Keresés

Részletes keresés

Szumitrá Creative Commons License 2002.05.01 0 0 755
Jól fent ragadtam a fene egye meg!
Dehát,ha egyszer ennyi érdekes info van!
Bloody:Csúcs a garbage-honlap.Az komolyan Shirley naplójából van?!Ha igen,akkor nekem egyre szimpatikusabb a csaj---még így szőkén is:)A konc.beszámolót viszont nem találtam.Béna vagyok,v,nincs fent?Csak őszintén:)A hamburgi besz. nagyon magával ragadó!A végén még Pozsony helyett Bécsben kötök ki júl.5-én:)
St:Szorítok érted holnap hajnalban!Szerintem iszonyúan profi az oldalad,csak így tovább!
Részvétem minden szakdogaírónak!
saint777 Creative Commons License 2002.05.01 0 0 754
be is allitom a videot, hogy felvegye a vegzet templomat, mert nem leszek sajna itthon. Az a kedvencem az Indy reszek kozul!

nekem a skorpiokiralyban az volt a "kedvenc" jelenetem, mikor kihuzta ahataba furodott nyilvesszot es azzal lotte le az adaz, punk feju fogonoszt!Aztan ahogy atolelte a rendkivul hianyos oltozeku csajt es a hatterben volt a rendkivul nagy telihold!No comment!!

En Mark hamillt annyira imadram! Szerintem iszonyu helyes a trilogiaban! De sajna nagyon pici, es, ahogy oregedett egyre rosszabbul nezett ki. Es valoban csak szazadrangu filmjei voltak. A multkor az RTL le is adta egy filmjet, amiben valami pszichopatat jatszott. rossz volt a film,de jol szerepelt o. Azon is mindig csodalkoztam, hogy miert nez ki teljesen mashogy az elso reszben, mint a birodalom visszavag-ban vagy a jedi visszaterben! hat azert, mert az elso resz fogratasa utan autobalesete volt es a fel arcat ujra kellett csinalni! Szegeny!
Es carrie fisher is teljesen leepult sajnos:(
De legalabb harrison ford megmaradt nekunk!:)

Na jo, probalok uj nevet kitalalni:)
en is irtam Neked!

Szumitrá Creative Commons License 2002.05.01 0 0 753
Nagy előrelépés a fekete párducok után!
DE ezt a címet már Britney-cica lestoppolta,és a művészet előtt meg kell hajolni!:)

A színész-int.k engem is érdekelnének!Azt mindigis különösnek találtam,hogy amíg Harrison Ford csillaga emelkedett,addig Mark H.é "hullott"---láttam még néhány 100.rangú filmben,és nagyot csalódtam.(Ma lesz Indiana J.-film----a Skorpiokirályt levezetjük.---Különösen a vizet!vizet!rész tetszik:)A vallást tényleg alaposan kivesézték.Meg is lepődtem,mert ált.nem innen közelítik meg.Jól "aláásott" a riporter!

Ami a színeket illeti:a gimis rajzórákon jobban lapítottam,mint a matekon!Képzelheted milyen művészi vénám van!:)Erre inkább ez illik::(
Sajna hangom se több,így kénytelen vagyok más területeken kiélni művészi hajlamaimat!:)
St.:megy az olvasnivaló!

saint777 Creative Commons License 2002.05.01 0 0 752
ne legyunk csak egyszeruen rozsaszin cicak???:)))

Szerintem is jo volt a riport! Ugyanezt adtak le a pro7-en par napja, de nemetul nem volt turelmem vegignezni. Mivel 3 reszes szerintem ra fognak terni a klonokra is! Tudod a tartalmaban azt is beigertek, hogy riportok lesznek a regi szineszekkel. En erre lennek a legkivancsibb!
lucas tenyleg szimpi es szerintem jo, hogy a riporter igy kivesezte ezt a vallas dolgot, igy legalabb Lucasnak modja volt elmondani, hogy mit miert tett bele. A vallasok osszemosasa kulonosen az episode1-ben jott ki, es meg kell vallanom nem is nagyon tetszett. Mig a klasszikus trilogoia tenyleg egy teljesen uj vilagot teremtett, addig az episode 1 olyan volt, hogy szinte tudni lehetett mit honnan szedett (a naboo bolygon azok a buddha fejek, arrol nem is beszelve, hogy Anakinnak nem volt apja-ez egy kicsit eros volt szerintem).
Asszem 5-en lesz a kovetkezo epizod!

Hat persze, en is nagyon szeretem a feketet, de mint tudjuk az nem szin :ooooo, csak a gimis rajzorai emlekek tortek elo!:)

Szumitrá Creative Commons License 2002.05.01 0 0 751
Az Ozzy-családról én csak egy porszívós részt láttam.Ki is kerekedtek ám a szemeim!FOR szerintem ilyen túlfejlett a humorérzékük:)
Az együttesünknek már csak név kéne.Várom az ötleteket.:)(Mit szólnátok a Her infernal majestyhez?Így még a betűk is maradhatnak.Csak nehogy pórul járjunk!)---Egy karrier kezdete!

Mailbomba?!Egyem a kis szívedet,mi aztán jól egymásra találtunk!(Jaj,a végén még áruló leszek:)OK,NET-HÁBORÚ...

St.:Láttam a dok filmet.(Nem az elejétől)Nekem nagyon szimpi volt Lucas.Csak az új részről nem volt semmi kézzelfogható:(vagy én maradtam le?
(A jegyek már elővételben kaphatók)A csüt-iről szólni akartam,de lekéstem.Ezt a meglepit!:)
Én is csípem a sárgát,meg a pirosat,meg a kéket,meg a FEKETÉT...
A Skorpiokirályt végigszenvedtem.Huhh.
Csak azért szántam rá magam,hogy teljes legyen a kép(Az első még tetszett is),de a 4.et asszem kihagyom:)
Bloody:az uszit megértem!Biztos nagy élmény volt!(Mármint nem a zuhany:)A jegyrendelésnél írtak vmi kempingről,ezekszerint a sátrat azért ők adják----vagy ne legyek ilyen naív?

saint777 Creative Commons License 2002.05.01 0 0 750
Szia mindenki!

Mindig lemaradunk egymasrol!

Bloody, csakhogy egy kis fenyt gyujtsak szoke agyadban!:))) A WW a white wedding roviditese, tudod a Billy Idol szam!:)

Hm...FOR, nem hiszem, hogy a sarga lenne a kedvenc szined! Es azt sem tudom, hogy mikor hulyeskedsz es mikor nem! Latod, mar nem birok kiigazodni rajtad!!! Olyan bonyolult lelek vagy! Szoval, nekem tenyleg a sarga a kedvencem, meg akkor is, ha ezen sokan megbotrankoznak:) persze egy darab sarga ruham sincs, az mas teszta!

Szoval mailbombot akartok nekem kuldeni??? hu, akkor fel kell keszulnom! Valami kedves virussal fogok valaszolni am! Azt fogjatok hinni, hogy valami HIMes kulonlegesseget kildtem, kozben meg le fogja torolni az egesz gepeteket! (ez az elterelo hadmuvelet volt, mast forralok am!)

Szumitra! remelem mar vadul szamolod a perceket! Mindjart jon az 1. resze a Starwars doku filmnek! remelem jo lesz es nem olyan, amit mar esetleg szazszor lattam! Es csutortok este 23 valamennyikor az a gagyi Panna, vagy hogyhivjak bemondono tart egy mozis musort, es a Klonokkal is fognak foglalkozni benne, riportok is lesznek, ha jol tudom! valamint a Vox magazin most extranagy meretben jelent meg es valami 30 oldalt szenteltek a temanak! meg fogom venni mindenkepp:)))persze, ha ezek utan gagyi lesz a film, nem tudom mit csinalok! Allitolag a vege mar nagyon atvezet a harmadik reszbe, ahol felkerul az a bizonyos sisak!:)))

FOR, azt is irtam neked, hogy az index.html es a masik problemat mar megoldottam. De az a program pontosabban mi, amit te ismersz? Az is egy honlapszerkeszto vagy mi?

En csak a cimet lattam kiirva ennek az ozzy dolognak! tenyleg vicces? hat lattam mar a csaladrol par kepet, es igencsak viccesnek tuntek! ha elcsipem legkozelebb, megnezem!

En david Lynchert egyaltalan nem rajongom. Ez a mulholland is tipikusan egy olyan film, amit valaki vagy imad, vagy azt mondja, hogy ennel nagyobb baromsagot meg nem latott. En mar mindket verziot hallottam, de a filmet magat meg nem lattam.
Viszont lattam a skorpiokiralyt, amire azt hittem, hogy olyan lesz, mint a Conan (nagyon szeretem!), de annyira gagyi volt, hogy hihetetlen!

na keresek egy kazit, hogy legyen mire felvennem ezt a starwars dolgot...

fire_of_rose Creative Commons License 2002.04.30 0 0 749
DARKLIGHT!!!!!!!!!! SZIAAAAAA!!!!!
Szumitra, szerintem kezdjük azzal, hogy elektronikus bombát küldünk Saintnek... Bevezetőként... :)

Ja, egyébként valaki látta a Mulholland Drive-ot? ZSENIÁLIS!!!!!!!!! Ajánlom, ha gondolkozni akartok, és nem mindent készen kapni..... Ez a Lynch bácsi egy mester! Csak szar, hogy tíz percenként leállították a filmet technikai okomiatt, meg párszor elment a hang....

"OKSZI", csináljunk bandát, úgyis holnap megyek hidrogénezni............... Éljen a világos skalp!!!! Akkor ezek szerint én lehetek az együttes középpontjában a szájharmonikás? Néha vállalom a cintányért is. Vagy toporzékolok, és ezzel meg is van a dob. Pár év múlva ünnepelt világsztárok leszünk!

Egyébként láttatok már részt az MTVn futó The Osbournes-sorozatból? (bocs az éles váltásért, csak annyi mindent akartam mondani)
Szóval először sokkot kaptam, látva a húzós marhaságokat. Néztem, hogy vagy midenki be van szívva ebben az Osbourne családban, vagy pont az a baj, hogy én nem vagyok. Szóval értitek?! Na mindegy. A lényeg, hogy már tetszik, és hülyére röhögö magam néha. A múltkor pl. a szomszédokat szivatták. Csak azt lehetett látni, hogy Ozzy higgadtan felemelt egy bazinagy tuskót, és átbújt a bokrok közt. A kamera úgy maradt, és csörömpölés hallatszott. Bedobta az alblakon. Na mindegy. ELNÉZÉST kérek attól, akit ez mondjuk nem érdekel, de muszály volt megmuatnom, hogy mire számítsatok velem kapcsolatban. Már ami a színvonalat illeti.... hehehehe....

Bloody, szőke? Te is? :)))) Shirley fodrászához jársz?

na most mennem kell, álmodjatok rózsásat!
Ja, Saint, tudod, hogy nekem is az a szín a kedvencem!!! Meg különben sem értem, mi a bajod a némettel... (bocs, ha esetleg keverem az emillel, csak már nem tudom visszanézni ki mit írt). :))))))))

PS A Barbie alkotója nem rég húnyt el, úgyhogy nagobb tiszteletet kérek.... MOST MI LESZ VELEM? Valamivel játszanom kell! Sindyt meg úccse veszek, mer az gagyi! :((((

Szumitrá Creative Commons License 2002.04.30 0 0 748
SZŐKE:)))
Bloodflower Creative Commons License 2002.04.30 0 0 747
mi sajtósként voltunk kinn, kocsival, hálózsákkal!:) a fesztivál nem mondhatnám, hogy túlzottan tetszett, kurva sokan voltak,m és iylen nevetséges figurákkal volt tele, de azért tök jól éreztük magunkat!
szállás nincs csak sátorozás. és kevés a fürdési lehetőség. mi egy közeli uszodába mentünk be zuhanyozni... persze azért fizetni keleltt, de valahogy megérte...
Előzmény: Szumitrá (746)
Szumitrá Creative Commons License 2002.04.30 0 0 746
Lecsúsztam rólad:(
Kaptam 2 percet,úgyhogy sietek!
Nálunk még a vizsgaidőpontok sincsenek meg!Sőt,vmiből még azt sem tudjuk,hogy szóbeli v. írásbeli lesz-e,másból meg most készül a kb. 500 oldalas tk-ünk!!Tragikus!!
Ville-poszter??!Látod,ő innen meríti az erejét!Talán nekem is be kéne szereznem már egyet:)
Bloody:a M'era Lunát hogy tudtátok megszervezni?Kocsi/vonat?Megérte?Előre rendeltetek jegyet?Milyen volt a szállás?stb.Azért vagyok ilyen kis kíváncsi,mert a bnőmet épp most fűzöm,hogy jöjjön ki velem.(Tul.képpen ez "csak" a végállomás lett volna--St.nek már felvázoltam a világmegváltó terveimet--de a többi részét el kellett halasztanunk.)
Ennyit a 2 percről!
Bloodflower Creative Commons License 2002.04.30 0 0 745
mi az a WW??? valahol lemaradtam??? he he

igen, nekem meglehetősen elvette a kedven a meralunás koncert. de mondjuk azért sem voltam oda, amiket nálad hallottam, meg a videó sem tetszett... szóval ízlések és pofonok. de én már rég popper lettem!!! meg szőke!!! he he Saint tudja, miről beszélek, bár nem vagyok szőke perpill. na jó, én is tudok összevissza beszélni, mi???

Előzmény: saint777 (744)
saint777 Creative Commons License 2002.04.30 0 0 744
Sziasztok!

Szumitra! Szoval nekem akartok esni??? Hat allok elebe!:))))
Ha lesz pici idom mindenkepp megnezem a linket es programot, amit mondtal!!!
Igen, mint mar mondtam, mindenkeppen ajanlom az Eyes-t! Bar Bloody sem szereti oket igazan. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem minden HIM-es egyben Eyes rajongo. Szerintem Bloody kedvet a M'era lunai fellepesuk vette el! (ugye?)Mondta, hogy eleg gaz volt Jyrki hangja akkor!
Amikor en lattam, akkor viszont isteni volt!
Az uj albumrol is pozitiv dolgokat hallottam, bar a forras egyaltalan nem megbizhato es nem is ismerem... akkor meg miert irtam be ide??? Na jo, nagyon le vagyok faradva! Ezek a vizsgarajelentkezesek minden eromet kiszivjak! Es reggel a nagy nyomulasban egy lany mappajaban egy Ville posztert vettem eszre:)

FOR! vehemensen dolgozom a forumomon! Mar majdnem kesz! Szep Barbie-s szine lesz! De hat mit tegyek,ha a pasztell sarga a kedvenc szinem??? Tudom ezt itt nem nagyon kene hangoztatnom!:)Szoval szep kis idilli szine lesz a forumomnak:) De keptelen vagyok rajonni, hogy a "vielen danke" szoveget hogyan alakitsam at valami masra!!!! bar egy nemet baratnom probalta elmagyarazni, de mindezidaig nem jartam sikerrel!

A honlapommal nem sokat haladtam, csak a kezdokepet alakitottam at. A grafikabol hatterkepet csinaltam, ez igy praktikusabb. No de atartalmaval nem volt idom bibelodni!:(((

OK, akkor csinaljuk meg a WW-et! Bloodyval es darklighttal mar beszeltuk, hogy kene egy egyuttes nekunk! persze mindnyajan szokere festenenk a hajunkat es fekete, kek meg lila csikokat varazsolnank bele! No meg egy kis plasztikai mutet is bejatszana! Gondolom, ha ti ketten is csatlakoztok meg nagyobb lenne a sikerunk!

OK, OK... mondtam, hogy faradt vagyok, ugyhogy be is fejezem!!

Szumitrá Creative Commons License 2002.04.30 0 0 743
Nem St. a "hibás" a Garbage-ügyben.Már korábban is olvastam a volt honlapodon(viszont hogy azt hol találom,az tőle származik,úgyhogy FORral nekiesünk és megkapja...:))
Amúgy a Top of the popsban elcsíptem Shirlyt(szombaton),amint a breaking up the girlt énekli(lehet,hogy rosszul írtam).Én évekkel korábban(Húú,de komoly)még a Push it-ba zúgtam bele! Még most is imádom!
Ja,hogy HIMékről is szóljak:A Bridge FMen "nagyon" nyomják őket.Csüt este az Amerika(!)Hangjaiban adták le a Lose u tonite-ot,vasárnap meg a Lemeztár F.jában(ahol már vagy 1000.szer hallottam őket-még HIM-összeállítás is volt)az I've crossed...t.A csaj mindig azt mondja Villére,hogy teátrális.Hmmm.
(Mindezt csak azért firkantottam le,mert végre valahol leadják őket)

Az Eyest nem igazán ismerem(1-2 számot hallottam),de az utóbbi időben az egekig magasztalták őket,úgyhogy majd belevetem magam.
Kérdés,hogy melyik nap lesznek a Szigeten.

FOR:a WWet akkor megcsináljuk ugye??:)
Megmutatjuk,hogy mi is az igazi zene.Ezekszerint a hangszerekkel már nem lesz problema:)Én meg majd...sminkelek.

ST:a bőrlenyúzást a sulira értettem:)majd kifejtem---megyek is mindjárt mailezni,csak közben elrámolják alólam a lakást...utcsó simítások.
A Ljubljana-storyt én is megkeresem:)
A Pozsony nekem is a vizsgák miatt gáz-én még tuti nem végzek.
A mindenit,de hosszú lett!

Szumitrá Creative Commons License 2002.04.30 0 0 742
Sziasztok!

Akkor a KaZaAval kezdem(csakhogy a formaságokon túlessünk:)1.a www.letoltes.com-ra menjetek el 2.ott kell letölteni a KaZaA nevü programot(a balold.-i keresőbe kell beírni) 3.a letöltés után installálni kell,és utána registralni!STB.
v. a program keresőjébe írjátok be 1szerűen a HIMet.-----bocs ha már tudtátok

saint777 Creative Commons License 2002.04.26 0 0 741
Most visszaolvastam a regi iromanyainkat es irom,amikor Ljubljanarol omlengunk, hogy aznap megirtam a beszamolomat es 16 KB lett... ez mind nagyon szep es jo, csak az a gond,hogy mar nincs meg! Annyira idegesit!A kommunikator memoriajaval egyutt az enyeszet martalekava valt!Most meg mar szinte lehetetlen lesz rekonstrualnom!fel akarom pedig mindenkeppen rakni a honlapomra. Abbol a kis papirkabol nem sokat ertek mar,amit aznap este firkaltunk tele darklighteknal!:(((
Darklight666 Creative Commons License 2002.04.26 0 0 740
Sziasztok!!!

Oh!!! Home sweet home!!! Mindjárt meghatódom! ;-) Saint, köszi, hogy szóltál a visszatérésről - egyébként nekem is mindig jobban tetszett ez a fórum. Emlékeztek, mennyi mindenen mentünk itt keresztül? - oh, nosztalgia! ;-) A diákszigetes dolgokból kimaradtam, nem vagyok képben, fogggalmam nincs, mi volt, de örülök a hazatérésnek :-)))

Nemsokára kitör a kvázi szünetem, úgyhogy talán gyakrabban tudok majd írni is. Most a szakdogák nagy hajrájában vagyok, úgyhogy bocsi, ha csak röviden írok levélkéket - ígérem, mindent pótolok majd!!! ;-)

Puszi Nektek!!!

fire_of_rose Creative Commons License 2002.04.25 0 0 739
Minden tiszteletem az ÖNÉ, Vérvirág asszony (ha jól tudom).Nagyon profi az oldal! A naplót kezdtem el igazán tanulmányozni.
Saint, igen az az a reklám! Bon Jovi? Ja, tudom melyik az. Azt mondtad, hogy veszekszünk, és nem VESZEKEDTÉL velem! Kikérem magamnak.... A többit már elfelejtettem, amit közölni akartam. Tényleg kár, hogy nem látni a többi beszólást. A fórumunk csak jön fel!!! :P :P :P
Szófia - júli 7 azt hiszem
Én most megyek, le vagyok gyötörve (a te emiled miatt, Saint!:))))))
Blood, ez jó... Elrontották a haját.... Az kínos lehet... Egyszer velem is megtörtént. A mesterfodrász azt hitte, hogy akkor most kísérletezik rajtam, és szabálytalanul rövid-hosszú lett a hajam... Azóta is a sima, egyszerű fodrászati módszert választom...
puszi
saint777 Creative Commons License 2002.04.25 0 0 738
"egysterre" hogy tudok ilyen szavakat kitalálni!!??Tiszta hülye vagyok!
saint777 Creative Commons License 2002.04.25 0 0 737
Affenébe!!!Egysterre írhattunk pont!!De én utána már nem néztem vissza!:(((Pedig beélénkíthettük volna a fórumot!:))
Bloodflower Creative Commons License 2002.04.24 0 0 736
sziasziasziasziasziasziasziaszia!!!!
Előzmény: saint777 (735)
saint777 Creative Commons License 2002.04.24 0 0 735
Rendben FOR!Vesszunk ossze!Ugyis regen balheztam mar egy jot!Asszem utoljara mikor masodevben egy csaj elfoglalta a helyunket kozgaz zh elott,amit orak ota foglaltunk:))))A baratnoim ereiben meghult a ver,hogy ilyen is tudok lenni:)hat a csaj jol megkapta!:)
En asszem lattam azt a furcsa reklamot!Billy nevetos feje ugrik be es az,hogy IKEA...es Bon Jovis pepsit lattatok?na ez nem nagy tema,amit feldobtam!:)
Nagyon koszi a kedves bokokat,de a honlapra meg rengeteg fejlesztes var!Kar,hogy nem vagyok profi a dolgokban:(Es kar,hogy nem tudom ezerszer ilyen gyorsan csinalgatni!

Szofia mikor is van pontosan?

Bloodflower Creative Commons License 2002.04.24 0 0 734
Saint, nem haraxom! tudod, mennyire büszke vgayok minderre!:)

FOR, a garbage.hu-t én csinálom egy kedves ismerősömmel együtt. én főleg a tartalmi részért vagyok felelős. Shirl véletleül vágatta le a haját, mert el lett ba**va, de annál jobban tetszett neki, úgyhogy most így lesz egy darabog. szóval igen, még mindig olyan!:)

fire_of_rose Creative Commons License 2002.04.24 0 0 733
Profi gitáros. hahahahahahahaha.... Azért drága vagy, köszönöm a bókot!!! Eyestól csak a dance damourt ismerem az újak közül, a többivel még nem foglalkoztam. Bocs a különböző üzeneteimért, többé nem "szemétkedem". Tudod mit?! VESZEKEDJÜNK!!! Lonely Road akkor is jobb Linde-verzióban!!!!! :p :p :p :p
Akkor megegyezhetünk, hogy mi elkészítjük a White weddinget HIMverzióban.... :) Én leszek a klipben a macskakinézetű csajok egyike, vagy ha kihidrogéneztetem a hajam és kereszteket rakok a nyakamba, lehetek akár Billy! :))) Jut eszembe, láttátok az IKEA reklámot (német TVkben), amikben Billy Idol RAPPEL??????????????????? Elég érdekes......
Mivel olyan "intim" itt a hangulat, hadd mondjam már el itt is, hogy mennyire tetszik a honlapod (még így, csak az alapokkal is) Saint (bár tudom, nem nagyon szereted reklámozni).... Na, nem bírom megállni: nézzétek meg!
A garbage.hu a tiéd, Bloody? Nagyon jó a honlap... Én szeretem az együttest, persze csak felületesen ismerem. Lenne egy számodra biztos hülye kédésem: Shirley miért szőkítette be a haját és vágatta olyan rövidre? Vagy már nem olyan? Csak kíváncsi vagyok, egy nagy rajongónak ez biztos hülye kédés...
Pozsonyt azért nem akarom kihagyni, de lehet, hogy Szófia lesz belőle.... Az egyiket mindenképp szeretném, de majd meglátjuk...
na most megyek...
PS Szumitra, rendkivül bölcs vagy, hogy a másik fórumon (ha a diakszigetre célzol) nem írogattál be...pfú, hogy ott mik vannak...
na puszi
Zsoofi Creative Commons License 2002.04.24 0 0 732
Üdv Nektek!
Csatlakozom a táborhoz:) Én is naggyon remélem, hogy idén is jön a HIM!!! Kérdés: szigetprogramot mikor szoktak közzétenni?? Ja és van már vmi info a fellépőkről?
saint777 Creative Commons License 2002.04.23 0 0 731
Ez a forum igen kedvemrevalo!:))))

De szornyu,hogy sosem latom ki mit irt be!:)

FOR!tenyleg jol kibabraltal am velem,hogy mindenhol uzeneteket hagysz magad mogott hanyag eleganciaval!:)))
Sajnos en a sail on es a hand of doom eredeti verzioit sem ismerem!Vagy,ha ismerem is nem tudom oket ezekhez a cimekhez kotni!
De abban nem ertek veled egyet,hogy Lily verzioja jobb lenne.Szerintem a Ville fele feldolgozas is igen eredetire sikeredett es persze o ott a maga egyeniseget domboritja ki,ugyan egy Linde altal irt szamban.A gitar meg,ha hamis:)))hat szegenynek biztos kene vennie par lecket meg!Nekem erre nem all ra a fulem,de neked,mint mar szinte profi gitarosnak elhiszem!En a zongoraban hallok meg sokmindent,mert en azt tanultam.Pl.,hogy Burton mennyiszer mellenyult HIM-beli palyafutasa elejen.
Milyen off-album szamai vannak az Eyes-nak???En nem tudom a cimeiket!Lecccci ird meg!
Majd irok neked mas temaban mailt!

Persze Szumitra!(te jo eg,megint nem tudom jol irtam-e!Elore is bocs!:)))
Irj,amikor tudsz!tudom a testverekkel meg kell verekedni!Csak ezert jo,ha az enyem udvarol!Akkor legelabb nem nez ram merges szemekkel!:)

Csatlakozom,billy idol WW-je tenyleg szuper!

Bloody!ne haragdj,nekem jart el a szam garbage ugyben!remelem nem haragszol!:))

Nem tudom,engem Pozsony meg mindig nem tudott felvillanyozni,nemcsak az agressziv csajok miatt,hanem a vizsgak miatt is...ki tudja,hogy tenyleg sikerul-e addigra befejeznem a vizsgakat es nem csuszik-e be valami nem vart malor!
A jegyek ugyeben abszolute semmit nem tudok!

pussz mindenkinek!

Bloodflower Creative Commons License 2002.04.23 0 0 730
örülök, hogy lassan mindenki visszatér ide!:)

Szumitrá (mit jelent a név??), nagyon jók voltak a koncertek!! holnap vagy holnapután lesz egy hosszú beszámoló a honlapon... (www.garbage.hu)

szóval milyen terveitek is vannak a HIM koncertekkel kapcsolatban?

Szumitrá Creative Commons License 2002.04.23 0 0 729
FOR:én már "ismerlek" titeket a másik forumról(,ill.anno még ezt is követtem),csak ott nem volt kedvem kibontakozni:)
Sainttel meg a Geocitiesen "futottunk össze".
A RY-t egy KAZAa nevű program segítségével tudta az öcsém letölteni,majd kifaggatom,csak most "váltott műszakban" vagyunk itthon.(Amúgy IMÁDOM a RYt+B.Idol WW.jét is!---ezt is el tudnám képzelni HIM-változatban:)
Ja,és ha még nincs meg nektek a Rock am Ringes GoneWTS,akkor melegen(neked egyenesen forrón:)) ajánlom,szerintem lenyűgöző!
ST:ígérem válaszolok,de ezek odabent még a bőrt is lenyúzzák rólunk...
Pozsonyról még nem tettem le.(A jegyrendelésről tudsz vmit?)
BLOODY(bocs a személyeskedésért):hallottam,hogy Garbage-konc.eken voltál!Hogy sikerült?(Hülye kérdés)---csak mert én is szeretem a zenéjüket,de sajna még nem volt szerencsém élőben hozzájuk:(
BÁJ
És FOR,ne pirulj...még nekem is új!
fire_of_rose Creative Commons License 2002.04.22 0 0 728
Jaj, elfelejtettem egy-két dolgot!
Saint, már nem is tudom melyik fórumba írjak neked, látom az eyeshoz is írtál... Tudod mit?! csak hogy megnehezítsem a dolgod, oda is írok!!!!!!!!!!! hihihi (kárörvendek! :)))) )
Már megvan minden bonus szám. Az audiogalaxyval is egy örökkévalóság az én gépemen az mp3-letöltés..............

Nem tudjátok, hogy a Sail On-t és Hand of doomot le lehet-e vhol tölteni? Vagy bármit tudtok róla? A Bad brains-féle eredeti verzió megvan (egész érdekes!), és biztos a Black Sabbath Hand of doom is valahol ott bújkál a poros bakelitok közt..... Azért a Sail On érdekelne, főleg mivel teljesen elüt a HIM stílusától....

A Lonely Road pedig (soha nem gondoltam, hogy valaha ezt mondom) szerintem Lily (Lizy?!) előadásában sokkal jobb... Legalábbis az alapján, amit én letöltöttem. Ott még a gitár is nagyon hamis volt!!! Persze mondjuk élő... De Ville énekének "csavarjai" nem illenek bele ebbe a számba...

A Poison hearttal most barátkozom, nem is rossz!
na megyek

fire_of_rose Creative Commons License 2002.04.22 0 0 727
Blood!!! Igazad van, a diaksziget fórum elég gáz.... És ide úgyse jön akárki! remélejük.... Vagy idehívjam azt a kristet és a többit? (bár még mindig jobbak, mint egyesek!
Saint: .....! bár most már csillapodtak a kedélyek "odaát" (a másik fórumon). És azt meséltem, hogy Bécsben két osztrák csaj is kacsintgatott felém, és az egyik le is szólított??? (lehet, hogy neked meséltem, Saint). Komolyan megijedtem. Mit lehet mondani egy leszbikus csajnak, hogy ne sértődjön meg? Hülye helyzet volt.... Rögtön arrébb álltam. Szóval néha az is rossz, ha a koncerten nem arrogáns, hanem éppen ellenkezőleg: "túl kedves" veled vki. Főleg a tömeg közepén, amikor bármilyen vészesetben végülis össze kell tartani (ld. ájulás, verekedés, hullámzás, stb.). Viccesen hangzik, de szerintem így van.

Ne haragudj, elfelejtettem mostanra a neved (most pirulok: * ), kedves idegen (vagy csak más néven léptél be és ismerlek?!). Szóval üdv neked is! A Rebell Yell klipet hol láttad? Az eredetit? IMÁDOM Billy Idolt!!! Bár a White wedding sokkal jobb.... ;p

na puszi!!!

saint777 Creative Commons License 2002.04.21 0 0 726
Szumitra!:)Remelem jol jegyeztem meg!:)))
jo latni teged itt!:)))))
Jo,faggasd ki a tesodat!
A WG nem a szexklubbos,uj verzio veletlenul?
valaki repked a RY-ben??Ez eleg vicces lehet!:)

hat igen,brutalisak a szlavok,ugy e a ljubljanai remsegeket mar eleg soxor elmeseltuk,es Becsben is egy orosszal verekedtem vegig,aki csontig nyomta belem a terdet,es minden aron ki akart turni.Hozza kell tennem,hogy kb. 30 kilos volt a csaj,es sikerult neki!

ja meg annyi,hogy ne aggodj,hogy nincs VIVA-d,az overdrive csak "best of" volt,es a berlini koncerbol adtak le a join me-t.Ennyi volt az egesz!

Flowy!!!!:))))))))
Mindig nagyon orulok,ha latlak!!!
nem kene egy kicsdit feldobnod a sziget garbage forumat is???:)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!