Keresés

Részletes keresés

Péter Creative Commons License 2000.06.15 0 0 80
Vazzeg, azért durva, hogy egy orvos ilyet mer szólni, nem? Kicsit off, de engem kiakaszt.

Fogok utalni. De addig is, Anitának bátorítás: voltam rákos, meggyógyultam. Asszem. Remélem. Bízom benne. (4 éve csak kontrollra járok vissza onkológiára.)

Péter

D V D Creative Commons License 2000.06.15 0 0 79
T. Unkasz!

Ha nekem céloztad az üzenetet akkor sem értelek igazán.

Örülni kellene hogy aki tud adni az ad.
Mellesleg jaj de nagyon számolták a Happé-s topic
adományozói hogy mikor lesz meg a 150e.

Ez legalább olyan fontos,sőt még fontosabb.

Előzmény: Unkasz (74)
Laci Creative Commons License 2000.06.15 0 0 78
Na beszéltem a kórházzal, és az a gond, hogy aki kezelésre jár, arról csak karton van, de az csak munkaidőben van. Holnap ha lesz időm felhívom a kartonozót.
XS Creative Commons License 2000.06.15 0 0 77
Köszi, holnap újra megpróbálom, remélem akkor már sikerrel. Ha megtudsz valami új fejleményt, kíváncsian várjuk!
XS
Előzmény: Laci (76)
Laci Creative Commons License 2000.06.15 0 0 76
Nem kell beírni, hogy HBW Express, mert az kiderül a számlaszám első három számából. Csak valamiért így szokták megadni a számlaszámokat.
Előzmény: XS (75)
XS Creative Commons License 2000.06.15 0 0 75
Gyerekek! Segítsetek, hogy segíthessek! Szóval dél körül próbáltam OTP-ben saját folyószámláról átutalni, de akkor még nem tudtam a családnevet, anélkül nem fogadták el nekem. Most megvan a név, de amit nem értek, olyan mezők vannak, hogy

Megbízás kedvezményezettje:

Név: ........ OK értem,
Cím: ........ OK, kimarad, ez nem baj,
Bankszámlaszám: OK ez is.

De hová írom, hogy HBW Express Takarékszövetkezet?
A megjegyzésbe? Vagy az nem is kell?
Vagy azt írom a név mezőbe?

Bocs, biztos Én vagyok nagyon sötét, de kutya legyek, ha értem! És örülnék, ha a pénz oda kerülne, ahová szánom. Írjatok már valamit léccí!

Kösz, XS

Unkasz Creative Commons License 2000.06.15 0 0 74
Tudjátok, nem kell elkeseredni, van, aki csak felírja a számlaszámot, aztán nem rohan itt közölni, hogy utalt. Csak utal.
Legalábbis reméljük.
D V D Creative Commons License 2000.06.15 0 0 73
Az bankszámla számok 2*8 v. 3*8 számjegyűek.
Amennyiben 3*8-at kell megadni akkor a maradék az mind 0 kell hogy legyen.
Előzmény: Vimes (70)
trebb Creative Commons License 2000.06.15 0 0 72
Lehetsz félanonim, szerintem.

Felírod a pénzesutalványra a kezdőbetűidet, meg a címedet. Így biztosítod azért azt, hogy ne tüntesse el a posta a lét. Nekem a happénak küldött pénzt kétszer kellett elküldenem. :((

ÚTÁLOM A NAGYMAROSI POSTÁT!! Több levelem is veszett már el. Kimenő és bejövő is. :((

Előzmény: caixa (71)
caixa Creative Commons License 2000.06.15 0 0 71
Sziasztok,

En eddig meg nem csinaltam ilyet, de most szivesen segitek. Nem kinos, ha csak keves penz megy?
Es meg egy: anonim modon lehet utalni rozsaszin utalvanyon? En igy szeretnek...

C.

Vimes Creative Commons License 2000.06.15 0 0 70
A 30-asbol jovok, en utalnek is, de csak holnap tudok kulonfele akadalyok miatt. Kerdes: az OTP hazibankban nem 24 jegyu szamot kell megadni, ha masik bankba megy a penz? Ez a swift kod vagy mi a szosz. OTP-sek segitetek?
trebb Creative Commons License 2000.06.15 0 0 69
Szerintem is nagy ez a csönd.

Esetleg nem tudnátok betenni a 30-as topicokba, vagy MUMU valamelyik topicjába, a diliházba??

Linkeskedjetek, sajnos én nem tudok. Úgy is jó, ha ide beírjátok, én szívesen berámolom néhány általam ismert és szeretett topicba.

Előzmény: D V D (68)
D V D Creative Commons License 2000.06.15 0 0 68
A technika ördöge...mivel én korábban írtam le de,mégis később látszik.

Ezen nem múlik semmi.
Döbbenet az érdeklődés? hiánya.

Előzmény: Laci (67)
Laci Creative Commons License 2000.06.15 0 0 67
Hiszen már leírtam
D V D Creative Commons License 2000.06.15 0 0 66
Sajnos nem járult hozzá Anita teljes nevének közléséhez,de Bombera Krisztiná-t is megkértem hogy jó lenne mégis publikálni.
Nyilván meg kell szerezni Anita engedélyét a dologhoz.

Kár lenne ezzel kizárni segítőkész embereket.
/már mint a bankok átutalási szabályai miatt/

Laci Creative Commons License 2000.06.15 0 0 65
Ok a bank nagyon kedves volt, tehát a név:
Braunné Rubleczky Anita.

Most el kell mennem, de du (ha lesz időm), akkor megkérdezem az adott kórházat is, hogy van-e ilyen beteg. Vagy ha valaki megtenné helyettem (a levélben van szó a kórházról, de asszem a 224-8600 a szám, és a betegfelvételnél kell érdeklődni. Én kb 1-1.5 óra múlva érek vissza max.

D V D Creative Commons License 2000.06.15 0 0 64
Szerintem nem,de ha utalni akarsz rá és tudod a számlaszámot akkor segítőkészek.
Előzmény: Laci (62)
trebb Creative Commons License 2000.06.15 0 0 63
Nem, de falun lehetséges az ilyesmi, főleg mert ismerik szegény lányt.
Előzmény: Laci (62)
Laci Creative Commons License 2000.06.15 0 0 62
Szeritned kiadhatja egy bank egy számlaszám tulajdonosának az adatiat?
Előzmény: D V D (60)
Alonso Creative Commons License 2000.06.15 0 0 61
A rózsaszín csekk megoldás lehet.
Előzmény: pottompanni (56)
D V D Creative Commons License 2000.06.15 0 0 60
Csak elgondolkoztam rajta.Ennyi mindössze,mellesleg ha valamiről az ember tudomást szerez annak oka van.Dönthetsz igy is,meg úgy is.

A vezetéknév hiánya valóban probléma,de megoldható.Nekem is sikerült.Igy már ment is
10000Ft.

Remélem sikeresen felgyógyul hamarosan.

A "vezetéknévhez" egy kis segítség:
-Mo térkép
-Aszódhoz legközelebbi település ahol van HBW bank
-tudakozó
-segítőkész emberek a bankban

Bár tényleg nem értem hogy Happé-ra mért volt nagyobb rámozdulás.

Előzmény: Laci (59)
Laci Creative Commons License 2000.06.15 0 0 59
Igazad van, inkább ne segítsünk Anitának sem.

Hát állambácsinak rá kéne ébrednie már, hogy a TB-t szabadversenyessé kéne tenni, üvegpalotájukat eladni, és végre tényleg arra költeni a pénzünket, amnek a nevében elrabolják.

Előzmény: D V D (58)
D V D Creative Commons License 2000.06.15 0 0 58
A legszomorúbb az hogy OK,neki így lehet segíteni de mi van azokkal akikről nem tudunk.

Hol van ilyenkor állambácsi aki bekaszálja az adókat,TB járulékot?

Vajon ha neki segítek akkor nem leszek igazságtalan a többiekkal akiknek nem segíthetek?

D V D Creative Commons License 2000.06.15 0 0 57
162xxxxx HBW Express Takarékszövetkezet
Forrás:
http://www.bankkartya.hu/atutalas.shtml

Az OTP H@zibank lehet hogy utal kedvezményezett megnevezés nélkül is de a CIB és az MKB nem.

pottompanni Creative Commons License 2000.06.15 0 0 56
Sziasztok!
Én ma megpróbáltam, de az én bankom nem utal pontos kedvezményezett megjelölés nélkül. Szóval ha megtud valaki valamit "vezetéknévügyben", szóljatok, és utalás indul.

Panni

nyman Creative Commons License 2000.06.14 0 0 55
Ja ez mar plusz pont...
Előzmény: pireas (53)
Jó estét Creative Commons License 2000.06.14 0 0 54
Én is megpróbálok összeszedni egy kis pénzt, plusz az jutott az eszembe, hogy ICQ-n lehetne egy felhívást forwardoltatni, ugyhogy kérek mindenkit, hogy egy ilyet játszon meg, az URL-r írjátok bele, hogy elhiggyék az emberek.
pireas Creative Commons License 2000.06.14 0 0 53
szerintem nem kamu a dolog
a http://www.halovilag.hu oldalon is rajta van a banner, ami a tv2 hálóvilág című műsorának az oldala, ez szerintem elég.
nyman Creative Commons License 2000.06.14 0 0 52
A happera azert adtam meg jo poennak szantam, megha akkor is ha atveres lett volna. Igaz mostanaban eltunt, meg egy bulit sem szervezett februar ota. :(

Itt pedig 1x-en bizalmatlan vagyok (azt nem mondom, hogy nem adok), mivel az utcan, otthon lepten nyomon le akarjak kaszalni az embereket, rakos, mozgasserult stb. gyerekekre valo hivatkozassal, ugy, hogy latszolag fenykepes igazolvannyal, adoszammal, szamlaszammal stb. rendelkezik az illeto. Szal csak ennyi. Van meg egy par ottletem, hogy kihez, hogyan, milyen forumokhoz lehet fordulni penzert (Happenek is anno mondtam par tippet, amit nem kerdezett meg), de addig nem tudom meglepni, mig 100%-ban nem biztos a dolog. Ja arrol a HBW Expressz nevu bankrol sem hallottam.

OFF
Jakupcseknek a kepet mar lattam. Azert az egy fokkal jobb csaj. Hogy mint riporter milyen nemtom. Nem nezek TV-t. Illetve alig masfel honapja jottem vissza Mo-ra, es meg nem volt annyi idom.
ON

Laci Creative Commons License 2000.06.14 0 0 51
Nem tudom mikor tudok egyébként utánanézni, de ha csalás lenne (amit nem hiszek), akkor is vissza lehet szerezni a pénzeket szerintem (úgy biztos, hogy mondjuk odaadjuk egy alapítványnak, de szerintem úgy is, hogy mindenki visszakapja a magáét).

Azért én nem ebben gondolkozom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!