Keresés

Részletes keresés

II.George Creative Commons License 2000.10.07 0 0 3
A DMW csak akkor adja ki az amcsi jogsit, ha 6-honapnal hosszabb az itt tartozkodasod idotartama!
Ja, es ehhez kell meg az is, hogy sikeresen toltsd ki a teszt lapot, es a magyar "vezetesi" tudasodat elfogadja a vizsgaztato!(Gyalogosok, kerekparosok mindenhol, es minden korulmenyek kozott elsobbseget elveznek! Nem ugy mint otthon!)
Ez a helyzet Californiaban!
Ne tudom melyik allam DMW-je adja 20-ert es azonnal a jogsit?
Előzmény: szappan (2)
szappan Creative Commons License 2000.10.07 0 0 2
Ha kijossz Amerikaba az utleveled es a jogositvanyod bemutatasa utan levizsgazhatsz es 7 evre kapsz ervenyes amerikai jogositvanyt mindossze 20 dodiert oszt hogy ezzel vezethetsz hivatalosan azt nem tudom
Előzmény: -Gee- (1)
-Gee- Creative Commons License 2000.10.07 0 0 1
Úgy tudom, hogy sajnos tilos magyar állampolgárnak itthon külföldi autót vezetni, hacsak nem valami külföldi cégnél dolgozik és annak a kocsija, vagy ilyesmi. Tehát ha az amerikai nagybácsid ad neked egy kocsit azt nem vezetheted itthon. Esetleg, ha a nagybácsi is a kocsiban van.

Gyozo

Előzmény: bundee (-)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.07 0 0 0
ha a kerék 0 alakú, akkor minden rendben lesz
Előzmény: bundee (-)
bundee Creative Commons License 2000.10.07 0 0 topiknyitó
Udv...

Adott egy auto, amerikai tulajjal, amcsi rendszammal, forgalmival, stb...

Na, vezethetem en ezt az autot ugy, hogyha a rendor leallit engem, es en a magyar jogsimat, szemelyimet odaadom, akkor nem lesz semmi bajom?

Vagy a kulfoldi autok + magyar vezetok kombinacio pontos jogi szabalyozasat tudja valaki?

koszi

bundee

ui.: mitol van az, hogy az nehany napja hiaba loginolok be az index.hu-ra, nem jelentkezek be? pedig ki is irja, hogy sikeres a bejelentkezes - de a kedvenceim helyett ugyanugy a belepes-jelszo ablakok jonnek be... miert???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!