Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.08.12 0 0 216

Mégmindigcsak várok ...

:(

Előzmény: Törölt nick (214)
foldiroberta Creative Commons License 2007.08.04 0 0 215
én ma véletlenül láttam az auchanban. Patentos volt oldalt és többféle méretben volt. árára nem emlékszem. A baba cuccoknál volt, ahol a cumisüvegek, előkék, babakanalak, esővédő ... stb.
Előzmény: Törölt nick (214)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.04 0 0 214
Továbbra is türelmesen várok, majd csak lesz valakinek eladó gumibugyija ...
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.02 0 0 213
Siófokon és környékén nem lehet.
Előzmény: Törölt nick (212)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.02 0 0 211
Továbbra is gumibugyit keresek minden méretben .
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.02 0 0 210
és nem is fog :(
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.29 0 0 209
dabaka sem segített :(
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.26 0 0 208
Senki sem segít :(
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.20 0 0 207
Még mindig keresem !
Előzmény: Törölt nick (199)
thaisia Creative Commons License 2007.07.13 0 0 206
Kedves pelenkás, tudok egy jobb megoldást. Nem tudom, hány éves a gyermek,aki bepisil, de ha végleg megakarjátok szüntetni a problémát, van egy tippem. A sáfrányos szeklicemag olaj megszünteti az ágybavizelést és nem jön vissza. Ha érdekelnek a részletek, írj nekem e-mailt. thaiskukaccitromailponthu. Az én gyerekemnél csodát tett. Én is hallottam valakitől, s nagyon bejött. Vége a rémálomnak. Várom a leveled.
Előzmény: pelenkás (193)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.13 0 0 205
:(
dabaka Creative Commons License 2007.07.11 0 0 204
Ez most beérkezett, válaszoltam! :-)
Előzmény: Törölt nick (203)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.11 0 0 203

Írtam még egy mailt. Remélem ezt már megkapod.

Megválaszoltam benne azt is ,hogy miért gyűjtök ennyit.

Előzmény: Törölt nick (202)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.11 0 0 202

A visszaigazolás is megjött ,hogy a mail célbaért.

Nem értem akkor miért nem kaptad meg . hmm...

Előzmény: Törölt nick (201)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.11 0 0 201
Írtam mailt tegnapelőtt..
Előzmény: dabaka (200)
dabaka Creative Commons License 2007.07.11 0 0 200
Nem írtad, hogy miért gyűjtesz ennyi gumibugyit!  Hm????? Mail nem jött. Írtál?
Előzmény: Törölt nick (199)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.11 0 0 199
Sziasztok!

 

Nincs valakinek véletlenül elfekvőben hagyományos patentos gumibugyija, amire már nincs szüksége? Minden méretben érdekelne.

Ha netán lenne valakinek, reális áron vevő lennék rá.

 

Csabi.

vikiviki Creative Commons License 2006.08.25 0 0 196
Hali!

Én írtam neked levelet, de visszajött. Dobsz nekem egy mailt a vikiuser@rozsomak.hu-ra?
Előzmény: Törölt nick (195)
pelenkás Creative Commons License 2006.06.07 0 0 193
helo nem tudja valaki aki tatabányai hogy tatabányán hol lehet gumibugyit venni hogy hol és kb mennyiért????? mert a fiam éjszaka bepisil és erre attam a fejem ugyhogy aki tudja az szóljon köszönöm
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.05 0 0 192
Szia!!
Köszi az infokat, menet közben én is rátaláltam a babanetes fórumra- ott úgy tűnik, aktívabbak a textilesek.. :-) (Csak győzzem, végigolvasni) A Monapel nekem is túl durvának tűnt, főleg a külsőt találom vastagnak - a Popolini műa. külsője sokkal puhább. A gyapjúkülsőben kicsit kételkedem, de még nem olvastam végig a vele kapcsolatos hozzászólásokat, lehet, hogy meggyőznek.. :-) A Kushiesről most hallottam, hogy az Ökoszolgálatnál tartanak olyan fajtát, aminél külön van a műanyag külső, és a pelus. A hagyományost (rögzített külsővel) a Brendonban is meg lehet kapni, bár nem néztem meg, de azt mondták, ahhoz betétet is tartanak.. Nekem mindenesetre szimpatikusabb a külön külső-belső... Írd majd meg, melyik mellett döntöttetek végül! (Mikorra várjátok a fiúcskát? A mi kislányunk márc. 25-re van előjegyezve.. :-))
Előzmény: indianyo (191)
indianyo Creative Commons License 2006.03.03 0 0 191

Szia:)

 

Kukoricapelust Budán a Holdboltban (Szabolcska u. ) a Feneketlen-tónál, ill. a Baba-Fun mintaboltban a CSalogány utcában kaphatsz, van többféle méretben és kiszerelésben. Eddig barátaim nagyon dicsérik éjszakára is, kezdetben mi is ezt használjuk, mert bizony a moshatók az újszülöttekre többnyire nagyon szoktak lenni.

 

Mosható pelusokról itt:

 

www.kekpanda.hu (mindenféle pelusok)

 

www.monapel.hu (monapel)

 

www.spelta.hu (kushies)

 

Nekem is mostanában születik a kisfiam, úgyhgoy nagy pelusbeszerzésben vagyunk. Tapintásra a Monapel nekem nem tetszik, viszont ez a legolcsóbb, a Popolinit a Kék Pandában lehet kapni, azt még sajnos nem tudtam személyesen megnézni, viszont jónak tűnik és nagyon sokféle van belőle (a külsőjét mindenképpen használni fogjuk, mert gyapjű külsőt szeretnénk használni valamelyik finom puha belsővel), a Kushies nagyon szimpatikus, de belsőt nem lehet itthon kapni sehol sajnos (a betét hozzá kapható, nagoyn finom, puha), az all-in-one pedig nagyon drága, mivel két méret kell belőle :(

 

Jó szemezgetést:)

 

A Babaneten van környezettudatos mamák topik és pelenka topik is, mindkettőn kaphatsz infokat, ha ez kevés lenne:)

 

Előzmény: Törölt nick (190)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.09 0 0 190
Sziasztok!! Lassan fél éve már elsüllyedt ez a topic.. Van még valaki, aki mostanában textilezik? Mi márciusra várjuk az első babánkat, és most már nagyon el kellene döntenem, milyen pelust vegyünk. Az itteni hozzászólásokat olvasva sokat okosodtam, meg egy kicsit bátrabban vágok bele a mosható pelenkázásba.. Nappalra megpróbálnánk a sima tetrapelust- esetleg valamelyik mosható nadrágpelenka betétjével. Olvastam, hogy a pelenkavédő beszerzése gondot okozott többeknek is- ha sima tetrát használnánk, milyen védőt lehet hozzá szerezni mostanság, és hol? (Bp és Szfvár jönne szóba..)
A Kushies-ról van vkinek tapaszatalata? Kibírja az éjszakázást, vagy éjjelre csak az eldobható pelenka nem ázik át? (Vagy az is?!) A kukoricás pelust lehet még kapni? Az kiváltja a műanyag eldobhatókat, vagy azért nem egyenértékű (pl. utazáshoz stb..)?

Remélem, néhányan visszatalálnak erre a topicra, és nem feleslegesen írkáltam ennyit.. :-)
eladobabacucc Creative Commons License 2005.09.27 0 0 189

Eladó Monapel nadrágpelenka

 

Nadrágpelenka, használt: 800 Ft/db (eredeti ára: 1390 Ft)

betét, használt: 400 Ft/db (eredeti ára: 450 Ft)

külső, új: 1400 Ft (eredeti ára: 1600 Ft)

 

eladobabacucc@freemail.hu

Szlivvia Creative Commons License 2005.08.04 0 0 188
Láttam ilyen pelust a Szabolcska Mihály utcai bioboltban.
Előzmény: lakos (182)
lakos Creative Commons License 2005.07.26 0 0 186
Megkérdeztem lehet kapni a Csalogány utcában továbbra is. Nem volt teljesen világos, de úgy vettem ki, hogy valami ellentétük van a brumi-maci bolttal és oda azért nem szállítanak többet, de nem áll le a gyártás , itt továbbra is lehet kapni.
Előzmény: Törölt nick (185)
reményke Creative Commons License 2005.07.18 0 0 184

Szia!

Írd be a google keresőbe, hogy "babyfun diszkont" és kiírja a címeket.  Beszerzési helyek telefonszámait is találtam.

Sok szerencsét!

R.

Előzmény: lakos (182)
KAAEL Creative Commons License 2005.07.18 0 0 183
Van Budapesten egy patika, ami már sok nehéz helyzetben kisegitett, talán náluk is lehetne próbálkozni: http://www.reginapatika.hu/ , bár amire azt mondják hogy a gyártását beszüntetik, az szinte reménytelen... mi is sokat küszködtünk a textilre való külső beszerzésével, ma már boldogan használunk mást.
Előzmény: lakos (182)
lakos Creative Commons License 2005.07.17 0 0 182
Tud valaki olyan helyet pesten, ahol Sensan Baby Natural pelenkát lehet kapni? Vagy ha nem olyat, akkor vmi hasonlót. Brumi-Maciban azt mondták, hogy már nem is lesz mert leálltak a gyártásával (?) Nem értem, nincs rá igény? Eddig ez az egyetlen amitől nem lesz piros a lányom bőre. Ismertek még valami hasonló bio-pelenkát? Nem tudom, elhinni, hogy egy 2 milliós nagyvárosban nem lehet ilyesmit kapni...
KAAEL Creative Commons License 2005.05.24 0 0 180

Szia Derszu!

Köszönjük szépen a transzportot, ezek nagyon jók. Tökéletesek most már a gatyák, A kezdeti nehézségeken túl vagyunk és tényleg nagy segítség a régi beszerezhetetlen műanyag helyett.

Nekem továbbra is beválik a textilpelenkázás (a gyerekecske időközben 10 hónapos lett), csak éjszakára kap eldobható bugyipelenkát. Egyszer fordult elő csak eddig hogy kipirosodott a feneke, amikor először fogzott, az nagyon nehéz időszak volt, de mára már kicsit könnyebben megy. Már nincs hasmenése akkor, csak nyűgösebb a szokásosnál. Kiváncsi vagyok arra, hogy a textilpelusosok tényleg hamarabb lesznek-e szobatiszták, vagy ez csak hiedelem? Majd meglátjuk.

kaael

Előzmény: Törölt nick (174)
tamara Creative Commons License 2005.05.10 0 0 179

Savitri,

 

ha van már tapaszalatod légyszives írd meg a Kuchis-zal kapcsolatban.

 

Köszi, tamara

Előzmény: savitri (164)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!