Keresés

Részletes keresés

lock Creative Commons License 2001.04.02 0 0 113

Dobálni kell a fejét, akkor kinyílik a hasán a szája, akkor oda kell gyorsan dobnod különben beszippant, akkor megint a fejét, akkor megint kinyílik a hasa, oda dobni, akkor becsukja, megint a fejét és így kell 30002234344-ször csinálni és akkor meghal.
Fej, has, fej, has, fej, has ....
Előzmény: ReaperY (112)
ReaperY Creative Commons License 2001.04.02 0 0 112
Hi All!

Az uccsó szörnynél mit kell csinálni? A PC GURU-ban azt olvastam, hogy főnix tojásokkal kell rendesen megkínálni amikor nyitva a hasa(szája?), de már a 40.-et dobom bele és semmi!
Plííz help!

nagyparna Creative Commons License 2001.04.02 0 0 111
Ecobit, Ecobit. Hol is hallottam ezt a nevet?
Ja igen a BG2-t is o forgalmazza magyarorszagon.
Hat arra csak kb 2 honapot kellett varni a megjelenes utan. En komolyan meg akartam venni, de annyira elborult az agyam mikor mar mindenki vegigjatszotta, nalunk meg meg se hire se hamva, mindezt olyan szoveggel, hogy magyar nyelvu kezikoonyvet keszitenek hozza....
Vegul elkertem az egyik haveromtol, hogy addig azzal nyomuljak, amig nem lesz eredetim. Mert vegul is csak megvettem ANGOL nyelvu kezikonyvel.
Biztos lassan hozta a repulo.
Nem tudom, de szerintem pofatlansag, hogy csomo penzt elkernek, es ezert kvazi annyit kapunk hogy nagy kegyesen behozzak nekunk az orszagba.
Meg egy ket levelet is irtam az Ecobitnak de persze no valasz.
Komolyan kellene valami topic ahol lehet szidni a forgalmazokat.

Deadman Creative Commons License 2001.04.02 0 0 110
Elakadtam.

3 indián csaj után nyanya lebeg tornyok felett, varázsol nekem ellenfeleket, ott van két kis villámos csaj is, de egyszerűen nem birom kiirtani.

Megoldás?

zalus Creative Commons License 2001.03.29 0 0 109
az imént futottam össze ambrose-zal. jó kis muri volt... egyre jobban tetszik ez a játék.
karalábé Creative Commons License 2001.03.29 0 0 108
Hali!

Már három hete ígérgeti a mélyen tisztelt ECOBIT, hogy megjelenik Mo.-n is A JÁTÉK, de eddig még semmi...Ma azt mondták, hogy mostmár minden pillanatban megjelenhet... Komolyan úgy érzem már magam mint egy narkós, akit megvontak az adagjától. Az összes Barker könyvet elolvastam újra, hogy hangulatban legyek, de a forgalmazó annyit ül a megjelenésen, hogy lassan beleőrülök..
Ennyire komolytalan lenne ez a cég,hogy nincsen valamilyen megjelenési ütemterve legalább az elkövetkezendő 1-2 hónapra? Miért nem tudnak még most sem pontos megjelenési időpontot mondani?

Bocs a kesergésért!

karalábé

jasu Creative Commons License 2001.03.29 0 0 107
Ilyen nincs! Megint elakadtam.
Ugyanott ahol a gumipók a 66-os hozzászólásában említett. Az energy key menekül előlem, sehol sem lelem.....
kriszv Creative Commons License 2001.03.29 0 0 106
Szívesen! Jó rettegést!
Előzmény: jasu (105)
jasu Creative Commons License 2001.03.28 0 0 105
Kriszv4 Köszi a segítséget, de nagynehezen rájöttem magamtól még tegnap. Valóban ott voltam, ahol a "villámhárítót" kellett a helyére tenni.
Mégegyszer köszi!

lock Creative Commons License 2001.03.28 0 0 104
JAJ nem győzöm dícsérni ezt a játékot ANNYIRA JÓ, istenem, ez a topik a legjobb mert a legjobb játékról szól ami SAJNOS CSAK PC-re van!!!
HAHAHAHAAAAAAAA Annyira jó!!!!! :DDDD
kriszv Creative Commons License 2001.03.28 0 0 103
Most így újból elolvasva lehet hogy ott vagy az erkélyen? Akkor azt a díszt amelyik a pincelejárat felett van le kell lökni az erkélyről.
Lemenni felszedni az ott található cuccot. Aztán fel a két létrán. Nyomni egy haste-t és át kell ugorni a szemközti tetőre ahol nyitva van az ablak. Válaszd ki hogy melyik a számodra megfelelő, mert nem tudni pontosan hol vagy.
Előzmény: jasu (101)
kriszv Creative Commons License 2001.03.28 0 0 102
Nem vagyok benne biztos hogy ott vagy ahol gondolom, de azt hiszem hogy van ott vas állványzat a közepén egy lyukkal. Ahol bementél az épületbe ott van az ajtó mögött egy vasrúd. Ezt a vasrudat bele kell tenned a lyukba. Akkor beléd csap egy villám és megkapod a lighting varázslatot. Ezután a lenti ajtóra nyomni kell egy lightingot, mert az csak így nyílik. Azt hiszem van is arra az ajtóra karcolva valami hasonló rúna. De erre már nem esküdnék meg.
Előzmény: jasu (101)
jasu Creative Commons License 2001.03.27 0 0 101
Sziaszok!
Némi segítségre lenne szükségem.
A kastély ablakán kilépve a zuhogó esőbe, egy kósza fuvallat felemelt a tetőre, ott bementem, de az egyik ajtó zárva van, a másikat valószíműleg be kell törni, de sehogy sem tudom.
Se dinamittal, se koponya vatázslattal (5-ös erősség) nem tudom.
Ha lemászok két oldalt, csak bezárt ajtókat találok.
Segítsen valaki!
lock Creative Commons License 2001.03.27 0 0 100
EZ ÉLETEM ELSŐ OLYAN JÁTÉKA AMITŐL FÉLTEM JÁTÉK KÖZBEN!
Szabályosan rettegtem amikor elkezdtem vele játtszani! Ilyen még nem volt, ez egy igazi gyöngyszem a sok, szar, igénytelen, sztori nélküli játék között!
kriszv Creative Commons License 2001.03.27 0 0 99
Nálam egy mentés csak 200-400 kbyte volt. De tudod mit? Felejtsd el. Elkezdem az egészet újra.
Most hogy már végignyomtam a NOLF-t több időm lesz rá.
Előzmény: VisioN (97)
zalus Creative Commons License 2001.03.26 0 0 98
oké. kinn vagyok a vízből. az hogy lehet, hogy első főmumus kb. 3 suhintásra lenyomtam??? :]
VisioN Creative Commons License 2001.03.26 0 0 97
HA-HA-HA....
Nálam egy darab mentés 48MB!!!
Ezt hogy küldjem el, e-mailben vagy icq-n? )))
kriszv Creative Commons License 2001.03.26 0 0 96
Sziasztok! Elég nagy problémám van. Újra kellett telepítenem a win98-t és elszáltak a mentéseim. Éppen átmentem egy ősemberekkel zsúfolt helyre. Ez azután van miután lefejeztem azt a láncost.
Ha tud valaki küldjön nekem egy mentést ami valahol ennek a környékén van. Az e-mailem: kvamos@2binform.hu

Előre is kösz.

zalus Creative Commons License 2001.03.25 0 0 95
a ciszternákban vagyok. épp most érkeztem vissza a múltból a kaszával [rulez fegyver]. valszeg szerencsétlen vagyok, de hogy a frászba lehet kiugrani a vízből az alagútba [miután leeresztettem a vízszintet] ??? vagy 5 percig próbálkoztam, sikertelenül.
AlomGomba Creative Commons License 2001.03.25 0 0 94
Említettem korábban a Walt Disneynek eladott 4 részes, még el nem készült gyerek-könyv sorozatát. Az egy dolog, hogy a Disney cég már eldöntötte Barker 200 festménye (amit a könyv világában rajzolt csak úgy magának) alapján, hogy csinál belőle rajzfilmet, de már készülnek a belőle alakított parkkal is. És az első könyv csak 2002 tavaszán fog megjelenni. nem semmi :)
AlomGomba Creative Commons License 2001.03.25 0 0 93
Miért nevezet magát Barker az intejúban (cím lásd lejebb valahol) szörnyteremtőnek? Nos itt láthatod egy két akció figuráját, amit ő tervezett és a Spawn féle ToddMcFarlaine (azthiszem) cége kivitelezett.
Mit ne mondjak, elég durvák. Leginkább a Hellraiser démonjaira hasonlít.
AlomGomba Creative Commons License 2001.03.21 0 0 92
Nekem teljesen élvezhetően fut 800*600 ban 16 bites szinnel egy p466 128Mbram Savage 4es kártyával. Tehát neked is jó lesz :)
karalábé Creative Commons License 2001.03.20 0 0 91
Hali mindenkinek!

Megkérdezném a nagyérdemű ándájingoló játékosokat, hogy milyen gép kell a normális játékmenethez, illetve egy p600cel 256 ram, GF2 MX-es kombón lehet e belőle élvezhető fps-t kicsikarni?

Bye

AlomGomba Creative Commons License 2001.03.20 0 0 90
A feltámasztás tényleg jó ötlet, de szerepelt már más FPS-ben is pl.: Requiem, ahol az jobban funkcionált. Itt nekem nem igazán akartak támadni a feltámasztottak, de sebaj :)

Ellenben volt egy olyan problémám mikor először elmenyek a kertész tanácsára a standing stoneshez és visszajövök akkor valamilyen bug miatt nem jön az a rohadt kertész, hogy kinyissa a főkaput. Idegesítő.

Ui.: prbáltam megfenyíteni is hogy lelőttem, de visszatöltés után sem tanult belőle :)))))

kriszv Creative Commons License 2001.03.20 0 0 89
Oké, már megvan. Az volt a gond hogy amikor először próbáltam nem tudtam csinálni semmit sem. Sem ütni, sem varázsolni, sem eloldalazni. Egyáltalán megmozdulni sem tudtam! Csak mozdalatlanul állt ott miközben az a lebegő lény szétgyepált. Többször meg nem próbáltam azt a részt aznap, és ez volt a hiba. De tegnap újra próbálkoztam és lássatok csodát, tudtam mozogni. Gondolom ezután sejthető hogy mi várt a szörnyre.
Már a láncos fickó sem okoz nekem több problémát. Miután a lánca beakadt a fába csak egy csapás volt a kaszával. Most valamilyen ősemberekkel tömött helyen vagyok.

Egyébként eddig szerintem az FPS-k közül egyjátékos módban a HL a király. De azért a NOLF sem rossz. De most ez a játék is nagyon bejön. Hatalmas ötlet például az ujraélesztés varázslat (INVOKE), hogy utána téged szolgál akit kivégeztél.

Előzmény: KeFe (88)
KeFe Creative Commons License 2001.03.20 0 0 88
Hat most milyen tanacsot adjak? En nem szaroztam sokaig vele .. strafe es zuzas. El se talalt szerintem. De fel a fejjel lesz meg kesobb beloluk tobb is :)
Előzmény: BadSector_ (87)
BadSector_ Creative Commons License 2001.03.19 0 0 87
Kefe:
"Ussed csak, meghal az."

Ennél soha roszabb tanácsot! :-))) Örökbecsű egymondatos FPS-walktrough! :-)))))

Előzmény: KeFe (82)
VisioN Creative Commons License 2001.03.19 0 0 86
Szia Vai!
Hát az Undying tényleg nem egy Dio2, én már régen végignyomtam (persze csak sötétben szabad játszani). Nekem is nagyon bejött a game. Ha elakadsz valahol, elöbb olvasd el a forum elejét is, mert van ott egy csomó megoldás...

KeFe féle "hack and slash" módszer tényleg sok helyen hatásos ))))

Vai Creative Commons License 2001.03.19 0 0 85
A Counter-Strike (Half-Life realmod) társadalom, fellengzős kifejezéssel... :)
Előzmény: zalus (84)
zalus Creative Commons License 2001.03.19 0 0 84
mi az a CS scene?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!