Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.02.28 0 0 45

ez már majdnem a háromdugattyús modell....

 

 

LCS

Előzmény: miszega (44)
miszega Creative Commons License 2007.02.28 0 0 44

bocs az offért

 

azt próbáltátok már?

 

egy hátúlról análisan nyelvel be...

egy szemből a puncit falja

 

eggyel pedig mélycsókolózik?

 

Előzmény: filodom (43)
filodom Creative Commons License 2007.02.28 0 0 43

bocsi,de érthetetlen módon beletesz a gép olyan dolgokat,ami előtte nincs ott...

 



filodom Creative Commons License 2007.02.28 0 0 42
Nincs hozzászólás Első feleség-első próbálkozás....
<!-- D(["mb","[bejegyzés visszavonása] | [bejegyzés szerkesztése]nnHosszú éveken át dédelgetett vágyálmom irányába tett első tétova lépéseimre elég extrém élethelyzet adott lehetőséget.Egy félrelépés felelőssége még vitatható,de első házasságom lelakottságát jelezte,hogy szerelmes lettem másba...Elköltöztem.Akkora lánggal égett,hogy kihamvadt három hónap alatt az új szerelem és ottmaradtam minden vonalon kisemmizetten.
> > > > Egy albérletben tengettem eseménytelen napjaim,mikor elkezdtünk szigorúan baráti alapon összejárni nejemmel.
> > > > Egymás lelkiszemetesládájaként sajnáltunk magunkat,lévén mindkettőnknek végeszakadt egy szerelmes kapcsolata-mivel ő még mindíg szeretett.Sok év után akkor volt a legharmónikusabb a viszony.Addig merültünk el egymás lelkében,míg végül elmeséltem évek óta titkolt,betegesnek hitt vágyaim,és hogy megpróbálom az utódját majd ilyen szempontok alapján megkeresni.Többféle reakcióra felkészültem,de meglepett...azt kérdezte,miért nem mondtam előbb?Majd..miért nem próbálod meg velem..?
> > > > Nagyon erős karakter volt,ez is volt az oka,hogy elromlott a kapcsolat,így esélye sem volt,hogy igazi alárendeltem legyen.De ha mentalítása okán nem is...az elszántság,hogy visszakapjon,az akarat,hogy mindent megtegyen értem,ugyanolyan célravezető lehet,gondoltam.(tévedés,ez nem működik,de ne rohanjunk előre)
Azt tudtam,rengeteg pasival volt dolga előttem,de csak ebből az apropóból mesélte el,hogy volt kettővel is egyszerre.Na,akkor nem én fogom "megrontani",lelkiismeret lerendezve...
Feladtam egy telefonos hirdetést,mert az a gyorsabb és már másnap izzott a vonal...ez volt az első visszajelzés,hogy talán mégsem olyan szélsőségesen aberált vágy,ha ennyien vannak,akik cseppet sem csodálkoznak rajta,hogy átengedném nekik a nejem....",1] ); //--> Hosszú éveken át dédelgetett vágyálmom irányába tett első tétova lépéseimre elég extrém élethelyzet adott lehetőséget.Egy félrelépés felelőssége még vitatható,de első házasságom lelakottságát jelezte,hogy szerelmes lettem másba...Elköltöztem.Akkora lánggal égett,hogy kihamvadt három hónap alatt az új szerelem és ottmaradtam minden vonalon kisemmizetten.
> > > > Egy albérletben tengettem eseménytelen napjaim,mikor elkezdtünk szigorúan baráti alapon összejárni nejemmel.
> > > > Egymás lelkiszemetesládájaként sajnáltunk magunkat,lévén mindkettőnknek végeszakadt egy szerelmes kapcsolata-mivel ő még mindíg szeretett.Sok év után akkor volt a legharmónikusabb a viszony.Addig merültünk el egymás lelkében,míg végül elmeséltem évek óta titkolt,betegesnek hitt vágyaim,és hogy megpróbálom az utódját majd ilyen szempontok alapján megkeresni.Többféle reakcióra felkészültem,de meglepett...azt kérdezte,miért nem mondtam előbb?Majd..miért nem próbálod meg velem..?
> > > > Nagyon erős karakter volt,ez is volt az oka,hogy elromlott a kapcsolat,így esélye sem volt,hogy igazi alárendeltem legyen.De ha mentalítása okán nem is...az elszántság,hogy visszakapjon,az akarat,hogy mindent megtegyen értem,ugyanolyan célravezető lehet,gondoltam.(tévedés,ez nem működik,de ne rohanjunk előre)
Azt tudtam,rengeteg pasival volt dolga előttem,de csak ebből az apropóból mesélte el,hogy volt kettővel is egyszerre.Na,akkor nem én fogom "megrontani",lelkiismeret lerendezve...
Feladtam egy telefonos hirdetést,mert az a gyorsabb és már másnap izzott a vonal...ez volt az első visszajelzés,hogy talán mégsem olyan szélsőségesen aberált vágy,ha ennyien vannak,akik cseppet sem csodálkoznak rajta,hogy átengedném nekik a nejem....
Az első,akivel próbát tettünk felhívott,és mivel értelmesnek,megfelelőnek tűnt,nyomban el is hívtam.Fél óra múlva nálunk volt,kicsit csevegtünk,majd kapott egy törülközőt...
Aztán az egész nem tartott addig,míg a felhajtás.Először azzal jött a srác,kezdjük el,aztán majd ő is...de mondtam,hogy nem bemutatót akartam tartani...elkezdett valamit szöszmötölni,majd kissé szégyenlősen összebírkozva behatolt.Az egész elég illúzió romboló volt.
-N,jó a faszom?ahogy benned van?-ezzel tetőzte be verbálisan az addigi tettleges szerencsétlenkedést.Nejem persze a nőkre jellemző anyaiassággal ráhagyta,hogy isteni...
Aztán felülkerekedett és leszopta...hogy tíz perc múlva végre végleg eltűnjön az életünkből.
Párom azt látta,nem repesek,kérdezte,milyen volt?Hát nem erre vágytam tíz évig...mondjam neki azt,hogy annyira izgatott,mint egy harmadosztályú focimeccs?
-Hát...nem sok látnivaló volt...
-Mikor számban volt a farka,akkor sem?
Erre mit lehet mondani...mire felfoghattam a képet,már vége is volt...így végül betudtuk a fiaskót a pasi alkalmatlanságának.Pár nap alatt azért túltettük magunk rajta,de onnantól inkább érettebbeket kerestünk,és keresztkérdésekkel jobban firtattam a jelentkező hozzáállását.Előzetes ismerkedős randi után ott volt nálunk eljött a következő alkalom.
Ruletteztünk,de nem vetkőzésre,hanem az előjáték fokozataira építve.
Furcsa az ember,azzal nem volt gondom,hogy a nőm más dugja-szopatja,de az valahogy zavart,mikor a melleit megcsókolva megéreztem rajta a másik férfi arcvizét...vagy talán csak egy újabb eltemetett ösztön éledt fel,a tulajdon ilyenfajta megjelőlésével kapcsolatban?De attól egy pillanatra úgy éreztem,elbírtokolták...A szex többi része "hagyományos" hármas felállás szerint zajlott.Még azt sem állíthatom,hogy a "fasz feláll,ész megáll" hatás megszüntével kiábrándultá váltunk volna,sőt,békésen cigarettázgattunk,csevegtünk egy kicsit,mielőtt elment.De mégsem volt az igazi...és nem értettem miért...oké,nem volt egy lepedőakrobata,de mégsem olyan szötyörgős ...végül is rendesen megdugta nejem,aki most nem csak kínjában nyöszörgött,és láttam a pasival élvezni...hogy nem színlelt,abból is láttam,hogy a végén nem olyan "legyünkmártúlrajta" alapon vette az ajkai közé. <!-- D(["mb","
Úgy megtörténtek a dolgok,de valami mindíg hiányzott...talán még mindíg túl sok az én szerepem,nem értem rá átadni magam a feelingnek?Biztos ami biztos,egy újabb pasival,másképp próbáljuk majd,úgy döntöttem.
...és ott voltunk,ők az ágyon-én egy fotelben...csak nézőként,így minden rajtuk múlik...a hamutartót teledohányoztam,mialatt alakítottak...nem lehetett panaszom a liv show-ra...a pasi végigcsókolta,és már nyelvvel a csúcsra juttatta,aztán 69,majd előlről-hátulról....nem....ebben nem lehet a hiba,de akkor hol?mindketten alaposan elmerültek a dologban és egymásban,látam,hogy élvezik,láttam nejem átéléssel szopni a pasit,egyre hangosabban nyőgni alatta....közben néha fürkészve a tekintetem kereste,míg a kéjtől újra le nem csukódtak szemei...és már nem létezett számára más,mint a benne fáradhatatlan munkálkodó szerszám...
Nem,itt már nem rajtuk múlt,hogy nem mozdult semmi bennem...akkor döbbentem rá,hogy az a baj,hogy már nem szeretem a feleségem...mintha két idegent néznék...ehhez nem vagyok eléggé kukkolós fajta.
Nem mondhatom,hogy örömmel fogadta nejem,mikor elmondtam neki...de nem lehet hazugságban élni,szemellenzővel nézni a problémákat-ezt igazolta az utólsó pár évünk is.Hiába volt ő kész erre,hogy visszakapjon,s hogy megtartson ehhez igazítani az életét,ő szeretett,képes volt erre az ajándékra,csak én nem szerettem,hogy vágyjam tőle ezt az ajándékot...
Újra a partnerkeresésre adtam a fejem,és már rendszeresen találkozgattam valakivel,mikor ő még mindíg nem adta fel...az eszével értette,de a szívével nem...így,abba kapaszkodva,hogy nem mondtam,hagyja abba,tartva magát ahhoz,hogy a pasinak megengedtem,élvezze kedvére,továbbra is a rendelkezésére állt,abban a hitben,hogy kitartó áldozatkészsége felébreszt bennem valamit.Pár alkalom után már nem is"gardíroztam",mikor másnál töltöttem az éjszakát,nélkülem is folytatta,hogy mikor hazajövök,elmesélhesse,jelezhesse,még mindíg az utasításom szerint tesz...A pasi azt hihette,ez a játék része,és élt is a potya-dugás lehetőséggel,heteken át rájárt,amikor csak tudott.",1] ); //-->
Úgy megtörténtek a dolgok,de valami mindíg hiányzott...talán még mindíg túl sok az én szerepem,nem értem rá átadni magam a feelingnek?Biztos ami biztos,egy újabb pasival,másképp próbáljuk majd,úgy döntöttem.
...és ott voltunk,ők az ágyon-én egy fotelben...csak nézőként,így minden rajtuk múlik...a hamutartót teledohányoztam,mialatt alakítottak...nem lehetett panaszom a liv show-ra...a pasi végigcsókolta,és már nyelvvel a csúcsra juttatta,aztán 69,majd előlről-hátulról....nem....ebben nem lehet a hiba,de akkor hol?mindketten alaposan elmerültek a dologban és egymásban,látam,hogy élvezik,láttam nejem átéléssel szopni a pasit,egyre hangosabban nyőgni alatta....közben néha fürkészve a tekintetem kereste,míg a kéjtől újra le nem csukódtak szemei...és már nem létezett számára más,mint a benne fáradhatatlan munkálkodó szerszám...
Nem,itt már nem rajtuk múlt,hogy nem mozdult semmi bennem...akkor döbbentem rá,hogy az a baj,hogy már nem szeretem a feleségem...mintha két idegent néznék...ehhez nem vagyok eléggé kukkolós fajta.
Nem mondhatom,hogy örömmel fogadta nejem,mikor elmondtam neki...de nem lehet hazugságban élni,szemellenzővel nézni a problémákat-ezt igazolta az utólsó pár évünk is.Hiába volt ő kész erre,hogy visszakapjon,s hogy megtartson ehhez igazítani az életét,ő szeretett,képes volt erre az ajándékra,csak én nem szerettem,hogy vágyjam tőle ezt az ajándékot...
Újra a partnerkeresésre adtam a fejem,és már rendszeresen találkozgattam valakivel,mikor ő még mindíg nem adta fel...az eszével értette,de a szívével nem...így,abba kapaszkodva,hogy nem mondtam,hagyja abba,tartva magát ahhoz,hogy a pasinak megengedtem,élvezze kedvére,továbbra is a rendelkezésére állt,abban a hitben,hogy kitartó áldozatkészsége felébreszt bennem valamit.Pár alkalom után már nem is"gardíroztam",mikor másnál töltöttem az éjszakát,nélkülem is folytatta,hogy mikor hazajövök,elmesélhesse,jelezhesse,még mindíg az utasításom szerint tesz...A pasi azt hihette,ez a játék része,és élt is a potya-dugás lehetőséggel,heteken át rájárt,amikor csak tudott. <!-- D(["mb","
Gondoltam jobb is így,ez lefoglalja,nem temetkezik apátiába,így könnyebben túléli az elválást...ami az ő lelkében akkor következett be,mikor előállt egy kéréssel.Gyakorlatilag már ég nem rajtam múlt,rég nem tőlem függött,mit tesz...mikor engedélyemet kérte,hogy a pasival utódomként folytathasson viszonyt...a szexben jó,nős,többet nem fog akarni,és neki most egy darabig nem is kell más kapcsolat...
Pár héttel később bemutattam neki mostani párom.

A magam kárán tapasztaltam meg,szeretet,bizalom nélkül ez a játék nem működik,felmelegíteni ezzel nem lehet kapcsolatokat.Többessel,párcserével,swingerrel ellaposodott szexuális élet fellendíthető-de az egy másik játék...nnNincs hozzászólásn

[1-4]



n

Strip-poker like, online erotic RPG game n

nnnnnnnn



n

",1] ); //-->
Gondoltam jobb is így,ez lefoglalja,nem temetkezik apátiába,így könnyebben túléli az elválást...ami az ő lelkében akkor következett be,mikor előállt egy kéréssel.Gyakorlatilag már ég nem rajtam múlt,rég nem tőlem függött,mit tesz...mikor engedélyemet kérte,hogy a pasival utódomként folytathasson viszonyt...a szexben jó,nős,többet nem fog akarni,és neki most egy darabig nem is kell más kapcsolat...
Pár héttel később bemutattam neki mostani párom.

A magam kárán tapasztaltam meg,szeretet,bizalom nélkül ez a játék nem működik,felmelegíteni ezzel nem lehet kapcsolatokat.Többessel,párcserével,swingerrel ellaposodott szexuális élet fellendíthető-de az egy másik játék...

Törölt nick Creative Commons License 2007.02.28 0 0 41

Hát persze...tanulni soha sem késő...

 

Mások kárán meg pláne....má'elnézést....

 

:-))

 

LCS

Előzmény: filodom (40)
filodom Creative Commons License 2007.02.28 0 0 40
Az se baj,ha nem olyan szaftos,hanem inkább tanulságos?
Előzmény: Törölt nick (38)
miszega Creative Commons License 2007.02.28 0 0 39

abszolút offtopic

 

 22-es csapdája

 

olvastad a könyvet? most veszem elő a Hellereimet

csupa élettepasztalat....

:)):)::

 

Előzmény: filodom (34)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.28 0 0 38

:-))

Gyerünk.....jöhet az ilyen sztori, tapasztalat...

 

LCS

Előzmény: filodom (34)
gangbang78 Creative Commons License 2007.02.28 0 0 37
Úgy vhogy...:-)
Előzmény: Törölt nick (36)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.28 0 0 36
Ez az élet Babocsai néni :)
Előzmény: gangbang78 (27)
filodom Creative Commons License 2007.02.28 0 0 35
Bocs,a "hozzászólás"-tól nem ide tartozik,csak hozzácsapodott...
Előzmény: filodom (34)
filodom Creative Commons License 2007.02.28 0 1 34
Páromnak az első...

 Szüzen ismertem meg,bár túl volt jócskán a húszon.Családi háttér,egyéb körülmények kamaszkorban...de nem ez most a téma.A lényeg 18 után már senki sem számít rá,így érthetetlen néha a reakciója,ami 22-es csapdájává teszi.

 De mintha csak rám várt volna,hogy kibontsam bimbóját...Egy újsághirdetésből ismertem meg,ez adjon hitet és reményt a követőknek,hogy lehet...
  Volt már dolgom szűz lányokkal,de így más,mikor már nem csitri,hanem megérett rá...nem fetish nálam a szüzesség,inkább felelősségteljes feladat,de nagyon jó volt bevezetni a hús örömének a világába.Tartalmas és izgalmas történet volt az is,de nem ez a témakör...
 Egy hónap múlva együtt laktunk,és jó tanulóként hamar elsajátította a dolgokat.Okulva az előző házasságomból,ahol csak azon múlt,hogy nem beszéltünk idejében nyíltan,nem vártam meg,míg kapcsolatunk egy kerékvágásba rögzül.
 Két hónapja talán,hogy a nemiséget gyakorlatban tapasztalhatta,mikor egy délután egy komoly beszélgetésbe fogtunk.Elmondtam,neki,hogy bármilyen jó embernek is ismer,bárhogy szeretjük is egymást,bennem ilyen vágyak munkálkodnak.Nem is igazi perverzió ez,csak régi ösztön kiélése,melyet sokéves neveléssel ásnak el bennünk mélyre.
 Idéztem de Sade-tól a kedvencem:nincs szebb,mikor az imádott nő más férfival szeretkezik,s közben simogató keze az arcod keresi...-és az "O" történetéből,hogy csak az lehet teljesen az enyém,amit másnak adhatok...
 Sok párnak lenne szüksége ilyen beszélgetésekre,de tudom,ezt nehezebb kezdeményeni,mint más karjába adni kedvesünk...hisz míg nem beszéltünk,csak remélhetjük a kívánt fogadtatást...
 -Biztos jó lesz ez neked?-kérdezte,miután meghallgatott.Már akkor sem az érdekelte,jaj,mi lesz énvelem...Nem magára az esményre gondolt,hisz az nyílvánvalóan mindennél joban izgat,hanem a "másnapra"...mikor elcsitul a vágy,nem urall el minden gondolatot már,és az ember szembesül vele,hogy ott áll a szerelmével,akit egy potyanumera kedvéért megkefélt...ha nincs meg a kellő bizalom,hit egymásban,érzelmi alap,lelki felkészülség,a tény visszavonhatalansága,és ennek feldolgozhatatlansága tönkreteheti a kapcsolatot.
 Biztosítottam róla,hogy jó lesz ez nekem,és hogy ez nem csak addig az aktusig tart,nem csak arról szól,ez messze túlér azon...
 Mindent megértve és megválaszolva végül annyit mondott,mindent megtesz értem...
 Hirdetni kezdtem,és találtam.
 Pár telefon,és megbeszéltük....és hétvégén autóba ültünk,és elmentünk hozzá.
 Mikor párom meglátta az ablakból integető pasit,egy istenem kíséretében valami minősítést mormolt el a fejéről...nyílvánvalóvá vált,bármi lesz is,azt nem a maga kedvéért teszi majd...
 Felmentünk,bemutatkozás...némi csevegés...Civilizált palinak látszott továbra is,de szebb nem lett...de nem ezért jöttünk,páromra néztem,várva válaszát,hisz neki kell vállalni...most nem elvben,gyakorlatban...ahogy leszegett tekintettel,hűvösen ült ott,magamban le is tettem a dologról,első alkalomra,beavatásnak lehet,kicsit erős...talán jobban fel kellett volna készítenem rá...nem egy először látott,számára vadidegen férfival kellene,aki ráadásul egy cseppet sem szimpatikus neki...De tévedtem,valóban mindent meg akart tenni értem,nem tudta volna elviselni,hogy csalódjak benne,s egy pillanat alatt eloszlatta apátiám,mikor rábólintott. <!-- D(["mb","
n> -...ha szeretnétek...-mondta halkan,amit a pasi betudottnlámpaláznak,de én tudtam,lélekben meghozta az áldozatot,és meg fognajándékozni azzal,amire vágytam...
n> Egy gyors tusolás és ott ült az ágy szélén,mi álltunk előtte,mégnlatolgatva,"lámpalázasságát"mivel oldjuk...mikor szó nélkül megfogta anpasi farkát...a szende kislány egy pillanat alatt ribanccánváltozott...hogy más ingyenkurvájává téve elégedett legyek vele...
n> Sokat beszéltünk,így ismerte vágyaim,elvárásom,hogy nemnakarom,hogy csak immel ámmal,legyünk túl rajta alapon tegye.Arrantanítottam,minnél odaadóbb,minnél nagyobb élvezetet nyújt másnak,annálnjobb nekem is...
n> Szólnom se kellett,úgy tette,amiről csak álmodtam...első an"vendég",így a szerszámánál fogva finoman közelebb vonta magához,majdncsókolni,nyalogatni kezdte.Amikor kezdett a kezében életre kelni,bőrétnhátrahúzta és ajkait rácsúsztatta.Játéka mindkettőnkre a kellő hatástngyakorolta,ami nem kerülte el a figyelmét,onnantól felvéltvanszopott,mint aki mindíg így szokta...úgy kellett figyelmeztetninmagam,hogy el ne feledkezzem a tényről,pár hónapja még szűz volt...azneste folyamán ez többször is hihetetlennek tűnt számomra...
n> Nézni is jó volt,amilyen odaadással,átéléssel kényesztetettnmindkettőnket.Már teljesen feledésre került,hogy az egyik fallosz egynnem szimpatikus idegené,"testvériesen"megosztottanfigyelmét.Éreztem,szereti csinálni,ez az alárendelt szituáció illik anlelkivilágához,örömét leli benne,hogy kéjünket szolgálja,az izgalomrólnnem is szólva,amit az okoz,hogy így kell a kedvemre tennie.
n> Ha hagyjuk,végig is csinálja,de többet terveztem aznestére.Megérintettem a vállát,és elértette,hanyatfeküdt az ágyon.Lábaitnszélsre nyítva,szép kis rózsaszín ajkait kitárva kínálkozott fek anférfinak,jelezve teljes behódolását.Nedvesen csillogó ajkait látva lensem tagadhatta volna,őt is izgalomba hozta,hogy két farkatnmajszolgatott...
n> A pasi lábai közé kúszott és nyelvét a résbe dugta.Páromnmegremegett az érintéstől,majd a csiklója szopogatásától egyre gyorsulónlihegéssel egy perc alatt hozzájutott az első gyorsn",1] ); //-->  
-...ha szeretnétek...-mondta halkan,amit a pasi betudott lámpaláznak,de én tudtam,lélekben meghozta az áldozatot,és meg fog ajándékozni azzal,amire vágytam...
 Egy gyors tusolás és ott ült az ágy szélén,mi álltunk előtte,még latolgatva,"lámpalázasságát"mivel oldjuk...mikor szó nélkül megfogta a pasi farkát...a szende kislány egy pillanat alatt ribanccá változott...hogy más ingyenkurvájává téve elégedett legyek vele...
 Sokat beszéltünk,így ismerte vágyaim,elvárásom,hogy nem akarom,hogy csak immel ámmal,legyünk túl rajta alapon tegye.Arra tanítottam,minnél odaadóbb,minnél nagyobb élvezetet nyújt másnak,annál jobb nekem is...
 Szólnom se kellett,úgy tette,amiről csak álmodtam...első a "vendég",így a szerszámánál fogva finoman közelebb vonta magához,majd csókolni,nyalogatni kezdte.Amikor kezdett a kezében életre kelni,bőrét hátrahúzta és ajkait rácsúsztatta.Játéka mindkettőnkre a kellő hatást gyakorolta,ami nem kerülte el a figyelmét,onnantól felvéltva szopott,mint aki mindíg így szokta...úgy kellett figyelmeztetni magam,hogy el ne feledkezzem a tényről,pár hónapja még szűz volt...az este folyamán ez többször is hihetetlennek tűnt számomra...
 Nézni is jó volt,amilyen odaadással,átéléssel kényesztetett mindkettőnket.Már teljesen feledésre került,hogy az egyik fallosz egy nem szimpatikus idegené,"testvériesen"megosztotta figyelmét.Éreztem,szereti csinálni,ez az alárendelt szituáció illik a lelkivilágához,örömét leli benne,hogy kéjünket szolgálja,az izgalomról nem is szólva,amit az okoz,hogy így kell a kedvemre tennie.
 Ha hagyjuk,végig is csinálja,de többet terveztem az estére.Megérintettem a vállát,és elértette,hanyatfeküdt az ágyon.Lábait szélsre nyítva,szép kis rózsaszín ajkait kitárva kínálkozott fek a férfinak,jelezve teljes behódolását.Nedvesen csillogó ajkait látva le sem tagadhatta volna,őt is izgalomba hozta,hogy két farkat majszolgatott...
 A pasi lábai közé kúszott és nyelvét a résbe dugta.Párom megremegett az érintéstől,majd a csiklója szopogatásától egyre gyorsuló lihegéssel egy perc alatt hozzájutott az első gyors orgazmushoz.Elérkezettnek érezte a pillanatot a férfi,hogy magáévá tegye...odahelyezkedett a továbbra is szabad prédaként hívogatóan kitárt pinához,majd beigazította szerszámát a résbe.Épp csak cirógatva figyeltem nőm,hogy ne vonjam el a figyelmét...egész testében megremegett,mikor a makkját az ajkai közt megérezte...lihegett és vonaglott,mialatt lassan tövig belehatolt,majd heves remegés és nyőgés kíséretében újra elélvezett,teljesen magában érezve,magában tudva az idegen faszt...mert legfőképpen ez a tudat volt,ami ilyen izgalomba hozta,és a bizonyosság,hogy már nincs visszaút...birtokba veszik...és nem volt,lassan járatni kezdte benne a pasi,valahányszor újra benyomult,nőm teste megfeszült és felnyőgött.
 -Nézd...!-lihegte a szemembe nézve,tudva,hogy ez a kép egyik kedvencem.Nem nagyon kellett buzdítani...néztem,hogy továbbra is szélesre tárva tartja ajkait.,hogy a látványt is élvezhessük,és ahogy tempósan járatva benne farkát más...
 -Szeretlek!-zihálta még a fülembe,és ezt nem lehetett akkor nem hinni,mikor a legnagyobb áldozatot hozza értem,s közben is csak rám gondol...s miközben a kiszolgáltatottság izgalmától hajtva akaratlan is élvezi,élveznie kell a testét bitorló idegent...aki csak nem pihen,csak törtet,hogy ne legyen menekvése a rákényszerített megalázó kéj elől,hogy hangosan nyőgve az idegen falloszt a karomban élvezzen le tőle...leírhatatlan az érzés,érezni szerelmét-imádatát,miközben megalázó módon megbaszatom egy másik férfival,hogy alig ért véget,már mohó vággyal szorít magához,cseppet sem törődve magával,csak az a bolgogság hatja át,megtette,megtehette értem,ő az aki ezt megteheti értem,ő az akivel ezt vágytam-mert őt szeretem...
 A rendkívüli élmény és a helyzet kiváltotta óriási izgalom okozta fergeteges kéj nem hengerelte le...annál inkább vágyott rám,és nyomban átvéve a bitorló helyét,vad szeretkezésbe kezdtünk,szabadjára engedve tomboló érzelmeink....akkor éjjel ez volt az egyetlen szeretkezés...mert azután csak dugtuk,basztuk,kedvünkre használva,gyakran cserélgetve benne farkunk,had érezze,közös játékunk tárgya...  
De az a szeretkezés is rendhagyó volt,érezve,hogy én még épp csak elkezdem,de ő már lucskosra van kefélve...hogy nem csak láttam,de érzem is rajta,hogy véletlen se feledkezzek meg az izgató tényről,hogy a most szerelmesen engem ölelő kedvesem az imént baszta kedvére egy idegen férfi...ölének forrósága ezt idézi,mozdulataimtól csak tovább élvezi azt a tempót,amit más farka kezdett el...a legvadabb,legforróbb szeretkezés,mikor a kiszolgáltatása után visszavaszem,újra az enyém lesz...
Persze aztán ennek a szeretkezésnek hozzáillő pont került a végére,utólsó kéjes nyőgése még el se halt,mikor újra átadtam a helyem,és a pasi könnyedén,egy mozdulattal belehatolt.
Miután alaposan éltünk a lehetőséggelújra szájára vette a farkát,immár kifejezett végcéllal.Fejét feltámasztva félig ülő helyzetben magafölé térdeltette a pasit és csípőjénél fogva magához húzogatva szopta.A kezeit megfogta és a fejéhez húzva jelezte,irányítsa.használja kedvére...a pasi vette,és önfeledten dugni kezdte a száját.
Én karnyújtásról figyeltem,ez a másik kedvencem.Ami egy nőtől a párja számára a legbensőségesebb dédelgetés,más férfival annál alárendeltebb...amellett számomra ez a jele,hogy teljesen magáévá tette más,hogy ezzel szinte demonstrálva,hogy megteheti,ezért meg is teszi vele...és persze perverz módon mindennél jobban izgat látni,hogy szerető kedvesemmel leszopatnak egy idegen faszt...
Láttam,ő is erre gondol,mikor észrevette,hogy figyelem.Szemembe nézett,szemében valami pajkos-pajzán-huncut-buja mosollyal nézett a szemembe,tudva,milyen hatással van rám...és látszott,örül,hogy ezt is megadhatja...s miközben szeme rám mosolygott,ajkai lágyan siklottak a férfi makkján,ahogy szájába nyomkodta farkát...míg közeledni nem kezdett-mert akkor minden figyelmét rá fordította.A pasi egyre hangosabban nyőgött,belefeledkezve csak dugta,farka nőm szájában a kéjtől vonaglani kezdett,lüktetett,majd néhány figyelmeztető rándulás után lövellt...felnyőgve benyomta és lőtt,újra és újra,az átélt izgalmak hatására szinte mintha abba se akarta volna hagyni...párom szinte mohón tapadt rá,hogy nehogy elejtse...annál nagyobbat nem is hibázhatna,mint ilyenkor...ezt megtanulta...és csak szopta,spermától nedvesedő ajkakkal,míg az utólsó löketig beleélvezett a <!-- D(["mb","szájába.A férfinkimerülten megállt,de ő levezetőleg szopogatta tovább,a kéj utólsó aprónrezdüléseit is kiélveztetve vele...hogy elégedett legyek és elégedettnlegyen vele,akivel használtattam...
nMár semmi nem számított,az sem,hogy ingyenkurva lett,az sem,hogy egynpár órája még egy számára ismeretlen pasival élveztettem...aznajándékozás boldogságával hajolt fölém,hogy megkapjon,hogy megkapvanmagom,érezze élveztem és élvezem...hogy bizonyságát vegye beteljesültnvágyamnak...
nS.nnNincs hozzászólásnnnnnnn
n#2 (2006-12-11 19:52:37) | [bejegyzés visszavonása] | [bejegyzés szerkesztése]nnnszigorúan kitalált,és nem tartozik a vágyaim közé!
n
nHibáztam.....már megint:(
nUram még multhéten mondta,h ez megtorlásért kiállt!
nMegcsörren a telefon:---Készülj,1 óra mulva megyek!",1] ); //--> szájába.A férfi kimerülten megállt,de ő levezetőleg szopogatta tovább,a kéj utólsó apró rezdüléseit is kiélveztetve vele...hogy elégedett legyek és elégedett legyen vele,akivel használtattam...
Már semmi nem számított,az sem,hogy ingyenkurva lett,az sem,hogy egy pár órája még egy számára ismeretlen pasival élveztettem...az ajándékozás boldogságával hajolt fölém,hogy megkapjon,hogy megkapva magom,érezze élveztem és élvezem...hogy bizonyságát vegye beteljesült vágyamnak...

gangbang78 Creative Commons License 2007.02.28 0 0 33
sokoldalú, fogamzásgátló, bocs az elütésekért...
gangbang78 Creative Commons License 2007.02.28 0 0 32

Milyen sokldalú vagyok...kinek nemi gerjesztő, másnak fogamázgátló :-)

 

Cooool :-))))))

Előzmény: cubricus (30)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.28 0 0 31

én imádom ezt  a faszit........véletlenül nem a Móricka c. ujságnakdolgozol?????

 

:-)))))

 

LCS

Előzmény: Tonie (28)
cubricus Creative Commons License 2007.02.28 0 0 30
De leginkább fogamzásgátlónak válna be. Ha férfi lennék, néhány ilyen gangbangos sex és sexpartner leírás után inkább elmennék szerzetesnek
Előzmény: Törölt nick (29)
Tonie Creative Commons License 2007.02.27 0 0 28
DZZZZZZZZZZZZZ! Imádom a történeteidet!!!!!
Előzmény: gangbang78 (27)
gangbang78 Creative Commons License 2007.01.30 0 1 27

Alábbi sztori a haverom öccsével esett meg, részletesen elmesélte, nem titkolva semmit. legelső dugásnak kicsit meredek. Lényeg, hogy a csákó főiskolás volt, és húszévesen még mindig szűz. Márpedig aki a gólyatáborban se bírta elveszteni, az szvsz elég nagy lúzer. Tény, a srác nem volt egy deltás Adonoisz, a csajozós vakerben ugyancsak kevésbé penge. A bátyó oltogatta, hogy befizeti egy muffra, de a gyerek mindig kitért a dolog elől, hogy még próbálkozik.

 

Hová kell menni az emberfiának, ha még leendő diplomásként sem tömött lukat? Hát az ovóképzős bulira. Mindenki tudja, hogy az ovóképzős bulák a legnagyobb ribancok amatőr kategóriában, volt már szerencsém hozzájuk, tanúsíthatom, olyan jól csak hivatásosok szopnak.

 

Emberünk bekavar a kolesz épületében lévő rendezvényre, lehúz vagy két felest + pár korsó csapolt sört, részegen szédeleg, üvöltő zene, betépett, tökrészeg nőstények egymás hegyén-hátán. A fiúnak akkor már nagyon baszhatnékja volt, az összes spanja elvesztette addigra, csak ő nem. A tánctéren kivágott felső, miniszoknyában vonaglott a sok kiváló húsáru, állt is a cerka rendesen. Kivetette a horgot egyik-másik szexobjektumra, de lepattintották. Bánatosan lődörgött a WC előtt, amikor a női részleg ajtaján kitántorgott egy ovóképzős baby. Majdnem elesett a csaj, ő meg előzékenyen megtámasztotta. A bige leheletéből tömény párolgott, de rohadt sűrűn. Nekifeküdt a falnak, egy fél perc múlva a nyálcsere is megvolt. Mondjuk a buksza szájának hányásszaga volt, de hősünk nem válogatott, kúrni akart, de mindenáron. Úgy tűnik, egyezett a szándékuk, mert a csajszi réveteg szemekkel, tajt részegen kibökte: "Te...nem baszunk?" Az öcsi persze, hogy rábólintott. A kis geciputtony azt se tudta már, hol van, úgy kellett kiszedni belőle a szobaszámot, utána feltámolygatni a másodikra. Kerekképű, tokás parasztpicsa volt, lógó csöcsökkel, zsírpárnás seggel, a félemelettől már négykézláb mászott felfelé. Mondjuk ez annyira nem tűnt fel, tele volt az épület kontrollvesztett arcokkal. Becipelte a szobájába, ahol a szobatársnője ott feküdt az összetolt ágyakon. Látszott, hogy teljesen kütötte magát. A szemétkosár oda volt tolva az ágyhoz, benne valszeg a másik koleszos csaj gyomortartalma. Nyilván meghánytatta valaki.

 

Míg az eszméletén lévő bula az ágyba zuhant, a srác bezárta a szobaajtót, hogy nagyobb társaságuk már ne legyen. Mivel a nő olyan durván elcsúszott, hogy mozogni alig bírt, viszont készségesen rakta szét a vastag lábait, hát a fiú elővette a kemény brokit, a bula szoknyáját felhajtva lerángatta a bugyiját. Illendőségből (vagy inkább kíváncsiságból) nyalta kicsit a szőrös muffot, aztán felhúzva a kotont, betuszkolta az ovónéninek, aztán, felgyűrve a lány pólóját, a megereszkedett dudákra cuppanva mozgott rajta. Csajszikám passzívan, nyöszörögve baszatta magát, nyikorgott alattuk a rozoga ágy, a szobatársnő mellettük feküdt, olyan részegen, hogy folyt a nyál a szájából. Ha nincs beállva a srác, talán zavarban lett volna, hogy elsőnek egy tökrészeg kancával nyomja, de így élvezte a punci melegét, hamar el is sült. Hogy a kúrópartnere elment-e, azt nem tudta. Mindenesetre a fasztarisznya izgatta még kicsit magát, aztán elkúszott okádni.

 

Srác egyedül maradt a másik, kómás buxával, lankadt pöcsén még ott a cuccal megtelt gumi. Előtte a patront, ez a lényeg...

gangbang78 Creative Commons License 2007.01.30 0 0 26

Ízlések és pofonok...

 

Engem pl. kifejezetten felizgat, ha egy buxának mocskos a szája. Egyik-másik, akivel nekem dolgom volt, kifejezetten azt szerette, ha ilyen lealacsonyító dolgokat mondok neki. Igaz, ő sem tett lakatot a szájára (már amikor nem volt benne a broki :-) 

 

Szeretem a könnyen megkapható bigéket is. Amúgy a férfiak egy jó része kedveli a vulgáris, trágár szexsztorikat. Van persze olyan is, aki nem, sokfélék vagyunk.

 

Engem mellesleg nem érdekel, hogy a topicban olvasható más, nem általam leírt sztorik (legalább részben) tényleg megtörténetek-e vagy teljes egészében a fantázia termékei. A lényeg szvsz, hogy izgalmas és/vagy hiteles, életszagú legyen...

 

Mondjuk ez a legutóbbi konkrétan megtörtént, igaz, dramaturgiai okokból a non-fiction pornónovellában is feltupíroz-kiszínez-hozzákölt ezt-azt az ember, hogy olvasmányosabb, szórakoztatóbb, izgatóbb legyen...

Előzmény: encifikécskecske (25)
encifikécskecske Creative Commons License 2007.01.30 0 0 25

Gangbang78!!

Ha tényleg átélted ezeket a storykat,(amiket kétlek) akkor én a te helyedben már régen elszégyeltem volna magamat.Tudom nem minden ember egyforma és vannak olyan pasik is mint te,de akkor lécci ne ilyen nyilvánvalóan alacsonyísd le a női nemet,azzal,hogy "úgy megszopattuk,meg megbasztuk"meg hasonló dolgokkal......

Sztem neked is jól estek a dolgok és épp rólad is lehetne ilyen szép kifejezéseket írni akkor!!!!Sztem egy "kicsit" fantáziálsz is a dolgokban.....

Nem kötekedésből írtam le a véleményemet csak e hellyett,biztos vannak romantikus sex storyaid is,nem pedig csak megalázó a női nem részére.Nem mintha olvasgatnám a sex storykat csak felháborodtam,hogy hogy mernek emberek így írni.Na mind1.

Sziasztok:-)

gangbang78 Creative Commons License 2007.01.30 0 1 24

A haverjaimmal csapatmunkában jól megbasztunk egy buxát. Egyik spanom szedte fel a csajt, a diszkó melletti buszmegállóban. Magas, szeplős, nagycsöcsű bula volt, húsz év körüli, festett vörös hajjal, alul-felül kivágott egyberuhában, ami nem sokat takart húsos seggéből, és kicsit vaskos, de azért begerjesztő combjaiból. A srác nős volt, a bige szintén kapcsolatban, így hát közös spanunk albérletébe vitte. A házigazdán kívül én és egy harmadik csávó is jelen volt. Megjött a baby társaságában, egyikük sem volt józan már. Vigyorgó tekinteteink kíséretében indult volna vele a szobába, hogy némi furulya után rendesen beakasszon neki, amikor a csajszi vihorászva megkérdezte, nem akarunk-e valamennyien beszállni, mert ő még soha nem csinálta két faszinál többel, és ki szeretné próbálni. Mindannyiunknak volt nője, de melyik férfi tudna kihagyni egy ilyen bevállalós muffot?

 

Ráálltunk a dologra, sodortunk egy cigit, hogy tovább fokozzuk a hangulatot, közben egyikünk a csaj bugyijában turkált, a másik a seggét fogdosta, harmadik a lökhárítóit birizgálta. Hamar előkerültek a brokik is, már szorított a gatya mindenkinek. A buksza is levetkőzött, abszolút nem volt gátlásos, fesztelenül pózolt nekünk, megrázta a hátsóját, rezgette a dudáit, aztán a punciját is szétnyitotta. Hasán, seggén és combjain tetkók sorjáztak, mellbimbóit, köldökét és nyelvét pedig testékszer díszítette. A könnyűvérű ribanc nem csíphette a szolit, mert tök fehér volt a bőre, de ez izgató kontrasztot alkotott a tépett, égővörös hajával, meg a szeplőivel. Sorban kinyaltuk, ujjaztuk, hogy rendesen csússzon luktömés közben. Én is sokáig lefetyeltem a többiek nyálától és a lány nedveitől iszamlós pinát. Letérdeltettük a bulát, körbeállva, hogy mindenkihez hozzáférjen. Rutinosan szopott, közben a másik két faszt marokra fogva verte. Mi tagadás, izgató látványt nyújtott, ahogy nagyokat röhögve néztük, ahogy egyikünk szopatta, arra várva, hogy mi is használatba vegyük a száját. A nő meg tele szájjal nyammogott, a két bráner közti levegővételnél meg betépve röhögcsélt , amikor csöcsörésztük...

 

Utána bevittük a szobába, és szép sorban, emberesen végigkúrtuk, én pl. többször is lőttem. Beledurrantam a gumiba, de nyomtam tovább, amig újra bekeményedett a lompos. Seggbe nem kefélhettük, mert azt mondta, a múlt héten egy vastag faszú rapper meggyötörte a popsilukát egy koncerten. Így szendvics nem volt, ehelyett söröztünk, miközben az épp soron lévő tempózott benne, mi pedig biztattuk, hogy "baszd szét a kurvát!", amitől a kúrás tárgya csak még jobban beizgult. El is sült vagy négyszer. Finálénak jól kifényesítette a lankadt pöcsöket, szárazra facsarva őket.

 

A zuhany után felöltözött és lelépett. Nekünk annyira bejött a dolog, hogy elhatároztuk, nemsokára egy fizetős muffal ismételjük meg a partit, aki seggbe is vállalja...    

miszega Creative Commons License 2007.01.27 0 0 23

 

bárcsak ne lenne igaza...

 

de igaz, és azt hiszem jobb lenne ha a pasik is inkább beismernék ezt mintsem elfojtsák

az előbb-utóbb kitör és az undorító vagy kínos-nevetséges helyezet teremt

 

Előzmény: gangbang78 (22)
gangbang78 Creative Commons License 2007.01.27 0 1 22

Pornó a csaj szemszögéből

 

Evelin története

 

Huszonöt évesként hetedik éve dolgozom a szexiparban. Úgy vélem, ha az ember lánya pornózásra adja a fejét, jó ha erős gyomra van, nem túl szemérmes, a nyelő-és záróizmai pedig kellőképp rugalmasak. Kemény meló ez, redesen leamortizálja az olyan nőket, akik túl sokat lelkiznek. De én szerencsés alkat vagyok, képes rá, hogy érzelmek és élvezet nélkül, orgazmust színlelve, profi módon dugjak bárkivel, akit a rendező kijelöl. Lehet a pasi visszataszító arcú, atavisztikusan szőrös, dagadt és sörhasú, én teszem a dolgom. Producereink rájöttek, nem kell, hogy a férfiszínész jóképű, izmos legyen, sőt. A képernyő előtt többnyire pattanásos arcú, jellegtelen arcú, csökött lúzerek verik a farkukat. Akik az életben soha nem baszhatnak ilyen nőt, mint én, legfeljebb ha fizetnek neki. Így viszont sokkal jobban bele tudják magukat élni a filmen dögös csajok szűk lukait tömő, meglehetősen gusztustalan srácok helyébe. A nézők többségének kifejezetten izgató, ha ronda faszik kefélnek szép bigéket.

 

Egyes álszent rendezők nyilatkozataival szemben a valóságban egy pornófilm annál jobb, minél rafináltabban alázzák meg benne a nőket. A pasik nagy része imádja az állatias, brutális dugást, ahol öt-hat kan egymást váltva szétkúrja a fiatal, babás arcú nőcskéket. Bevállalós csaj lévén, ilyen produkciókban szereplek, mert jóval többet fizetnek értük. Rohadt jól nézek ki, ám volt is dolga velem a plasztikai sebésznek. Kurvásra, mégis ártatlanra operált arc, felturbózott cicik, kitágított bimbók, ideálisra fazonírozott popsi, oboához vastagított ajkak. A dokik önköltségi áron műtöttek, profitot és adót nem számoltak fel, cserébe végigszopattam-baszattam magam a teljes orvosi stábbal. Mindkét fél jól járt, nem?

 

Még ezelőtt, a karrierem castinggal indult. Itt dörzsölt, tapasztalt férfiszereplők tesztelik a jelentkezőket, mit bírnak. A seggbedugás alap, utána mélytorokra tuszkolva, nagyokat röhögve addig szopatják a lányt, amíg el nem okádja magát. Én, jó gyomromnak hála, a negyedik faroknál raktam csak ki az ebédet a padlóra. Ha itt beválsz, új húsként felszopónak használnak. Jelenetek előtt és között te furulyázod a pasiknak, hogy kemények maradjanak. Ilyenkor a fiúk lazítanak, cigiznek-kajálnak, így olyan vagy csak nekik, mint a szendvics-vagy italautomata. Rád se néznek, legfeljebb szólnak, hogy "kicsit hagyd abba" vagy "újrakezdheted", hiszen nem az a cél, hogy eldurranjanak. Mivel a pornót elsősorban férfiaknak csinálják, a külső helyett a pasik kondíciója számít. Hogy bírják a tempót.

 

Amikor végre szerepet kaptam, ott rájöttem, nekünk csajoknak azért könnyebb a dolgunk. Szimplán azért, mert nem kell felállítani, tízszer egymás után is baszhatunk, mímelve az orgazmust. A pasiknál ez nehezebb, plusz csurig tele kell lennie a tanknak. A cumshotnál fontos, hogy minél több és sűrűbb cucc legyen. Az izgató, ha van mit rápakolni a nő arcára vagy beleengedni a szájába. Márpedig - különösen, ha a zacskója duzzad a töménytelen gecitől - egy pasi nehezen tudná nem élvezni, ha egy vérdögös bula szopja a faszát, netán egy csuszamlós punciban vagy segglukban mozog. Persze alkat kérdése is a dolog, aki hamar elmegy, nemigen lehet pornós.

 

De még a hosszú járatúak is alkalmazzák a kétféle fékezés kombinációját. Egyrészt, megtalulnak bizonyos relax-és önkontrolltechnikákat, amelyek segítségével kiürítik a tudatukat, hogy ne ürítsék olyan hamar a brokit. Ezért van néha olyan kifejezéstelen arcuk. A másik lehetőség, hogy amennyiben végképp nem bírja, szól, megszakítja, jégakkuval lehűtik, aztán jön a csaj, aki visszahozza a hibernálásból a pöcsöt.

 

A pornó lényege az illúzió, miszerint a csajnak jó az, ha előjáték nélkül megbasszák, tucatnyi ismeretlen, amúgy ellenszenves figura szopatja libasorban, popóba kefélik, és szétkeni-lenyeli a nemi váladékot, gargalizál vele. Engem azért kedvelnek, mert rohadt jó vagyok ebben. Szvsz az análszex hasonló, mintha szorulásod lenne és az a vastag, kemény szardarab nem akarna kijönni. A sperma íze-állaga olyan, mint a híg takonyé. A legtöbb sráctól, akit munkám során a testnyílásaimba, a magánéletben undorodnék. De úgy csinálok, nyögök, sikoltok - művészi fokon - mintha a seggbekúrás a világ legszuperebb dolga lenne, imádnám szopni a nem túl guszta, kicsit rücskös faszt, a geci pedig a legfincsibb csemege lenne. És - bár van némi természetes intelligenciám, felszedett élettapasztalatom - a jelenetekben úgy játszom, mintha buta, üresfejú tyúk lennék. A hímek többsége a mutatós, de ostoba nőket szereti, akik mellett felsőbbrendőnek érezheti magát. Én pedig kitanultam, hogyan lehet manipulálni őket.

 

Annyira, hogy nemsokára önálló filmes cégem lesz. Azt pedig nevetségesnek tartom, hogy egyes pornósok lenézik a kurvákat. Mi is azok vagyunk, a testünkből élünk, pénzért baszunk. Na és? Mindenki azt csinál a testével, amit jónak lát...   

gangbang78 Creative Commons License 2007.01.27 0 1 21

A hipermarketben, ahol régebben dolgoztam, volt egy pénztáros csaj. Tizennyolc évesen, úgy 160 centis magassággal lehetett majd százkilós. Dagadt volt rettentesen, hatalmas, nadrágrepesztő segg, zsírpárnás-úszógumis derék, rezgő hájhurkák a pocakon, eszelősen nagy, megereszkedett, lógó csöcsök. Arca pufók, szája vastag, lefittyedő. Hosszú, sötét göndör fürtjei voltak.

 

Mindehhez a buksza rövid, combtőig érő szoknyában, szűk-kivágott felsőben parádézott.  Kifestett arcán napszemüveg. A bőre mélybarna volt, rendszeresen járt szoliba, azon csodálkoztam, hogy nem szakad le alatta a napágy. Mivel tudta, hogy nem a férfitekinteteket vonzó plázacica, így az volt a szexepilje, hogy könnyen és bármire megkapható volt. Ha valaki csak ránézett, máris széttette a vastag, dundi lábait. Amikor én sorra kerültem, megvolt már a raktárvezetőnek, a vagyonőrök, férfi eladók közül legalább háromnak, plusz az egyik tehersofőrnek is.

 

Elhatároztam hát, beállok a lyuksógorok csapatába. Rámtört a kúrhatnék, az ügyeletes barátnőimre mindig hamar ráuntam, fizetős muffra pedig épp nem volt lóvém. Nyár volt, Csilla éppen leadta a műszakot, a kövér bulákra jellemző lusta csípőriszálással vonaglott kifelé. Előtte már fűztem, vihogtattam kicsit, nyomtam neki egypár közepes poént. Röhögcsélt, de nem igazán beszélt sokat - nem volt egy IQ-bajnok - sokkal inkább a testével kommunikált. Kipattintotta az egyenköpeny felső gombjait, belátást engedve lökhárítóira. A pénztár előtt ülve ollószerűen kitárta húsos combjait, elővillantva a vérpiros tangabugyi által fedett, szemlátomást borotvált pináját. Elégedetten heherészett, látván a hatást, amit a kissé löttyedt domborultai gyakoroltak rám. Tényleg kezdett felegyenesedni a cerkám, ilyen mangalicát úgyse basztam még, hát miért ne?

 

Mentünk a női öltöző felé, knémileg lemaradva, a többi bige már elhúzott. A folyosón diszkréten csöcsörésztem kicsit, rácsapva a fenekére. Ingerkedve rázta a testét, behúzva a helyiségbe. Nem vesztegette az időt, a kulcs elfordítása után, a munkaruhát letéve rögtön elém térdelt, sliccemet lehúzva rástartolt a brokira. A többiek mesélték, hogy jól szopik, hát ez tényleg igaz volt. Bő nyállal, cuppogósan dolgozott rajta, engedve, hogy a mandulájáig letoljam a faszt. A napszemcsit az orra hegyéig csúsztatta, így a vizuális kontaktus is megvolt. Dülledt, világosbarna bociszemeivel nézte az élvezettől torzuló fejemet. Hogy a lompos preparálása megtörtént, ő is nekivetkőzött. Félredobta a rucikat, lerúgta a magassarkút, bugyiját is a padra tette. Csak a melltartó volt rajta. Én is kihámoztam magam a ruhákból, csak a zokni maradt.

 

Rendesen izzadt a csajszikám, a rárakódott zsírtól puffadt vénuszdombja is kipállott némileg, de azért kinyaltam, amíg csak bele nem fáradt a nyelvem. Csilla lucsokban úszva nyögött, fejemet combjai közé befúrva orromat megcsapta a penetráns testszaga, ami csak jobban begerjesztett. Koton fel, aztán négykézlábra állítva, párzókutya figurában kúrtam, egyre hangosabban sikoltozott.  Rengett a hája, ahogy jól szétdugtam a picsáját. Kibéleltem a más szerszámok által valamennyire bejáratott popsilukát is. Visított, mint a disznó, legalább háromszor eldurrant a pecke. Én meg ziháltam, mint egy kanos hímgorilla.

 

A végén tudta, mi a dolga. Gumi le, elémguggolt, így állatias hörgéssel belelőttem a kitátott, vastag ajkai közé. Lenyelte a fehérjedús hormonjoghurtot, aztán felállt és öltözni kezdtünk. Kár lett volna elmulasztani ez a potya numerát...

Árpi76 Creative Commons License 2007.01.27 0 0 20
Ha saját a történet, akkor NAGYON GRATULA! Érzéki, szép, kidolgozott... és még sokáig sorolhatnám.
Előzmény: abdhulbin (17)
feetfetish Creative Commons License 2007.01.27 0 0 19
Nagyon izgalmas történet
gangbang78 Creative Commons License 2007.01.26 0 0 18

Két hónapja volt az egyik haver legénybúcsúja, hívtunk is a buliba két fullextrás ribancot. Mondjuk nem voltak olcsóak (különösen egész éjszakára), de tizenvalahányan összedobtuk, hadd legyen a srácnak egy húzós élménye...

 

Megjöttek a fizetős bukszák, az egyik szőke, a másik fekete, a netes prostibörzén választottuk ki őket, valahol az átlagos bérnőstények és luxuskurvák között félúton helyezkedtek el. Bundát és csizmát viseltek, jó közönséges, festett arcuk volt. Mire befutottak, tetőfokon volt a hangulat. Ahogy ruháikat ledobva táncolni kezdtek, valamennyiünk farka állni kezdett. Izgató volt, ahogy a két szolibarna, dögös, nagycsöcsű csajszi tangában leszbizett, vonaglott, a sok részeg kan gúvadt szemmel nézte, ahogy kinyalták egymást, aztán egymás után beleültek a vőlegény ölébe. A két lány is piált, szívott, de csak módjával, hiszen dolgozni jöttek. De kicsit spiccesen nem bánták, hogy kicsit fogdostuk, ujjaztuk őket.

 

Hangos biztatásunkra előttünk kezdték szopni a vőlegényt, aztán a meztelen csajok, akiken már csak a kurvás csizma volt, berángatták a szobába, mi pedig ott maradtunk begerjedve, tajtrészegen. Nem bírtuk kivárni, hogy spanunk végezzen s utána némi felárért mi is szopathassuk a két babyt, hívtunk hát egy új bigét. Nehezen találtunk éjszaka hadrafogható ringyót. Végül egy ismerős taxis szállított némi jattért egy, húsz év körüli, de igencsak kiélt fejű, kicsit elhízott, de jó hosszú combú bulát. Aki közölte, csak két faszt vállal. Mit tehettünk, sorsot húztunk. A húspiaci termék közben a másik szobában levetkőzött, a kanapéra dőlt és széttárt futóművekkel várta, ki lesz a befutó. A két mázlista bement, mint később elmonták a nő felváltva szaxizta őket, a feltöltött szájával húzta rájuk a gumit, nekik meg piásan nem igazán voltak gátlásaik, állatias hörgések kíséretében baszták a másik szeme láttára, a végén mindketten belelőtték a szájába a gecit. A csaj nem kispályázott, lenyelte, aztán elment zuhanyozni.

 

Eközben az egyik buksza, a szőke a párosból kitámolygott a vőlegény szobájából. Tök pucér volt, egy türülközőt csavart maga köré, a ledobott bugyiját kereste. Úgy tűnik, végzett az ügyféllel. Körülvettük, rákérdezve, nem akar-e fejenként egy ötösért sorban leszopni bennünket. (Úgy hatan-heten lehettünk még, a többiek kiütötték magukat vagy elmentek kurvát felszedni.)

 

-Gyertek! - mondta a szextündér, s kiriszált a fürdőszobába. Letérdelt a kád előtti puha gumiszőnyegre. Amikor egyikünkkel végzett, a kádba köpte a spermáját, Corsodyllal öblögetett, aztán jöhetett a másik. Mire az utolsó bráner is eldurrant, tele volt a kád nyúlós, fehér DNS-koncentrátummal...

abdhulbin Creative Commons License 2007.01.11 0 0 17

 

Fiatalabb fiúval

 

Egy meleg május délutánon ültem az irodámban, s vártam hogy végre megszólaljon a telefon. Az épületben már csak a takarítók zaja hallatszott, amikor végre megcsörrent:
- Szia! Itt vagyok a parkolóban.
Elindultam, s az alatt a pár perc alatt gondolatok ezrei kavarogtak a fejemben:
- Kell ez nekem? Miért mondtam neki igent? Hiszen fiatal! Én harminchat, O huszonhárom! Úristen! HUSZONHÁROM!
Tizenhárom évvel fiatalabb!
Már nézegettem a fiúkat, amikor O megszületett!
Persze a hangja kellemes, hiszen már százszor beszéltünk telefonon, na meg az Interneten.....
Vörös rózsával a kezében állt az autó elott, félénk léptekkel mentem feléje. Tisztes távolsággal álltunk meg egymás elott; szemébe néztem pontosan olyan, mint ahogy elképzeltem.
Végignéztem rajta. Hatalmas barna szemek, felgördülo szempillákkal, eros, suru haj homlokába omló tincsekkel, érzéki száj, finom bor.....
Az elso pár perc feszült volt, s aztán lassan oldódott a hangulat egy narancslé mellett, egy kellemes kerthelyiségben.
Észrevétlenül szállt el az egy óra, amit délután, gondolatban rászántam.
Kellemes májusi ido volt, a feszültség egyre jobban eltunt... Kellemes séta a város szép és romantikus helyein, vacsora egy kedves kis étteremben. Ott ült velem szemben, s csak a száját néztem.
A szád!! Az a csodás szád, az arcod hamvas bore, a nyaka... De jó lenne megérinteni, finoman megharapni...
Alig tudtam leplezni orült vágyamat! De az a tizenhárom év... Vajon, mit gondolhat errol?
Vacsora után kellemes séta a szerelemszagú estében. Már ragyogtak a csillagok az égbolton, Göncöl szekér rajzolata még romantikusabbá tette a mezítlábas sétát, cipommel a kezemben.
S O ott mellettem.
Néztük az eget, a város közepén, szótlanul. Csak egy lágy dallamot hozott valahonnan a szél: "Éjfél után egy vágy útra kél lassan..."
Önkéntelenül folytattam a dallamot. Azóta is könnyek szöknek a szemembe, ha újra meghallom.
Késore járt, s egyre izgatottabb voltam:
- Mi lesz? Mi fog történni?
Hiszen sok száz kilométerre lakik tolem. Legalább 3 óra autóval... Vajon tetszem neki? Zavarja a korkülönbség? Megtehetem, hogy megadom a "zöldjelzést" neki? Kinevetne? Visszautasítana? Nemsokára éjfél! Hogy akar hazáig vezetni? Ilyen késon... De ha akart volna, akkor már rég elindulhatott volna!
Zavartan nézett rám:
- Már ezerszer lett volna lehetoségem, hogy megcsókoljalak, de...
Úgy vert a szívem, hogy a dobhártyámban éreztem a lüktetést, éreztem a kisugárzását, s már el is felejtettem azt a tizenhárom évet.
Odahajoltam hozzá, s egy leheletnyi puszit adtam a szájára. Rögtön felém nyúlt, magához húzott. Magamba szívtam illatát, éreztem szívdobogását, szapora légzését, s annak megnyugodását, ahogy karjaiban tart.
Lassan ért össze ajkunk, s abban a pillanatban mindketten megbántuk, hogy órákig várunt ezzel a mozdulattal!
Csókjaitól megszunt a külvilág a tér, az ido. Villámcsapásként izzott bennem a vágy, ahogy ajkait megérzetem a számon. Megremegett az egész testem, s érzetem, hogy elönt nem csak a vágy, hanem a nedvem is! Nem is próbáltam arra gondolni, hogy nem szabad... Testének reakciói tovább fokozták vágyamat, égetett a tüze, remego keze, ahogy finoman benyúl hajam alá a tarkómnál. Már nem tudtunk megállni a lábunkon, amikor elindultunk haza, a józan eszünket elvesztve, tele vággyal, és kíváncsisággal.
Egymás átölelve zuhantunk az ágyra s testünk valami hihetetlen érzéki násztáncba kezdett egymással; "Éjfél után, mikor a vágy útra kél lassan...."
Szorított magához, s én élveztem a fiatal férfi test ágaskodását, feszülését nadrágon keresztül. Finoman húzta ki hosszú pólómat, s remego kézzel érintette hátam meztelen borét. Felszisszentem keze bársonyosságától! Élvezettel bujtattam ki fehér ingjén egyenként a gombokat.
Megszédített a látvány: kisbabás finom-puha bor, az érettségét igenis kihangsúlyozó szorzet a mellén. Habzsoltam az illatát, lefejtettem róla inget, és messzire hajítottam a pólóm mellé. Záporoztak testemre csókjai! Határozott volt minden mozdulata. Tudta, mit akar!
Égtem szerelme tüzében, perzselt a vágy, bugyim át volt ázva. Óvatosan bontotta ki nadrágszíjamat, s húzta le farmerem. Betérdelt lábam közé, s huncut mosollyal simította végig hasam, persze az ujja véletlenül beakadt tangámba, s már repült is a kis ruha darab!
Élvezettel fúrtam ujjaimat eros fénylo haja közé, míg hihetetlen odaadással, s élvezettel csókolt: Nyelvünk édes játékba voltam elmerülve, mikor ajkai siklottak rajtam lefelé. Finom mozdulatokkal nyalta körbe mellbimbómat: szívogatta, harapdálta. Szem sarkából figyelte arcomat a félhomályban, én összeszorított fogaim között szívtam be a levegot. Csúszott nyálas, érzéki nyelvével lefelé hasamon, míg ölemhez nem ért.
Kívántam! Mindent, mindenét, egyszerre. Megvadított! A vágy elvette eszemet... Ahogy arcát combjaim közé fúrta. Felszisszentem, mikor nyelve csiklómhoz ért. Eloször csak egy pillanatra a hegyével, aztán száját kissé kinyitva, játszott nyelve rajtam. Feljebb húztam lábamat, s o évezettel vetette bele magát megnyíló testembe. Itta nedvemet s élvezte reszketését; erosödo zihálásom, nyögésem. Kagylóim minden centiméterét alaposan végignyalva tért vissza játékos nyelve csiklómhoz, rányitotta ajkait; nyelvét alátámasztotta; s elkezdte élvezettel szívni. Tudta mit csinál! Érezte!
Megfordult a szoba velem, testem rángatózott a lepedot marokra fogva téptem magam alatt, s sikítva élveztem játékát.
Mosolygós arca, izzadt homlokomat simogató keze térített vissza a valóságba.
Hanyatt fektettem az ágyon, hasára ültem - had érezze nedvemet - haját túrtam, s élvezettel csókoltam le ajkáról szerelmem ízét.
Két csuklóját a feje fölött lefogtam. Nem ellenkezett! Kedvemre való játékba kezdtem a testével...
Harapdáltam nyakát, fülcimpáját, szorös mellét, csókokkal szórtam tele testét. Élvezte simogatásom, s körmeim izgatóan éles játékát borén. Habzsoltam a hamvas fiatal test, puha hamvas borét, zsengeségét. Ó Istenem, az a vékony kis csík köldöke és ágaskodó férfiassága között!
Az a pihécskékkel ékesített csík!!!!
Hívogatott álló farka, körbecsókoltam puha szorét, combját, harapdáltam, s közben élveztem izmainak feszülését, mély sóhajait. Arcomat simogattam álló farkával, majd apró kicsi puszikat szórtam rá, folyt a nyálam, kívántam, hogy még jobban kényeztessem! Végignyaltam a hegyétol a tövéig; felnyögött a kéjtol. Megfogta hasán elterülo hosszú hajamat, összefogta, hogy lássa arcomat, számat, ahogy kényeztetem. Ahogy elmerülök benne; tövig!
Álló farka fölé hajoltam, lüktetett az arcom, ki voltam pirulva, számat hozzáérintetem nedvedzo makkjához. Kissé felemeltem fejem, ránéztem, míg nedve gyöngyözo foltot hagyott ajkamon.
Nedves számat rátapasztottam a végére, majd lassan szétnyitottam ajkaimat, s óvatosan becsúsztattam számba kokemény faszt. Centiméterrol-centiméterre fogadták be ajkaim a férfitestet, nyelvem úgy ölelte át, mint kagyló a féltve orzött gyöngyöt. Finoman szívtam... Teste reszketett, lihegett, feszült, azt hittem, hogy rögtön berobban a számba! így játszottam vele még egy kicsit, mikor hónom alá nyúlt, ajkához húzott.
Nedvedzo puncim ott volt felette, míg csókolóztunk. Ott, egy leheletnyire álló farkától. Éreztem a forróságát.
- Csak egy mozdulat - gondoltam - csak egy kis mozdulat!
O mozdult.
Óvatosan sikamlós kagylóim közé tolta álló, nyálas farkát. Nem bele! KÖZÉ!
Makkja csiklómat simogatta. Orjíto volt! Eloször hajába kapaszkodtam bele, aztán a párnát téptem, haraptam ajkát.
Határozott mozdulattal fordult meg velem. Alul voltam. Combjaim derekát fogták át; karjaimat leszorította fejem fölött az ágyra. És akkor, BEHATOLT. Be a nedvesmbe!!!
Sikítottam a kéjtol! Lassan, nagyon lassan kaptam meg azt, amire vágytam. Mire makkja méhszájamhoz ért, már elöntött a beteljesülés. Izmaim ritmusos rándulással éreztették vele orgazmusomat, sikolyom bezengte az egész éjszakát.
Finom mozdulatokkal folytatta aztán... Ahogy újabb és újabb hullámok törtek rám, úgy gyorsult az ütem; erosödött a lökése. Az ikszedik orgazmusom után már az ájulás határán voltam, az asztalon lévo ásvány vízzel itatott meg.
Szájából a számba....
Figyelt rám, minden sóhajomra, minden mozdulatomra, minden orgazmusomra, teljesen hozzám igazította magát.
Az orületesen vad és érzéki szeretkezés koktélját itattuk egymással! Izzad teste fölém hajolt, vagy alattam volt? Már nem tudom. Bennem, egymásban, nyelvünk összegabalyodva egymáséval, élvezet, gyönyör, sikoly, téptem a lepedot, párnát, vagy éppen ami a kezembe került, a háta........
Mikor már behemperegtük az egész ágyat, már nem volt lélegzetvételnyi erom, akkor szólalt meg:
-Nem birom tovább...
Élvezettel hajoltam álló farkára megint, ütemesen csúsztattam rajta számat; le, föl, aztán megint tövig. Még jobban bekeményedett a férfitest az ajkaim között. Szinte már kové dermedt! Külso bore hajszál vékony hártyaként vette már csak körbe, ott ahol az erek lüktetnek. Én csak szoptam, hogy kitörhessen belole végre az az édes gyermeteg zsenge sperma.
Elárasztotta a számat! Ömlött a folyam, majd alábbcsitult. Kényeztettem, tisztára nyaltam, még az utolsó gyöngyszemként kibuggyanó cseppecskét is nyelvem hegyére vettem. Összeforrt ajkunk, s testünk.
Így talált ránk a párás hajnal, amikor vissza kellett indulnia....
Ez volt az az ÉJSZAKA. Így csupa nagybetuvel!
"Éjfél után, s az a vágy..." IGEN! Azóta is útra kél, csak már nem tudja, hogy hol keresse Ot!
Kedvesem tudod, hogy kirol van szó! Neked írtam le mindezt... Ha érdemesnek tartod a közreadásra, tedd meg.
Látod, még mindig itt van velem, itt van bennem, s most szól a rádióban
"Éjfél után egy vágy..."
Vágyok rá!
Hidd el, egy évet adnék az életembol egy éjszakáért. VELE!

 


 

abdhulbin Creative Commons License 2007.01.11 0 0 16

Festono vagyok

 

Utoljára tizenkét esztendosen éreztem szerelmet. Imádottam túl volt a harmincon, szokésbarna hajú, hatalmas ember volt. Gyönyöru, mézszoke hajú, fiatal felesége oldalán pillantottam meg apám palazzójában. Egyszer megkötötte magastalpú cipom pántját, megégetett keze érintése.
Azóta szívemhez férfi nem kerülhet közel. Senkitol sem félek, féltékenységet nem érzek.
A legkiválóbb festonek tartanak Veneziában. Akik nem ismernek, csak a városról, a tengerrol készült táblaképeimet látták, azt gondolják férfi vagyok, azután, amikor valamelyik új megrendelom megpillant, visszahoköl a meglepetéstol, hogy egy könnyuléptu, ringó csípoju, tüzes ágyékú asszony jelenik meg égszinkék ruhában, száz ecsettel, vászonnal a palazzójában. Szólni nem mernek, érzik rajtam, hogy isten szeret engemet.
Ma is végigsétáltam a piacon. Égo szemu levantei kereskedok hajbókoltak nekem, behívtak, teával kínáltak. Tudják, egy szépen festett török tányérért, Arábiában készített régi rézkancsóért szép árat fizetek. Régebben ágyukba próbáltak csalogatni, pénzzel, édességgel, mézes-mázos ígérettekkel. Mindannyian gyermeket szerettek volna nemzeni méhembe. Nem hódoltam be nekik, miként az elpuhult, bársonyba, aranyozott csipkébe öltözött nemes véneknek és ifjaknak sem. Végigsimítottam arcukon, kinevettem oket. Próbáltak gonoszsággal megtörni, elhatározták, nem rendelnek tolem képeket, de én voltam a legjobb, mindig akadt munkám a városban, soha nem kényszerültem imádott Veneziám elhagyására.
A halászlegényeket kedvelem, fiatalok, borük illata, mint a frissen fogott garnéla és clamma ráké, testük karcsú, inas és sós ízu. Ha férfira támad kedvem, csak magamhoz intek egyet.
Ma egész nap festettem, a lemeno nap már békés pihenésben talált. Elült a vihar, csendes volt a tenger. Palotám mögött hatalmas terasz vezet egészen a vízig, magányos halászbárka ringott a vízen. Felálltam, kék ruhámat térdig felhúzva belemártottam lábamat a tengerbe. A bárkában a huszonöt éves forma fiú már hálóit szedegette. Hatalmas mosollyal üdvözölt. Ismert régen. Naponta látta, amint itt dolgozom, a vihart vagy a békés vizet festem. Visszanevettem és már bolgogan elképzeltem, amint minden porcikáját végigcsókolom, élvezettel kóstolgatom. Hamarosan evezni kezdett felém, szemét nem tudta levenni fehér arcomról. Már a parton volt, zavartan, megállt, intettem, közelebb jöhet.
Nem akartam, hogy megszólaljon. Amint közelebb lépett, megérintettem a vállát és megfordítottam. Puhán megcsókoltam a nyakszirtjét, csak hogy megérezzem az ízét, vajon elfogadom-e. Ruganyos, feszes bore alatt finom, apró izmok mozdultak, éppen olyan érzés volt az ajkamnak, mint amilyent vártam. Vágyakozva visszafordította a fejét, keze máris a nyakamra tévedt, hogy o is megérintse borömet, de elkaptam a fejemet. Nevetve szaladni kezdtem. Futott utánam, be a palotába. Felértünk szobámba, ahol a kitárt ablakon még mindig áradt be a tenger illata. Egymással szemben álltunk, éreztem, hogy már nagyon feszült, tehetetlen. Nem tudta, mi lesz a következo mozdulatom. Hirtelen közelebb léptem és lágyan vetkoztetni kezdtem. Kicsit karcsúbb volt, mint az elozo szeretom, de nem bántam, hiszen éppen unalomból uztem el a korábbi fiút a házam közelébol. Végigsimítottam a mellkasán, beletúrtam finom, puha szorébe és megérintettem a mellbimbóját. Tudtam, no még ezt sohasem csinálta vele. Mostmár hagytam, hogy o is hozzám nyúljon. Eloször csak a ruhám selymét érintette, kedvesen megsimogatta kikerekedo bal mellemet a ruha alatt, azután nem tudta elhúzni onnan a kezét, egyre erosebben masszírozta a keblemet. Levetkoztetni még nem mert, de nem bánta, hogy o már anyaszült mezítelen. Hasamat finoman hatalmasra nott férfiasságához ütögettem, kényeztetni akartam, mégis meggyötörni kicsit. Megérintettem a végének puha, bársonyos, sötét rózsaszín gömbjét, szeretem ezt a részt, olyan védtelen. Végül lehajoltam és finoman puszilgatni kezdtem. Azután nyaldostam, élveztem az ízét, nyelvemet végighúztam a pénisze alsó részén. Lassan a szájamba vettem és nedvesen szopogatni kezdtem. Egyre ütemesebben, gyorsabban csináltam, kemény farát két kezemmel kényeztetve. Megvártam, míg teljesen megfeszül a teste, azután hirtelen elengedtem.
Arcán döbbenet tükrözodött, nem sejtette, hogy én mit érzek.

 


 

abdhulbin Creative Commons License 2007.01.11 0 0 15

Feleségem barátnoje

 

Elore bocsájtom, nem szoktam megcsalni a feleségem, nem vagyok egy nofaló. A barátnojét, Ágit már régóta ismertem, sokszor találkoztunk, szinte azt mondhatom barátságban voltunk. Mindig is nagyon kihívóan öltözködik, és viselkedik. Nagyon csinos, vékony, formás kis mellei vannak, és hosszú gyönyöru combja.
Egyszer a feleségem azt kérdezte, hogy nálunk lakhat-e Ági egy hétig, mert felújítják a lakását. Rögtön beleegyeztem, de nem gondoltam semmi másra. Eljött a nap, és Ági megérkezett. A nappaliban aludt, amit az étkezotol egy foncsorozott üvegajtó választ el. Már az elso este sokáig beszélgettünk, majd a feleségem lefeküdt aludni, nekem még volt egy kis munkám, elkezdtem az ebédloben jegyzetelni. Ági elment zuhanyozni.
Egyszer csak megjelent egy rövid fürdoköpenyben, csak úgy lazán összefogva, és leült velem szemben. Átlagos dolgokról beszélgettünk, de közben nem bírtam betelni gyönyöru combjának, és kivillanó melleinek látványával. Nagyon zavarban voltam. Nemsokára mondta, hogy lefekszik. Bement a nappaliba, bezárta az ajtót, és én természetesen néztem az üvegen át. Levette fürdoköpenyét, és még a foncsorozott üvegen át is látni lehetett fantasztikus testének vonalát. Teljesen felizgultam, így azt gondoltam, legjobb, ha lehutöm magam egy fürdovel. Mikor végeztem, meglepodve látom, hogy nyitva az ajtó és tv-t néz. Azt mondta nem tud aludni, beszélgessünk még. Bezártam az ajtót, és egy fürdoköpenyben odaültem mellé. A paplant a nyakáig húzta, de tudtam, hogy alatta meztelen. Kicsit beszélgettünk, majd néztük a tv-t.
Nemsokára egy erotikus jelenet következett. Egyre jobban zavarba jöttem, és azt vettem észre, hogy Ágira is hatással vannak a látottak. Egyszer csak kibújt egyik keze a takaró alól, és a lábamat kezdte simogatni. Ránéztem, hozzáhajoltam, és megcsókoltam. Ekkor már markolta merev farkam, és vadul izgatta.
Keze becsúsztattam a paplan alá, és kezemben éreztem általam annyiszor megkívánt melleit. Idom sem volt tovább simogatni, mert szétbontotta rajtam a köpenyt, és szájával rögtön a farkam vette célba. Elkezdett szopni, de úgy amilyet még életemben nem éreztem. Tövig a szájába vette, és kezével elobb a tojásaimat izgatta, majd újjai a segglukam felé kalandoztak. Már majdnem belespricceltem a szájába, de mintha érezte volna a legjobb pillanatot, abbahagyta.
Végigcsókolta mellkasom, majd nyelvét mélyen a számba dugta. Mondtam neki, hogy én szinte még semmit nem csináltam, és szeretném én is kinyalni édes punciját. Azt mondta, most semmit ne csináljak, majd holnap! Ekkor teljesen kibújt a paplan alól, és rám ült. Feltárult elottem csodálatos teste, gyönyöru mellei. Lassan ráült kokemény farkamra, hátrahajolt, kezeivel a térdemre támaszkodott. Csodálatos látvány volt, ahogy vonaglott rajtam ebben az éjszakai fényben. Nem akarta elhinni, hogy ez velem történik. Legszívesebben ordítottam volna a kéjtol, de nem tehettem.
Simogattam melleit, majd felültem, és édes kis fenekét kezdtem masszírozni.
Egyre hevesebb lett, és azt suttogta a fülembe, hogy MOST. Egyszerre élveztünk el, majd rám borult csodálatos teste. Sokáig meg sem mozdultunk. Csak lihegtünk egymás fülébe. Legszívesebben ott töltöttem volna az egész éjszakát, de hát..
Még egy hétig lakott nálunk, de sajnos csak egyszer volt még lehetoségünk. Azt majd legközelebb.
Folyt. köv.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!