Keresés

Részletes keresés

Elvie Creative Commons License 2007.09.21 0 0 194
És a piszoárba kakilsz? Vagy akkor nem baj, hogy le kell hajtani a deszkát?
Előzmény: Higgadtagyú (191)
Elvie Creative Commons License 2007.09.21 0 0 193
És te takarítanád? :)
Előzmény: vasgyári capriccio (189)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.21 0 0 192
Elhiheted, hogy minden vágyam ez :) Ez az egyetlen, amit irigylek a pasiktól. :))
Előzmény: Higgadtagyú (191)


Higgadtagyú Creative Commons License 2007.09.21 0 0 191
Ha már a nemek közötti különbséget akarod eltüntetni, akkor én a fordítottjára szavaznék: tanuljanak meg a csajok is állva pisilni ;) Akkor a deszka maradhat felhajtva, ráadásul nem lesz több nyavajgás, hogy nekik milyen nehéz a szabadban elereszteni ;)

Úgyis mindent átvesztek a férfiaktól (nadrágtól a káromkodásig), miért pont ez maradna ki :P
Előzmény: Törölt nick (190)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.21 0 0 190
mert a pasik lusták?üljenek le ők is :)
Előzmény: vasgyári capriccio (187)
vasgyári capriccio Creative Commons License 2007.09.21 0 0 189
minden lakásba kellene egy nő és ffi klotyó:))
Előzmény: Elvie (188)
Elvie Creative Commons License 2007.09.21 0 0 188
Én inkább az egészet lehajtom, ha nem baj! :)
Előzmény: vasgyári capriccio (187)
vasgyári capriccio Creative Commons License 2007.09.21 0 0 187
csak hajtsák fel  a deszkát utána:))
Előzmény: vasgyári capriccio (186)
vasgyári capriccio Creative Commons License 2007.09.21 0 0 186

vagy csak:)

 

de a két dolog összefügg.

 

és tőlem annyit pisilnek a lányok,amennyit csak akarnak:)

Előzmény: Törölt nick (185)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.20 0 0 185
Vagy csak sokszor szomjas az ember :) Főleg este.
Előzmény: vasgyári capriccio (182)
Elvie Creative Commons License 2007.09.20 0 0 184
Rákerestem a p mate-re a google-on, és rengeteg ilyen papírtölcsért kiadott! Ez hihetetlen, hogy csak mi magyarok vagyunk ilyen elmaradottak! :( Elolvastam a nők állva című topicot, és a legtöbb lány őrültségnek, és/vagy hülyeségnek tartotta! Miért?? Nem kell kényelmesen és egészségesen élni? Tényleg ennyire nem lehet változtatni az ősi szokásokon? Mondjuk pont nektek mondom, akik jó fejek vagytok, sőt Mriya ki is próbálta a' la natur! :)))) És az a Bumeráng is milyen régen volt! Azóta semmit nem fejlődtünk ezirányban! Na mindegy, majd mi beindítjuk! :))) 
Előzmény: Törölt nick (177)
Elvie Creative Commons License 2007.09.20 0 0 183

Szia!

 

:))) Ez kéész! Mi mindent megteszel, hogy egyszer (kétszer?) lemérjem! :)) Jó, most már megígérem!! Eddig nem mertem! :) Összegyűjtök pár tejfölös dobozt! :) Díjazom az erőfeszítéseidet! :)  (tényleg jó ötlet!!)

 

Oké, majd legközelebb fejtsd ki, hogy mikor mennyi jön! :)

 

Azt tudod, hogy félelemkor és szex közben miért termelődik több? Érdekelne! Nem igazán találok benne logikát!

 

Szia!

 

 

Előzmény: Alfrédi (178)
vasgyári capriccio Creative Commons License 2007.09.20 0 0 182

mert divat állandóan vizet inni:))

 

 

oldman2 Creative Commons License 2007.09.20 0 0 181

 Eltaláltad, a Bumerángban hallottam úgy 2002-2003 környékén. Semmi egyebet nem tudok, hol lehet újra meghallgatni...

Előzmény: Alfrédi (180)
Alfrédi Creative Commons License 2007.09.20 0 0 180
Ez a bumerángban volt? Hogy lehetne megszerezni az adás hanganyagát? Úgy tudom azt a műsort a story tv is sugározza pár hetes? késéssel. Mikor volt ez a műsor? Képzeld, ha még látni is lehetne az eseményeket... :)))
Előzmény: oldman2 (160)
Alfrédi Creative Commons License 2007.09.20 0 0 179
Drága Mriya!

Ó, ne haragudj, hogy "lekacsáztam" A female urinal nevezetü zseniális találmányt. Ez lehet a buord. modern megfelelője? :))) Mert körültekintőbben tervezték, mint a bourd-t, ugye? Hiába, fejlődik a technika, változnak az idők.Talán a motorizáció kényszerítette ki a female urinal megjelenését, ugyanis ha jobban megnézem lehet, hogy ez még akár autóban is használható. ? Szerinted??? :))) Tudod, a dugóban....:))
Vagy ez csak fiúknak....????

Jó volna már egy ilyen "urinelle-t", vagy piskótát beszerezni ! És kellene már tesztelni is, hogy mennyire jön be, meg élménybeszámolókat irni róla. Mert így nem lesz pisi-technikai forradalom, lányok! :))

Tetszik a cikk!: "Ne szaladjon wc-re az inger jelentkezésekor, tartsa vissza 2 órán át..."
- Én mindig is így válekedtem. :))

Szia Mriya!
Előzmény: Törölt nick (177)
Alfrédi Creative Commons License 2007.09.20 0 0 178
Szia Elvike!

Nézd csak! :)) - Ime egy tipp arra az esetre, ha egyszer (kétszer?..:))) kedved szottyanna egy kis méricskélésre úgy, hogy ne kelljen mosogatni, csak mérni. :))

A tejfölös poharak méretei egyformák, ezért tehetnek még egy jó szolgálatot mielőtt kidobnád őket.
Talán a nagyobbik is elég lesz önmagában, ami színültig töltve 550 ml- es, a felső bordánál meg 460. Ha nem telik meg teljesen, akkor is ránézésre meg tudod tippelni, hogy kb. mennyi is lehet az annyi. De óvatosságból nem árt, ha van tartalékban még egy vagy kettő? :)) kisebb tejf pohár is arra az esetre, ha a nagyobbik mégis kevés lenne. Azt meg még könnyebb ránézésre megtippelni, mivel kisebb. Utána csak egy összeadás és kész.
Ha poharat kell cserélni legjobb, ha menet közben cseréled ki gyorsan, hogy ne kelljen a pisit megszakítani, mert akkor lehet, hogy nem fog teljesen kiürülni a hólyagod és akkor kevesebb is jön.Szerintem kádban a legjobb kipróbálni, ott az sem baj, ha mellé megy. :) Ha esetleg többször is meg fogod mérni, akkor lehet, hogy egyszer kevesebb, másszor meg több jön - ahogyan Te is tapasztaltad.

Kérdezted, hogy honnan lehet tudni, hogy sok jön-e? - Hát ez érdekes dolog, mert az ember ezt nem mindig érzi pontosan. Hogy miért??? - Ennek nagyon sok oka lehet. Hú, de erről inkább majd legközelebb, ha szeretnéd. :)))

Ó, a feladvány...:)) : - A méh nyomja a hólyagot? - Á, különösebben nem, csak gyengéden ráhajlik, nekidől. Akkor nyomja, ha terhes a méh, akkor viszont nagyon. Amúgy nem, még cikluskor sem nagyon, mert az a kis vérbőség nem változtatja meg a méh tömegét.
Inkább forditva van, vagyis a hólyag nyomja a méhet, amikor tele van. Ahogy telik, a ráfekvő méhet egyre jobban kiegyenesíti és hátra tólja.
Rajzoltam is három ábrát, ahol az elsőnél üres a hólyag és a méh még ráfekszik. A másodiknél már nagyon-nagyon tele van kb.800 ml lehet benne. Itt már teljesen neki nyomja a végbélnek. A harmadikat meg csak "úgy" rajzoltam, hogy milyen is (lenne) az, ha a hólyagban 2 l pisi lenne. Itt lehet, hogy még jobban neki nyomná a végbélnek, csak nem elég jól rajzoltam. De ilyen tele hólyag szinte nincs is.

Jól gondoltad, mert alváskor autómatikusan kevesebb vizeletet választ ki a vese, félelemkor, és szex közben meg sokkal többet.

Sok kimaradt most, de nem sokára jövök. :)))

Addig is :Szia Elvike!
Előzmény: Elvie (151)
Elvie Creative Commons License 2007.09.18 0 0 175
Akkor te egy intelligens ember vagy! :)
Előzmény: Higgadtagyú (173)
Higgadtagyú Creative Commons License 2007.09.18 0 0 174
Volt egyszer egy ilyen topik, még én is írogattam bele, csak nem ezen a nicken ;)
Nők állva ... ?
Előzmény: Törölt nick (172)
Higgadtagyú Creative Commons License 2007.09.18 0 0 173
Én speciel megtörlöm, ha van mivel. Nyilvános helyen, piszoár mellett ez nyilván elmarad.
Előzmény: Elvie (170)
Elvie Creative Commons License 2007.09.17 0 0 171

Ez nagyon jó volt!!!! :))) Csak így tovább!! Gyakorlat teszi a mestert! (támasztod a falat, állati) :))))))

 

Hát igen, ezt a szoknyás dolgot nem gondoltam végig! :) Viszont ha rövid szoknyában vagy, akkor csak elöl húzod fel, lehajtod a bugyit és..... Hát, a franc tudja! :)

 

Az nagyon jó, álmomban olyan könnyű elmenni!! Csak úgy hopp, megtörténik! Bárcsak ilyen könnyű lenne a valóságban is! Viszont nagyon keveset álmodok ilyenekről. Kb évente kétszer. Mindig egy csomó hülyeséget álmodok.

 

 Az is vicces, hogy rögtön elélvezés után furán jön a pisi! Neked is? Mondjuk ez logikus! :)

Előzmény: Törölt nick (165)
Elvie Creative Commons License 2007.09.17 0 0 170

"Miért, Elvie, a lányoknak is be szokott menni? :-)"  Nem tudom, nekem nem! Ha fel vagyok fázva, akkor esetleg egy-két csepp. Szerencsére kb 5 évente egyszer fázok fel, de sajnos most is olyasmim van. Jut eszembe, tudtok rá valami olyan gyógyszert, ami recept nélkül is kapható?

 

Én sok pasit ismerek, akik nem csak rázzák, hanem meg is törlik. Szerintem kéne vennetek a "fáradtságot" és egy kis papírt, és megtörölni! Persze, ha nem zavar a csöpögés, akkor mindegy! :)

Előzmény: oldman2 (164)
oldman2 Creative Commons License 2007.09.14 0 0 164

 Miért, Elvie, a lányoknak is be szokott menni? :-)

 

 Igen, az eredmény kitűnő volt. Állva, farmerben, amit csak elől húzott le, a sliccen keresztül kidugta a valóban "piskóta" nevű eszközt, és anélkül ürítette ki a hólyagját, hogy összepisilte volna magát. Nem győzték utána méltatni, hogy micsoda praktikus és higiénikus dolog. 

 

 De végül is, mint írod, tudtad, miről beszélek. Ja, és eltévesztettem: a férfi wc-be ment be a csaj, és a pisszuárba pisilt.

 

 És hogy a fiúknál hogy van ez ...? Nem ismered a mondást? : -"Hiába rázod, az utolsó csepp úgyis a gatyádba megy!"

Előzmény: Elvie (163)
Elvie Creative Commons License 2007.09.13 0 0 163

:)

A fiúknak is be szokott menni? :))))

És mi lett az eredménye? Sikerült? Érdekelne. Alfrédivel már beszélgettünk a piss quota nevű nagyszerű találmányról, én pl kötelezővé tenném nyilvános wc-kben, meg szórakozóhelyeken. Nem lenne annyi fertőzés, meg a wc deszka se lenne pisis.

Előzmény: oldman2 (160)
oldman2 Creative Commons License 2007.09.13 0 0 162
Bocs, azt hittem, innét is ki vagyok...
Előzmény: oldman2 (161)
oldman2 Creative Commons License 2007.09.13 0 0 161
aábc
Előzmény: Elvie (159)
oldman2 Creative Commons License 2007.09.13 0 0 160

Érdekes gondolat.

Néhány éve az egyik ker.rádió "Kézi hajítófegyver, ami visszajön" c. műsorában volt éppen erről szó. Ott mutatott be a két műsorvezető egy női ujság által ajándékba adott, papírból készült, egyszerűen összeállítható tölcsért, amit az ÁLLVA pisilő nők részére fejlesztettek ki valahol. Nem tudom, ki emlékszik rá, behívtak egy leányzót, aki reggel óta két liter ásványvizet megivott direkt e célból, és már alig bírta visszatartani. Ezt a leányt bemikrofonozva, Combos Edina társaságában beküldték a női wc-be, hogy tesztelje: az eszköz valóban használható-e?

 

 Ami kiverte nálam a biztosítékot: Bakancs Gábor, a népszerű műsorvezető így búcsúzott el a kísérlet előtt a hölgytől, a wc ajtóban: - Nem baj, ha egy kicsi a nadrágba megy, a fiúknak is be szokott menni! Vaaah!

 

  Szerintem tetszett volna neki! Olyan hangulata is volt az egész dolognak. Meg is kapták utána sok bugristól, hogy perverzek.

 

 Nekem is tetszik, ha egy lány állva pisiléskor (nem, ezt majd máshova)

Előzmény: Elvie (159)
Elvie Creative Commons License 2007.09.13 0 0 159

Utcai vizelde lányoknak is???  Ráadásul nyitott? És mi van ha nadrágban vagyok? Ha letolom, kilátszik a seggem! :))) Meg a pisi össze-vissza szokott spriccelni, hogy találok bele? Hát, nem biztos hogy kipróbálnám! :)))

 

De azért ne lépj le! Sőt maradj, tök jók a képeid!

Előzmény: Törölt nick (157)
Elvie Creative Commons License 2007.09.13 0 0 158
Oké! Várom!
Előzmény: Alfrédi (152)
Alfrédi Creative Commons License 2007.09.13 0 0 156
Ezüstből csak nagyon keveset csináltak. Nem szószkiöntőről beszélek, hanem a bourd-ról. :)))
Előzmény: oldman2 (150)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!