Keresés

Részletes keresés

Ódri Creative Commons License 2001.11.13 0 0 398
Mé nem edzel már most? Egy kis bicikli, úszás, ilyen kis lazaságok, amik nem terhelnek annyira. :
Szerintem löttyedt bőrrel még az asszonynak se teccenél:-)))
Előzmény: Ittse (397)
Ittse Creative Commons License 2001.11.13 0 0 397
Szeretnék csúnya, löttyedt bőrt :)))

De a válasz igen, edzeni is fogok. Csak érjek 95 alá! :))) Elsőnek futás és hasizom, közben kezdődik az úszás is, majd később jönnek a súlyzós gyakorlatok. De az már csak 90 alatt.

Mindjárt jön a mai adag kaja... :)))

i

Előzmény: Ódri (396)
Ódri Creative Commons License 2001.11.13 0 0 396
Akkor sok sikert a beszámolósdihoz. Én meg a változatosság kedvéért zht irok kettőkor. Boáááááááá:-))
Hát a diétának az is a lényege, hogy ne zabálj zsirt meg cukrot:-))))
És edzel is? Az is kell ám hozzá:-)) Különben csúnya, löttyedt bőröd lesz:-)))
Előzmény: Ittse (395)
Ittse Creative Commons License 2001.11.13 0 0 395
Sajnálom, de most hosszan nem fog menni. Most készülök a belezésre: megyek a Bölcsek Tanácsa elé beszámolni a dógaimról.

A fogyiról röviden: állati gusztusos a kaja, sok madár, kevés hal, köretnek néha érdekességek (pl. parajpuding :), délelött hozzák, benne reggeli, ebéd (2 fogás), vacsora, rágcsa (pl. répa, retek, uborka), plusz biosüti. Az adagok nagyok, meg egyébként is laktatók. Kiegészítőnek citromlékúra és gyógytea.

Az egész így elsőre nagy átvágásnak tűnik: nincs a kúrában semmi extra, csak annyi, hogy a kaja, amit kapsz, nem tartalmaz semmiféle zsírt vagy cukrot, viszont rengeteg rostot és vitamint.

Extra szolgáltatás, hogy mindig oda hozzák, ahol éppen vagy.

Személyes tapasztalat, hogy nagyon látványosan lehet vele fogyni: egy elhízott embernek (185cm, 130kg) lehetséges, hogy 10-15 kilót leadjon egy hónap alatt.

i

Előzmény: Ódri (394)
Ódri Creative Commons License 2001.11.12 0 0 394
na tzuppp édesem.
Lehet csevegni velem aktivan, két topicban.
Mesélj arról a fogyiról egy kicsit:-))))
Ittse Creative Commons License 2001.11.04 0 0 393
Nem, de majd kikölcsönzöm! És nálad megvolt a TAXI2? Arról hallottam hasonlókat. Az 1et láttam, az elég látványos volt. Főleg a menet közben DTM-mé alakuló Pug :)

Viszont pénteken este elugrottunk egy filmre a Lurdyba. Megnéztük a Panamai szabót (The Taylor of Panama). Perce Brosnan jáccik benne egy aljas, mocskos kémet, akit ki akarnak tenni az MI6-től, de utolsó lehetőségként elmehet Panamába, hogy nézzen szét a csatorna körül. Elcseszi, hogy annál jobban nem is lehetne. DE ÉN MÉG ÉLETEMBEN ILYEN SZAR FILMET NEM NÉZTEM VÉGIG! Most se tudom, hogy miért tettem. :(((((((

Illetve tudom. Purdé koromban nagy mozigépész voltam (gyk: szerettem vetíteni:) és nemegyszer egyre beljebb dőltem a saját meséimbe. Pont úgy, mint a szabó, aki megvezeti a kémet. De ez a film minden akkori büntetéssel felért. :)

i

Előzmény: ThinMan (392)
ThinMan Creative Commons License 2001.11.04 0 0 392
Nem lennék meglepve ha valaki már a támadás másnapján megvette volna a történtek filmkészitési jogát...

Egy másik kérdés amin esetleg érdemes lett volna az amiknak elgondolkodnia, az maga a térség ahol háborúzni kezdtek. Pakisztánnak és Indiának is vannak atom fegyverei. A két ország közül azonban épp Pakisztán az instabilabb.
Remélem a nagy piros gombot nem a kormányfö éjjeli asztalkájára szerelték :o)

Más.
Ittse, láttad már a Ronin cimü filmet?
Most láttam elöször. A forgatókönyv nem kerülhetett túl sokba de az autós jelenetekért érdemes megnézni!
Nem széles amerikai utcákon hanem párizsi és nizzai sikátorokban kergetik egymást. Ráadásul rendes európai autókkal ;o)

Ittse Creative Commons License 2001.11.04 0 0 391
...arról nem is beszélve, hogy egy-s-más még oszladozik a romok alatt. :(

Tegnap láttam egy hírt arról, hogy a helyi tűzoltók tüntetnek, mert tizedére akarják visszavenni az egy műszakban ott dolgozók számát. Az a legfőbb érvük - mármint a tűzoltóknak - hogy még több, mint 200 társuk holtteste ott van a WTC maradványai alatt. Ez elég érthető: én is meg akarnám adni a végtisztességet.
Mindenesetre a hírben látni lehetett, hogy még sehol sem tartanak a munkálatokkal.

Nemrég volt a tévében a Conspiracy Theory (Összeesküvés-elmélet) nagy kedvencemmel, Mel Gibsonnal és azzal a csajjal a piti wumenből :))) és akkor elkezdtem gondolkodni. Ritkán teszek ilyet, de most elég szép forgatókönyvet sikerült összeállítani. A főbb pontok:

- recesszió
- fegyverkezési pénzfolyamok apadása
- elfoghatatlan ellenség (bin Laden)

- rendezünk egy látszattámadást
- rákenjük az Elfoghatatlan Ellenségre
- meghal 5K ember
- gyászol a nemzet és vért kíván
- a média mindenről tudósít
- irdatlan pénzeket pumpálunk a hadseregbe
- fellendül a hadiipar
- egy kevés ember egy csomót keres
- dollárban tízmilliárdok visszakerülnek a pénzügyi vérkeringésbe
- esély arra, hogy az egyik kósza bomba elpusztítja az Elfoghatatlan Ellenséget

Egy kis hollywoodi színezéssel egész jó film kerekedhetne belőle :))) Csak még az anthrax-szálakat kellene belefűzni valahogy :)

i

Előzmény: ThinMan (390)
ThinMan Creative Commons License 2001.11.03 0 0 390
Az igazság az, hogy nem nagyon nézek már hireket. Idegesit az amerikai propaganda. Amig otthon voltam addig keletröl mondták, hogy mit csináljunk, most nyugatról hallom...
(ha ez a személyes vélemény valakinek nem tetszik, hagyja egyszerüen figyelmen kivül :o))

A múlt héten hallottam itt egy érdekes hirt ami egy és mást megmagyarázna (feltéve, hogy igaz).
Egy itteni, eddig általam is komolynak tartott külpolitikai hirmüsorban hangzott el, hogy idén július 22-én egy megbeszélésen találkoztak az oroszok, az amik és a tálibok, Berlinben. A vita tárgya egy köolajvezeték volt amit az oroszok az amikkal együtt szeretnének épiteni. Ez a Kaszpi tengertöl indulna és az arab tengerig futna. Mivel Irán "nem szivesen" engedné át ezt a vezetéket igy Afganisztánon keresztül kellene futnia, amihez a tálibok hozzájárulása is kell. Az amik rengeteg pénzt adtak volna de volt egy kikötésük is: Bin Laden kiszolgáltatása.
Ezt a tálibok elutasitották, igy a megbeszélés eredmény nélkül ért véget.

Ha ez a hir igaz akkor az ami néhány hete zajlik, bizony egész más szinezetet kap...
Na de ennyit erröl, az igazságot (ha van ilyen) úgysem fogjuk soha megtudni.

A ground zero-rol csak annyit hallottam, hogy a takaritási munkálatok még hónapokig el fognak tartani és hogy egyre több munkás betegszik meg.
Ez nem is csoda ha belegondol az ember, hogy annak idején mennyi ma már betiltott anyagot (pl azbeszt) használtak az épitkezéshez.

Ittse Creative Commons License 2001.11.03 0 0 389
Ódri, itt olvastam egy egész jó leírást Afganisztánról, a tálibokró, a Talibánról és az aktuális helyi viszonyokról. Nem egy felemelő olvasmány...

ThinMan, nem tudod véletlenül, hogy mi lett a WTC-támadás végeredménye? Annyira kikerült a hírekből a romeltakarítás és az azonosítás, hogy még a New Yorkban élő barátom se tudja, hogy mi lett a vége. Azt mondja, hogy szerinte végeztek a melóval és nagyjából helyre állt az élet azon a környéken.

i

Ittse Creative Commons License 2001.11.03 0 0 388
Hmmm... Én se nagyon kaptam útbaigazítást Franciao.-ban. Nagyjából minden 25. ember volt hajlandó legalább mutogtani vmit. De azért akadt olyan is, aki odajött, amikor látta, hogy egy nagy térképpel téblábolunk az utcasarkon :) Viszont ő egy mukkot sem tudott angolul vagy németül. De franciául kitűnően mutogatott :)))

i

Előzmény: Ódri (386)
ThinMan Creative Commons License 2001.11.02 0 0 387
Ezek szerint abban legalább igazam van hogy kedvesek...

Na jó, lehet, hogy egy kicsit túloztam ;o)

A rendezvényen aminek a szervezésében és lebonyolitásában segédkeztem volt néhány "bennszülött", ök nem voltak valami kedvesek.
Persze az is lehet, hogy nem szerették az arrogáns németeket (ezt viszont meg tudom érteni).

Ami igazán mély nyomot hagyott bennem az egy vacsora volt egy elegáns étteremben (Bowfinger).
A pincér miután - udvariasan - kértem az angol nyelvü étlapot többet nem beszélt velem és még csak rám se nézett. A barátom beszél franciául, úgyhogy öt faggatta ki, hogy én mit akarok enni.
...Pedig nem kvartyogok rosszul angolul...

Azt hiszem a végén megbánta, mert nem sok borravalót kapott...

Ódri Creative Commons License 2001.11.02 0 0 386
Hm, nem tudom, hogy kikkel találkoztál Párizsban, de az összes fiatal beszél angolul és használják is. Legalábbis először mindenki angolul próbálkozik velem:-) Aztán rájönnek, hogy tudok franciául és inkább úgy beszélgetünk. :-)))
Előzmény: ThinMan (385)
ThinMan Creative Commons License 2001.11.02 0 0 385
Mert tele van a hócipöm a németekkel!!! (Azt hiszem hét év után nem csoda)

Szeretem az olyan embereket akik tudnak nevetni is meg sirni is (szóval nem olyanok mint a süket halak). A németeknél viszont még egy tál használt mosogató viz is szenvedélyesebb...

Tavaly Párizsban jártam és azonkivül, hogy senki nem állt velem szóba (mert nem beszélek franciául) tetszett, hogy tudnak élni és nincs mindenre szabályuk.
Ráadásul itt vannak a szomszédban.

Aztán az is lehet, hogy a végén kiderül, hogy tévedtem és ök se jobbak. De hát mit veszthetek, legfeljebb tanultam még egy nyelvet.

Azért az biztos, hogy - ami az embereket illeti - otthon jobb volt!

Ódri Creative Commons License 2001.11.02 0 0 384
Igen, a sanglier vaddisznót jelent. De minek ehhez szótár??? :-)))

Ittse: kabbe kedves:-). Igenis komolyan gondoltam a másik topicban, amit mondtam, és nem kéne ám vele piszkálni:-)) Mer még a végén irgum-burgum lesz:-))) Télleg nem birom, ha valaki kijelenti magáról, hogy ő okos és jófej. Szeretem én eldönteni, hogy annak tartom-e.

Thin: üdv neked:-)) Mé tanulsz franciául?

Ittse Creative Commons License 2001.11.01 0 0 383
Akkor biztos az Asterixben volt :)

i

Előzmény: ThinMan (382)
ThinMan Creative Commons License 2001.11.01 0 0 382
A WEB-en vaddisznóként sikerült a "sanglier"-t azonositani, de nem tudom, hogy ez illik-e a mondatba ahol találtad.

Itt kerestem:
http://www.babylon.com/
http://www.systransoft.com/

Ittse Creative Commons License 2001.10.31 0 0 381
Ez franciául van? :o) Mi nem beszélünk franciául, csak csetelünk itt, az eltévelyedett topikon. :)

Sajnálom, a kedvenc Intertranom sem ismeri :( Talán Ódri! Ő mintha beszélné ezt a zagyvalék nyelvet :))))))

i

Előzmény: tomlaker (380)
tomlaker Creative Commons License 2001.10.31 0 0 380
nem tudjátok véletlenül, mit jelent a SANGLIER szó?
kösz
tom
Ittse Creative Commons License 2001.10.31 0 0 379
Tegyél oda ok mosolygó arcocskát, mert különben szexistának fognak bélyegezni :))))

Aki fogyni akar, írjon tendert. Ma leadtam 2 kilót :)))

i

Előzmény: ThinMan (378)
ThinMan Creative Commons License 2001.10.31 0 0 378
Tanulmányi úton van a mesterem - ezért most szünet van a levegö mészárlásban - úgyhogy azt hiszem ma franciázni fogok (sajnos csak a szó "nyelvtanulási" értelmében).

Ittse Creative Commons License 2001.10.31 0 0 377
Tökéletes értehtő vagy ezek nélkül is.

Ugye, hogy jobb? Én ma már gyalogoltam kb. 14km-t az épületben, mert itt a hajrá és egymás után jönnek-mennek a Business Partnerek. Olyan pörgés van, hogy lassan beleszédülök :))) Itt fut nekem is a háttérben az IE (utálom, de gyorsabb a NetCápánál) és időnként nyomok neki egy F5-öt. egy kis kikapcs a rohanásban.:)

Mi az esti program? Mész vívni a szellemekkel? :)))

Ja, a kalózos kérdésedre (tegnap, telefon) még nem tudom a választ, de már dolgozunk rajta.

i

Előzmény: ThinMan (376)
ThinMan Creative Commons License 2001.10.31 0 0 376
Valahogy úgy.

Itt van mellettem bekapcsolva. Valahányszor a designer leszáll a nyakamról és elmegy kávét hozni, beütök néhány sort, elküldöm, aztán gyorsan kikapcsolom a képernyöt...

Megjegyzem, igy sokkal elvezetessebb dolgozni és az idö is gyorsabban telik.

(amúgy a hosszú ékezeteket nem felejtettem még el, csak a SoNie Vaio és a Német Windows nem nagyon ismeri öket)

Ittse Creative Commons License 2001.10.31 0 0 375
Te különösen sokáig! :) Az ember nem is hinné, hogy egy ilyen ThinMan mennyi mindent kibír! :)))

Most hogy csinálod? Az O2-ben gazdag légtérben ott az Aibo vagy Vaio vagy miacsuda és néha rásandítasz?

i

Előzmény: ThinMan (374)
ThinMan Creative Commons License 2001.10.31 0 0 374
Jól fözni? A németek? Egy magyar gyomornak?

Nem hiszem, hogy ez lehetséges lenne...

De hát az ember sokmindent kibir :o)

Ittse Creative Commons License 2001.10.31 0 0 373
No csakhogy! :)))

Legalább jól főznek?

i

Előzmény: ThinMan (372)
ThinMan Creative Commons License 2001.10.31 0 0 372
Na végre itt az ebédidö!!!
Hála a jó égnek, ebédelni még ezeknek a lelketlen németeknek is kell, addig legalább pár percre békén hagynak.

Amúgy üdv mindenkinek!

Én volnék az a vékony figura akit Ittse pár cikkel ezelött emlitett.

Miután az eddigiekhez hozzászólni nem nagyon tudok, meg már nagyon éhes is vagyok, igy inkább én is elmegyek ebédelni...

Jó étvágyat mindenkinek!

(De jó végre megint magyarul irogatni :o)

Ódri Creative Commons License 2001.10.31 0 0 371
Mátrairól nem mondok semmit, mert én még mindig a koliban lakom, de Csőfej télleg nagy arc:-)))
Előzmény: leha (369)
leha Creative Commons License 2001.10.31 0 0 370
Csőfej egyébként hatalmas arc ... tudja, hogy Csőfej a neve ... már nem tudom, hol és kinek mondta, de nagy nyilvánosság előtt, hogy keressen engem, XY vagyok ... de ha azt mondja, Csőfej, mindenki tudni fogja
leha Creative Commons License 2001.10.31 0 0 369
Mátrai? nem is tudom ... az az igazság, hogy az a manus akkor is hazudik, ha kérdez, vagy alszik ... az ő életéről szóló infókat akkor hiszem el, ha az NBH-tól származnak : )))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!