Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Tigra Club Hungary Creative Commons License 2011.06.11 0 0 1750

Sziasztok!

Eladó egy vadonat új motorháztető, fényezve, soha nem volt felszerelve, tartaléknak lett vásárolva, ha netán törne a másik.

Továbbá..

Eladók vonószem takarók, küszöbhöz emelési pont takarók (Több darab, több színben mindből), üzemanyag szivattyú, computer, első-hátsó lámpák, joystick-os tükörvezérlős ajtó markolati kar, stb..
Van még néhány dolog Tigrishez olcsón, akinek kell valami most lejentkezzen.
Számom a régi:

+36-20/438-6136


Üdv.:


Laci

 

(Tigra Club Hungary)

 

Omegatd Creative Commons License 2011.05.24 0 0 1749

50-et illik kibírnia, bár sok múlik az időn, meg a hűtőfolyadékon is. 2-3 év alatt a gagyi hűtőfolyadék megeszi a lapátokat és nincs rendes keringetés...

Előzmény: czroli (1748)
czroli Creative Commons License 2011.05.24 0 0 1748

Igen, ment. Ajjaj, akkor ez nem hangzik jól.. .:S 32000 km-rel ezelőtt volt cserélve a vízpumpa... reméltem esetleg többet kibír...

Előzmény: Omegatd (1747)
Omegatd Creative Commons License 2011.05.23 0 0 1747

Ment a klímahűtő és a másik ventillátorod is? Ha igen, akkor sanszos a vízpumpa csere...

Előzmény: czroli (1746)
czroli Creative Commons License 2011.05.23 0 0 1746

Sziasztok!

A segítségeteket kérném! 97'es klímás 1,4-es 90 lovas Tigrám van, és most hogy beköszöntött ez a marha nagy meleg azt vettem észre, hogy amikor huzamosabb ideig állok dugóba vele, akkor a vízhőmérséklet mérő bizony nem rest, és elkezd fölfelé csúszni... a megszokott 90-ről 95-re majd tovább, majdnem 100-ig, de hogy odáig elment volna-e nem tudtam meg, mert kikerültem a dugóból és ahogy hasítottam tova a város utcáin a hőmérséklet csökkenni kezdett. Le is ment kb 95 fokra, majd megálltam, így nem tudom mi lett volna tova. De nem ez az első ilyen alkalom ebben a nagy melegben dugóban... de csak akkor. Megnéztem, a két ventillátor pörög rendesen, a hűtővíz rendben, termosztát is nyitva, mert légmentesen kering a víz... valami ötlet, hogy mi lehet a gond??

 

Előre is köszi! czroli

Omegatd Creative Commons License 2011.05.12 0 0 1745

Ha csóró vagy vegyél biciklit...

Előzmény: Orsoj (1744)
Orsoj Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1744

Sziasztok Emberek!

 

Segítséget kérek! Az államvizsgámat egy kis tigrissel szeretném megünnepelni, vagyis szeretnék venni magamnak egy picike kis Tigrát, viszont egy olyat szeretnék venni, ami sérült vagy kicsit törött, mert lassan a saját ízlésemnek megfelelően akarok átalakítani, amit egy egyben lévő autóval nem lenne szívem megtenni. Nem utolsó szempont, hogy olcsón szeretnék hozzájutni, mert még csóró egyetemista vagyok. :-). Szóval, ha valaki tud az igényeimnek megfelelő tigriskét, kérem szóljon.

Köszi előre is

Omegatd Creative Commons License 2011.04.16 0 0 1743

Te le vannak vele a bontók, de nálunk felejtős. Engedély nélküli átalakítás, adócsalás, stb...

Előzmény: Szabee 1.4 (1742)
Szabee 1.4 Creative Commons License 2011.04.16 0 0 1742

Sziasztok Tigrások!

 

fary33 <== ajánlom az Opel Tis 2000 nevü programot, leírják szépen, mit, hogy merre miképp csinálj! Ha érdekel a program esetleg, akkor keress meg PM-be, segítek szívesen!

 

 

Lenne egy olyan kérdésem hozzátok, hogy a Youtube-on láttam videókat, Opel Tigra 2.0 turbo. Ha jól értelmezem, 2000-es motor van a tigrába!

Ilyen motort hol lehet kapni bele?

Vagy melyik típus motorja jó bele?

Ha belekerül egy ilyen motor, le lehet akkor is vizsgáztatni műszakinál?

 

Előre is köszönöm a segítséget!

 

Üdvözlettel: Szabolcs

Bebe Paparazzi Creative Commons License 2011.03.21 0 0 1741

Sziasztok,

 

97-es Opel Tigrához keresek jobb első és hátsó sárvédő, plusz üres jobb ajtót...ötlet??? Minden lehetőség érdekel :-) Várom válaszaitok..köszönettel :-)

Bebe

 

Bebe Paparazzi Creative Commons License 2011.03.21 0 0 1740

Sziasztok,

 

97-es Opel Tigrához keresek jobb első és hátsó, plusz üres jobb ajtót...ötlet??? Minen lehetőség érdekel :-) Várom válaszaitok..köszönettel, 

Ibolya

fary33 Creative Commons License 2011.03.20 0 0 1739

Sziasztok!Ha netán valaki tud segíteni, hogy hogyan tudjam kicserélni kormányösszekötő rúdat?Egyben kellene kicserélni az egész szerkezetet?A vezető felőli kart nem tudom kiengedni, nincs elég hely...Ha vki tud segíteni, jól jönne!Köszi!

ficario Creative Commons License 2011.03.06 0 0 1738

Üdv. Keresnék Tigrára 50, vagy annál nagyobb kipufogó rendszert, vagy Proex dobot, vagy annak a másolatát.

 

Ugyanitt eladó hibátlan első köslámpák, komplett légzsákok indítókábellel, hangszórók, ülések, kárpitok, Klíma.

 

címem: lialomozs@citromail.hu

skylend Creative Commons License 2011.02.26 0 0 1737

Üdv mindenkinek :)

Tigra társaim,segítsetek!!!!Nemrég a kocsim motorja ami;1.4 16v. ECOtec elég furán működik.Már 6 éve vásároltam,de sok bajom van vele :(  A mostani tünet a következő: hidegen precízen beindul..De ha eléri az üzemi hőt leállitom,majd újra indítom,csak padlóig nyomott gázpedál mellett hajlandó beindulni.A fordulatszámom sem épp a legjobb,800-900 közt van..Lambda szondát cseréltek "hátha"de nem sikerült.Most az (EGR szelepre) gyanakszom...Valaki tuderre a problémára orvosságot? Tanácsokat előre is köszönöm!!

Norb1970 Creative Commons License 2011.02.20 0 0 1736

FBG-808 Sötétkék Tigra. Reggelente egy csajszi szokott vele mindenkit letolni a 41.sz. úton. Ismeritek?

Lumpee Creative Commons License 2011.01.27 0 0 1735

Üdv.
Az lenne a kérdésem hogy van 2 darab hibakód a Tigrámban, (12 és 169) vlaki meg tudná mondani hogy mi ez a kettő?Előre is Köszönöm Zoli

Szabee 1.4 Creative Commons License 2011.01.20 0 0 1734

Sziasztok!

 

Opel Tigra 1.4-es 96-os generátor csapágyának a gyári számát meg tudja valaki mondani? Előre is köszönöm!

 

Üdv.: SZabolcs

czroli Creative Commons License 2010.12.30 0 0 1733

Sziasztok!

 

Az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e esetleg pro/kontra mondani bármit az E85 tankolásáról? Tigra '97 1,4-es motor... nem tudom, hogy lehet-e átalakítás nélkül beletankolni... vegyesen, vagy tisztán? Ha nem, hol, mennyiért érdemes átalakítót beszereltetni? milyen arányban érdemes keverni? Tudom, hogy növeli a fogyasztást, de mi van a teljesítmáénnyel? nő/csökken? Használta már bárki is? Normál esetben nem jutna eszembe, de a jelen és eljövendő benzinárakat figyelembe véve... Ha bárkinek, bármi tapasztalata van és megosztaná megköszönném!

 

Előre is köszi

 

czroli

kity13 Creative Commons License 2010.12.26 0 0 1732

Sziasztok!

 

Eladó sorba került a kis Tigim! Találkozókon lehetett már vele soksor látni!

 

Nézd meg ha egy szép Tigrát akarsz!

 

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/tigra/opel_tigra_1.6i_16v-4373060

 

Üdv

 

Kitty

czroli Creative Commons License 2010.12.07 0 0 1731

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a hátsó rendszámtáblát megvilágító izzót, hogyan lehet kicserélni? Csak mert kiégett és amikor próbáltam kiszedni, akkor nem tudtam teljesen kivenni a helyéről, mert útban volt a rendszámtábla... tudnátok segíteni?

Előre is köszi!

czroli

Japmas Creative Commons License 2010.12.07 0 0 1730

Sziasztok!

 

Tigrához vonószemtakaró és emelőponttakaró(küszöbhöz) eladó!
+36-20/438-6136

 

Árpy88 Creative Commons License 2010.11.20 0 0 1729

vagyis várom az ajánlatokat.

minden jót sziasztok

Előzmény: Árpy88 (1728)
Árpy88 Creative Commons License 2010.11.20 0 0 1728

sziasztok

keresnék egy opel tigrát saját megvételre,lehetöleg töröttet. és magyar papírosat.

erre a címre kérek ajánlatokat: vinyot@citromail.hu

üdv:Árpy

Opel Tigra ! Creative Commons License 2010.11.05 0 0 1727

Szia!

 

Én 4db hibalehetőséget számoltam, amitől lehet.

1. Az izzószál remeg, meg kellene nézni, ha kiveszed az izzókat, és finoman megkocogtatod őket, hogy van-e holtjátéka az izzószálnak.

2. Az izzó mozog a lámpatestben.

3. A lámpa belső szerkezete mozog, pl. kiakadt a fényszórómagasságállító állító.

4. A lámpatest mozog, mert pl. a 3 csavarból az alsó kimaradt.

 

Hát röviden ennyi.

Ezeket nézd meg, tuti, hogy valamelyik rendetlenkedik :)

 

Üdv. TigraBoy

Előzmény: czroli (1726)
czroli Creative Commons License 2010.11.04 0 0 1726

Sziasztok!

 

Tigraboy, köszi a segítséget, az volt a gond, orvosoltuk. :)

 

Azonban lenne egy újabb kérdésem. :D Mióta megcsinálták az autóm orrát (nemrég összetörtem) új lámpákat kaptam előre, amelyekbe OSRAM Nightbreaker izzók kerültek (mind tompított, mind pedig távolságiba). Viszont azt vettem észre, hogy néha (nem mindíg) gyorsításnál, vagy épp lassításnál, vagy csak úgy megremeg a fény... nem hosszú időre, csak épphogy egy kicsit... mitől lehet? Nem jó az izzó? Csak mert az előző is Osram volt csak Cool Blue... de elvileg mindkettő 12V 55W.os,,, vagy a lámpa rossz? Előre is köszi a segítséget!

Pimpifül Creative Commons License 2010.11.03 0 0 1725
Sziasztok! Ismét a tanácsotokra lenne szükségem: a '97-es Tigrám kormánya már egy ideje rakoncátlankodik, pontosabban túl nagy a holtjátéka, túl könnyen lehet tekerni, (főleg balra). Kisebb gödrökben, úthibáknál is instabil, jobbra-balra mozog. Felhívtam pár pesti kormányművest, akik már látatlanban 100 ezrekkel dobálóztak, bár azt mondták, csak a vizsgálat után tudják megmondani, mi a baja.

Van-e ötletetek, hogy mi lehet a hiba, esetleg tudtok-e olyan céget, vagy szakértőt, aki normális áron megcsinálná? Hosszú út előtt állok az autóval, és nem szeretnék így elindulni, de ennyi pénzem nincsen rá sajnos. :( Köszi előre is a tanácsokat!
Opel Tigra ! Creative Commons License 2010.10.20 0 0 1724

Szia!

 

Szívesen. Na megnézted, az volt a hiba?

 

Üdv. TigraBoy

Előzmény: czroli (1723)
czroli Creative Commons License 2010.10.18 0 0 1723
Köszi a segítséget! :)
Opel Tigra ! Creative Commons License 2010.10.17 0 0 1722
Szia!

Ha felnyitod a motorháztetőt és benézel a lökhárító és a hűtőradiátor közé, akkor ott kell látnod egy fekete kütyüt 2db vezetékkel. Valószínű eltörött a tartokonzola, és hozzáérhet a hűtőhöz, azért mér hülyeséget.

Üdv. TigraBoy
Előzmény: czroli (1719)
Kappeln1985 Creative Commons License 2010.10.17 0 0 1721

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!