kimondták a szerződésbontást. Miért pont a Ferencvárost választottad?
- A legdöntőbb érv Garami József személye volt, akitől úgy érzem, hogy rengeteget tanulhatok. Az elmúlt napokban sokat beszélgettünk, éreztem rajta, hogy számít rám. Ismerem a teljes hazai szakembergárdát, és tudom, hogy milyen munkát végzett korábban Győrben, aztán most itt a Fradinál. Ő az az edző, akire nyugodtan rábízhatom magam. Természetesen az is szerepet játszott a döntésemben, hogy korábbi újvárosi csapattársaim, Tököli Attila és Marek Penksa is a Fradi mellett döntöttek, pedig rájuk is vadászott számos klub.
- Tudsz –e arról, hogy milyen poszton számít rád Garami József?
- Ez még nem dőlt el, mivel úgy tudom, hogy a jövőben elképzelhető az is, hogy a Ferencváros új játékrendet is kipróbál. A mesterrel abban maradtunk, hogy lehetőséget kapok a bizonyításra, én pedig megpróbálom ott megállni a helyem, ahol számításba vesznek. A mai Fradiban Vukmirtól kezdve Gerán át Leandroig számos olyan játékos van, akinek nem kötött a posztja, így természetes, hogy én is alkalmazkodom majd a rám kiszabott feladathoz.
- Mikor léphetsz először pályára a Fradiban?
- Már csak jövőre. Most az MTK ellen nem jön szóba a szerepeltetésem, hiszen egy edzés után nem sok értelme lenne egy új csapatban bemutatkozni. A Kispest ellen pedig pályára sem léphetnék, hiszen az egy korábbról elhalasztott meccs, és csak azok szerepelhetnek, akik az eredeti időpontban is szerződtetett játékosai voltak a Ferencvárosnak.
- Mit gondolsz miként fogad majd a közönség?
- Bízom benne, hogy ugyanúgy, ahogy bármely új ferencvárosi játékost, azaz megkapom a bizalmat. Az elmúlt időszakban nem játszottam sajnos kirobbanó formában, de ennek vannak olyan szakmai okai is, amiről most nem szeretnék beszélni. Maradjunk abban, hogy kevés olyan újvárosi játékos van, aki ezen az őszön maradandót alkotott. Hat gólpasszig ugyan eljutottam ebben a szezonban, ami nem rossz, ha azt veszem, hogy a jelenlegi fradisták közül csak Lipcsei előz meg ezen a téren. Természetesen többet szeretnék nyújtani, és biztos vagyok benne, hogy a Ferencváros minden szempontból alkalmas lesz arra, hogy életem legjobb formájába lendülve visszaverekedjem magam a válogatottba is. Úgy is fogalmazhatnék, hogy meggyőződésem szerint a Fradiban érhetek játékospályafutásom csúcsára. (2002.11.29.)

A Fradiban a csúcsra? Ezért kellett visszajönni Ajaccióból? A VASASBAN IS EL LEHETETT VOLNA ÉRNI A CSÚCSRA! Amennyiben valaki az nb1-ben csúcsra érhet...

Lorinc_d Creative Commons License 2002.11.29 0 0 661
Egy kicsit is komolyabb klubnak 6 milla Sowunmiert egyaltalan nem sok, mondhatni semmi.
Hogy mennyiert irt ala azt te sem tudod meg en sem ugyhogy ne talalgass.
Amugy tenyleg nem tudom mit foglalkozol allandoan velunk. Nemcsak most, hanem ugy folyamatosan. De vegulis ez a te dolgod, csak aztan ne kerd ki magadnak a Fradi-fobiat...
Előzmény: BELABACSI (656)
Kavics1976 Creative Commons License 2002.11.29 0 0 660
Kicsit túlértékeled magad gerinctelen!
Előzmény: BELABACSI (659)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!