Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.30 0 0 50
Kiegyenlített Kamerun! 2:2! Megérdemelnék a győzelmet. Nagyon látszik rajtuk, hogy nyerni szeretnének. Szépen is játszanak. Én nekik szurkolok!
Wazull Creative Commons License 2000.09.30 0 0 49
Index hirei a focidontorol:

"Spanyolország vezet a focidöntőben ...
Labdarúgás, Olimpia
2000. szeptember 30. 3:05

[Eurosport] Spanyolország Xavi második percében
szerzett 17 méteres szabadrúgásból szerzett góljával 1-0-ra vezet Kamerun ellen az olimpiai bajnoki döntőben. Angulo a negyedik percben kivédte
Angulo tizenegyesét."
Biztos megbeszelte sajatmagaval, hova fogja rugni...

Pib Creative Commons License 2000.09.29 0 0 48
Helló!

Itep:
"De a kosárlabdában!!!Amerika legjobb kezdoötösébol 4 ember nincs itt!!!"

Mi van?? Az All-NBA Team-ből itt van Garnett, Kidd és Payton is, csak O'Neal és Duncan nincs. (Persze ebből látszik, hogy én is tévedtem: azt hittem, Duncan helyett Carter volt az ötödik ember.)

"És én írok marhaságot???"
Igen :-)))

bye
Pib

Előzmény: Itep (43)
Itep Creative Commons License 2000.09.29 0 0 46
Chile lett a bronzérmes!!!És ki a nemzeti hös???

Zamorano double gives Chile football
bronze

SYDNEY (Reuters)(DS) - Chile won a scrappy third place play-off match when they beat the
United States 2-0 to claim the Olympic soccer bronze medal at the Sydney Football
Stadium on Friday night.
Both goals of an otherwise poor game between the two losing semi-finalists came from
Inter Milan striker Ivan Zamorano, who scored the first after 69 minutes and the clincher six
minutes from time.
He opened the scoring by sending American goalkeeper Brad Friedel the wrong way
from the penalty spot and made the bronze safe for Chile after starting and finishing a
good build-up with a close-range shot wich gave Friedel no chance.
Overall Chile deserved the victory against an unimpressive American side who had
reached the Olympic semi-final for the first time but lost 3-1 to Spain in this stadium on
Tuesday.
Chile, stunned by a shock 2-1 defeat to Cameroon in the semis, did just enough to win
their first ever Olympic soccer medal and their first in any sport since Alfons de Iruarrizaga
won a silver in the men's skeet shooting competition in Seoul 12 years ago.
Zamorano also took his tally to six goals for the competition, moving two ahead of team-
mate Reinaldo Navia, Honduran David Suazo and Cameroon's Patrick Mboma as top
scorer with only Saturday's final between Cameroon and Spain to be played.

DEADLOCK BROKEN
It took 69 minutes for the deadlock to be broken and came when Australian referee
Simon Micallef pointed to the spot after American defender Danny Califf brought down
Chilean substitute Sebastian Gonzalez who had only been on the field for eight minutes.
Zamorano made no mistake from the penalty spot and was just as decisive in front of
goal after 84 minutes to send the noisy band of Chilean supporters in the crowd wild.
The United States' best chance came when skipper Brian Dunseth hit the Chilean bar
with a perfectly-executed half-volley just before Chile took the lead.
For much of the first hour the game was a midfield slog with few scoring chances at
either end.
Chilean defender Cristian Alvarez could have opened the scoring after 24 minutes but
lobbed high and wide with only the goalkeeper to beat, while American striker Josh Wolff
fired straight at Chile's 34-year-old veteran keeper Nelson Tapia when it looked easier to
score rather than fire straight into the goalkeeper's arms.
This was one of the poorest games in the entire competition, but the play-off game is
often like that. Olympic soccer fans will be expecting rather more from Saturday's
showcase at Stadium Australia.

Itep Creative Commons License 2000.09.28 0 0 45
Norvégia olimpiai bajnok???Ez ám meglepetés!!!
Itep Creative Commons License 2000.09.28 0 0 43
Pib!

Szerintem teniszbol is hiányzik a gyozelemre esélyesek fele,de ezt hagyjuk.
De a kosárlabdában!!!Amerika legjobb kezdoötösébol 4 ember nincs itt!!!És én írok marhaságot???

Előzmény: Pib (42)
Pib Creative Commons License 2000.09.27 0 0 42
Helló!

Az olimpiai focival kapcsolatban TB-nek teljesen igaza van (fölösleges bohóckodás). És ez sokakat (E. Serra, Itep) _tényleg_ nem zavar.

Ernesto Serra:
"sem a FIFA, sem az UEFA nem fogja soha megadni azt az esélyt, hogy rendezzenek az övékénél rangosabb foci eseményt..."

Lehet. De jelen pillanatban nem is kaptak esélyt arra, hogy ne adjanak rá esélyt (:-). Dehát ezt már millióan leírták. Ha a zsírprofi tenisz- és NBA-sztárok ott lehetnek, a focisták mért nem?

"ez a gazdagabb sportágaknál mindenhol így van (teniszben a grand slam-ekkel nem versenyezhet az olimpia, kosárlabda (NBA)..."

Hát izé. Lehet, hogy nem versenyezhet a legnagyobb versenyekkel, de az NBA-sok közül ott volt a legjobb 5 játékosból 4, és a női teniszezők közül is 5-ből 4... Fociban meg? Az olimpia alatt BL forduló... Szégyen-gyalázat! És nem a FIFA vagy az UEFA genyósága miatt, kedves E.Serra, hanem a NOB ****sága miatt.

Itep:
"már így is túlzsúfolt egy klasszis labdarúgó naptára..."

Aha. És pont az olimpiát kell kihagyni. Kedves Itep, mondd el ezt a mondatot _bármely_ más sportág kapcsán, és rájössz, mekkora marhaság.

Na bye
Pib

Itep Creative Commons License 2000.09.27 0 0 41
Azért Zamoranoék még így is csak egy jogtalan 11-essel estek ki!!!IGAZSÁGTALANSÁG!!!
Előzmény: Marcus Aurelius (40)
Marcus Aurelius Creative Commons License 2000.09.26 0 0 40
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de az olimpiai labdarúgás nekem mindig óriási csalódás az aktuális EB-hez (és főleg a mostanihoz) képest. Kamerun a döntőben? Félelmetes. Ellenben érik a tippem beigazolódása, miszerint a spanyolok nyerik a tornát, a nőknél pedig az amerikaiak.

A chileiek mai produkcióját látva óhatatlanul egy fradi-legenda jutott eszembe. Deszatnik!

Itep Creative Commons License 2000.09.26 0 0 39
4 éve is norvégok voltak a döntoben,nem???
Kiesett Chile!!!Spanyolo.-Kamerun dönto lesz!!!Sajna...
Előzmény: Törölt nick (38)
Itep Creative Commons License 2000.09.25 0 0 37
AZ biztos!!!A noknél szerintem a tuti papírforma igazolódott be,és az USA fog nyerni!!!
Előzmény: Törölt nick (36)
Itep Creative Commons License 2000.09.24 0 0 35
Max. a spanyolok,de velük csak a döntoben találkoznak,nem???
Előzmény: Itep (33)
Tornyi Barnabás Creative Commons License 2000.09.23 0 0 34
A mai eredmények fényében, csak megerősíteni tudom azt a széles körben elfogadott véleményt, hogy az olimpiai focitorna gagyi, és semmi értelme nincs. Legfeljebb annyi, hogy a fejlődő országok örülhetnek egy kicsit.
A legnagyobb gond az időponttal van, hiszen az olimpiát mindig július 20.-okt.1.közötti időszakban rendezik.Köztudott, hogy a focisták ilyenkor szoktak a legrosszabb formában lenni. Az is természetes, hogy ilyenkor a kisebb nevekkel rendelkező csapatok a motiváltabbak, és ezért születnek meglepő eredmények. Annak ellenére mondom ezt, hogy én tomboltam a legjobban,amikor a 9 emberrel játszó Kamerun aranygóllal verte ki a brazilokat. Az amcsik is úgy masíroztak az elődöntőbe, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne. Az is elgondolkodtató, hogy az olaszok a legutóbbi 3 alkalommal egyaránt európabajnokként érkeztek,de egyszer sem jutottak még a négy közé sem.Atlantában pl. csoportutolsóként estek ki.

Összegezve: Fölösleges bohóckodás az egész olimpiai focitorna. Több értelme lenne, ha 4 évente JÚNIUSBAN külön VB-t rendeznének az U-21-eseknek.

Itep Creative Commons License 2000.09.23 0 0 33
A negyeddöntok eredményei:
Brazília 1-2 Kamerun
Chile 4-1 Nigéria
OLaszo. 0-1 Spanyolo.
USA 2-2 Japán tiz.-zel 5-4

Most már semmi sem állíthatja meg Zamoranóékat!!!

Itep Creative Commons License 2000.09.21 0 0 32
Mi nem übereli NB1-et???
Előzmény: Kataca (31)
Kataca Creative Commons License 2000.09.21 0 0 31
Hm, amit lattam az olimpian a noi focibol, az bizony übereli a magyar NB I-et.
Ernesto Serra Creative Commons License 2000.09.21 0 0 30
így van! már valamelyik topicban leírtam, hogy pl. a Barcelona néhány meghatározó játékosa évente 60-65 tétmeccset is játszik évente, ha még ebbe bejönne az olimpia meg az olimpiai selejtezők is azt már nem nagyon lehetne kibírni. Én azt mondom, jó ez ahogy van legalább megismerhetjük a jövő sztárjait. Egyébként sem a FIFA, sem az UEFA nem fogja soha megadni azt az esélyt, hogy rendezzenek az övékénél rangosabb foci eseményt, ahogy ez a gazdagabb sportágaknál mindenhol így van (teniszben a grand slam-ekkel nem versenyezhet az olimpia, kosárlabda (NBA), kerékpár (Tour, Giro, Vuelta), boxban is többet ér egy profi világbajnoki cím stb.). Egyedül talán az atlétika az, amiben van pénz és az olimpia a sportág legnagyobb eseménye.
Előzmény: Itep (29)
Itep Creative Commons License 2000.09.20 0 0 29
De,sajnos zavar sokmindenkit!!!De ezek az egyének nem bírják felfogni,hogy már így is túlzsúfolt egy klasszis labdarúgó naptára...
Előzmény: Pib (28)
Pib Creative Commons License 2000.09.20 0 0 28
A legtöbb sportágban az olimpia a legnagyobb esemény.
Fociban meg egy gyík utánpótlástorna.

Ez senkit sem zavar?

NOB suxx.

Itep Creative Commons License 2000.09.19 0 0 27
Azért,hogy lendítsenek a csapatukon!!!És egy majdnem kiöregedett játékos szinte olyan,mint egy újonc!!!Ez egyébként kompromisszumot jelent azoknak,akik a teljes válogatottak mellett vannak...
Előzmény: Törölt nick (26)
Itep Creative Commons License 2000.09.18 0 0 25
Na,akkor igazam van!!!

Zamorano a sok tehetséges,de még rutintalan ifjoncok között tényleg azt csinál,amit akar.Vagy 15 év élvonalbeli focival a háta mögött ez nem is csoda...

Mikor lesznek a következo meccsek???

Jozsef Creative Commons License 2000.09.18 0 0 24

Szerintem egyedül azért jó az olimpia,mert így az ifjú tehetségek megmutathatják magukat a világnak.Épp ezért nem kéne eltörölni a korhatárt...Megjegyzem,akkor se jönnének a nagy sztárok,mert általában a csapatok nem használják ki a 3 túlkóros szerepeltetését...
SZVSZ is jó így a labdarúgótorna. Az utánpótlás VB-k soha nem kapnak annyi publicitást, mint az Olimpia, így ez az első számú torna a fiatalok bemutatkozására!

Brazília kikapott Dél-Afrikától!!!Most már Chile lesz az olimpiai bajnok...
Aki látta Zamoranot a VB-en, mikor a chilei himnusz énekelte, az tudja, hogy Ivan akár az életét is adná hazájáért.

Üdv
József

Előzmény: Itep (20)
Ernesto Serra Creative Commons License 2000.09.17 0 0 23
láttam a chileieket a spanyolok ellen, ezek a végén tényleg megnyerik, Zamorano azt csinált amit akart
Előzmény: Itep (22)
Itep Creative Commons License 2000.09.17 0 0 22
Olaszország,Spanyolország is esélyes,de Zamorano azért a király...
Előzmény: Ernesto Serra (21)
Ernesto Serra Creative Commons License 2000.09.17 0 0 21
Szerintem meg Olaszország, de Chile se rossz

Szerintem jó hogy nem a nagycsapatok vannak itt, nem tenne jót se a NOB-nak se a FIFA-nak

Előzmény: Itep (20)
Itep Creative Commons License 2000.09.17 0 0 20
Szerintem egyedül azért jó az olimpia,mert így az ifjú tehetségek megmutathatják magukat a világnak.Épp ezért nem kéne eltörölni a korhatárt...Megjegyzem,akkor se jönnének a nagy sztárok,mert általában a csapatok nem használják ki a 3 túlkóros szerepeltetését...
Brazília kikapott Dél-Afrikától!!!Most már Chile lesz az olimpiai bajnok...
jozysij Creative Commons License 2000.09.14 0 0 17
Semmi értelme egy éven belül két komoly világversenynek.(eb)A labdarúgásban a tradicionálisan a Vb.a csúcsesemény.Az olimpia értéke egy másodrangú ifi tornáéval egyenlő.Ez nem jó sem a futbalnak sem az olimpiának.Mindenki jobban járna ha nem lenne műsoron.
Előzmény: Törölt nick (-)
Kataca Creative Commons License 2000.09.06 0 0 15
de hiszen mar evek ota van nagypalyas noi bajnoksag ... a Szegedi Boszorkanyok meg Olaszorszagban is portyaztak.
Szvsz, kispalyan jobb focizni, csak ugy ontottam a golokat az ellenfeleknek .. :)

Nem kell elhamarkodni, lehet, ez csak egy kifutott eredmeny volt a fiuktol. Majd ha kijutunk a VB-re .. akkor lehet örömködni.

Előzmény: Törölt nick (14)
Kataca Creative Commons License 2000.09.06 0 0 13
Ha a teremfoci is bekerul, akkor majd alakitunk egy csapatot es irany az OLIMPIA! :)
Előzmény: Törölt nick (12)
ugrifules Creative Commons License 2000.09.06 0 0 11
Persze, mert mar nehany tucat fanatikus raszokott a muuszasra is :)).
Előzmény: Kataca (10)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!