Keresés

Részletes keresés

bbetjar Creative Commons License 2004.09.09 0 0 695
Üdv Athéni Légiósok! Sajna nem vagyok webes szakember, mindössze annyival jutottam előbbre, hogy ingyenesen kaphatunk akár 1 GB tárhelyet a weblapnak, ahova tudunk töltögetni. Köszi a képeket, nagyon jó őket látni, a mieink aszem még csak haverom gépén vannak, nem láttam belőlük semmit. Ahogy így olvasom magunkat, 1re az motoszkál a fejemben, hogy nagyon jó dolog az internet, de azt, hogy "mindenki jobbra, olé..." (meg a többit is) azért mégis csak nem virtuálisan kellene újra énekeljük! Összejövünk? Várom még a webcímeket, akárhogy is lesz ez a site linket illő lesz tenni, minden itt közzétett címre. Kalinihta
Előzmény: lamigabi (691)
stones Creative Commons License 2004.09.08 0 0 694
 
stones Creative Commons License 2004.09.08 0 0 693
jókedv, népekbarátsága, tényleg! népek barátsága, jókedv, buli
Előzmény: Pöri (692)
Pöri Creative Commons License 2004.09.08 0 0 692

Ezen a képen még én is rajt vagyok...

:-)))

 

Nem tudok sok mindent mondani, csak azt, h qrva jó volt ki menni. Óriási, hatalmas élmény, nem lehet elmondani...

:-)

Előzmény: stones (686)
lamigabi Creative Commons License 2004.09.07 0 0 691

Sziasztok!

 

Mi 18-an voltunk Athénban, készült összesen kb. 800 fénykép. Még nem szedtük össze de lesz egy saját honlapunk róla. Majd felrakom a címét ide. Voltunk atlétikán, bírkózáson, 3 kézilabdán, 2 vizilabdán, 5tusán, és az összes kajak-kenu döntőn. A Magyar tábor klassz volt, nekünk még olcsó is hiszen 5 EUR volt egy napijegy, igaz hogy éjszaka az 500m-re lévő szabadstrandon aludtunk valami németekkel együtt. :-)).

 

Igazán sajnálhatja aki kihagyta az olimpiát, nem valószínű, hogy hamarosan lesz még a közelben... Számomra is a szökőkút volt a fénypont... :-)) Már vártam, hogy jönnek a rendőrök és elkergetnek, jöttek is de ők is csak fényképeztek minket :-)). Kicsit csalódtam, hogy nem kerültünk be a tv-be élő adásba :-)). Ahhoz képest, hogy egész héten 5 sört ittam, életemben nem szórakoztam még ennyit :-))

 

Mi a 2. héten voltunk ki, a megszerzett hat aranyéremből 5-öt láttunk élőben, Majorosnak sajnos csak a selejtezőjén voltunk ott. Nekünk így kb. 120e ft volt összesen, amibe még 5 nap kirándulás is belefért. (kocsival voltunk persze). Az összes görög önkéntes nagyon kedves volt hozzánk és ez tök jó érzés volt. Ha legközelebb görögországba mentek ezt énekeljétek:

 

Hellas Ole, Ole,

Then samato na travouza pote, Ole (Sosem hagyom aba az éneklést)

Hellas Ole, Ole,

Hellas Ole, Ole,

 

Nem is volt nehéz megtanulni és még ajándék sör is járt :-))

Hellász Creative Commons License 2004.09.07 0 0 690

Szeva Comboy

 

A Lovász Zsuzsi a kedvencem, ezért tőle akartam egy cuppanóst.

Nekem is és én is...:))

 

Azt mondta a kérésemre, hogy "persze....mindent lehet!"

Ilyet nekem is mondott még a tapolcai edzés alkalmával....:)) De akkor még nem volt bátorságom a cuppanósra, de majd most...:))

 

Üdv Hellász

stones Creative Commons License 2004.09.07 0 0 689
Janics-Kovács
stones Creative Commons License 2004.09.07 0 0 688
Majoros
stones Creative Commons License 2004.09.07 0 0 687
oroszlánszívű pólósaink
stones Creative Commons License 2004.09.07 0 0 686
stones Creative Commons License 2004.09.07 0 0 685
itthon vagyunk!
Csabszi24 Creative Commons License 2004.09.06 0 0 684

Olimpia újra....szerzõ: sanya122

aug.26aug.27aug.28

 

www.fotexfanclub.hu

 

 

 

Előzmény: sanya122 (674)
sanya122 Creative Commons License 2004.09.06 0 0 683

ha jól emlékszem a kemping recepcióán  a faliújságon volt egy felirás, hogy a www.szurkolotábor.hu és vmi kepming lapon összegyújtik az itt tapasztaltakat..

Anyagom nekem is van vagy 120 olimPiás:) meg 60 athénról..

 

comboy Creative Commons License 2004.09.06 0 0 682

Nagyon jó ötlet! Támogatom!

 

Van vagy 200 jó fotóm!

 

Nagyon kiváncsivá tettél azzal, hogy volt szökőkútban való fürdőzés is! Hát igen az a döntő bazi izgi volt, ha ott lettem volna, akkor én is bizti fürödtem volna.

 

A Lovász Zsuzsi a kedvencem, ezért tőle akartam egy cuppanóst. Azt mondta a kérésemre, hogy "persze....mindent lehet!" Annyira örültek, hogy végre kijöttek a sivár olimpiai faluból, hogy tényleg nagyon közvetlenek voltak.

 

Jaj azt nem is meséltem, hogy a Görbicz Anita kicsit később jött be a vízbe és nem ment oda a többi lányhoz, hanem lefröcskölt és azt kérdezte: "labdázunk?" Így Anita, én és a haverom fél órán át labdáztunk, s közben beszélgettünk. Tök jó volt az is, hogy ő is érdeklődött, kérdezősködött, szóval nem játszotta meg magát. A Mocsai tanár úr meg 2 percenként odaszólt, hogy "édes lányom vigyázz a kezeidre!"

Visszataszító csak a Kokó viselkedése volt. Nagyon tette az agyát. Állandóan el akarta hívni tőlünk Anitát, de mi okosan helyre tettük.

 

Szóval legyen egy weboldal!!!

 

 

bbetjar Creative Commons License 2004.09.06 0 0 681
Szia Comboy és mind kik ott voltatok Athénban! Az fordult meg a fejemben, hogy össze kellene rakni egy website-ot ahova feltölthetnénk a helyszínen készült digitális anyagokat. Nemcsak a sportesemények, de a Helleniko előtti kellemes percek szombat este a kézimeccs után, legendás hazaút az X22-es buszjáraton; no meg a vizilabda döntő utáni fürdőzés a szőkőkútban. Ha kapok legalább 1 biztató választ, hozzákezdek a szervezéshez. Bármi más ötlet van írjatok!
Előzmény: comboy (671)
Hellász Creative Commons License 2004.09.06 0 0 680

Szeva Comboy...

 

Én nem ismerlek, de irigyellek elég rendesen a cuppanósért....:D Áruld el hogyan vetted rá Zsuzsit...:D Ugyanis ez lesz az én következő akcióm is...:)))

Egyébként nagyon remek az írásod... gratula...

 

Hellász...

Előzmény: comboy (672)
stones Creative Commons License 2004.09.06 0 0 679

sok eseményre lehetett még kapni helyben is jegyet a Ticket Office-okban, de a "nepperektől" még 50-75%-os áron is kaptunk. Viszont, a vizilabda döntőre vagy görög (is) érdekeltségű meccsekre már nem!

Előzmény: comboy (671)
Gadocha Creative Commons License 2004.09.06 0 0 678
én sajnos nem voltam a Pegazus táborban így nem volt részem sportolókkal személyes kontaktusban, az Omonia-tól másfél metrómegállónyira laktam egy üres lakásban, így olcsóbb volt.
Előzmény: nederpanni (676)
stones Creative Commons License 2004.09.06 0 0 677
a schiniasi kemping mire kiértünk galádul utólag megemelte az árait: kilenc éj 30 eFt/fő lett, "viszonzásul" egyel több sátrat vertünk fel -  a kutya sem ellenőrizte. Sőt, 3 éjszakára "vendégül láttunk" egy családot sátrastul - ingyen.
Előzmény: comboy (671)
nederpanni Creative Commons License 2004.09.05 0 0 676

a magyar-francia kézimeccsen én is ott ültem, ahol az a 2 szemét rendőr volt (a lenti részen, ugye?). az önkéntesek sokszor nagyon értetlenek voltak, de a többségük elviselhető, segítőkész magatartást tanúsított. nem a Pegazusnál laktam, bár voltam párszor a kempingben (isteni hangulat!), sikerült pár sportolót elcsípnem. sajnos pont szombaton, a vízilabda döntő előtt egy nappal jöttem haza, pedig úgy megnéztem volna!! aki kint volt Athénban, annak biztos, hogy felejthetetlen élmény: (kb.) 1500 magyar szurkol együtt, betöltjük az egész csarnokot, leüvöltjük még a görögöket is, skandáljuk a jó kis versikéket:).. fantasztikus!!

életem legjobb nyaralása volt, sok új embert ismertem meg, a görögöket megtanítottuk a ria-ria-Hungáriára, és még a gr. tévének is nyilatkoztam:)

Előzmény: Gadocha (668)
FOKA Creative Commons License 2004.09.04 0 0 675
Én is kint voltam a Pegazus sporttáborában. A mi tíz napunk alatt voltak lopások. Egy este a táborban 17 mobil telefon tünt el. Az egyik szomszédomtol, mig elment fürdeni 700 eurot loptak el.
sanya122 Creative Commons License 2004.09.04 0 0 674

hali comboy!

ismerlek:)
leszólítottál két vadidegent gazdagréten:)

láttalak polomeccsen is komáromi zászlóval! örülök hogy neked jó volt a tábor, minket ért pár kellemetlenség.. ha lesz időm írok egy full beszámolót, az írás fent lesz a www.fotexanclub.hu -n..

 

Előzmény: comboy (672)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.02 0 0 673
én már a magyar-korea férfi kézin begyűjtöttem Vörös Zsuzsától egy autogrammot, hihetetlen és fantasztikus jó érzés volt ott lenni az öttusa lovagláson és futáson.
Sajnos a birkózás elődöntőre (hiába volt jegyem) nem tudtam elmenni, mert a férfi kézi 4 közé jutást hajnalig ünnepeltük, és mivel miskolciakkal voltam együtt és Deák Bárdos Misi kiesett, senki sem volt olyan állaptba hogy hajnal 7-kor bevigyen kocsival a Korinthusi csatorna bejáratától Athénba, pedig valamikor én is birkóztam, így sajnálom,hogy nem láthattam Majoros győzelmét. DE ÍGY IS NAGYON JÓ VOLT!!!
comboy Creative Commons License 2004.09.01 0 0 672

Lovász Zsuzsi cuppanós puszija
comboy Creative Commons License 2004.09.01 0 0 671

Az én mesém a Pegazus Sporttáborról szól!

 

Hát mit mondjak, ez volt életem legtutibb külföldi nyaralása! Még akkor is ezt merem mondani, ha belegondolok, hogy a Pegazus 72 000Ft-ot kért el 6 éjszakára, sátorhelynek! A fapados Wizzair ára 45 e. oda-vissza. Nem érdekel, mert amit átéltem Athénban az kárpótol mindenért.

 

A Pegazus táborában 800 magyar élt együtt, sátorban, lakókocsiban. Mindenki barátkozott mindenkivel és segítettünk egymásnak amiben csak tudtunk!!! Semmi lopás vagy kár nem ért minket a táborban, sőt a mobilomat a legforgalmasabb helyen töltöttem és még csak hozzá sem nyúltak.

 

A sátrunktól a tengerpart kb.80 m-re volt. A tenger a maga 26-27 fokával maga volt a csúcs. A kivetítőt, amin a m1 ment egész nap, akár a tengerpartról is nézhettem. Este a legkülönfélébb programok vártak ránk. Uniqe koncert (felejthető), karaoke party, juventus fergeteg party, görög-magyar est vagy filmvetítés a kivetítőn!

 

A legfrankóbb élményt azonban az Olimpikonokkal való találkozás jelentette. Nem hittem el, amikor az egyik este begördült a táborba egy fehér panorámás busz, amin a férfi pólóscsapatunk ült. Mindegyik "aranyos" fiú eljött, sőt Igaly Dia, Mohamed Aida, Bátorfi-Tóth kettős is a buszon ült. 1 órán keresztül lehetett velük társalogni bármiről.

 

A másnap délelőtt az álom is valósággá vált. Kilátogatott a komplett női kézicsapatunk és 3 órán át a tábor vendégei voltak. A hab a tortán az volt, amikor bikinibe bújva lejöttek a lányok a tengerpartra. Megjegyzem fürödtek is!

Onnantól mindenki képzeletvilágára bízom az egészet, de azt kijelentem, hogy nem mi rontottuk el a lányok menetelését az olimpiai aranyig!!! Később további olimpikonok is kilátogattak, mint pl. Nagy Timi, Mincza Ildi, Kovács Ági, Gyurta Dani stb.

 

7 eseményt köztük 2 kézi, 4 vizi és egy Atlétikát látogattam, ahol "Fazekas Aranyán" tomboltam. A magyar szurkolótábor frenetikus volt. Minden meccsen 2-3 ezer magyar volt és hihetetlen jó hangulatot teremtettünk. A 202 nemzet közül mi voltunk a leghangosabb és legnépesebb szurkolótábor.

 

Nagyon jó ötlet volt az is, hogy jegy nélkül utaztunk ki, mivel a helyszínen megvettük a legolcsóbb jegyet (10 euro) és a legdrágább helyre ültünk!!!

 

A tábor mellett volt számtalan jó disco, ezek közül a legközelebbi volt életem legjobb szórakozóhelye. Szombaton: 3000 ember, abból 1500 nő, tengerpart, terasz, vízben, homokban táncolás....szóval minden, mint a filmekben. A görög lányok gyönyörűek (mélybarna szemek, fekete hosszú haj). A disco árai viszont húzóssak voltak. Bármit ittál 10 euro.

 

Összességében 250 e. forint ugrott ki a buxámból, de megérte, hogy egy évig gyűjtöttem rá!!! Nagyon is megérte! Igazán sajnálhatja, aki nem vette a fáradságot, hogy meglátogassa a legpompásabb sporteseményt a világon!

 

Üdv: komáromi különítmény

 

Ha valakinek kérdése van csak kérdezzen, szívesen válaszolok.

 

 

 

 

stones Creative Commons License 2004.09.01 0 0 670

több ezer önkéntes közt akadt egy-két majom, aki azt hitte, hogy ülve is lehet szurkolni! Néhány kézilabda meccs után rájöttek a görögök, hogy a helyjegy ellenére "koncentrálódunk", szigorúbbra vették leültetést, nem engedték a nézőtéri vándorlást a Hellenikóban. A vizilabdán a helyemet inkább más magyar portyázó szurkolótól féltettem :-)

A görög nemzetiségű önkéntesek jók voltak, a "vendégmunkások" lehettek kevésbé képben!

Az atlétikában mindenki -  az első tízben - doppingol, legfeljebb más országban nem árulják be az atlétájukat (turáni átok). SZVSZ, az amerikaiak sem biztonsági/kényelmi okokból vonultak el külön szállásra...

Előzmény: Gadocha (668)
stones Creative Commons License 2004.09.01 0 0 669

Még nem ülepedett le bennem az Esemény, de néhány gondolat:

- férfi kézilabda: az első négyben lenni jó eredmény tőlük.

- női kézi: csalódás. Láttam mindkét vesztes meccsüket, laikusként is azt mondhatom, hogy Mocsai edző nagyon nem tud időt kérni és cserélni. Viszont, Pálinger a világ legjobb kapusa!

- kajak/kenu: a női 4-es nem figyelt a németekre!? Viszont, Natasa örömét jó volt látni, szinte cigánykereket hányt. A férfi 4-es győzelme nekünk meglepetés volt! Evezős nemzet vagyunk! (a kínaiak(!) is nyertek egy párost - mi lesz Pekingben!?)

- Majoros Pista aranyát kiszurkoltuk, meg is köszönte az edzője és
Hegedűs Csaba a döntő után.

 

Előzmény: lavi (666)
Gadocha Creative Commons License 2004.09.01 0 0 668
kedveltek minket, és mi is sokat kiabáltuk a Hellas-allé-allét-t.
Vizipoló meccsen is nekik szurkoltunk. Ha megkérdezték,honnan jöttünk, "Unkarijja"mondtuk és normálisan barátságos mosollyal néztek ránk. Az argentin-olasz focimeccsen is még mindig emlékeztek "Puszkasz"-ra.
Azért volt egy-két árnyoldal: félig kész villamosmegállók, el nem készült aluljárok, köcsög benegedők pl. elvettek tőlem 2 csomag ropit, mikozban akár bennt 0.33-as Heinekem üvegekkel is dobálózhattunk volna (2 euro/üveg). Butácska és tájékozatlan utbaigazító csajok, és pl. az a szemét rendőrnő és rendőr a magyar-francia női kézin, aki avval volt elfoglalva hogy aki a szurkolás közben ki-ki ugrált 30 cm-et a lépcsőr azokat fenyegették állandóan.
Azért ez a dopping is elég elvette a kedvem, lelombozta a hangulatomat...
stones Creative Commons License 2004.09.01 0 0 667

Sajnálhatja az a sportkedvelő, aki anyagi okok miatt nem mert eljönni Athénba!

Schiniasi kempingbe be ingyen is lehetett lógni (segítettünk néhány magyarnak), a vadkemping is kivitelezhető volt. Sport események: a jegynepperek ráfaragtak, mert tőlük és más  - már nem érdekelt - szurkolóktól  a helyszíneken 50-25% árengedménnyel lehetett venni a belépőket. Az első héten még teltházas szállások voltak, de utána nagyon kiürült (a Ramnous kemping).

Athénban nem volt téma a magyar dopping. A magyar szurkolók szimpátiát vívtak ki a helybeliekben a  jókedvünkkel, néhány "Hellas" kiáltással, egységes és változatos buzdításainkkal.

A magyar az átlagnál sportszeretőbb nemzet, megérdemelnénk mi is egy Olimpia rendezést!

 

Előzmény: Törölt nick (665)
lavi Creative Commons License 2004.08.31 0 0 666
Hali! Akik voltak kint, írhatnának hosszabb beszámolót, én szívesen olvasnám! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!