Keresés

Részletes keresés

Parma Creative Commons License 2003.11.10 0 0 821
Van 15mp, hogy
írj nekem,
amiből 8 lejárt!
Ha nem ér ide
7mp múlva,
amiből már 5
letelt, akkor
lógsz egy
szeretkezéssel!
Az idő letelt,
már TARTOZOL!

erre az sms-re mindig későn válaszolok...nem értem miért?!:)

SebDani Creative Commons License 2003.11.10 0 0 820
Ütni a vasat, amíg meleg!!! ;-)
Előzmény: Biggest Brother (814)
Andrew911 Creative Commons License 2003.11.02 0 0 819
"Az lenne jó,ha hatra mindenképp vissza tudnátok érni az aktmodell miatt."
Kicsi Tündérke Creative Commons License 2003.10.25 0 0 818
Mániám,hogy amennyi smst csak tudok megtartok,függetlenül attól,hogy járunk-e még,vagy sem!

"Szia Szerelmem! Ha most nem jössz át,akkor holnap büntiből végig csókolom a testedet tetőtől talpig! Holnap ha hazaértél egyből gyere át!"

"Szeretlek, és ez mindig is így lesz! Szokd meg!:) Hiányzol!"

"Akkor örökké élünk,mert én sosem hagylak el! SOHA!Mindig Veled leszek és vigyázok Rád! Óvom a tested és a lelked-számomra ez a 2 legfontosabb dolog a világon! <3 "

"Szia Egyetlenem! Tényleg nem tudom mit csináljunk holnap! Veled szeretnék lenni kettesben! SZERETNI AKARLAK! Aludj jól,álmodj szépeket! Szeretlek,nagyon,nagyon,nagyon!"

"Szia Cica! Egész nap Rád gondolok,már most kimondhatatlanul hiányzol! Nagyon szeretlek,meghalok Nélküled! Este hívlak!...ha még élnék! 1000000000csók mindenhova...de csak a Te testeden!:)"

"Szia Angyalka! Jöttök este BANKba? Jó lenne! Gyertek le,hogy legalább legyenek a discoba jó lányok is!"

"Ne menj vásárolni,inkább ugorj át hozzám kérlek! Karkötők nélkül is TE vagy a legszebb!"

"Édes drága Egyetlenem, Szívemcsücske,Életem virágoskertje, Arany csillagvirágom! Miért nem válaszolsz már nekem?"

"Ma láttam egy lányt az utcán,akire azt hittem,hogy Te vagy! Ráköszöntem,és nem Te voltál!:( Azóta csak Te jársz a fejemben!"

"Szia Kicsilány! Hajnalig fent voltam,mert rendeznem kellettmagamba a dolgokat. Lehet butaságamit mondok,de bárhogy alakulnak a dolgokén várni fogok Rád!"

"Szeretnék beszélni Veled egy éjszakán,és elmondani szeretlek igazán! Csendesen nézni 2 szép szemed,és egy forró csók után bevallani, nem tudok élni nélküled!"

"Imádlak,nem bírnám ki ha elveszítenélek! Az lenne életem vége! ...hogy tudnálak megtartani magamnak örökre? Én mindent megteszek!"

"Ha tehetném minden pillanatban Veled lennék! Ölelnélek,csókolnálak, a csillagokat is lehoznám Neked -Érted! Annyira SZERETLEK! Nélküled semmi sem jó! Mindenem Tiéd!"

"Nagyon szeretlek! Holnapig nem tudom hogy bírom ki Nélküled?! Minden porcikámmal kívánlak!"

Sors Creative Commons License 2003.10.23 0 0 817
Szerelem - szelaví.
Előzmény: gyiik (815)
asciimo Creative Commons License 2003.10.23 0 0 816
Legalabb visszairtal neki?
Előzmény: Biggest Brother (814)
gyiik Creative Commons License 2003.10.23 0 0 815
egy par sms a volt baratnomtol, akivel 5 es fel ev utan mentunk szet.
Nem egesz fel eve, amikor ezek irodtak, eletemben nem gondoltam volna, hogy idaig fogunk jutni...

"Boldog vagyok, hogy vagy nekem, nagyon szeretnelek boldogga tenni, hogy igazan jol tudd erezni magad velem.Szeress,mert en nadon szeretlek!Te vagy az igazi:******"

"KicsiSzivem nagyon akarlak mar magamnak.Teged nekem teremtettek/talaltak ki!Annyira jo erzes,hogy vagy nekem,es ez a szerelem...boooditooo!IMADLAK! Joejt!:*"

ennel volt joval tobb hasonlo, de nem fertek el a telefon memoriajaban...es kurvara hihetetlen, hogy ilyenek utan megiscsak vege lett

Biggest Brother Creative Commons License 2003.10.21 0 0 814
Tegnap éjfél körül valaki megcsörgetett, kiírta a számot, úgyhogy visszahívtam, és egy bocsánatkérés közben elmesélte, hogy mellétárcsázott. Letettem, majd 2 perc múlva újra látom, hogy ő hívott. Ezután pár percre küldött egy smst:

"Ne haragudj, ismét mellé ment. Szép álmokat, te kellemes hangú ismeretlen."

... :)

kallosi Creative Commons License 2003.10.21 0 0 813
"Olyan izé vagy"
A hugomtól kaptam, ez volt az az sms, amitől lefagyott a mobilom, és új szoftvert kellett rátenni. Boldog voltam.
dr.Bolas Creative Commons License 2003.09.29 0 0 811
régi de az egyik legjobb..

"szerdán. ahol akarod és nagyon sokszor! hol akarod?"

Timna Creative Commons License 2003.09.24 0 0 810
ironikus az élet :)
Előzmény: asciimo (809)
asciimo Creative Commons License 2003.09.23 0 0 809
:D
Előzmény: Timna (808)
Timna Creative Commons License 2003.09.23 0 0 808
höhöhö tök röhej, most vettem fel a bankból fél millát hogy kölcsönadjam :)) szerencsére anyáméknak, ők megadják tutira. Másnak tényleg nem adnék :) Majd kérem hogy küldjenek SMS-t amikor visszaadják :D
Előzmény: Timna (807)
Timna Creative Commons License 2003.09.23 0 0 807
nem, és nem is lesz. de pont ezért lenne jó egy ilyet kapni :)
Előzmény: e-papi (804)
Málnafagyi Creative Commons License 2003.09.23 0 0 806
Bolond Málnácska, úgy megnevettettél ma :) Maradj mindig ilyen mosolygós :) :puszi
Tiglincs Creative Commons License 2003.09.15 0 0 805
"Egyébként meg nem nagyon sikerült kialukálnom magamat, mert valami gyönyörű néni nem hajlandó kimászni a gondolataimból... Igen, Rólad van szó. :))) 1234567 csók"

"Szió Kismacsek! Éppen a tegnap Hozzád írt mailom olvasom, egészen jól sikerült... Egyébként a 100 év magányt, gondolom sejted miért... :) csók a kislábujjadra :)"

Fúúú, de ezek nagyon titkosak és nagyonagyon kedvesek :)))))

e-papi Creative Commons License 2003.09.08 0 0 804
Mér, a kölcsönadás már megvolt? :o))
Előzmény: Timna (802)
Nagynulla Creative Commons License 2003.09.08 0 0 803
Már leragad a szemem, de karod nem ölel át, nem örzöl engem, nem féltesz, 1edül alszom át az éjszakát.
Timna Creative Commons License 2003.09.08 0 0 802
"Hellom, megvan végre az az 500K forint amivel lógtam, hol találkozzunk"
De sajnos ez még nem érkezett meg :)))
glycerin Creative Commons License 2003.09.08 0 0 801
:)))))
(..ez nem az álhírek topic ;))
Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (800)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2003.09.08 0 0 800
"Befektetési szla utalás érkezett 2.450.564.230Ft. 2003.09.07 Egyenleg: 2.450.564.231Ft. Küldő: SzerencsejátékRt. Közlemény: 38. heti nyeremény"
glycerin Creative Commons License 2003.09.08 0 0 799
Megperzseltél...az éjjel 90%ban csak álmatlanul forgolódtam és Nálad jártak a gondolataim...dobdobdibidob(ez a kis szívem kiáltása feléd) N.
Málnafagyi Creative Commons License 2003.08.22 0 0 798
Szia Kisbutus! Olyan korán keltem, h egész nap be volt dagadva a szemem. A hátam meg tigriscsíkos...
Tiglincs Creative Commons License 2003.08.14 0 0 797
"...gyorsan csináld meg a szobád, mert már ott akarok aludni ;))"

"Maú-maú, pihenjél, mert nem szeretnélek látni ilyen kifacsartan! Pusza"

"...azért bízom benne, hogy bakika éjjel lekerült a lábadról :)"

BEST OF:
"Bazd meg törkörbe néztem!"

Tiglincs Creative Commons License 2003.08.11 0 0 796
"...Your feel is correct - we had very good time and I will allways remember it well! Very nice to meet you! Kisses"
Tiglincs Creative Commons License 2003.08.06 0 0 795
"Remélem jól érzed magad! Volt ma bent Heny és puszil, itt hagyta a meglepidet is! Majd néha adj életjelet! Pusz"

"Szia VérszívóAncsi! Kezdem hiányolni a társaságodat, túl sokáig vagy távol ebben a szar időben, na érezd jól magad!"

"...Zágráb? Má megen úton? Egyszer majd találkozni fogsz magaddal valahol :))))..."

"Jó volt ám látni Téged! Örültem Neked! Nem gondoltam volna, hogy kint leszel... Remélem hamarosan megint látlak! Pussz"

Törölt nick Creative Commons License 2003.07.28 0 0 794
Már egy ideje tárolom ezeket sms-ket:

"Drágám! Köszönnivalóm nekem van, mert olyat adsz nekem, amit senki mástól nem kaptam soha!"

"A világon nekem a legkedvesebb szerelmemnek, a feleségemnek: Nem tudom elégszer megköszönni, hogy már hivatalosan is elfogadtál párodnak.."

"Kedves Csibeanyu! Nagyon Boldog Anyáknapját kívánok! ;-)) Gyerek"

Tiglincs Creative Commons License 2003.07.27 0 0 793
"Mis is pont mosunk :) hallod a mosógépünket ;)? Igen, jól utaztunk, még aludtunk is. Hideg van itt... Kicsit nehéz most az összes... Puszilunk nagyon!"

"Szia Tigrem! Köszönjuük szépen a jó (bon;) kis pillanatokat! C'était trés bien ;)! Szép álmokat! Puszikat, Macskoszod és Szonja"

Dorody Creative Commons License 2003.07.27 0 0 792
Hát igen, a szóközökkel való babrálás elég idő és türelemigényes:)) De csak úgy tudod megcsinálni...tégen a pannon honlapjáról lehetett ilyeneket leszedni, csak sajnos megszűntették, pedig ott ennél 1000x édesebbek is voltak ám...:(( Vagy legalábbis hasonlók, de a lényeg, hogy rengeteg! Most is sokat keresgélek ilyesmiket, de sehol nem találok, pedig volna kinek küldenem, és tudom milyen jó érzés ilyeneket kapni:) Na még1x sok soiekrt ezekhez, ha találok émg, majd megírom ide!
Üdv, Dóri!
Előzmény: laru (791)
laru Creative Commons License 2003.07.25 0 0 791
koszonom.
meg ne probaltam, mert ugy gondolom, h ugy kell beirni,ahogy ott van, akkor a legtobb idot a szokozekkel fogom eltolteni...meg amugy sincs most kinek elkuldenem...de ha kapok, azt szeretem! :)
Előzmény: Dorody (790)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!