Keresés

Részletes keresés

DesDmona Creative Commons License 2000.07.12 0 0 340
Én örülök neki, hogy ennyi, mert nem akadályozza meg őket, hogy állat grafikát gyártsanak rá, viszont nem kell 400 MHz-cel gyorsabb proci :)
Előzmény: Nanu (339)
Nanu Creative Commons License 2000.07.12 0 0 339
haat azert a 640x480 elegge rohelyes:)))
telleg csak erre kepesek ott???
monitorom kirohog amikor a felbontast beallitja es nekem eg a pofam a blizzard helyett...
Előzmény: DesDmona (338)
DesDmona Creative Commons License 2000.07.12 0 0 338
Majd szólunk, ha jó lesz :(((
Nem nagyon tudok hibáját a játéknak, de arra, hogy a szervereket ennyire nem készítették fel előre, szerintem sincs mentség. Bizakodjunk, hogy már nem kell sokat várni rá.
Előzmény: Nanu (337)
Nanu Creative Commons License 2000.07.12 0 0 337
a Bnet mikor lesz hasznalhato vegre????
vki biztason mar:))) tudom hajra:)
eleg elszmorito hogy az ember kifizet 10eFt es nemtud jaccani mert a blizzard egy fos:(
server down......
Ark Creative Commons License 2000.07.12 0 0 336
Nem tudom , hogy talalkozott e mar valaki a kovetkeso problemaval , s ha igen akkor mi a megoldas : az acII-n vagyok nekroval s amikor a masodik kuldetest csinalnam a sivatagban , mikor lemegyek abba a foldalatti epuletbe (a pontos nevere nem emlekszem ) mindig kifagy a jatek a kovetkezo uzenettel : "Halt Location:C:\D2\Source\D2Cmp\Codec.cpp,line #1621 Expression : Error decompressing sprite"

az 1.02=es pach van fent es a legujjab gyari driwer-ek , probaltam mar masik gepen is , de ott is hasonlo eredmennyel. Tud valaki segiteni?

Egri2 Creative Commons License 2000.07.12 0 0 335
Hmmm...

Nem csorog....

Teeny Creative Commons License 2000.07.12 0 0 334
Hi all !!

Csak mar hogy en is hozzaszoljak a dologhoz. Es csorogjon a nyalatok. :))

Most jatszom az 1ik munkatarsammal, es hihetetlen magic-et talalt. 1 Landzsa ami igy nez ki.

Death Goad Pike

TWO HANDED DAMAGE : 22 TO 107 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6% mana stolen per hit
Enhanced damage
+1 cold damage
+101 to attack rating
+13 maximum damage

Viszon very fast slow :( De sebaj

A 27. szintu palladinnal igy nez ki a sebzes 1 kez : 58-197

Sacrifice skillel : 128-441 hihi

Kiraly, nem ??

Na minden jot, es jokedvet mindenkinek !!
TOvabbi jo jatekot !!!

Kutas Creative Commons License 2000.07.11 0 0 331
Uhh még mindig nem találom az igazi portált Canyon of Magiba. Bejártam az egészet és sehol...
Északra a Varázsló, Keletre a portáldzsungel, Délre és Nyugatra semmi. De lehet, hogy ezt nagyon megszivtam, mert asszem lefagyott miközben a portál megnyilt. Ti javitjátok a cuccokat mielőtt eladjátok? Jóval több pénzt ad érte utánna, meg a durability sem romlik, nemúgy mint az 1ben
DesDmona Creative Commons License 2000.07.11 0 0 329
Hú azanyját, hát nem semmi a Nightmare!
Nem ám, mint volt a D1-ben :)

Van a Dark Woodban egy íjász csaj, amelyik lightning enchanted, vagyis amikor sebzed, akkor charged bolt-ot ereget. A feléd eső részen jó tömör, másfelé csak kis pamacsok. Na tegnap vagy 3x megfektetett, mert egyszerűen nem bírtam elhinni, hogy a 211-es életemmel, 59% resist lightning-gal (nightmare-en ennyi, normálon max, mielőtt valaki megkérdezné), hozzá csurig életemmel elég ha csak hozzámér az a villámköteg, már fekszek.

Mi lesz itt lejjebb???

Jó, ezt nem nagy cucc kikerülni, szépen eloldalazol, de ha van belőle mondjuk kettő...

Le_Guan Creative Commons License 2000.07.11 0 0 328
Sziasztok!

Van köztetek olyan, akinek sikerült a europe szerveren game-t nyitnia? Nekem még soha, pedig szívesen megismerkednék az érzéssel... Tényleg: a realm kari automaikusan HC (hardcore), vagy akár meg is halhatok?

L~

ZED Creative Commons License 2000.07.11 0 0 327
Ezen az oldalon van a link (http)

http://www.blizzard.com/support/diablo2/information/patch.shtml

Előzmény: IMAGINE (326)
IMAGINE Creative Commons License 2000.07.11 0 0 326
Egy kérdés: nem tudjátok hol lehet leszedni a 1.02-es pecs filet? (nem ftp-s kellene, mert azt nem tudom a melóhelyről kezelni)
IMAGINE Creative Commons License 2000.07.11 0 0 325
Köszi az ötletet. Egyszer már próbáltam, de valami folytán egy idő múlva már nem volt ott a portál. Nem tudom, hogy van a game-ban ilyen limit, vagy csak nálam volt valami gatter.
Amúgy még nem rögződött ez a portálnyitogatás belém, mert nem igazán szoktam meghalni leszámítva az óvodás bandát, és a tüzes köpenyes lényt. De ezentúl használni fogom.
Már csak 3 és fél óra, és Dio2 világa elémtárul! :)
IMAGINE Creative Commons License 2000.07.11 0 0 323
Ezt most nem értem. Nem csaltam semmit, esküszöm. Nem tudom, hogy akkor mi van. Valamit akkor elnéztem. De komolyan, most az ACT III-at nyomom. Tegnap csak 2 órát tudtam játszani. :(( Majd ma! :) Most a jungle-t járom, és próbálom a questeket megcsinálni. Elég sok kövem van már, transmutáltam néhány chippedet jobbra. Cool. Még kell egy gyémánt, meg egy smaragd, és mindkettőből megvan három szép darab. :)
Na, lecseréltem tegnap a jó kis unique kardomat (a mocsok 648 aranyat adott érte) egy rare war hammerra. Ez jobb. Kicsit...
Gamble: na, tegnap sikerült 88000 aranyat 600-ra cserélni. :) Takarodjon a francba!
Flame spider király. Felvettem egy paladint, hogy segítse a munkámat. Tűzvarázslatai vannak. Én ölök a pókokat, ő nyomja rájuk a tüzet, amitől gyógyulnak. Na, mondom...
Mindjárt jön a level 24, marha gyorsan lehet fejlődni. Nem figyelek oda, és máris szintlépés.
A fetishekkel még mindig szenvedek. A geppa sámánjuk már többször elhamvasztott (közben vígan swappelt a vinyó). Ez marha jó, amikor 3 évet kell menni, amíg a hulládig elérsz. A resistance-t kell fejlesztenem majd valahogy, meg az a cold/poison 6% nem valami sok :).
Bárcsak 2 óra lenne már... akkor már elmerültem volna a dio2 csodálatos világában...
Előzmény: Egri2 (322)
Egri2 Creative Commons License 2000.07.11 0 0 322
Imagine, egy-két kérdésed némi kételyt ébresztett bennem:
"Most már nem emlékszem, hogy mi volt a pálya neve. ACT II-ben van egy rész, amikor az "űrben" vagyunk, és ott kell elhozni valami Journal-t. Na, ott találtam egy piros portált, de nem mentem be rajta. Hova visz? Amúgy talán a legmocskosabb ellennel itt találkoztam. Az a halálfejes tűzcsináló volt (nevére nem emlékszem). Kb 2-3 halált köszönhetek neki."

Ööööö, ugyebár ez a protál visz a Canyon of Magi-ba...ahová másképp nem juthatsz el, ergó az Act II-t sem tudod akkor befejezni...tehát nem is lehetsz az Act III-ban...hmmm.

A Canyon of Magi-ban én direkt nem mentem először a 7. jelhez, hanem bejártam az egészet, tápolódás céljából kiváló!

A Cube használható a drágakövek "csiszolására". Én az Act IV-ben kaptam igazán jókat, a lélekkő szétverésekor. Bele is raktam egy rubint, egy zafírt, meg egy topázt egy pajzsba, kegyetlenül felnyomta a resistemet, a villámra és a tűzre max-os lettem! Jók azok...

A tárgyak színeiről (ha még valaki nem tudná):

fehér: normál
szürke: foglalatos, drágakövekkel tuningolható
kék: varázs
sárga: egyedi (unique)
halványsárga: ritkaság (rare)
zöld: szett része

Szerintem szerencsejátékozni igenis érdemes, ha sok a lé, mert én már kaptam 2 egyedi és 1 rare cuccot is (kb. 10 kísérletből) a rare cucc egy páncélozott öv, azóta is az van rajtam, majdnem 40-es armorral, meg egy rakás bónusszal.

Érdekes módon nekem paladinnal sohasem a főszörnyekkel gyűlt meg a bajom, hanem inkább az alvezérekkel. Pl.: megkínlódtam a viperáknál, meg a pokolbeli kováccsal is. Diablo-nál sem haltam meg, igaz a 4-soros italkészletem totál elfogyott...a marhák viszont nagyon bunkók...

Na, bye.

Törölt nick Creative Commons License 2000.07.11 0 0 321
Derítsd fel jobban a terepet! Ott lesz az valahol azon a pályán. Teleporton keresztül lehet oda eljutni.
Előzmény: Kutas (320)
Kutas Creative Commons License 2000.07.11 0 0 320
Segitsetek!
Arcane Sanctuaryban járok, legyaktam mindenkit és elakadtam mert nem találom az utat Canyon of the Magiba. Szóval merre kell átmenni?
Cuc Creative Commons License 2000.07.10 0 0 319
Hi

Azt igen, csak sajnos a ping 300 és 12000(!) közt változik :(((, így meg lehetetlen játszani. Azt a nyomorult Blood Raven-t ketten nem bírtuk leverni, mert nem lehetett tudni ki hol van.

üdv

BK_fan Creative Commons License 2000.07.10 0 0 317
Duriel eleg tapos volt:)) Vegulis annyi neki. Kaptam erte egy DEATH SCRATCH Long Sword-ot. Aranybetus. Ez most Rare, vagy Unique? A diabloii.net-en meg nincs fent.
Bozsó Creative Commons License 2000.07.10 0 0 316
Szaisztok
Nem csúnya a game de azért egy vámpír után nem is szép!
Hol lehet felbontást állítani?
Bozso
BK_fan Creative Commons License 2000.07.10 0 0 315
Hari: Koszi az infot neked is.
En bejartam 2x mind a 7-et. A franc a hulye mentesbe bele.:(( Ez nagyon el lett cseszve. (mentes utan, ujra mindent elorol, mintha meg nem csinaltam volna meg) Hasznos cucc nem nagyon volt.:(
Előzmény: Hari (313)
BK_fan Creative Commons License 2000.07.10 0 0 314
Ford Fairlane : Koszi a valaszt:)) Lattam az Orifice-t, csak nem tudtam mi a banatot kell beletenni:(( Azt hittem a masik 6 lejarat mogott lesz valami de hogy a staffal kell az nem jutott eszembe. Most megyek, megolom a fogonoszt.
Előzmény: Ford Fairlane (312)
Hari Creative Commons License 2000.07.10 0 0 313
Ha kicsináltad a főgonoszt az Arcane Sanctuaryban és elolvastad a tekercset, akkor a Questben megjelenik, hogy a hét jel közül melyik a helyes. Nálam ez egy kör volt, de lehet, hogy a program véletlenszerűen váltogatja.

A Canyon of the Magi-ban a hét sírbejárat mellett vannak kis oszlopok, amiken a jelek vannak. Tényleg volt, aki a többi sírt is bejárta? Én már fáradt voltam és inkább rögtön lementem az igaziba.

Előzmény: BK_fan (311)
BK_fan Creative Commons License 2000.07.10 0 0 311
Sziasztok. Kellene egy kis segitseg. 22 szintu paladinommal mindenkit leolok az Act2-ben, (Rasha's Tomb + Arcane Sanctuary) de a 7-ik symbolt nem talalom sehol.:(( Merre talalom? A segitseget elore is koszi.
Nanu Creative Commons License 2000.07.10 0 0 310
Itt ragadom meg az alkalmat hogy ISENHART cuc kellene.......felajanlasokat nagyon koszonom elore is...
2 megvan a 4bol.
(a sisak es kard)
Ha vkinek megvan es megvallna tole elore is thx
udv
Nanu
Előzmény: Törölt nick (308)
IMAGINE Creative Commons License 2000.07.10 0 0 309
Köszi az eddigi infokat, az oldalakat, én is utánnanéztem azóta a dolgoknak. Ezekenek tudatában télleg felesleges volt az a sok rizsa. Na, most már mind1. Szóval köszi again.
IMAGINE Creative Commons License 2000.07.10 0 0 304
Hi skacok!

Előre is bocsi a kissé hosszú taglalásért, de álljon itt egy "napló" a hétvégémről, amit a Dio2 bűvkörében töltöttem. Tehát:

Főhős: Hellbringer a barbárom (level 22), helyszín ACT III legeleje. ACT II végéig nem haltam meg. A paladinommal az ACT I-ben töbször is elhalálozott. Következő karim nekro lesz. Nagyon sok neki való stuffot találtam már.
Duriel nem volt valami nagy ellen, a látványtól kicsit beféltem, és aztán szembenéztem vele. Aki állva marad, az nyer. Én maradtam állva. Ráment vagy 5-8 healing potion, de halál nélkül legyaktam. Hogy mit kaptam azt meg nem mondom. A sok kis féreg undorító volt, főleg ha ráléptem. A Maggott queen is hánytatóan nézett ki.
Most, így az ACT III elején a következők a meglátásaim (ömlesztve):
1.) A felbérelhető szövetségesek az ACT III-ban már egész használhatóak.
2.) Az automaptól a tököm kivan, nagyon sokszor alig lehet látni, szemem kifolyik mán!
3.) A küldetések jók, de nincs nagy kihíás.
4.) Tapasztaltátok már, hogy sokszor ugyanaz a térkép? Úgyértem, hogy az ACT II-ben és ACT III-ban is találtam tök ugyanolyan map-et. Persze tudtam, hogy merre kell menni.
5.) Problémáim vannak a fegyverekkel. 22. szintig nem találtam sem olyan fegyvert, sem egyéb cuccot, ami igazán rulez lenne. Most van egy arany kardom (damage 17-18, egyén baromságok), egy "még elmegy" pajzs, rakat amulett, gyűrű, miegymás. Gamble játszik sokszor, de szart ad. Ez nagyon nem tetszik nekem. Igaz gyakok, mint az állat, de valahogy nincs az a lehengerlő erő...
Csak magic itemeket nézek, és a legdrágább sem ér nekem annyit, mint ami most van. Sajnálatos...
6.) Mit jelent, ha egy fegyver neve zölddel, vagy sárgával van írva? Van most is csomó ilyenem, de nem jöttem rá mit jelent.
7.) ACT III-ban a dzsungelban már 2-szer kinyírtak a kis gennyes fetishek. Ku**a anyjukat! Köpőcső suxx, amúgy eddig ACT III OK.
8.) Barbárral ti milyen spellt használtok? Én a "bash"-t. Most 12. szinten van, és hát a legtöbb basic elle 1 ütés, és még hátra is ugrik 5 métert.
9.) Kaptam már vagy 10 gem-t. Mindegyik chipped. Suxx, semmire nem jók. El is adtam őket. Eddig 1 gem shrine-t találtam.
10.) Előjött nekem is a hátrafordulós bug egy rövid időre.
11.) Most már nem emlékszem, hogy mi volt a pálya neve. ACT II-ben van egy rész, amikor az "űrben" vagyunk, és ott kell elhozni valami Journal-t. Na, ott találtam egy piros portált, de nem mentem be rajta. Hova visz? Amúgy talán a legmocskosabb ellennel itt találkoztam. Az a halálfejes tűzcsináló volt (nevére nem emlékszem). Kb 2-3 halált köszönhetek neki.
12.) Kinek mennyi a fire/cold...stb ellenállása? Hát nekem olyan 10% mindenből. :) Illetve nem. Eccerűen nincs olyan cucc, amivel jól fel lehetne tornászni a számokat. Volt egy ruhám (zöld színű volt a neve), az adott mindenre 10%-ot, de mivel csak 47 volt a defense... lecseréltem. Kb. 4700-ért vették meg.
13.) Wirth lábát nem hoztam magammal. Kell valahova?
14.) Ti használtátok mág a Horadric Cube-ot másra is? (A Horadric Staff elkészítésén kívül)
15.) FONTOS! Nekem másolt cd-m van, kikkel, mikor, és hol tudnék Dio2-t játszani? Egyáltalán tudok? Nem LAN-ra gondoltam.

Na, hát így egyenlőre ennyi volt, ami eszembe jutott.
Szóval ha van lehetőség Dio2-t nyomni neten (másolt cd-vel), akkor adjatok valami infót, kipróbálnám hogy is megy ez.

Ja! Bocs a hosszú szövegért.

Nanu Creative Commons License 2000.07.10 0 0 302
Jaja telleg siraly...foleg akkor amikor a paladinommal eppen hatralni akarok act2ben a sewerben es jol beszoritanak....persze hogy halal lett a vege....
szuk teren elegge be tudjak szivatni a tobbi jatekost..amugy meg telleg nagyon kiraly:)
Előzmény: Törölt nick (301)
Hari Creative Commons License 2000.07.10 0 0 300
Na, most már én is az ACt3-ban vagyok, átjáró még szombaton megtalálva (az egyik helyen nem pont a sziklafal mellett mentem és olyan keskeny volt, hogy nem gondoltam, hogy ott lenne), de Duriel engem keményen megszívatott. Igaz, hogy hülye voltam, mert mindig visszafelé akartam menekülni, attól tartva, hogy a továbbvivő folyosó tele lesz újabb szörnyikékkel. Végül aztán folyamatos teleport nyitásokkal sikerült legyaknom, egyszerűbb lett volna a folyosón futkározni előle.
Nekem is egy spéci íjat adott (magic missile, 25%(?) fagyasztás ellen, talán +30 mana, stb.). Elsőre nagyon örültem neki, de már a következő pálya felénél visszaálltam a házikészítésű fagyaszt/lightning/life-mana steal íjamra, jobban szuperál.

A dzsungel eddig nagyon könnyűnek tűnik, sok nagydarab, lassú ellenfél, az eddigi két dungeon pedig az eddigiekhez képest pirinyó volt.

Előzmény: Selindek (297)
Shanton Creative Commons License 2000.07.10 0 0 299
Hat en is most fejeztem be az Act II-t, es szerintem sem volt nsgy szam a fomonster.
En barbarral nyomom, talan ezert volt konnyu, de a double swing-nel amugyis mindegy, hogy fagyaszt, vagy sem :))
Szoval meglepoen konnyen levertem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!