Keresés

Részletes keresés

myprint Creative Commons License 2000.08.21 0 0 89
:)
Előzmény: Your Devil + (85)
Your Devil + Creative Commons License 2000.08.21 0 0 88
Minden országban, ilyen mítoszgyártás folyik a nemzeti ünnepeken, sőt a kommunizmus alatt is ez folyt, csak akkor ugye a kommunizmusból csináltak mítoszt, nem a nemzetből. Vagy említhetném pl.:
Romániát ahol a történelmet is meghamisítják a mítosz érdekében lásd dáko-román elmélet.
Én azt mondom szeressük a saját mítoszainkat!
Előzmény: CooCooFoo2ooo (84)
myprint Creative Commons License 2000.08.21 0 0 87
Kinek?
Előzmény: Törőlt_nick (86)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.08.21 0 0 86
Azért ennyire ne add ki magad a neten. Túl nagy támadási felületet nyújtassz így.
Előzmény: myprint (83)
Your Devil + Creative Commons License 2000.08.21 0 0 85
Bocsika, kedves myprint.:))))
Előzmény: myprint (83)
CooCooFoo2ooo Creative Commons License 2000.08.21 0 0 84
Azért jut eszébe, mert eszébe juttatják :-) A kissé nyomasztó és fölényes kommunikáció és a mítoszgyártás, ami az ünnepek kapcsán zajlott, nem csak az ő szemét csípi. Én sem vagyok lelkes tőle, de szerintem a tüzijátékhoz ennek semmi köze, egy ilyen eseményt egyszerűen profin kell csinálni. Amennyire én a tüzijátékiparhoz értek (semennyire), ez profinak tűnt, politikától függetlenül.
Előzmény: Your Devil + (79)
myprint Creative Commons License 2000.08.20 0 0 83
Lány, mit lány asszony sőt! Édesanya, 16 éves gyerekkel jóval túl a 4. X-en!
Finoman jelzem Neked, augusztus 20 nem csak az államiság hanem az új kenyér ünnepe is.
Előzmény: Your Devil + (79)
ben de kinn is Creative Commons License 2000.08.20 0 0 82
morticia kedves, jövőre ilyenkor szál fel a gépünk: irány... valami vízpart (te mondd meg hol pihenjük ki a fáradalmakat).
Előzmény: morticia addams (80)
ben de kinn is Creative Commons License 2000.08.20 0 0 81
ez a beszéd!
akkor jövőre én és morticia hatszor ennyiért...
remélem akkor is ilyen lelkes leszel : )
Előzmény: Your Devil + (79)
morticia addams Creative Commons License 2000.08.20 0 0 80
Hat nem erted, Thor, szivem?Hat mert a polgarok Budan laknak, azer'

egyebkent aki akar adakozni, adoja 1% szivesen elfogadjuk a ben de kinn is -el alapitott Kft.-ben.

Tenyleg meg tudjuk magyarazni. ezt most igy elore megigerhetjuk, hogy magyaraz(kod)ni fogunk...

Előzmény: Thor (76)
Your Devil + Creative Commons License 2000.08.20 0 0 79
Egyszerüen nemértem, miért jut valakinek a tüzijáték és a nemzeti ünnep kapcsán a kenyér drágulása eszébe. Máshol sm tudsz egy kicsit lazítani fiu??? Kicsit elengedni magad és élvezni
az élet örömeit?
Mondom, nem lehet mindent alurol az etikai szocializmus szemszögéböl nézni, különben a világ
kifordul önmagából.
Előzmény: myprint (77)
CooCooFoo2ooo Creative Commons License 2000.08.20 0 0 78
Hogy lekanyarodjak a politikáról: észak felől, a budai alsó rakpartról nézve teljesen élvezhető volt a tüzijáték, még valamennyi zenét is lehetett hallani. És nem volt tömegnyomor. Ráadásul külön megkapó volt a Dunán a rengeteg kisebb-nagyobb hajó, különösen Medea (?) nevű, amely észbontó manővereivel hívta fel magára a figyelmet. :-))

Thor kedves, ne bánkódj, mi jövőre is erre a rakpartra megyünk, majd jössz velünk! :-))

myprint Creative Commons License 2000.08.20 0 0 77
Mit nem lehet ezen érteni?
Gyönyörű szép szlogenetek van - "Ezeréves álom" - ezermillióért, vörös csillaggal!
A vörös csillagot Ti tiltottátok be, hogy helyesen vagy helytelenűl az egy dolog, nem ide tartoztik.
Most viszont mondok Neked - Nektek - egy szlogent:" Az álmodozások kora lejárt!"
Holnaptól drágább a kenyér!
Előzmény: Törőlt_nick (73)
Thor Creative Commons License 2000.08.20 0 0 76
Hát ez sajnos bejött :( tényleg nem tetszett.
Tök hülye ötlet volt, hogy csak Budáról lehetett látni. Nem értem, mire volt jó kirekeszteni az egész pesti oldalt.
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.08.20 0 0 75
Szerintem inkább az ellenzéket kellett volna fellövöldözni. Még a Hold túloldaláról is látszott volna, ahogyan mindent beragyogva sziporkázik az égen az az okos fejecskéjük!
Előzmény: ben de kinn is (72)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.08.20 0 0 74
"Tessék örülni!"
próbálom de valahogy nem megy.
Előzmény: ben de kinn is (72)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.08.20 0 0 73
így meg végképp' nem értelek!!!
Előzmény: myprint (68)
ben de kinn is Creative Commons License 2000.08.20 0 0 72
Nyugalom.
Jövőre párt semleges lesz a tűzijáték. Megbeszéltük morticia addams-al, hogy mi elintézzük. Nem lesz olcsó mulattság, de majd megmagyarázzuk a dolgot. Egyesítjük a régit és az újat: a Gellért hegyen lesz, fénytechnikával, vörös csillaggal. Teszünk majd bele valami narancsot is, meg búzakalászt. Hatszor ennyibe fog kerülni, de ismétlem párt semleges lesz.
Aki akar (nyerészkedni) csatlakozhat.
Tessék örülni!
morticia addams Creative Commons License 2000.08.20 0 0 71
en pl. iden mar nem lathattam az ablakombol...proli pesti vagyok, biztos azert...
:))
Előzmény: orbitális (69)
morticia addams Creative Commons License 2000.08.20 0 0 70
najo, adjuk vissza Strassburgot a nemeteknek...:)

de akkor nem lesz Volga fonal...:)))

Előzmény: ben de kinn is (57)
orbitális Creative Commons License 2000.08.20 0 0 69
Istenem!

Mi vót ez?! Kinek?! Annak a pár embernek, aki a Várból, vagy a Parlamentből nézhette?

Kenyeret és cirkuszt! Ezt már Róma császárai is tudták, fiúk!

myprint Creative Commons License 2000.08.20 0 0 68
Kedves Anteris.

Nevem, Megyery Márta! Székely nemesi család sarja vagyok.
Apám - Megyery László - Vitéz!
Magam tanítok, ha szeretnél tisztességet és jómodort tanulni -állok rendelkezésedre!

Előzmény: Törőlt_nick (65)
allapottrajektoria Creative Commons License 2000.08.20 0 0 67
Na ez is megvolt.
tenyleg nem volt rossz. Volt par problema, pl. nem ertem, mi a faszert kellett a lanchid tovebol fellodozni a cuccost, ahonnan szinten mindenhonnan takarasban volt? Meg a dunapartrol nezve is takarta valami hulye szalloda. Ott volt a gellerthegy, miert nem onnan lodoztek? Ez rejtely.
En ott voltam a kozelben, de csak a felidotol kezdve sikerult, ennyi ideig tartott eljutni a margithidtol a lanchidig, sietos tempoban. Es nem en voltam az egyetlen, aki emiatt lemaradt az elejerol, egy egesz tomeget hagytam le, mikozben probaltam szlalomozva megkozeliteni a kilovesek helyszinet, ahol remelhetoleg kevesbe volt takarasban a tuzijatek.

Na mind1. Egy halom turista legalabb orult, mint majom a farkanak.

chromax Creative Commons License 2000.08.20 0 0 66
Mi a gond Anteris, nem vetted be a nyugtatót, vagy nem volt hely az első sorban a Miép naggyűlésen? :)

Előzmény: Törőlt_nick (65)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.08.20 0 0 65
Tulajdonképpen mi a szar bajotok van? Most döbbentetek rá, hogy mégsem lesz olyan könnyű falat Magyarország és a magyarok, mint gondoltátok, mi? Higgadjatok már le!!!
Előzmény: myprint (64)
myprint Creative Commons License 2000.08.20 0 0 64
Nekem különösen azok a izé...., piros ( vörös) ötágú valamik tetszettek nagyon!
Azok véletlenűl nem önkényuralmi jelképek?
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.08.20 0 0 63
figyusz, tök fölösleges a magyarázkodás, mert elvakítja őket a gyűlölet. Fogadás mertem volna rá kötni, hogy az általam politikailag nagyon jól behatárolt ürgének mi lesz itt a véleménye a tüzijátékról.
Lásd ezt a topicot ami TEGNAP indult!!!
Előzmény: Your Devil + (62)
Your Devil + Creative Commons License 2000.08.20 0 0 62
Tetszett.
Én azt probáltma magyarázni, hogy nem kell, és nem is lehet mindig arra gondolni mennyi pénzt költ el az ember egyes dolgokra. Meg nyavajogni örröké, hogy költsük a szegényekre stb.
Előzmény: Szittya (61)
Szittya Creative Commons License 2000.08.20 0 0 61
Most tetszett, vagy nem tetszett?
Előzmény: Your Devil + (60)
Your Devil + Creative Commons License 2000.08.20 0 0 60
Nekem tetszett a tüzijáték, pedig sajan csak itthonrol tudtam megnézni.:(
Igen is szükségünk van egy állami ünnepre ahol
lehet kicsit reprezentálni, nem kell mindig a béka
szemszögéből nézni a dolgokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!