Keresés

Részletes keresés

ZsuAnn Creative Commons License 2006.02.04 0 0 1215
Lehet, hogy a mama tünetei enyhülni fognak és nem gyógyulni. És amikor meghal, mert nem orvoshoz fordult, ki felel a haláláért? Mert ez a primitív gazember, ez a kókler biztosan nem.
Mondanám azt ,hogy megérdemli a sorsát, aki hisz a csaló Gyurcsóknak, de emberéletekről van szó, ami nem játék.
Én viszont hiszek abban, hogy a sors/ide azt lehet behelyettesíteni, ki miben hisz/megbünteti az ilyen csalókat. Így hiszek benne, hogy a Gyurcsókot még utoléri a végzete. Én tiszta szívből kívánom neki, hogy élje át minden olyan beteg kínját és sorsát, akinek a haláláért ő felelős.
Előzmény: bedike (1213)
CRYSTAL SKULL Creative Commons License 2006.01.12 0 0 1214

kedves barátaim,...ma megteláltem a megoldást...

http://www.karinthy.hu/~chuch/DOKI.HTM

 

 

 

 

bedike Creative Commons License 2006.01.07 0 0 1213

Ha a Mama hisz benne, meg fog gyógyulni - legalábbis a tünetei enyhülni fognak. A hit csodákra képes. Nem a Gyurcsók fogja meggyógyítani, csak hisz a gyógyulásában és az pont elég.

Régen alapítványként müködött, legutóbbi értesülésem szerint egyházat alapított (az adózást kikerülendö - és hogy ne legyen jogilag támadható). Ö nem nyúl a beteghez "csak" meditál - és ezt a törvény nem bünteti senkinek.

A 90-es évek környékén egy meditációért 1500Ft- t kért. A mostani árfolyamot nem ismerem.

 

A póló "gyógyító" hatásában sokan hittek, ezért nekik müködött. Telefonszám nem volt rajta...

Előzmény: orpi5 (1212)
orpi5 Creative Commons License 2006.01.07 0 0 1212

A tegnap esti Bp.tv.műsorában szegény 73.éves édesanyámat széditette meg ez a kuruzsló.Anyám legalább 4.-féle súlyos betegségben szenved,és ma reggel amikor meglátogattam boldogságtól sugárzó arccal közölte velem,hogy meg fog gyógyulni.Utána elmesélte hogy a tegnapi (2006.01.06.)látta "Gyurcsók doktort",aki csodákat tett,ujcsettintéssel gyógyitott meg mozgásszervi betegeket,energiát sugárzott távolban lévő beteg embereknek,és közölte velem,hogy neki eltökélt szándéka ezze az emberrel találkozni,kezeltetni magát "KERÜL AMIBE KERÜL" alapon.

Én mélységesen megvetem az ilyen alávaló kuruzslókat,akik a szerencsétlen beteg,idős emberekből élnek,nem is akárhogyan,kihasználva azok kiszolgáltatottságát,és azt hogy gyógyulásuk érdekében mindent elhisznek,és m inden áldozatra képesek.

Egyszerüen nem hiszem,hogy a mai "demokráciában és jogállamban"egy müsorszolgáltatásra jogot kapó tv.adó büntetlenül leadhat ilyen müsorokat,ahol nyilvánvalóan átverik a szerencsétlen embereket.Bár ha a mai anyagias világot nézem,semmin nem kell csodálkozni,hiszen az emberek pénzért mindenre képesek.

Számomra mindenesetre felháboritó,hogy a Gyurcsokfélék szabadon szédíthetik a szerencsétlen embereket,és ennek semmiféle büntetőjogi következménye nincs.

DJ Szegecs Creative Commons License 2006.01.06 0 0 1211
Ezek szerint feltaláltam a spanyol viaszt, illetve a Gyurcsók-viaszt :DDD
A pólón is volt egy 06-90-es szám? Vagy a megvételtől számítva mennyi ideig sugározta az energiát? :DD
Előzmény: bedike (1210)
bedike Creative Commons License 2006.01.05 0 0 1210

bocs, hogy beleszólok!

Ezt a pólós ötletet már 95-ben megvalósította és nem kevés pénzért árulta a "jóember". Ès elmondanám, vették, mint a cukrot...

Előzmény: DJ Szegecs (1208)
DJ Szegecs Creative Commons License 2005.12.13 0 0 1208
Kellene készíttetni Gyurcsókos pólókat. Buliba tuti hatás lenne ilyennel megjelenni, csajozni, stb. Viszont csak nagyobb (>20) példányszámban éri meg legyártatni.
Érdekel valakit, vagy inkább aludjam ki magam? :)))))
KingaLany Creative Commons License 2005.12.13 0 0 1207
es megvan meg a mester osz copfja taltosos hajgyuruvel osszefogva?
Előzmény: CRYSTAL SKULL (1201)
alienita Creative Commons License 2005.12.01 0 0 1206
Ahhoz még a Norbi is kevés...
Én mindenesetre összeraknám őket még egy-két kedvenccel egy lakatlan szigetre, és megnézném, mit kezdenek egymással. Norbi-parizer, meg tévés-ásítozós távgyógyítás....megérdemelnék egymást.
Előzmény: enn (1205)
enn Creative Commons License 2005.11.27 0 0 1205
Már hallottam többször a nevét, de fogalmam nincs rola ki ö.
Az látom, hogy nagyon szeretitek öt. A képröl itélve stamm srác, pont a Norbe esete ahogy látom. Talán le fogja faragni a sallangjait és akkor lehet majd szeretni.
CRYSTAL SKULL Creative Commons License 2005.11.15 0 0 1204
¤alienita¤ kisasszony...
Kérem árulja el nekem, hogy azért a szive legméjén azért mégis rajong ön is a mesterért?...ugyeeee?
Én bevallom, nem csak őt, hanem 1 kártyavető jósnőt a Budapest TV ről is nagyon imádok.
A néni minden este (amikor te meg a cicusod már rég alszotok) kártyából pár másodperc alatt megmondja a frankót!!!
Amikor viszont nem hivja épp senki, akkor könyvet(azaz naplót)ir,...mesél a cigány jósnőkről, a betegségeiről stb!
Ha látnád , egyből azt mondanád; CRYSTAL SKULL totál igazad volt,...ez egy nagyszerű műsor, 1 nagyszerű műsorvezető-szobrász-könyviró-jósnővel...
Csak az a kár hogy nagyon későn adják :-(
...na de miért???
Hiszen olyan jóóóóóó!!!!!! ;-)
Előzmény: alienita (1203)
alienita Creative Commons License 2005.11.15 0 0 1203
Mestere a csapkodó villámnak....
Előzmény: MrMoJo (1192)
alienita Creative Commons License 2005.11.15 0 0 1202
Robbantani akarsz netán? Csak akkor adom meg, ha megígéred, hogy nem hirigelsz, ugyanis speciel ő nem éri meg a börtönt. Viszont ugyanannyit kapnál érte, mint egy emberért:-))))
Előzmény: Demszkyváros (1200)
CRYSTAL SKULL Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1201
Hát mi a baj???,...
Az ˇ"UFOkról komolyan"topikban sem hallok mást, csak hogy mindenki szidja ezt a csodálatos táltost...
1esek még azt is mondják rá hogy pl."ZSIROS"a képe,...holott Gyurcsók mester pont most vesz részt 1 titkos kisérletben!
A kisérlet neve"PUSZTA-GULYÁS-NORBI UPDATE-DIET-TOP SECRET PROGRAM"
Ezeket a titkos képeket már a másik topikra is fölraktam,remélve hogy belátjátok, hogy Gyurcsok József már 1re SLANKABB :-)

Előzmény: Zsuzsánna, Anna (1198)
Demszkyváros Creative Commons License 2005.09.22 0 0 1200
Sziasztok, nem tudjátok, Gyurcsók hol rendel Budapesten? (cím! vagy legalább vmi telefon) Valami Nyugati tér környéke állítólag, vmi kis utca. Választ ide vagy akár a mélcímemre!
Thnx!
DJ Szegecs Creative Commons License 2005.09.16 0 0 1199
Esetleg személyesen is volt szerencséd a Távgyógyítóhoz?
Előzmény: Zsuzsánna, Anna (1198)
Zsuzsánna, Anna Creative Commons License 2005.09.16 0 0 1198

Te csaló, gazembera Gyurcsók! Évekkel ezelőtt már megátkoztalak, tudod mi jött utána? Ha nem hagyod abba, megteszem mégis, újra.

Minden betegség, ami a benned való hit miatt vezetett újabb betegséghez, halálhoz szálljon vissza rád. Verjen meg az Isten mind a két kezével.

Előzmény: Alfa Hold (1197)
Alfa Hold Creative Commons License 2005.09.05 0 0 1197
Pedig nekem pont ezek voltak a kedvenceim.

"Megkérem a kollégákat, hogy adják be a zenét és a hengert"...
Előzmény: DJ Szegecs (1187)
kecsege69 Creative Commons License 2005.05.18 0 0 1196

Na mi van, kcsg? :-))

 

Előzmény: t.angie (1195)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.24 0 0 1194

daganatos áttéteim vannak a fejemben..........fel is dagad.....

 

 

Nu !

...akko ....figyeljen.........

 

..na..., mit érez ???????!...........megy össze a feje ????...ugye.....???......már egyre kisebb......., ugye ?????.....

 

 

...hááááááát.............i.....g......en........igen.........

 

 

Nu !...akkor......örülök, hogy segíthettem !!!! :)))))))))))

 

 

Anyáááááádba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MrMoJo Creative Commons License 2005.04.10 0 0 1192
Azért, mert a Mester megunta a fikázást és mindenkit táveltüntetett a topikból.
Előzmény: t.angie (1191)
Intelligencs Creative Commons License 2004.12.15 0 0 1190
Ez nagyon ott van!
Előzmény: Filburt (1181)
Intelligencs Creative Commons License 2004.12.15 0 0 1189
Azt nem értem, mi benne a szuggesztív? És hogy lehet hitele? Nekem valahogy nem hiteles egy hájas zsírtáltos, aki lefogyni sem tud... Az mit pofázik az egészségről?
Előzmény: Törölt nick (1188)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.20 0 0 1188
Gyurcsok egy szimpla csaló, a legalattomosabb fajtából. Azokat az embereket lopja meg, akik végső elkeseredésükben már minden szalmaszálba belekapaszkodnak. Sajnos nagyon szuggesztív és karizmatikusnak tűnő személyiség, így sokan bedőlnek neki.
DJ Szegecs Creative Commons License 2004.11.17 0 0 1187

Gyurcsók műsora új dizájnt kapott: már csak egészalakos képet adnak be róla, tehát a "csak a szemem látszik" képkivágást, ill. a "kérem adják be a hengert" snitteket mellőzték. Minden 2. embernek azt mondja, hogy "keressen meg személyesen".

Legutóbb behívott egy 60 körüli nőt, akiről lemondtak az orvosok, de a Mester meggyógyította. Ehhez képest a néni nem adta az arcát a műsorhoz, úgy mutatták, mint annó a Kriminálisban a gyanúsítottakat.

 

tigristomi Creative Commons License 2004.11.08 0 0 1186

Nyilvanvalo hogy szelhamos vagy orult az illeto. Az egyetlen kerdes csak az, hogy o mit gondol magarol? Sajnos ezt ugyse tudjuk meg.

 Lehet hogy el is hiszi magarol, hogy tud gyogyitani.

 

Probalkozott egyebkent sokmindennel Gyurcsok, ez bejott neki, jon a penz, nyilvan csinalja.

Az ATV -en az interaktiv jatekra is mennyien betelefonalnak. Hogy az is mekkora marhasag meg atveres. Ebbol latszik, hogy mindenre van vevo, a minoseg nem szamit.

big_mafa Creative Commons License 2004.10.13 0 0 1185
Ellenben lehet ra szavazni az indexen...:))
Előzmény: DJ Szegecs (1184)
DJ Szegecs Creative Commons License 2004.09.21 0 0 1184
Csodálom, hogy senki sem írt arról, hogy a  Mester benne volt a Kész átverés c. műsorban....
LyPapa Creative Commons License 2004.09.12 -1 0 1183

Kedves Topictársak,

 

Érdekes dolgokat írtok. Úgy tűnik a hozzászólásokból, többeknek igen határozott és nem feltétlen pozitív kicsengésű véleménye van a távolról megkísérelt ráhatásokra vonatkozóan. Ezek a vélemények legalább annyira visszatetszőek, mint a nagy csinnadrattával előadott 'varázslások'.  Azt gondolom, a kor szelleme megjelent a távoli ráhatások területén is - nagy durranások, TV, rádió, stb. - miközben egy valójában működőképes módszert ezen külsőségekkel lejáratnak, teljes mértékben hiteltelenné tesznek. Hasonlít a dolog ahhoz, mintha valaki a fürdőszobában előadott dalfesztiválját komolyzenei produkciónak állítaná be - mert egy valóságshow-ban közvetítették. Nyilván baromság. Ettől még létezik zenei élet és művészi produkció, nem ? De létezik jókedvű dudorászás is. A kettő nem feltétlen ugyanaz:))

Mindössze annyit szerettem volna hozzátenni, hogy a látszatokon alapuló, szélsőségeket hangsúlyozó vélemények semmiféleképp nem lehetnek mértékadóak, akár istenítik a távolról ráhatást, akár elvetik, mint nem létezőt.

 

A kételkedőknek egy kérdést tennék fel: érzékelted-e már valaha, hogy hátad mögül néz valaki ? Gondolom, igen.

 

 Azaz, létezik valamilyen kapcsolat felvételi mód, ami nem a látás, halláson alapul. A zenei példával élve: ez még csak a csendes  dudorászás, sehol egy ária ... Mint ahogy az intonálás, ritmus tartás és pontos partitúra követés elsajátítására is léteznek módszerek, mégis, ki veszi a bátorságot annak kijelentésére, hogy az előbb említett 'dudorászás'-ból nem lehetséges 'zeneileg' is értékelhető továbbfejlesztést létrehozni ? Ha kapcsolat van, akkor a kapcsolt rendszerek bizony hatnak egymásra.

 

Ennyit szerettem volna elmondani.

 

Üdv:

LyPapa

 

 

tivike Creative Commons License 2004.07.27 0 0 1182

Kedveseim!

 

Ez a baromság államilag támogatott keretek között zajlik.

 

Tekintsd meg, ha nem hiszed:

8002/2002 (SK10) KSH-APEH együttes tájékoztató az érvényes szakmakódok jegyzékéről.

....

930505 Asztrológiai, spiritiszta, grafológiai szolgáltatás.

....

Az okmányirodáknak kiadott útmutatás szerint szakképesítés igazolása nem szükséges, azaz BÁRKI bemehet az okmányirodájába, és válthat spritiszta kisiparosi engedélyt, ugyanúgy, mint asztalos, lakatos, vagy más tisztes szakmákra, azzal a különbséggel, hogy tisztes szakmákra csak akkor kapsz, ha bemutatod legalább a SZAKMUNKÁS  BIZONYITVÁNYOD.

 

Egyébként ezzel egyidőben helyezték hatályon kívül azt a rohadt, korlátozó, embertelen cucilista törvényt (vagy rendeletet, sajnos nics már hol utánanézni), ami a jóslás, asztrológia, spiritizmus ellenszolgáltatásért végzését bűncselekménynek minősítette.

 

Hát így szavazz legközelebb erre a sok hülye ügyvédre, akik közül egy sincs, akinek halovány fingja lenne a természettudományról.

 


 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!