Keresés

Részletes keresés

Rolexfan Creative Commons License 2020.04.20 -13 12 535

Revilophoto Creative Commons License 2020.04.20 -2 25 534

AVGJoe Creative Commons License 2020.04.18 0 7 533

Pontosan erzem, amit irsz

Amikor még volt idom, es energiam, en is ezt probaltam megragadni

Nem a tucat portré fotókat, hanem a saját szemet, a saját érzéseket.

Megmutatni, hogy en mit latok, mire nézek merre jár az en tekintetem. 

Tökéletes es üres fotókkal tele van a net. (jolkepzett favagomunkak)

A pillanat varazsa nélkül. 

Előzmény: Revilophoto (531)

mollom Creative Commons License 2020.04.18 0 0 532

Kérek egy e-mailt a profilomon található címre és beszéljünk a dologról.

Köszönöm.

Előzmény: Törölt nick (529)
Revilophoto Creative Commons License 2020.04.17 0 8 531

Én nem keresem a tökéleteset。Ami görbe az nem egyenes。

Sosem a tökéleteset kell megmutatni、hanem a létezőt、az érzést、a gondolatot、

a vágy az esetenként épp csak besimuló、csak épp a halvány leheletnyi áramlatába

belesimuló gondolatot ami néhol fennakad a ki nem mondott szavak hálóján。Semmi

sem tökéletes、 de minden valós、és éppen az érzés valóságában lesz csodálatossá

a filmre simuló gondolat ・・・ami örök életűvé lesz némán。A fotó、ami egyeseknek csak

egy kép, egy darab vágyak ábrázolta papír、másnak egyféle történelem。Több órás

film egy kiollózott kockája Nem a festőművész puszta alkotása maga a csoda、hanem

forrás、az érzés、a történet ami rásimította a vonalvezetésébe plántált gondolatait。

Előzmény: AVGJoe (530)
AVGJoe Creative Commons License 2020.04.17 0 4 530

Diotoro.

Tok igazad van. Ez a kep nem egy professzionalis studio munka. latszik rajta.

mondjuk valoszinuleg nem is ez volt a keppel a cel. Ez egy foto. Egyebkent technikailag jol kivitelezett, bar a melysegelesseg a nagy tavolsag (labfej arc szem) miatt valoban nem tokeletesen lett megvalasztva. Megis, a kepnek hangulata, huzo ereje van. Nekem tokeltesen megfelel, sot, abbol kiindulva, hogy en mekkora amator hobbi fotos vagyok, meg orulnek is, ha ilyen reszletesseggel tudnek figyelni mindenre a modell es a kornyezet teren. (lehet ezert lettem inkabb mernok, es nem fotomuvesz).

De persze, kotekedni mindenki tud. nezegetem a muvesz tobbi kepeit is, es magukkal ragad a hagulat. Mert egy dologa pengeeles technika, es a tokeletes poz valasztas, de baszhatod, ha nincs mogotte erzes. :)

Előzmény: Diótörő (519)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.17 0 34 529

Kezdő modell vagyok. Otthoni fotózás. 

Revilophoto Creative Commons License 2020.04.16 -1 29 528

Rolexfan Creative Commons License 2020.04.10 -8 14 526

Fotózás témában csak hölgyek, lányok írjanak

Csinald Creative Commons License 2020.04.08 -1 0 525

Jelentkeznek ilyen fotozasra, en 30vagyok es ferfi.

Irj ne_csinald@citromail.hu

Rolexfan Creative Commons License 2020.04.04 -10 16 524

Nem művészi képek, ezek az egyszerű mindennapok eseményeit örökítik meg

patricicamica Creative Commons License 2020.04.03 -1 6 523

Jók a fotóid, ne add fel! Várom a folytatást, leginkább a párodról.

Előzmény: Revilophoto (520)
patricicamica Creative Commons License 2020.04.03 -1 6 522

Gondoltam megnézem már miket fotóz ez a Diótörő gyerek, ha már olyan okos, de semmit nem találtam. Segíts már légyszi, hogy hol vannak a szenzációs képeid? Ha már úgy osztod az észt.

Rolexfan Creative Commons License 2020.04.01 -9 15 521

Revilophoto Creative Commons License 2020.03.30 -1 10 520

Nagyon köszönöm a szakmai elemzést, és kiértékelés. A további munkáknál mindenképp

szem előtt fogom tartani ezeket. Az elmúlt harminc év alatt is rá kell jönni, hogy még mindig

van mit tanulni, még akkor is, ha annál a közismert hat betűs férfilapnál [. . is . . meg más

stúdiókban is . .] nyomta az ember a "kereket" . . . vagy az exponáló gombot.

Talán ha lehetne összességében kellene nézni a munkásságát valakinek majd abból átlagolni.

Egyenlőre nincs kedvem letenni a lantot, élvezem a munkám, bár már csak az időtöltés öröme

ami inspirál. Na meg ne akarjunk már egy sarki botozóba Shakespearet előadni amikor ott

megteszi egy Allen Ginsberg is megteszi.

Diótörő Creative Commons License 2020.03.30 -8 2 519

Ennél rosszabb beállítás már nem is létezik.

A leányzó lába van a legközelebb a fotóshoz, ezért az a legnagyobb, a felsőtest el van fordítva, így az szinte gnómszerűen kicsinek látszik.

A lábfej a beállításnak köszönhetően nagyobb, mint az egész felsőtest.

A bal kézfej karom szerűen uralja a képet.

Sajnálom Barátom, de aki ilyen képeket csinál ( már ha Te csináltad ), az jobban teszi, ha abbahagyja.

Előzmény: Revilophoto (518)
Revilophoto Creative Commons License 2020.03.30 -2 25 518

Revilophoto Creative Commons License 2020.03.30 -2 19 517

Rolexfan Creative Commons License 2020.03.12 -14 19 516

Revilophoto Creative Commons License 2020.03.11 -1 27 515

Rolexfan Creative Commons License 2020.03.07 -11 17 514

Száz szónál többet mond egy kép...

Revilophoto Creative Commons License 2020.03.07 0 6 513

Természetesen teljesen egyetértek a gondolataiddal、de ha már a történet egy része ábrázolásra vagy a megörökítésre
ítéltetett、akkor nem tudom ・・・de én megadnám azt a tiszteletemet is tükröző dolgot、hogy valami esztétikus maradandó
alkotásban komponálom össze a vizuális elemeket a történetemmel. Ha figyelmesen végig olvastad eddigi soraimat、[ami
természetesen egyértelmű] én kizárólag a fotók miatt reagáltam、és arra is csak a Rolexfan「erotikus, akt fotózás」1526

https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9046474

sorszámozású bejegyzése után került sor miszerint összemérettetésre invitálta a topiklátogatókat。A lányokról csak annyit

szeretnék megemlíteni、hogy örömlányok vagy sem、az teljesen többed rangú ha a nőkkel szembeni írott、vagy íratlan

szabályok betartásáról van szó、és az irántuk tanúsított viselkedésről。Volt szerencsém beszélgetni teljesen hétköznapi

szinten néhány diplomás、rendkívülien jól szituált、köztiszteletnek örvendő családból kireppenő pillangóval、és önfeledt

repkedő madárkával akik segítségével csodás képek tárult elém erről a nem mindig rózsás világról ・・・。

Előzmény: Fel, támadunk! (512)
Fel, támadunk! Creative Commons License 2020.03.07 0 1 512

Habár nem vagyok rajongója a nevezett művész úrnak, és éppen jót röhögök, hogy immár ez legalább a harmadik-negyedik élete itt a fórumon (amikor felrakta ezen a néven az elsőt, próbáltam tippelni, hogy ezúttal meddig húzza), sőt, alapvetően mindennel egyetértek, amit írtatok vele szemben, hol tárgyilagosan, hol jó stílusban, néha meg dölyfös-dagályosan, azért most már nem bírom szó nélkül, legalább is ami a "szegény lányokat" illeti. 

Amikor először találkoztam ezekkel a képekkel, én azt hittem, kurvák vannak rajta, akik olcsón megúszták, mert a kuncsaft csak egy kis tipitapit, meg némi dokumentarista jellegű fotózást akar tőlük (bár, hogy mi történt előtte/utána, az ugye nem volt annyira ismert). Az most már nyilvánvaló a kedves olvtársak közlései alapján, hogy a lányok nem prostiként dolgoznak, de azért súlyos túlkapásnak érzem, hogy őket sajnálni kéne, azt meg végképp, hogy meg lettek volna alázva, le lettek volna alacsonyítva női mivoltukban. Az égvilágon semmi és senki nem kényszerítette őket, hogy a "fotózást" elvállalják, főleg egymás után többször is, évek óta. Ez a saját döntésük, pénzért (meg ugye a csodálatos orgazmusokért - LOL) vállalták - és vállalják folyamatosan - a dolgot. A határt ők (nem) húzták meg. A képek erotikus minőségéről természetesen nem ők tehetnek, de ha olyan erős lenne bennük a művészeti megközelítés iránti igény, bátran nemet mondhattak volna a további felkérésekre.

Én ezt egyébként nem tartom gáznak, mindenki saját maga rendelkezik saját magával - hagyjuk most a kriminalisztikai eseteket -, ha ilyesmiből szeretne megélni, részemről rendben. De aki azt hiszi, hogy a testéből élni könnyebb foglalkozás, mint takarítónőként dolgozni, az téved, mindkettőnek vannak előnyei és árnyoldalai egyaránt. Ha nem voltak erőszakkal rákényszerítve ezekre az alkalmakra, akkor igazságos csere történt, megfizették a munkájukat és kész.

Előzmény: Jevgenyij777 (509)
Revilophoto Creative Commons License 2020.03.07 0 5 511

Köszönöm Jevgenyij777 az értékeiben is helyén lévő soraid、és [ezt csak szerényen]

személyemet érintő gondolataid。Valóban nem többed leges a fotós- modell viszony、és

ennek a párhuzamos kapcsolódásai、mivel egy ilyen munkakapcsolat sok esetben túlnő

egyszerű munkakapcsolaton, és nagyon intim hangulatú környezetben、helyzetben zajlik、

ahol nagyon fontos megrajzolt、illetve rugalmasan kezelendő「demarkációs」vonalak

vannak。Gyenge jégen jár az alkotó、mert a modell bizalmát egy rosszul mért ecsetvonással

mindent el lehet rontani、mindenestül le lehet söpörni a művészet asztaláról、mégpedig

azzal lerombolva mindent amit a modell, a fotós、hosszú nehéz munkával kialakít、a testét、

idomait védtelen helyzetbe「felajánló」Nő、Hölgy、Zsenge törékeny Lány。A szobrász sem

「galátkodik」és keni össze agyaggal、mázzal a modellt álló testet、helyette duál munkával

életet varázsol az alkotásba。És ha még úgy is lenne、hogy kialakul egy érzelmeken nyugvó

kapcsolat modell és fotós viszonyban、az sosem kerül a vászonra ennyire kendőzetlen

ábrázolásmódban。Nem titok、hogy a feleségem、aki máig is az、a stúdióban ismertem meg、

mert nálam jelentkezett、hogy szeretne magáról fotókat、mivel mástól hallott rólam、és látta

az elkészült fotókat。Nos szerelembe sodródtunk、és a tv stúdióban is több alkalommal

élvezhettem társaságát próbafelvételeken illetve alkalmanként sokáig volt a műteremben、

külső helyszíneken a jobb kezem amikor más lányokkal dolgoztam。Ezt csak azért bátorkodtam

megjegyezni、hogy ha anno a felkérésnek eleget téve stúdióba vonult velem、és hasonló

módon tettem volna、bizonyára ma ezt nem írhatnám ide így róla, mivel valószínűsíthető hogy

azon az alkalmon kívül、érthető okokból、talán többé sosem láttam volna。

Előzmény: Jevgenyij777 (509)
Rolexfan Creative Commons License 2020.03.07 -11 15 510

Részlet egy mail-ból: "Szia, bárki bármit irogat, a te képeid a legjobbak..."

Jevgenyij777 Creative Commons License 2020.03.07 0 4 509

Nagyon szépen megfogalmaztad a hozzászólásod és az utolsó mondat briliáns! Magam részéről ha fotózással kezdenék foglalkozni és ebben a fórumban keresnék modelleket akkor az biztos, hogy az lenne a cél ,hogy a képen szereplő lányok minél büszkébbek és elégedettek legyenek. Ha bármely vonzalom létrejönne a modell és a fotós között az pedig nem a nagyközönségre tartozik bár rolexnél pozitív, hogy illusztrálja a leendő modelljeinek, hogy itt nem csak fotózásról lesz ám szó. Többféle irányzat van a tiéd a művészibb stílust képviseli és látszik, hogy tudás van mögöttük. Lehet nem művészi a fotó de visszatérve ha erre adnám a fejem először is a fotózás alapjait megtanulnám.  Nemcsak megfelelő gépet de kiegészítőket komolyabb vakuk, softbox , lámpák stb. is beszereznék mert a megvilágítás nem mindegy a stúdióban.  Magát a szép NŐT nézném mert a szaporító szervén kívül van lába , keze, teste. Rolex fotóin azt látom , hogy csak egy szaporító szervet lát a nőben , hogy finoman fogalmazzak. A modell felé pedig a maximális tisztelet ami kijár és nálad ez megvan látszik a képeken és a hozzászólásaidon is. A legnagyobb bizalom amelybe egy hölgy beavat és azzal visszaélni , hát inkább hadd ne mondjam mit gondolok erről. No ha az amatőr fotósok tisztelnék, tisztelettel bánnának a leendő modelljeikkel akkor véleményem szerint itt nagyon sok munkája lenne a lelkes ,amatőr fotósoknak is. Viszont sajnos elegendő egy-két ember és már le is rombolta a bizalmat amely nagyon törékeny.

Előzmény: Revilophoto (508)
Revilophoto Creative Commons License 2020.03.07 0 7 508

Ezzel a lánnyal sokkal jobb、szebb、 esztétikusabb、a lehellet  finomságával simuló dolgokat is ki lehetne hozni。Jol gondolod、és látod Jevgenyíj。Igy élnek meg negatív élményeket a lányok、és szegi kedvüket a dolog、ha csak netán a pénz ami mindent felül ír、és engedik kibontakozni egy vágyai fölött haldokló madár utolsó táncát。

Előzmény: Jevgenyij777 (507)
Jevgenyij777 Creative Commons License 2020.03.07 0 6 507

Rolex neked még egy minimális tehetséged sincs a fotózáshoz. Van egy szép modell akiről szép fotókat lehetne csinálni. Annyira rossz szögből van fotózva, hogy az óvodás is látja, hogy ez egy torz kép. Szép lányból egy tenyeres-talpas menyecskét csinálsz. Ha egy nő elmegy egy fotózásra (nyilván hozzád nem azért megy és neked nem ez a célod) akkor szépnek szeretné látni magát. Öreg, ha nő lennék ezek után még az élettől is elmenne a kedvem. Láttál te már az életedben erotikus fotót?

Előzmény: Rolexfan (506)
Rolexfan Creative Commons License 2020.03.06 -9 14 506

Előzmény: Batman888 (505)
Batman888 Creative Commons License 2020.03.06 0 0 505

róla lehetne még?

Előzmény: Rolexfan (484)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!