Keresés

Részletes keresés

Lieber Kati ura Creative Commons License 2001.02.08 0 0 85
Sziasztok!

Mindenben Ostap mögött állok, szerintem nem használt erős kifejezést, ha mégis úgy érzitek sértő, szerintem nem esne nehezére egy mea culpa, ha mégse, az se baj, szóval támogatom Ostapot, kivéve azt az egy dolgot, amit említett az az egy, nem lenne jó, ha törésvonal állna be közénk, még akkor se, ha nem osztod, amit felvetett, szóval ebben az egy dologban lehetne megfogni és összeugrassztani minket, remélem nem kerül rá sor.

Egy levelet mindentől függetlenül várok tőled, Ostap!

Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.08 0 0 84
ti csak ne bánccsátok Osztap Osztapovicsot!
állta a szavát és fizette a palacsintát!
arról meg nem tehet, hogy dunsztja nincs, mi az a szalonbolsevik, illetve hogy képtelen felfogni, hogy ma már ennek a fogalomnak az égegyadta világon semmi értelme sincs - utóljára kb. 70-80 éve volt (akkor se sok)
Előzmény: PuPu (82)
vampier Creative Commons License 2001.02.08 0 0 83
ugy ertem, hogy dirk.

vamp

Előzmény: vampier (81)
PuPu Creative Commons License 2001.02.08 0 0 82
Hadd pofázzak bele!
Ha beülök egy társaságba, akkor annak én is egy tagja vagyok. Nem kívülálló és nem előkelő idegen, - lévén, hogy nem a sors vetett arra, hanem szabad akaratomból telepedtem le.
Ennek utána kívülállóként minősíteni a társaság tagjait, - hááát, - szóval nem etikus. Pl. nem írhatsz ilyet, hogy volt négy-öt érdekes figura, a többi szalonbolsi, - lévén, hogy itt már nem nickekről szól a történet, hanem hús-vér emberekről, akiket nem illik kibeszélni, - nyilvánosan meg pláne... És hátha mindegyikükben a lelke mélyén egy kis Koba lappang, ugye...
Mit szólnál ahhoz, ha találkoznál egyik topicban valami ilyesmivel:"megtisztelte a találkozónkat egy jobboldali, - hát, mongyuk nem ő fogja megváltani a polgárságot..." - Ugye milyen rondán lekezelő?
Nem vagy te azért ennyire ilyen, - kérj szépen elnézést AmBestiától!
:O)))
Előzmény: Törölt nick (80)
vampier Creative Commons License 2001.02.08 0 0 81
Bravo, Drik!

wget?

Vampire

Előzmény: Dirkicicus (68)
AmBesten Creative Commons License 2001.02.08 0 0 79
Ezt IS durvának éreztem, már megbocsáss.
Tomboló Hold Creative Commons License 2001.02.08 0 0 77
Kösz.
Előzmény: Elmés Futrinka (75)
AmBesten Creative Commons License 2001.02.08 0 0 76
Ostap, Ostap... (A nő most megcsóválja a fejét.)
hogy beszélhetsz így emberekről???
Előzmény: Törölt nick (46)
Elmés Futrinka Creative Commons License 2001.02.08 0 0 75
Előzmény: Tomboló Hold (74)
Tomboló Hold Creative Commons License 2001.02.08 0 0 74
A gömböc kisangyalt értem, de mi az a FatMo?

Előzmény: Lieber Kati ura (73)
Lieber Kati ura Creative Commons License 2001.02.08 0 0 73
Most mennem kell, gömböc kisangyalom! Talán 11 felé jövök.
Előzmény: Tomboló Hold (72)
Tomboló Hold Creative Commons License 2001.02.08 0 0 72
Engem már válaszra sem méltacc?
Előzmény: Lieber Kati ura (71)
Lieber Kati ura Creative Commons License 2001.02.08 0 0 71
T. TaNGó,

igen, ezzel nagyon is egyetértek, egy kis figyelmesség, miből állna, na nem sokból, ha már mi generáljuk itt a forgalmat, csináljuk a sok hozzászólást, a "letöltéseket", legalább anyit megtehetnének, hogy kiküldenek egy pólót, vagy legalább egy mailt, hogy gratulálunk és így tovább, vagy valami ilyesmit, helyette kozmetikázzák az adatokat, s ebben a mi cinkosságunkat kérik. Cserébe a semmiért.

A semmiért? Ugyan dehogy, cserébe kapunk "korrekt" hírszolgáltatást, "tapintatos" humorrovatot, "elfogulatlan" moderálást. Csak magunkat hibáztathatjuk.

Előzmény: Törölt nick (67)
Tomboló Hold Creative Commons License 2001.02.08 0 0 70
Figyusz Lib.Kat. ura!
Szerinted milyen nicken voltam régen? Olyan kiváncsivá tettél!
Előzmény: Lieber Kati ura (14)
Dirkicicus Creative Commons License 2001.02.08 0 0 68
"2. Irni egy progit ami kigyujti a 30 nap alatt hasznalt nickeket s az eredmenyt (nickek szamat) felszorozni mondjuk 1.2 -del (mert azert vannak read olnly latogatok is)."

2000 jan. 1 ota egeszen pontosan 5217 nick irt az Index Politikaba.

Előzmény: net-boy (62)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.08 0 0 67
Ha a Zindex kicsit úri ember lenne és megbecsülne bennünket, akkor 4-5 ezer hozzászólásonként küldene egy polót, vagy valami ajándéktargyát. Ha már büszkék arra, hányszor keressük fel őket, akkor legalább az aktívja ennyit megérdemelne tőlük.
millivanilicsillibilli Creative Commons License 2001.02.08 0 0 66
Höhöhö napi tízezer hozzászólás erre vagytok olyan büszkék? Napi tizes átlaggal számolva 1000 ember ugat itt naponta és akkor sokat mondtam, mert van, aki teljes munkaidőben fossa a szót. Meg az oldalletöltésekre? Na ne csináld, mert úgy maradsz. Ahhoz, hogy egyszer eljussak a fórumokhoz három lapot kell letöltenem plusz három egy hozzászólás az hat. Ide-oda megyek a fórumok között, hozzászólok 10x meg elolvasok egy-két jó cikket, ami sajnos egyre kevesebb van, és máris összejött 100-150 letöltés. Na meg ott vannak ugye a szerk. alkalmazottak akik ugye dolog híjján javíttyák a statisztikát.
Szóval van itt max 1000 hozzászóló naponta meg még ötszáz aki csak olvas aztán ezzel be is fejeztük nemhogy országosak nem vagytok, de egy kisebb vidéki városban sem lennétek piacvezetők.
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Tomboló Hold Creative Commons License 2001.02.08 0 0 65
Itten, la!
Előzmény: Törölt nick (8)
net-boy Creative Commons License 2001.02.08 0 0 64
diolen:
Te meg szimplan kotekedsz.

Akkor aruld el miert kellett tobbezer "sorozatszamot" atugrania az indexnek?

Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2001.02.08 0 0 63
Lieberke!

A hozzászólásom azért születetett, mert viccesnek találom, hogy mindenhol ellenséges konspirációt szimatolsz. Semmiféle értelmes algoritmust nem tudtál felmutatni, hogy milyen összefüggésben van a regisztrált nickek száma és az index látogatottsága, illetve bevétele. A pucér előítéleteidre alapozva megvádoltad az indexet manipulációval, most meg érzékenykedsz. :)

net-boy Creative Commons License 2001.02.08 0 0 62
Konnyen (konnyen?) kiszamithato a valos latogatottsag. Nem kell hozza mast tenni mint:

1. Mondjuk 30 napra visszamenoleg lementeni az osszes hozzaszolast.
2. Irni egy progit ami kigyujti a 30 nap alatt hasznalt nickeket s az eredmenyt (nickek szamat) felszorozni mondjuk 1.2 -del (mert azert vannak read olnly latogatok is).

Velemeny: hogy ez a szam nem fogja elerni a 150 ezret arra a fejem teszem. Ennek a tizedet sem.
"Jo" esetben szamolhatunk 6-9 ezer stabil napi latogatoval.
Azon mar en is rohogtem egy sort, hogy az index napi 30 ezres latogatottsagot probal meg eladni.
Az teny, hogy az egyik leglatogatottabb hazai lap az interneten de a " mennyi? 30!" azert nagyon eros tulzas.
Sem technikai hatter nincs ilyen aranyu latogatottsag kiszolgalasara sem latogato-oldalrol nincs aki jojjon. Vannak azert mas weblapok is az indexen kivul. Sot, tulajdonkeppen az egyeb lapok vannak eros tulsulyban.
A honi (napi) internetezok tabora pedig talan ha meguti a 250 ezret.


Lieber Kati ura Creative Commons License 2001.02.08 0 0 61
Na most küldtem el, azaz 6 perccel 2 után. Remélem, olvasod még, ha csak holnap, persze az se baj. :-))

szia

Előzmény: Törölt nick (60)
Lieber Kati ura Creative Commons License 2001.02.08 0 0 59
Kedves Ostap!

Ne haragudj, lefagytam, ma már harmadszor! A végén voltam már, és a fene egye meg a dolgot ott ahol van, mert a Netscape-ből nem jön elő a dokumentum, amin dolgoztam, mint a Wordben, ha lefagy. Most kérdezlek, leszel vagy húsz percig még, vagy menjen holnapra? Ezért az egyért ne maradj fenn, de ha vagy, akkor nekiugrok még egyszer. Most már csak egy ablakban, letöltés nélkül. Mi legyen?

LKU

Előzmény: Törölt nick (58)
Lieber Kati ura Creative Commons License 2001.02.08 0 0 57
Kedves Osztap!

:-)))))))))))

Na ez volt a nap perce, ahogy olvastam a levelet! Ha fent vagy még úgy öt percig, küldöm a választ.

Pasteléssel igazatok van.

LKU

Előzmény: Törölt nick (56)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.08 0 0 55
nálam is működött annak idején a copy&paste
Előzmény: vampier (53)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.08 0 0 54
az bizony baj...
de probálj meg írni egy levelet Kekinek (keki@index.hu) amiben vázolod a probléma lényegét, és akkor talán ő tud egy új jeszót adni
ha ott nem megy, akkor itt próbálkozz: forest@mail.index.hu
csak arra vigyázz, hogy ne egyszerre írjál nekik, mert abból lehet némi kavarodás
Előzmény: vampier (49)
vampier Creative Commons License 2001.02.08 0 0 53
nalam a jelszo pasta mukodik. :(

bar nem akarlak meghazuttolni.

viszont a belepes nem.

cookie-val megy? vagy mi a szosz? engem nem hajlando authentikalni...
irtam egyszer regen egy ilyesmi notice-board jellegu alkalmazast (http://home.sch.bme.hu/allaslescho), az sem enged be, csak netscape-pel.

vamp

Előzmény: Lieber Kati ura (52)
Lieber Kati ura Creative Commons License 2001.02.08 0 0 52
Jelszót nem lehet pastelni, Ostap! De tényleg csak egyszer kell beírni, aztán a lehetőségek határtalanok.
Előzmény: Törölt nick (50)
vampier Creative Commons License 2001.02.08 0 0 51
Nyilvan cut&paste.

Egyebkent be sem igen tudok lepni. Explorer 5.0.

Hat ez van.

Vamp

Előzmény: Törölt nick (50)
vampier Creative Commons License 2001.02.08 0 0 49
ertelek, de a "vampire" user eredetijere sem emlexem.

vampire

Előzmény: Törölt nick (48)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!