Keresés

Részletes keresés

Gejza21 Creative Commons License 2001.01.31 0 0 133
Gólok, érdekes jelenetek????
Írjatok!!!!!!!!
Mr. New York Creative Commons License 2001.01.20 0 0 131
Ugy latszik mindenki elfelejtete (bar biztos
hogy filmen latatok) amikor a Londoni 6:3-nal
Puskas az 5-os sarkanal alt, ralepet a labdara
es visza huzta epp abban a pilanatban amikor
Billy Wright mint a raketa csuszot be.
Szegeny Billy az alapvonalon tul a picsliben
kotot ki. Ocsi megfordult Merric kapus fele es
a kapus es a rovid sarok kozot ahol epp anyi
hely volt hogy csak a labda fert be oda ragasz-
tota be a lasztit.
Ernesto Serra Creative Commons License 2001.01.19 0 0 129
kösz már működik, régebbi verzióm volt
Előzmény: LaCk0 (128)
LaCk0 Creative Commons License 2001.01.19 0 0 128
En Quicktime 3.0 -val jatszom le.

A van basten link amugy ugyanugy mukodik.
www.extra.hu/yancsi/basten.mov
www.extra.hu/yancsi/carlos.mov
www.extra.hu/yancsi/barccomp.mpg

msrj Creative Commons License 2001.01.19 0 0 127
Arra a gólra ( gólokra ) fogok örökké emlékezni, amit majd a Toldonak rúg a válogatottunk szeptemberben, mert én is ott leszek a lelátón, legalábbis ezt tervezem.
Ernesto Serra Creative Commons License 2001.01.19 0 0 126
kösz!!

van Basten gólját viszont nem tudom letölteni, neked milyen lejátszód van?

bakker, ez a Ronaldo gól tényleg nem semmi, remélem rendbe jön a térde, és még sok ilyet láthatunk tőle

Előzmény: LaCk0 (124)
LaCk0 Creative Commons License 2001.01.19 0 0 125
A linkeles egy kicsit felresikerult, de ha raviszed az egeret, kiirja az url-t.
LaCk0 Creative Commons License 2001.01.19 0 0 124
Na feltettem a 3 legszebb golt.

Roberto Carlos: MiniVB 97
Marco van Basten: EB donto 88

Ez pedig az en kedvencem.
Ronaldo: Barcelona - Compostela

elektromos gyalogos_d Creative Commons License 2001.01.19 0 0 122
Utálod a Fradit, de azt nem írtad hogy memóriazavaraid is vannak. Pedig vannak.
Azt a gólt a Simi a Vác ellen gurította. Ott voltam, nekem elhiheted.

Hajrá Fradi!

Előzmény: Layboy (114)
Ernesto Serra Creative Commons License 2001.01.19 0 0 121
Carlos gólját nem lehet valahonnan letölteni?
Előzmény: Törölt nick (120)
G. Peti Creative Commons License 2001.01.19 0 0 119
Németh Zoltán csukafejes-gólját 1995-ben az SLC-UTE meccsen soha nem felejtem el. Azzal nyertünk 1-0-ra, és az volt életem első NBI-es meccse, így az első NBI-es gólja is.

TV-ben élőben 2 csodálatos gólt láttam:
1996: Csehország-Portugália. Poborsky nyesése
1997?: Brazília-Franciaország. Robert Carlos kifligólja.

Gejza21 Creative Commons License 2001.01.19 0 0 118
Senki más nem tud írni??
totelcamp Creative Commons License 2001.01.08 0 0 117
Ja és az egész 1 perc alatt történt.
Előzmény: totelcamp (116)
totelcamp Creative Commons License 2001.01.08 0 0 116
Baka-Kisfalud, 1998. A Baka már 1-0-ra vezetett, én pedig mégcsak új szerzemény voltam Kisfaludon. 70. perc volt és már láttam, hogy valaki melegít a kispad mellett, tehát engem előbb-utóbb lecserélnek. Ekkor jöttek el Gyurika percei(perce). Szöglet, ami átjött a hosszú oldalra, k.b. a 11-es ponttal egyszintben, majdnem a 16-os csíkon kívül. Én felugrottam és átfejeltem a hosszúvinklibe. Ezzel 1-1. A drukkerek tépték a korlátot. Középkezdés, az ellenfél hátrapasszolta a labdát, és én már előbb megfigyeltem, hogy ezek hátul szétjátszák a labdát. Így is történt: a liberó le akarta passzolni a jobb beknek, csakhogy elcsíptem a labdát és elegánsan belőttem a kapus lábai között. Ezzel 2-1 a javunkra, némely drukkerek bukfenceket vetettek a pálya mellett. Végül az utolsó percebn kaptunk egy abszolút vitatható 11-est és 2-2 lett. Ez azóta sem sikerült, mivel ennek a Bakának olyan az évi költségvetése, mint a 2. ligát rúgó dunaszerdahelyi DAC-nak. Szóval telitűzdelve a járás legjobb futballistáival.
Előzmény: Gejza21 (115)
Gejza21 Creative Commons License 2001.01.08 0 0 115
Nekem eszembe jutott egy saját gyártmányú jelenetsor! Parádés volt, és a maga nemében utánozhatatlan! Kispályáztunk, és csodálatos érzékkel érkeztem a kapu elé érkező beadásra!
Nyomatékosítom, hogy kézilabdakapu volt, amikor sikerült kb.20 cm-ről a guruló labdát az üres kapu fölé!!!! rúgnom!!! számomra még ma is elképzelhetetlen, hogy sikerült! Hihetetlen bravúr volt, a jelenet azóta már legendává nőtte ki magát:)))
De hogy egy pozitív dolgot is mondjak: Kispályán kirúgással jöttünk, a kapus szépen legurította nekem, mire két ember azonnal rámtámadt! Én tök nyugodtan ráléptem a labdára, és azt mondtam: még nem adtuk ki! A két ember alig tudott kikerülni a nagy lendülettől, én pedig szép nyugodtan kipasszoltam köztük a labdát! Zseniális vagyok...
Layboy Creative Commons License 2001.01.04 0 0 114
Azért nem volt semmi az a gól sem, amit Seaman kapott valami KEK döntőn, talán a Zaragozatól.
Utálom a Fradit, de tény hogy a Simon T. gólja a Vasas ellen okos(?) volt: kopter barátunk vezeti a golyót a félpályán, inditásra készen, a lesre játszó védők ki, ő meg lazán keresztülvezette a labdát rajtuk. Elég abszurd jelenet volt. Kb. mint Maradona Isten-keze gólja.
ADAM17 Creative Commons License 2001.01.04 0 0 113
Fischer Pali(Vasas) panenkas 11-ese a Fay utcaban a Fradi ellen - egy buntetogol, amitol elallt mindenkinek a lelegzete.
totelcamp Creative Commons License 2001.01.04 0 0 112
Magyarország rendőrtisztei rulez. Szal olyan gyors volt, hogy megelőzte a labdtát.
Előzmény: Axl (107)
Ary Creative Commons License 2001.01.04 0 0 111
Egyre jobb sztorik vannak. Eddig szerintem rostas a legjobb.

Irjatok még!!!

Zak 02 Creative Commons License 2000.12.23 0 0 109
Dragóner fejese az UTE ellen.
Horváth Péter gólja az ETO ellen a 36.mp-ben!
Gordian gólja a ZTE ellen(amit nem adtak meg)(Hahaha)
Külföldön:
Conte gólja az EB-n
Trezegeut az olaszok ellenei találata(bárcsak ne lett volna ez a gól... HAJRÁ OLASZORSZÁG)
Figo gólja az EB-n Seamennek
Cida Creative Commons License 2000.12.22 0 0 108
Hát ez a csúcs, ezt nem lehet überelni :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: Axl (107)
Axl Creative Commons License 2000.12.21 0 0 107
Nemrég történt, hogy pár napig kórházban voltam. Szobatársam egy nagyon rendes srác volt, kicsit túl sokat beszélt, de néha jó sztorikat is. Mesélt az egyik kiképzőtisztről (ő rendőrnek tanult, :( ), aki olyan primitív volt, mint az ágyú.
Mindig azzal kérkedett, hogy ő stramm gyerek volt, nem úgy, mint ezek a mai fiatalok. Egyszer előadott egy jó kis történetet magáról:
Barátságos meccset játszottak egy szintén amatőr csapat ellen, és persze mivel ő volt a legjobb focista (ki más?), ő rúgta a szögletet. Szép ívelten szállt a labda, de ő látta, hogy senki sem mozdul rá, mert mindenkit szorosan fognak, a kapus pedig nem jön ki a beívelésre.
Erre ő nekiiramodott, utólérte és befejelte a labdát a kapuba, még mielőtt az lepattant volna. :))
A gyereknek még egy ideig komoly arcot kellett vágnia, mert azért mégis csak egy tiszttel beszél, de amikor elment, majd megfulladt a röhögéstől.
yankees Creative Commons License 2000.12.20 0 0 106
A nyolcvanas évek vége, az üllőin Fradi-Siófok...
Támadnak a zöldek, beadás az alapvonal közeléből, Mező kapus bizonytalan, hogy kijöjjön a bedásra vagy se. Inkább belebokszolt egyet a labdába ami a támadást kísérő Dzurják Csöpi arcába csapódott ezerrel, és onnan a kapuba. Csöpi megtántorodott mintha Tyson benyomott volna neki egyet. Az arca vörös volt meg csupa kosz. És Csöpi kirohant a szurkolókhoz ( kb. 3 méterre állt meg tőlem )ünnepelni... A slusszpoén-másnapi Népsport:
...x.percben Dzurják OKOS gólt fejelt...
:-))))
Ernesto Serra Creative Commons License 2000.12.20 0 0 105
Lineker egyenlítő gólja a németek ellen a 90-es VB-n
Cida Creative Commons License 2000.12.20 0 0 104
Hát ez a sztori a kapusról tényleg a 'toppon' van !!!!! Írjatok még saját gyűjtéseket !!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: Ary (98)
ADAM17 Creative Commons License 2000.12.20 0 0 103
Jaj, meg egy!

Solyom(Penzugyor) golja a Pasareti uton az ellenfel (sajnos nem emlekszem, sot a vegeredmenyre se hirtelen) ellen.
Majdnem a felezovonaltol lovesre szanta el magat. A kozepesnel valamivel gyengebb erossegure sikerult loves a kapu kozepe fele vanszorgott, epp oda, ahol a kapus allt. A portas egykedvuen lehajolt a bogyoert, de az "nyitva maradt labai kozott" a kapuba gurult. Remelem, vizualis tipusuak vagytok : )

Meg egy uccso. Egy meccs, amin jatszottam. Egy tesioran betonkezilabdapalyan jatszottunk. Nos a tesiorak kozott vannak komolyabban vett focizasok es kevesbe komolyan vett derbik, a resztvevoktol is fugg. Ez nem volt tul komoly, de azert nem alltak a palyan beszelgeto alakok (kozepes : ).
En 10 golt lottem (azert ez meg ilyen meccsen is figyelemremelto : ), az egyiket kapuskent.
Lattam, hogy csatartarsam a kapu elott helyezkedve keri a zsugat, en nem voltam rest, feliveltem neki a kapubol. O nem erte el, de az ellenfel kapusa se, aki idokozben kijott, hogy kiusse a csatar fejerol a labdat vagy megfogja az ivelest. S mivel egyikuk se erte el, a labda - asszem egy pattanas utan - a haloban landolt : )

ADAM17 Creative Commons License 2000.12.20 0 0 102
S nehany sajat emlek, csak ami ugy hirtelen beugrik. Ime.

Shearer(Anglia) fejese a nemetek ellen az EB-n. Mestermunka.

Galaschek(Vasas) a Bvsc ellen a Fay utcaban. A kapu torkaban meg jatszott egy picit a labdaban, s megvarta, mig Koszta felturja a gyepet.

Rai(PSG) elkepeszto felhofejesei kozul most nem tudnek konkretat kiemelni, emlekeim szerint a francia kupaban es a ligakupaban nem fukarkodott ezekkel. Mikor felemelkedik, olyan, mintha szarnyai lennenek, es ahogy bolint!

Kuntics(Vasas) bombagolja Ujpesten, a golvonalrol.

Bergkamp(Holl.) golja az argentinok ellen, a jobbra eloreivelt lasztit a vedot becsapva atveszi, s irany a hosszu.

Szilvi(Vasas) zsinoros golja a Csepel ellen hazai a Fay utcaban. Kb. 16-rol, ballal, a 90. percben, 0-1-nel a bal felsobe. Mintha...

Conte(Olaszo.) golja a torokok ellen most az EB-n.

Maczo(Vasas) csukafejese a Parmalat ellen a Fay utcaban.

Roby Baggio(Olaszo.) golja a bolgarok ellen 94-ben. Balrol szepen huzott befele, aztan jobbal a bal alsoba tekert.

Herczeg Csaba(Vasas) golja Nyiregyhazan. A kapus kicsit kikalandozott, a vendegek hez kerult a labda, Herczeg cipelte egy kicsit, mikozben a kapus igyekezett vissza, kivart, majd a hosszu sarokba ivelt 18-20-rol.

...

ADAM17 Creative Commons License 2000.12.20 0 0 101
Hat az emlitettek kozott sok erdekeset talaltam.
Szoval sok golt sajnos nem is lattam, vannak szerintem olyanok is, amiket lattam, megse emlekszem :(, es a maradekbol kiemelnek most nehanyat (de csak egy keveset), amely szamomra is emlekezetes+kedves.

!!!Gascoigne esernyős gólja 96-os EB

!!!Finno. - Magyarország 1-1. Hát lehet azt a gólt elfelejteni?

!!!Hámori gólja a Kerület ellen a szögletzászlótól... -ballal!

!!!Oliseh gólja, amivel 2-3 lett.

!!!Roberto Baggio a cseheknek lőtt egy csodálatosat a '90-es VB-n. Az egész térfélen átcselezte magát.

!!!Emlékeztek, mikor megnyerte a Barca a BEK-et?
Koeman mekkora gólt nyomott?

!!!'96, Eb, angol-holland, Gazza kényszerítő valakivel (Macca, P. Neville ?), be a 16-oson belülre, egy csel, még egy lövőcsel, középre passz Sheringamnek, aki egyből tovább egy "no-look-pass"-t Shearernek, ő pedig 10 méterről jobb külivel a rövid fölsőbe

!!!Gascoigne 96-ban a skótok ellen

Dehat meg annyi nagy golrol irtatok...fu.

DON-1 Creative Commons License 2000.12.20 0 0 100
100 !
DON-1 Creative Commons License 2000.12.20 0 0 99
100 ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!