Keresés

Részletes keresés

Mr Raoul Duke Creative Commons License 2009.10.18 0 0 1340
Helló!

Van olyan beállítási lehetőség Outlook Expressben, hogy bizonyos mailcímekről érkező leveleket ne fogadjon?
Eddy Wata Creative Commons License 2009.10.16 0 0 1339
Passz. Azt hol lehet megnézni? Inviteles a mail címünk ,ennyit tudok.
Nem vagyok profi e témában.

Válaszod előre is köszi
Előzmény: tiger1342 (1338)
tiger1342 Creative Commons License 2009.10.16 0 0 1338
Milyen protokoll?
Előzmény: Eddy Wata (1337)
Eddy Wata Creative Commons License 2009.10.16 0 0 1337
Sziasztok!

Kérdésem a következő lenne:

az irodában van 2 gép, ha az egyikre bejött a levél és elolvasták, akkor a másik gépre már nem érkezik be az üzenet. Hogy lehet beállítani,hogy az üzenetek mindkét gépen maradéktalanul megjelenjenek?


Előre is köszönöm a választ
kiwancsi Creative Commons License 2009.10.13 0 0 1336
Mert még nem nyitottál.
Előzmény: zágoni Mikes Kelemen2 (1335)
zágoni Mikes Kelemen2 Creative Commons License 2009.10.09 0 0 1335

OFF

És mi a francért nincsen egyetlen sima MS Outlook (2003, 2007) topik sem? Mármint itt a Win alkalmazások alatti fórumcsoportban. Mert nekem otthon is az van a gépemen, nem OE.

ON

Előzmény: Törölt nick (1330)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.24 0 0 1334

Hiába van eltárolt jelszó, ha azt nem fogadja el a szerver, a levelezőkliens kér egy másikat. Ennek többféle oka lehet, amit ilyen kevés információból nehéz kitalálni. Az sem mellékes körülmény, hogy egy előzőleg jól működő kapcsolat romlott el, valamilyen beavatkozás, változtatás miatt, vagy látszólag semmi nem történt, hanem egyszer csak úgy elromlott? Van-e hibaüzenet, küldés vagy fogadás külön-külön működik-e, jók-e a beállítások, jelszó helyes-e, ilyesmi.


Ha kicsit visszaolvasol, itt volt például egy T-Online probléma, ott legalább volt valami támpont, amiből ki lehetett indulni.

Előzmény: boxiXXX (1333)
boxiXXX Creative Commons License 2009.09.24 0 0 1333
Sziasztok!

Sajnos időm nincs most végigolvasni az egész fórumot, elnézést ha már szerepelt ez a kérdés.

Céges számítógépen nem jönnek le a levelek, mert Küldés/fogadásnál állandóan kéri a felhasználónevet és a jelszót. Hiába van beállítva, és kipipálva az is hogy jegyezze meg a jelszót, állandóan kéri újra, és mikor megadom, ahelyett hogy jönnének mennének a levelek, nem történik semmi, kéri mégegyszer, és ez megy a végtelenségig. Ezzel mit csináljak?

Előre is köszi a segítséget.

Boxi
csabiga Creative Commons License 2009.09.23 0 0 1332
Érdekes. A legutóbbi OE leállításkor is elkezdte a tömörítést és fel is dobta azt az ablakot, de amikor leokéztam nem lépett ki, hanem folytatta a tömörítést. Aztán most bekapcsoltam a gépemet és próbálnám azt, amit írtál és gond nélkül leállt az OE és nem is akar már tömöríteni...ezek szerint akkor mégis megcsinálta. Legalábbis most már nem kajabál.

csabiga
Előzmény: Törölt nick (1330)
csabiga Creative Commons License 2009.09.23 0 0 1331
Szia!

Igen, Outlook EXPRESS!

Megnézem, amit javasoltál.
üdv
cs.
Előzmény: Törölt nick (1330)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.23 0 0 1330

Ha esetleg az explorer.exe processzt nem lőtted ki, akkor még nem lőttél le mindent (újraindítása szintén a Feladatkezelővel), vagy például az Unlocker nevű program meg tudja mutatni, mi használja az adott .dbx fájlt, még az OE leállítása után is. Ha ugyan valóban ez a gond.

 

Ez itt egy Outlook Express topik, tehát részemről továbbra sem Outlookban gondolkodom.

 

Egyúttal jelezném ismét minden idetévedő fórumozónak, hogy a saját érdekében se keverjük a kettőt, mert félrevezető.

Előzmény: csabiga (1329)
csabiga Creative Commons License 2009.09.23 0 0 1329
Sziasztok!

Tömörítené szegény Outlook a levelező mappáimat, de a végén azt írja valamelyiknél, hogy a mappát más alkalmazás használja és sorry. Szépen lelőttem minden szóba jöhető alkalmazást, de akkor is csinálja. Ez mi lehet? Vírus? Eddig még nem találkoztam ilyesmivel.

cs.
sajnos boka Creative Commons License 2009.09.19 0 0 1328
Sziasztok,

Hátha nekem is tud segíteni valaki:)
Az Outlook indítáasoka majdnem elindul, de nem tölti be a .pst fileokat és egy ilyen hibaüzenetet ír ki:
"A Microsoft Offive Outlook nem indítható el.Az Outlook ablak nem nyitható meg."

Nézegettem, nem sérültek az adatfileok, mert másik gépen néhány elondul(nem mind próbáltam mi)

Mit lehet tenni?


Törölt nick Creative Commons License 2009.09.18 0 0 1327

OE beállítások között létezik ugyan a timeot, illetve magyar verzióban a "kiszolgáló időtúllépése" beállítás, de ez alapból 1 perc szokott lenni és más jellegű gondoknál lehet szükség a módosítására.


Itt inkább talán az MTU kérdése lehetne érdekes, modem, router, vagy oprendszer szintjén.

 

Ez itt csak egy link, amit kidobott a kereső, de nyilván lehet nézelődni többfelé:

 

http://www.boldi.hu/leirasok/mtu.html 

Előzmény: neemtudomka (1326)
neemtudomka Creative Commons License 2009.09.17 0 0 1326
Előre elnézést kérek, hogy nem búvárkodtam a fórum múltjában, de úgy hiszem egyedi a bajom.

A silicium.eu-nál van a domainem többsége, de van a lanten.hu-nál is. Két hete kb. a silicium elköltöztette a levelező szerverét - vagy valami ilyesmit mondtak - és azóta amikor indítom az outlook expresszt, nem jönnek le a levelek. (De csak a siliciumosok, a lantenesek simán!) Ha küldök egyet valahova a nem működő címek valamelyikéről, akkor onnantól már lejön mindegyik siliciumos domainről. (A következő kilépésig a programból.)

A hibaüzenet ez:
A kiszolgáló váratlanul megszakította a kapcsolatot. Ez adódhatott a kiszolgáló, a hálózat, vagy a hosszú ideig tartó tevékenységhiány miatt. Fiók: 'B - I', Kiszolgáló: 'mail.silicium.eu', Protokoll: POP3, Port: 995, Biztonságos (SSL): Igen, Hibaszám: 0x800CCC0F

Próbáltam azt is, hogy kivettem az SSL-t, de ezzel csak azt értem el, hogy már el sem mentek a levelek, nem csak nem jöttek meg indítás után.

A siliciumosok azt mondják, hogy nekik a minden stimmel, Thunderbird-el megy nekik és mivel nem plattformfüggő a levelező szolgáltatás, pukkadjak meg, nálam van a hiba. Ez már csak azért is érdekes, mert a fiam és a feleségem gépén is ugyan ez a jelenség! (Bár az igaz, hogy ők is OE-t és XP-t használnak.)

Már arra is gondoltam, hogy újra telepítem az OE-t, de annyi levelezési szabályom van - aminek a lementési lehetőségét nem találom -, hogy inkább e-nélkül szeretném megoldani, ha lehet.

Az Okosok segítségét előre is nagyon köszönöm!


szab75 Creative Commons License 2009.09.17 0 0 1325

sikerűűűűűűűlt!!!!!!!

király vagy!

kösz

Előzmény: Törölt nick (1324)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1324

A t-online SMTP-szerver használatához értelemszerűen nem freemail jelszó kell.

Előzmény: Törölt nick (1322)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1323
Pontosabban nem véletlen, a másodiknál 25-ös port van megadva.
Előzmény: Törölt nick (1322)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1322

Két hibaüzenet valamiért nem egyforma:

 

Biztonságos (SSL): Igen

 

Biztonságos (SSL): Nem

 

Igennek kellene lenni, mindkét esetben.

 

OE-nél, a kimenő levelek, "A kiszolgáló hitelesítést igényel" legyen bejelölve, hozzá a felhasználónév és jelszó is legyen megadva (Beállítások gomb).

 

465-ös portot maga szokta beállítani a program, SSL alapértelmezett portszám.

Előzmény: szab75 (1321)
szab75 Creative Commons License 2009.09.15 0 0 1321

Az üzenet nem küldhető el, mert a kiszolgáló visszautasította az egyik címzettet. A visszautasított e-mail cím a következő volt: "gnral@freemail.hu”. Tárgy 'próba', Fiók: 'andorkasz', Kiszolgáló: 'mail.t-online.hu', Protokoll: SMTP, Kiszolgáló válasza: '554 5.7.1 <gnral@freemail.hu>: Relay access denied', Port: 465, Biztonságos (SSL): Igen, Kiszolgálóhiba: 554, Hibaszám: 0x800CCC79

 

Az üzenet nem küldhető el, mert a kiszolgáló visszautasította az egyik címzettet. A visszautasított e-mail cím a következő volt: "gnral@freemail.hu”. Tárgy 'próba', Fiók: 'andorkasz', Kiszolgáló: 'mail.t-online.hu', Protokoll: SMTP, Kiszolgáló válasza: '554 5.7.1 <gnral@freemail.hu>: Relay access denied', Port: 25, Biztonságos (SSL): Nem, Kiszolgálóhiba: 554, Hibaszám: 0x800CCC79

 

hát ilyen hiba üzenetet kapok.a tűzfalon már kiengedtem az outlookot.a portot már átírtam 465-re(tonline szerint ez kell),mégsem sikerül.

Előzmény: Törölt nick (1320)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.13 0 0 1320
Hibaüzenet hátha elárul valamit.
Előzmény: szab75 (1319)
szab75 Creative Commons License 2009.09.13 0 0 1319

így sem megy.

?????????

Előzmény: Törölt nick (1318)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.13 0 0 1318

Küldéshez a netszolgáltató SMTP-szerverét kell beállítani, vagyis a T-online SMTP-t, ebben az esetben.

 

 

Előzmény: szab75 (1317)
szab75 Creative Commons License 2009.09.13 0 0 1317

sziasztok.

van egy problémám, segítsetek benne legyetek szívesek.

szeretném használni az outlook-ot a levelezésekhez, de csak fogadni tudok e-mailt.küldéskor mindig hibaüzenetet kapok.freemail-es fiókhoz szeretném a beállításokat megtudni.t-online-os a kapcsolatom wi-fin keresztül.

köszi

Törölt nick Creative Commons License 2009.09.03 0 0 1315

Második gépen küldeni lehet, de fogadni nem, mert jelszót kér, és a következő hibaüzenetet írja ki, mikor nem adom meg (mégse-t nyomok):

 

...és amikor nem nyomsz "Mégse"-t, hanem megadod?

 

Nem exportálással (amiről nem is tudom, átviszi-e a jelszót, mert soha nem próbáltam), hanem csak úgy lazán beírod a jelszót?

Előzmény: Törölt nick (1314)
iGabes Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1313
Pár napja állandóan az alábbi hiba üzenetet kapom: Lemezterület felszabadításához az outlook express tömöríteni tudja az üzeneteket. Ez több percig is eltarthat.
Ezt kb. percenként kapom és 10 mp alatt el is tűnik.
De sosem használtam outlook express-t.
Mi lehet a gond, hogy lehet ezt kiírtani, tud valaki segíteni?
Ladislas2008 Creative Commons License 2009.07.31 0 0 1312
Meglett a hiba okozója. Telepítettem az IECollection programot, ami belekavart a levelezésbe :-(
Előzmény: Ladislas2008 (1310)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.28 0 0 1311
Eléggé vírusgyanús, mondhatnám: nem egy "normális" hiba.
Előzmény: Ladislas2008 (1310)
Ladislas2008 Creative Commons License 2009.07.27 0 0 1310
Az Outlook Expressben teljesen inaktív lett a szövegbeviteli mező! Az címzettet és tárgymezőt tudom beírni, de az email szövegét nem! Mitévő legyek? Sürgős segítséget kérnék!
handras Creative Commons License 2009.06.07 0 0 1309
Köszönöm!
Előzmény: Törölt nick (1295)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!