Keresés

Részletes keresés

padisah Creative Commons License 2003.12.03 0 0 84
Pont ez teszi annyira vonzóvá, ez a hűvös szomorúság.

Előzmény: Mab királynő (83)
Mab királynő Creative Commons License 2003.12.03 0 0 83
Ez a nő GYÖNYÖRŰ lehetne, ha a fizikai szépségén kívül lenne még benne valami... Nem is tudom, mi. Virgoncság, pajkosság, önfeledtség, ilyesmi. Női szemmel mindig csak azt látom, ha a TV képernyőjén keresztül ránézek, hogy teljesen le van lombozódva és eresztve. Nem biztos, hogy lehet vele vidáman együtt lenni, na.
agzo Creative Commons License 2003.12.03 0 0 82
Hmm tegnap volt valami esti műsorban egy kis bejátszás a Geszti-Bernadett-Dorka trió legújabb eseményeiről, de csak fél szemmel láttam, fél szemmel hallottam, ,, mutattak közben egy fotózást a kettő közül valamelyik csajról, mondom fél szemmel láttam csak, nemtom melyik volt az :-) viszont kegyetlenül jól nézett ki. Például az egyik képsoron fekete fehérneműben oda volt kötözve egy székhez. hol jelentek meg ezek a képek nem tudjátok?

nagggyon érdekelne

Törölt nick Creative Commons License 2003.12.03 0 0 81
Az kevés lesz... :-)
Előzmény: GERMANICUS (80)
GERMANICUS Creative Commons License 2003.12.03 0 0 80
Hmm... Szolmizálni tudok, azt hiszem :))
Előzmény: Törölt nick (79)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.03 0 0 79
Persze. Mondjuk ha zenélsz, akkor kicsit több, ha jól is nézel ki, akkor még több, Ha jó a fellépésed, akkor még ennél is, ha jó a dumád is, akkor pedig szinte elkerülhetetlen, hogy legalább egyszer az ágyadba kerüljön.
Már persze ha találkoztok, épp üres aznapra, stb.
:-)

Nekem még nem jött össze, de a team már dolgozik a prodzsekten. :-)

Előzmény: GERMANICUS (78)
GERMANICUS Creative Commons License 2003.12.02 0 0 78
"bár ő se az a megátalkodott monogám típus :-)"
Ööö ... akkor van esélyem? ;))) Bernadett se néz ki rosszul, de sokkal inkább Dorka! :))
Előzmény: Törölt nick (76)
amber Creative Commons License 2003.12.02 0 0 77
Sztem meg inkább irónikus megjegyzésnek szánta. Egy ilyen kijelentést nem kellene komolyan venni:)
Előzmény: Döggvész (74)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.02 0 0 76
Ami engem illet: egyértelműen Dorka.
És az a csaj még jó fej is (régi Tereskova koncerteken jókat dumáltunk annó pl. a Fikában, mikor még ő is vokálozott ott - mármint a Tereskovában, nem a Fikában), bár ő se az a megátalkodott monogám típus :-)
Előzmény: padisah (73)
2x2-né Creative Commons License 2003.12.02 0 0 75
Az egész cikk irónikusan íródott. Viccnek szánta a 32 centit is. :-)
Előzmény: Döggvész (74)
padisah Creative Commons License 2003.12.01 0 0 73
Háááát. Megnéztem a képeket... és most nem tudom eldönteni hogy a Bernadett, vagy a Dorka tetszik jobban....

Fene a Geszti izlésébe.

szőke bringa Creative Commons License 2003.12.01 0 0 72
Miért, szerinted ha szült volna, most jobb lenne neki? Ugyanmár, ezt te sem gondolhatod komolyan.
Előzmény: fertozott (71)
fertozott Creative Commons License 2003.12.01 0 0 71
Miért az a csúnya öreg Geszthi az talán jobb ?
A Dorka meg ahelyett, hogy 32 évesen a karrierjét építgetné elmehetett volna szülni !
Előzmény: brutális (70)
brutális Creative Commons License 2003.11.30 0 0 70
Nem érdekel ez a liba, de azért ami sok az sok.

Geszti Pétert elszerette feleségétől Gregor Bernadett?

Ha ez igaz, akkor tán már nincs is nagyobb ótvaros bárca e honban.

Fúj! :-(

Szennyvíz Creative Commons License 2003.11.10 0 0 69
Bernadett nagyon jó nő! Isteni a teste és az arca is!
Álomarcú lány Creative Commons License 2003.11.10 0 0 68
Ez igaz, de Bernadett ma is saját korosztálya legszebbjei közé tartozik, és komoly esélye van rá, hogy ez így is marad. A korral nem lehet versenyezni, de nincs is rá szükség.
Előzmény: Együgyű partfisnyél (67)
Együgyű partfisnyél Creative Commons License 2003.11.10 0 0 67
Gregor Bernadett már túl játsza magát.
Már megöregedett, korántsem olyan jó nő.
Van nála frissebb, hamvasabb...
Álomarcú lány Creative Commons License 2003.11.09 0 0 66
Szellemesen fanyalgó cikk, de ha valóban a beteg gyerekeken segítettek a bőr-Bernadett eladásával, akkor erről illett volna egy-két dícsérő szót szólnia a szerzőnek.
Előzmény: lesifotos (65)
lesifotos Creative Commons License 2003.10.14 0 0 65

Akarsz egy erotikus Gregor Bernadett-torzót a faladra?

Mondj igent, és hívd a számot: 94/500-394! Licitálj a beteg gyermekek javára, és a félmilliós jócselekedet fejébe már viheted is az eredeti Gregor Bernadett-torzót! Nászágy fölé, gumi helyett bőr asszony-pótléknak vagy idegborzolónak. Még áll a vásár, a szombathelyi MSH függőfolyosóján a bőrzuhatag cizellált ízléstelenségben gazdára vár...

Szombathelyen, október 11-én az MSH-ban a tiszaújvárosi bőrgyűrő-művész, Zajácz-partija és kicserzett muff-börzéje várt. A piár-munka remekelt, mindent bevetettek, mint a rossz kurváknál (jelez a gép, ilyen szót nem
illik képernyőre vetni): magazin-arcú Gregor Bernadettet, jótékonykodást (már csak a kutya hiányzott)

Profán-farmeros bőrmuffok

"Az ember meg van illetődve, hogy ilyen nagy művészek között lehet" - így, hogy kicsordul a könny is, köszönti a megjelenteket a
szervező Kézműves Art Galéria konferansziénak szegődött tulajdonos-hölgye. A felvezetésből kiviláglik, a nap ásza, Gregor Bernadett, aki itt és most, csak Önöknek, színésznői minőségében prezentál. Az ünnepelt szolid csíkos
kiskosztümben, a vakuk fogságában, mosollyal fogadja a bókokat. Taps, nagyon lelkes. (Szól a májam, az éljenzők seregében egy sem akadna, aki a művésznőt legalább egy aprócska szerepben látta már. Sztár Ő, legyen ennyi elég. És
nagyon szép, ezt is be kell vallanunk.) Aztán a kiállítók is bemutatásra kerülnek, a tiszaújvárosi bőr-plasztikus, Zajácz Tamás, és az árnyékában szerényen megbúvó keramikus, Págyi Zsóka. A háttérben a nap tárgya domborodik, a kendő mögött, a vetkőztetésre váró Bernadett-plasztika. Aki pedig igent mond rá, halljuk a felvezetőből (a kikiáltási ára félmillió
forint) az a szombathelyi kórház beteg gyermekeinek javát is szolgálja, hiszen a bevétel őket gyarapítja majd...

Tovább...

Álomarcú lány Creative Commons License 2003.08.09 0 0 64
Szerintem nyugodtan hasonlíthatjuk. Legalább tíz Karády-filmet láttam, évadonként 30-40 színházi előadást nézek meg, és nyugodt lelkiismerettel mondom, hogy Karády nem volt jobb színésznő. Minden filmet az ő egyéniségére írtak, egy hebrencs, bohém csajt nem tudott volna eljátszani.
Előzmény: woodi. (63)
woodi. Creative Commons License 2003.08.09 0 0 63
Hát szerintem Karádyhoz inkább ne hasonlítsuk.
Álomarcú lány Creative Commons License 2003.08.09 0 0 62
Az talán túlzás, hogy nincs rendben pszichésen. Egy korábbi megjegyzésben Karádyhoz hasonlították. Szerintem ez nagyon találó, egyikük sem tud nevetni. És attól tartok, mindkettőjüknek oka volt/van rá.
GERMANICUS Creative Commons License 2003.08.08 0 0 61
Egészen biztos, hogy pszichésen nincs rendben ez a nő. De ez valszeg legalább 20 éves kora óta kíséri, csak akkor mi még nem tudtunk erről.
Igazából az egésznek az okát nem tudom, de sztem még a '80-as évek elején kell keresni...
Álomarcú lány Creative Commons License 2003.08.08 0 0 60
Attól függ, hogyan határozod meg a sztár fogalmát. Ha igazad van, akkor Kelet-Európában nincsenek sztárok, hiszen nem ismerik őket Amerikában, sőt még Nyugat-Európában sem. Nekem jobban tetszik az a meghatározás, hogy egy adott országban sztárnak lehet tekinteni azt, aki közismert és népszerű. Ez persze nem feltétlenül jelent művészi kvalitást, inkább csak a bulvársajtó érdeklődését jelzi. Ilyen értelemben Bernadett is sztár - magyar sztár Magyarországon. A nemzetközi sztár megint egy másik kategória.
woodi. Creative Commons License 2003.08.08 0 0 59
Fogalmazzunk inkább úgy, hogy ismert ember vagy népszerü (esetleg), de semmi estere sem sztár.
Azért mert a sajtó Vele foglalkozik mostanában még nem lessz az.
A sztárok amerikában vannak :))
Előzmény: Álomarcú lány (58)
Álomarcú lány Creative Commons License 2003.08.08 0 0 58
Láttam egy presszó teraszán üldögélni. Elég nagy nyüzsgés volt körülötte, ő átnézett mindenkin, szerintem nem is látta, hogy mekkora forgalom van körülötte. Egy galambot figyelt, és nagyon magányosnak tűnt. Sok mindent éreztem, de semmiképpen sem azt, hogy irigylésre méltó sztár nézelődik ott.
Lénike Creative Commons License 2003.08.08 0 0 57
Hmm... nem tudom. Gondolom, azért ő ismeri magát. De nem szeretnék a gyereke lenni.
Előzmény: Bigcic (56)
Bigcic Creative Commons License 2003.08.08 0 0 56
Nem vagyok benne biztos, hogy folyton a másé kell neki. Nekem inkább úgy tűnik, a tárgyi világ teljesen közömbös a számára. És az emberek is. Néha olyan, mintha csak szemlélődne, és azt figyelné, hogyan próbálnak vele kommunikálni az emberek. Talán játszik, talán unatkozik. Szerintem van egy kis saját világa, amelybe nem enged be minket, és ő ott jól elvan egyedül is.
Még a nézőtéren is ezt látom: érti és érzi a szerepét, de kívül marad rajta.
Előzmény: Lénike (55)
Lénike Creative Commons License 2003.08.08 0 0 55
Azért magányos, mert neki soha nem jó az, ami van, ami a másé, ami máshol van, ami máshogy van, az mindig érdekesebb, és azt hiszi, az kell neki. Ha megvan, már nem is olyan érdekes, talál mást.
Szerintem valamivel nagyon nincs megelégedve magával kapcsolatba. Ő biztos nem azt látja a tükörben, amit mi az újságokban.
Egyszer láttam, amikor nem volt kifestve. Hát, mit mondjak, nem volt flelemelő látvány. És nem azért, mert nem volt szép. festék nélkül is megvolt a szépsége, nagyon is. De akkor meglátszódott rajta az a valami, amit a festékkel nagyon el tud takarni.
Előzmény: Bigcic (54)
Bigcic Creative Commons License 2003.08.08 0 0 54
Azért írtam, hogy rejtélyes, mert hiába olvasol ezer cikket, hiába látsz róla ezer fotót, szerintem nem tudunk róla semmit. Ez a lány nagyon magányos, és nagyon szomorú. És senki sem tudja, miért. A bulvársajtó meg abból él, hogy csak a felszínt figyeli, és megírja, hogy ki kivel dug. A sztárok vagy műsztárok érzéseire, gondolataira alig kíváncsi valaki.
Előzmény: Hibiscus (48)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!