Keresés

Részletes keresés

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.02.06 0 0 3438

HaHaHahahahahaha... BruHaHahahahahahaha ...

 

 

Ennyire nem lehetsz hüle!!!? :-)

Pedig minden jel szerint még is. :-)

Üsd már be a kütyü nevét a googlébe

és nézd meg a videó címét és olvasd el az ott lévő szöveget.

Előzmény: dajtás (3437)
dajtás Creative Commons License 2019.02.06 -1 0 3437

Szép sorminta, de ettől függetlenül a műszer fényre reagál, ergo, ha te kezedből származó meleggel(infra fénnyel) akarod működésre bírni,

akkor illene teljes sötétben kipróbálni, mert ez így egy fals mérés... 

Videókamerák nagy jól lát sötétben is, ki lehet próbálni.

Előzmény: ErkölcsTan (3436)
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.02.06 0 0 3436

HaHaHahahahahaha... BruHaHaha ...

Előzmény: dajtás (3435)
dajtás Creative Commons License 2019.02.06 -1 0 3435

Mondjuk nem ártana a kísérletet megismételni sötét szobában, nulla megvilágítással, mert jól látszik, hogy a műszer forgását a rá vetített erős fény okozza...

 

Előzmény: ErkölcsTan (3434)
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.02.05 0 0 3434
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.02.05 0 0 3433

2012.06.05. ami mára már eltűnt:

 

"A SZINTÉZIS Labor jelenlegi és tervezett tevékenységei:

Egyesületünk kísérleti munkájának gyökerei dr.Egely György, Paulinyi Tamás és Vassy Zoltán korábbi kutatásainak közös törekvéseiben az ezerkilencszáznyolcvanas évekbe nyúlnak vissza. Parapszichológiai laboratóriumunk jelenleg egyaránt nyújt lehetőséget az egyéni hallgatói gyakorlatokhoz, illetve biztosít otthont olyan időszakos kísérletsorozatokhoz, amelyek az érzékszerveken túli észleléseket, a módosult tudatállapotokat, illetve a bioenergia tulajdonságait vizsgálják. Laborunk eredményei nemzetközi szinten is kiemelkedőek.

Számítógépes vitalitásmérés: A dr.Egely György által tervezett műszerrel 1994 óta kísérletezünk. Az ismeretlen hatás vélhetően a féltekés működéseket tükrözi és kapcsolatba hozható a hagyományokból ismert auraelméletekkel.
Kollektív tudati hatások távmérős vizsgálata: A vitalitásmérő távhatásokra kidolgozott változata a feltevések szerint közös tudati hatásokat is mérni tud, elsősorban összehangolt kollektív lelkiállapotok kialakulásakor."

Előzmény: ErkölcsTan (3417)
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.02.04 0 0 3432

Itt egy kép rólam, mert bármennyire is voltam csak egyedül kitartó az egly kerék / 72 ágú szélfogó ügyben, húztam egy megfelelő vastagságú és hosszúságú csövet a szerszámra és még is ment az a széllel szembeni nem ajánlott dolog. Nem volt reménytelen és nem volt lehetetlen:

 

52 évesen most

 

https://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=150207658&t=9239225

 

kb 26 évesen régen:

 

https://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=150184686&t=9239225

 

Így más sokkal nehezebb lesz egyeseknek démonizálni személyemet.

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.02.04 0 0 3431

Ezek szerint ez a levelem és a vele kapcsolatos tárgyalásaim hatottak végül.

Pedig én már otthagytam őket, abbahagytam a további tárgyalást és egyeztetést,

mert feleslegesen kívántak volna dolgoztatni olyasmivel,

ami nem az én feladatom.

 

 

Emberi Erőforrás Minisztérium részére

 

Ezen nyílt levél az Emberi Erőforrás Minisztérium részére, tájékoztatás céljából 3 személynek kerül elküldésre, amelyben kérem a fő címzettet Balog Zoltánt, hogy hivatalból továbbítsa a többi érintett személy számára is.

 

Balog Zoltán Emberi "Erő-Forgás" Minisztérium minisztere

Vízvári László volt Egészségügyi Minisztérium főigazgatója

Rauh Edit volt Nemzeti "Erő-Forgás" Minisztérium mb. főigazgató-helyettese

 

Tisztelt Címzettek!

 

Több mint hét éve kísérem figyelemmel az államilag felügyelt és lebonyolított természetgyógyászati, szakmai írásbeli vizsgák megoldó lapjait. Ezekhez a következő "egely kerék kisokos" szakblogban egy a minisztérium szakmai tekintélyét erősen érintő beírást tettem közé. Kérem az ügyben vegyék szíves tájékoztatásomat és esetleges észrevételeiket örömmel tárnám a közvélemény tájékoztatás színe elé.

 

Magyarország, 2012.június 03.

Üdvözlettel: Iván Gábor IGe

 

 

 

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.02.04 0 0 3430

A TTT Elnöksége 2000 környékén


Czelnai Rudolf (elnök)
Almár Iván
Ádám György
Beck Mihály
Bencze Gyula
Csaba György Gábor
Kabdebó György (titkár)
Molnár Gergely
Staar Gyula
Trupka Zoltán
Vágó István

Előzmény: ErkölcsTan (3426)
Fat old Sun Creative Commons License 2019.02.04 -1 2 3429

Iván Gábor bejegyzései bármilyen témájú topikban Iván Gáborról, az ő nagyszerűségéről szólnak. Rögeszmésekkel meg nem vitatkozunk, mert csak súlyosbodik az állapotuk.

Előzmény: Makkoscipo (3427)
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.02.04 0 0 3428

Nincs is keverve. Ott a szövegben a "TTT" jelzés csak senki sem hívta úgy őket, mert már előtte is Szkeptikus Társaság volt a köznyelvi elnevezésük és ott Benze Gyula az volt, aminek írtam. Az hogy Ti összevesztetek, attól még a külvilág nem veszi a külön azt ami egy volt és nagyrészt az is maradt.

 

A meséd meg a véres szemeimről ökörség. Meg emlékeim szerint X-en vagy nálam és oda is kerülsz vissza. Véletlen lehet, hogy levett róla a rendszer és éppen olvaslak. A jövően már nem foglak.

 

 

 

 

Előzmény: Makkoscipo (3427)
Makkoscipo Creative Commons License 2019.02.04 -1 1 3427

Gábor!

 

Bencze Gyula soha sem volt Szkeptikusok Társasága vezetőségi tag, tag sem. A TTT és a Szkeptikusok Társasága nem keverendő. Miből gondolod, hogy komoly ember akar veled bármit is írni? Egy tiszta pillanatodban nézhetnél tükörbe.

 

Emlékszem, arra a pillanatra, amikor azon a napon kezembe adtad azt az öt oldalt... Ijesztő voltál, vérben fogott a szemed, nem jól viseled ha nem te vagy a központ, vagy nem adnak neked igazat.

Előzmény: ErkölcsTan (3426)
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.02.04 0 0 3426

Részt vettem a Szkeptikusok 1998,1999 és 2000-es székesfehérvári konferenciáján. Az 1999. 11. 13-i konferencián felszólalni kívántam a témában. Nem kaptam lehetőséget. Észrevételeimet írásban (5 oldal) osztottam ki a helyszínen a résztvevőknek. Az Egely vitalitásmérő leleplezése kapcsán Bencze Gyula (Szkeptikusok Társassága (TTT) vezetőségi tag) fizikus ajánlása alapján , felkértem társszerzőnek Hraskó Gábort, hogy közös leleplező cikket jelentessünk meg. Hraskó Gábor szerint reménytelen a küzdelem Egely vitalitás mérőjével kapcsolatban, és nem vállalta a cikk megírásában a segítséget.

Előzmény: jogértelmező (3421)
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.02.04 0 0 3425

Széles Gábort ilyen képekkel gyógyítottuk:

 

Széles Gábor elkapta az egelygyörgy agyvírust

 

 

 

 

 

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.02.04 0 0 3424

Az Egely kerék kisokos blogom fő címlap képe, amely szintén erősen gyógyító hatású:

 

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.02.04 0 0 3423

Az adott labor, ahol már nincs egely "vitalitás" -mérő

 

Paulinyi Tamás Szintézis Szabadegyetem Igazgatójával Riport

Közzététel: 2018. nov. 2.

https://www.youtube.com/watch?v=n0GPh5j7qTY

 

 

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.02.04 -1 0 3422

Kellett hozzá több mint két évtized, mire sikerült kigyógyítani egyeket, illetve inkább sokakat az egely kerék féle "vitalitás" mérésből.

 

Széles Gábort kevesebb idő alatt sikerült kigyógyítanom az energia cellájából.

 

Gróf Spanyol Zoltán "vízautó" hívei is ma már jellemzően kerülik tévképzeteiket.

 

Most egy még sokkal nagyobb tévképzet gyógyításában vagyok benne.

Előzmény: jogértelmező (3419)
jogértelmező Creative Commons License 2019.02.03 0 0 3421

" Előtte."

 

JézusMária, Atyaúristen! Ha ebből nem lesz baj, az csak a vakszerencsének köszönhető.

Előzmény: Fat old Sun (3420)
Fat old Sun Creative Commons License 2019.02.03 -1 0 3420

Előtte.

Előzmény: jogértelmező (3419)
jogértelmező Creative Commons License 2019.02.03 0 1 3419

"Ahol a szélhámos László Ervin a fővédnök, azt a lapot én már csukom is be."

 

Emlékeim szerint László Ervin egy időben az MTA tiszteleti tagja volt. Azután lett szélhámos - azután kanászodott el?

Előzmény: Fat old Sun (3418)
Fat old Sun Creative Commons License 2019.02.03 -1 1 3418

Ahol a szélhámos László Ervin a fővédnök, azt a lapot én már csukom is be.

Előzmény: ErkölcsTan (3417)
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.02.03 0 0 3417

5-6 éve még ez az oldal is tele volt Egely kerék dicső állítólagos hatásaival és a vele való támogató kísérletekkel.

Még amolyan TÜV -höz hasonló igazolásokat is adtak ki, pénzért és oklevéllel, hogy kinek mekkora a bionergiája.

 

Bioenergia mérési tanúsítvány Harasztosi László részére

 

Röhej volt akkor is és most is az lenne, ha lenne. ... de már nincs

 

 

http://www.szintezis.info.hu/Pszi-Labor

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.02.03 0 0 3416

Érdemes végignézegetni. Másnak is.

Vagy 6-8 megoldó lapot megnéztem 2018 és 2017 ből, és már nem láttam benne Egely kerékre való hivatkozást.

 

TERMÉSZETGYÓGYÁSZATI ALAPISMERETEK MEGOLDÓLAPOK 1999-2018

 

http://naturasanat.hu/megoldolapok/tgy-megoldolapok

 

 

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.02.03 0 0 3415

Más okai vannak szerintem.

Paulinyi sok hülyeséget írogatott az Egely kerékről a Természetgyógyász és hasonló magazinokba.

Még valami díjat is kapott. (saját magától persze)

Néhány éve meg közbenjárásom miatt az Egely kerékkel kapcsolatos kérdések kikerültek a természetgyógyászati vizsgakérdések közül.

 

Egészségügyi Minisztérium, Nemzeti Erőforrás Minisztérium Természetgyógyászati megoldólapjai

 

 

Emberi Erőforrás Minisztérium részére

 

A természetgyógyászati vizsgakérdésekből kikerült

Előzmény: jogértelmező (3414)
jogértelmező Creative Commons License 2019.02.03 -1 0 3414

Ha egy varázsvesszős/ingás ember kimérte, hogy az Egely keréknek káros kisugárzása van, mert mesterséges dolog - ipari termék ,  akkor nem csoda, hogy már mutogatni se merik.

De ez csak feltevés részemről.

Előzmény: ErkölcsTan (3413)
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.02.03 0 0 3413

Most néztem a tegnap egy reklámvideót, a Paulinyi Tamás féle para-laboról.

Egészen friss készítésű, néhány hónapos.

Már egy kutya szó nem esett benne az Egely féle 72 ágú szélforgóról (vitalítás mérőről).

Egy sem volt a laborban sem már, a felvételeken sem.

 

Régebben meg hozsannákat költöttek róla. :-)

 

 

pert2 Creative Commons License 2019.02.02 0 1 3412

Akkoriban Egely  meg egy mezei jo kepessegu tudomanyos kutato volt, aki egy kiszosszejovetelen darabokra szedte szegeny Nemenyi nevu egyebkent jo kepessegu krimiirot, a tobbdimenzios elmelezei miatt

 Dehat az emberek valtoznak.

Előzmény: ErkölcsTan (3400)
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.02.01 0 0 3411

Egely kerék egy drága szélforgó

 

... Az Egely kerék alaposabb vizsgálatára, mint ötletadó, személyem késztette Vassy Zoltán fizikust, akivel több évig kutatótársasak és szomszédok is voltunk. Vassy az Egely kerék tudományos igényű vizsgálatáról cikket írt az Élet és Tudomány 1998/16. számába. A cikkben egyértelművé vált, hogy a kerék mozgását hőjelenség is okozhatja és bizonyos mértékig okozza is.....

 

 

....Az Egely kerékhez hasonló eszközök már legalább 50 éve léteznek, de már 1922-ből is vannak írásos említések (brit orvosi folyóirat a Lancet 1922. július 30-i számában a 222. oldalon dr. Charles Ross cikkében) , tehát a feltaláló az ötletet nem mondhatja magáénak és gondolom ezt nem is tette soha. Itt megemlíteném G.Harry Stine: Mozgató gondolat című magyarul is megjelent könyvét. (49-66 oldal) A szerző először 1955 körül hallott az energia kerékről ifjabb John Woods Cambelltől (1910-1971), aki az Astounding Science Fiction lap szerkesztője volt. Az ötlet kereskedelmi forgalomba is került az USA-ban 1980-ban Gerald Loe és Tag Powel munkássága által „ENERGY WHEEL” néven. Az Egely kerék alapelveiben és működését tekintve ettől nem különbözik. Egely a 80-as évek elején másfél évet dolgozott a Nemzetközi Atomenergia Ügynökség ösztöndíjasaként az Egyesült Államokban, egy kutatóintézetben. Ott történt, hogy egy esti beszélgetés során valahogy szóba kerültek a parajelenségek és ezzel elindult egy másik pályafutás. ...

Előzmény: pk1 (3402)
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.02.01 0 0 3410

pk1 tudja jól és én meg még nála is jobban, mivel mind Egelyt, mind Vassyt személyesen és túl jól is ismerem.

Illetve lehet, hogy már múlt idő, mert Vassyról annyira nem tudok mostanában már semmit sem, hogy lehet meg is halt.

Előzmény: jogértelmező (3406)
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.02.01 0 0 3409

Vassy eleve miattam kezdett el foglalkozni az Egely kerékkel.

Egy darabig kutatótársam és szomszédom is volt.

... de nagyobb "balesete" "fejsérülése" volt mint Egelyenek.

Nem tisztességes ember. ... és ezen véleményemmel messze nem vagyok egyedül.

 

Előzmény: jogértelmező (3401)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!