Keresés

Részletes keresés

Dinho84 Creative Commons License 2013.06.12 0 0 3172

Ahogy modod, a "The People vs. Orville Wright" epizód a 7. évad utolsó előtti része, de nem az egész sorozaté.

Van 8. évad is 13 résszel. :)

 

Én csak az első 6 évadot néztem végig pár éve(3-4), amúgy lehet 20 éve láttam már az összeset TV-ben. :)

Előzmény: Lecso11 (3171)
Lecso11 Creative Commons License 2013.06.12 0 0 3171

Most volt a Cool TV-n a "The People vs. Orville Wright" epizód, amely ugye elvileg az utolsóelőtti rész lett volna. 

Ezen már sokszor gondolkodtam, de ugye itt a végén Rick tényleg kap börtönbüntetést, de az eredetileg tervezett utolsó részben (Limbo) már szabadlábon van. Volt itt erre vmi magyarázat, vagy egyszerűen "eltelt" az idő és kész? Ugye a Limbo rész alapból belacsap a közepébe az elején és van a lövöldözés Thomasszal, tehát nincs felvezetés, stb. 

Egyébként még mindig zseniális az egész, úgy ahogy van :)

mtszk Creative Commons License 2013.06.04 0 0 3170

Sziasztok!

 

Most találtam rá erre a topicra, és nagyon örülök, hogy ilyen sokan szeretjük a sorozatot. A kérdésem az lenne, hogy valakinek megvan-e az összes évad, vagy csak egy része, amit el lehetne kérni valamilyen formában?

 

Előre is köszi a választ!

 

Üdv,

 

Gaeb

lembi Creative Commons License 2013.04.08 0 0 3169

Nemrég szerepelt Larry Manetti egy Hawaii Five-O epizódban is :)

Előzmény: Lecso11 (3168)
Lecso11 Creative Commons License 2013.03.22 0 0 3168

Ha minden igaz ez egy Helikopter expo volt március 5-7. között Las Vegasban, és ide hívták meg őket. Larry Manetti pedig rendszeresen vezet rádióműsort és ha jól vettem ki ennek apropóján is látogatta meg régi barátját :)

Előzmény: lembi (3167)
lembi Creative Commons License 2013.03.13 0 0 3167

Remek képek!

Milyen célból gyűltek így össze, ill. hol?

 

Előzmény: Lecso11 (3166)
Lecso11 Creative Commons License 2013.03.11 0 0 3166

Roger E. Mosley és családja:

 

 

Rajongók között:

 

Lecso11 Creative Commons License 2013.03.11 0 0 3165

 

Lecso11 Creative Commons License 2013.03.11 0 0 3164

Múlt heti kép, Rick és T.C. :)

Előzmény: Lecso11 (3163)
Lecso11 Creative Commons License 2013.03.11 0 0 3163

lembi Creative Commons License 2013.03.06 0 0 3162

Sziasztok!

 

Régen jártam erre, és sajnálatos hír fogadott.     RIP  :(

 

Felirat sajnos csak az első részhez van, vagyis én annyihoz találtam.

 

Szerencsére Tom Selleck -et láthatjuk minden héten a Blue Bloods-ban. Örülök neki :)

 

Láttam beszéltetek a könyvről, én azóta megvettem a holnapról, és Larry Manetti alá is írta,

tökre örülök neki. Egy hét sem kellett és ide is ért. Pont akció volt, és nem volt 5 ezer forint

mindenestől.

 

 

Dinho84 Creative Commons License 2013.01.28 0 0 3161

Magyar felirat van a neten ?

Lecso11 Creative Commons License 2012.11.23 0 0 3160

Gondolom már sokan tudjátok, de a Cool-on minden hétköznap 13:50 körül Magnum!

Lecso11 Creative Commons License 2012.09.16 0 0 3159

:(

Nyugodjon békében!

Előzmény: Zeus SH (3156)
Zeus SH Creative Commons License 2012.09.15 0 0 3158

Két hozzászólásból kétszer akadt el valahol a kép, de nem adom fel.

Zeus SH Creative Commons License 2012.09.15 0 0 3157

És egy kép is, hogy így emlékezhessünk rá:

Zeus SH Creative Commons License 2012.09.15 0 0 3156

Nagy a pangás a topicban, s én sem jó hírrel jövök. De mégis, itt is meg kell emlékeznünk róla: Green ezredes is elment közülünk. :(

 

http://www.life.hu/tested-lelked/20120914-lance-legault-a-dallas-sorozat-sztarja-elhunyt.html

 

R. I. P. Colonel Green! :(

Lecso11 Creative Commons License 2011.11.04 0 0 3155

A Blue Bloods itthon is ment a TV2-n és jelenleg megy is a Universal Channelen Zsaruvér címmel. Egyébként nem is rossz sorozat szerintem, sőt, az Államokban igen nagy népszerűségnek örvend, nem utolsó sorban a jó öreg Tom Sellecknek köszönhetően :)

Előzmény: uh (3152)
Zeus SH Creative Commons License 2011.11.03 0 0 3154

Nos, úgy nézem, nem fogod már ezt megnézni, de nem számít. Nem az ÉN változatomról beszélünk, csupán arról, aminek a létrejöttében segítettem. Nem én forgattam, nem én vágtam, semmi egyebet nem tettem érte, csak szorgosan cserélgettem a recorderben a lemezeket, hogy első sorban magamnak meglegyen. Aztán egy kedves rajongótárs kitalálta, miért ne legyen összeházasítva a gyönyörű amerikai DVD képe a brilliáns magyar szinkronnal. Neki képe volt, nekem hangom, ennyi... Amire pedig utalni szerettem volna az az, hogy bizony szemét dolog mások munkájából pénzt keresni, pláne ha mások időt, energiát nem kímélve hoztak létre azért valamit, hogy a többieknek INGYEN legyen. És mindez mellé igen, büszke vagyok rá hogy segítettem benne, mert az általam eddig látott legjobb release-ről beszélünk, s ezzel nem a saját érdemeim próbálom emelni, csak tényközlés, hogy jól sikerült.

 

Fennkölt és leereszkedő lenne a stílusom? Nem hinném, pusztán nem az MSN-en szocializálódott nemzedékhez tartozom, tudok értelmes, összetett mondatokat fogalmazni, leírni. Nem kell "ikszdével" teleszórnom a mondandóm,  nem kell "kiröhögnöm" senkit, ahhoz, hogy tudatosítsam a mondandóm. Sajnálom ha ez miatt leereszkedőnek tűnnék, nem szándékos a dolog.

 

Neked pedig egyszerűen elég lett volna annyit mondanod, hogy "egy ligában játszunk, eszemben sincs hasznot húzni a rajongótársaimból", s máris megbecsült tagja lettél volna a közösségnek. Így viszont elég elkeserítő a reagálásod, hisz egy egyszerű hozzászólásra ilyen kirohanással reagálni... Hát... Ahogy a közmondás tartja, "mindig az ordít leghangosabban, akinek a háza ég". 

 

Ha nem így van, természetesen meghallgatunk nagyon szívesen, s gondolom majd megbarátkozol az én stílusommal is.

Előzmény: Törölt nick (3153)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.28 0 0 3153

Egy ismerősömtől kaptam, nagyon kedves ajándék volt. Nagyon örültem neki, főleg, hogy az összes rész megvan. Én nem tudom ki mit csinált, de már ne is haragudj,de biztos, hogy nem csak a te változatod létezik :D:D Ez kicsit vicces, nem körülötted forog a világ Mr.Bellisario. Ezt a fennkölt, leereszkedő hozzászólást simán kihagyhattad volna, ahogy én a választ. Az ilyenen csak röhögni tudok :D Gondolom az összes sorozatot te forgattad az elmúlt 25-30 évben :DXDXDXDXDXDXD Gondolom a CBS is a tiéd :) Meg a világ...XDXD

Előzmény: Zeus SH (3151)
uh Creative Commons License 2011.10.28 0 0 3152

Tom Selleck volt a fo vendeg az oktober 19-i Conan-ben. Most eppen bajusza van es akartam irni, hogy az a 20 ev mar latszik rajta, de rajottem hogy mar inkabb 30 az a 20... Ennek ellenere a beszelgetes fele meg mindig Magnumrol szolt (pedig az apropo az volt, h vmi Blue bloods sorozatban jatszik most). Hogy a hivatalos plakatok eleg gagyik voltak, a 'kaloz' plakatok pedig milyen szuperek es nepszeruek. Csak eppen nem sok penzt latott beloluk. Szo volt meg a Tom Selleck, Waterfalls, Sandwiches oldalrol, illetve eleg sok arrol, hogy most avokado farmja van es be is mutatott egy avokado oltast. Remelem lesz folytatasa a beszelgetesnek, Conan most egy hetre NYba megy es Tom Selleck invitalta, a sima udvariassagnal komolyabban.

Zeus SH Creative Commons License 2011.10.23 0 0 3151

Mi már elkészítettük a dual audio-s DVD-rip verziónak pár éve (én csináltam a magyar hangsávot), de azért köszönjük a felajánlást. :)

Hátha valakinek szüksége lesz rá...

De tessék szépen "játszani", ahogy mi... Vagyis ha már csinálod, akkor legyen "just for fun", hiszen nálunk többet ezen még a magyar DVD kiadó sem dolgozott, ők is megelégedtek egy sima analóg képpel és egyetlen hangsávval...

Előzmény: Törölt nick (3150)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.17 0 0 3150

Sziasztok!

 

Magnum P.I.  8. évad 162. rész (összes)  magyarul.

 

Érdeklődni e-mail-ben: gymrbap@freemail.hu

 

Üdvözlettel: 

 

                                Áron

Zeus SH Creative Commons License 2011.09.21 0 0 3149

És én scanneltem jó pár éve... :D

 

Félelmetes, hogy ez az egy példány van az országban, s senki más nem scannelte be újra szebb minőségben.

 

Negyven dolcsi nem pénz, tessék könyvet venni mindenkinek! Én valószínű karácsonyra meglepem magam eggyel, addig sajnos nem engedhetem meg magamnak még ezt a bagatell összeget sem. Pedig egy Magnum-fannak kötelező ez a könyv!

Előzmény: saabee (3147)
uh Creative Commons License 2011.09.19 0 0 3148

Igen, Larry Manetti honlapjara van a link, ahol 20+9 vagy 20+20 dolcsiert lehet venni dedikaltan. Az amazonos arakhoz kepest nagyon olcso.

Johetnek a kepek! ;)

Előzmény: flyingdutch (3146)
saabee Creative Commons License 2011.09.19 0 0 3147

én voltam :)

Előzmény: flyingdutch (3145)
flyingdutch Creative Commons License 2011.09.19 0 0 3146

Melyik linkre gondolsz? Larry Manetti honlapján? Ebay-en találtam használtam dedikálva. Mind kb. 10e HUF körüli áron volt..

Előzmény: uh (3144)
flyingdutch Creative Commons License 2011.09.19 0 0 3145

Egy kedves ismeretlen megosztotta velem az említett könyvet! Ezúton is köszönöm neki és felhetelmazott, hogy megosszam veletek! Szóval a link (csak 3 napig él!!!)

 

http://s1.toldacuccot.hu/letoltes?sid=975ab088a4d67b7e6eef34c42532e967&file=Aloha_Magnum_72dpi.pdf

 

Felejthetetlen élmény volt! Mindig tudtam, hogy egyszer elmegyek oda, a kérdés csak az volt, hogy mikor? A tv mikor először játszotta, már ott ültem és csodáltam, pedig az nagyon régen volt. Aztán mikor a TV2 az indulásakor elkezdte játszani késő esténként az összes részt felvettem. Azóta megvan a teljes sorozat angolul és magyarul is!

 

Szavakkal nem lehet elmondani milyen csodálatos hely a birtok! Egy Budapest-LAX-HNL repülőút után az első út a hotelből egyből a birtokra vezetett! A cím előre megvolt, GPS tökéletesen működött! Waikikről 20 perc autóút a part mentén. Hihetetlen érzés visszagondolni, hogy mikor mentünk autóval a parti úton, jobbra volt az óceán és egyszer csak véletlenül megláttam azt a hosszan benyúló "stéget", amin többször is T.C. helikopterleszállója volt. (nagyon közel van a birtokhoz!). És amikor egyre jobban közeledtünk, komolyan ismerős volt a táj! Amikor a birtok kapujából kifordul a Ferrarival szemben volt egy hatalmas fa. Az a mai napig ott áll! Egyből tudtam navi nélkül, hogy megérkeztünk! A kovácsolt vaskapu, a bejárat melletti kis épület.. minden megvan!

A főúton továbbmenve egy 80-100m és egy parkoló lesz és ott le lehet menni a partra! Egy-két szomszéd előtti partszakaszon átsétálva ott álltam azon a parton, ahol Magnum fürdött megannyiszor (a 4-5m széles partszakasz a birtokok előtt nem magánterület, bárki fürödhet ott!)

Nem mehettem be sajnos, ki is van írva a kerítésre "No trespassing!", de természetesen felálltam a kerítés talapzatára, amin sokszor ott üldügélt (emlékszem egyszer a filmban, sörösüvegek széttdobálva, borostásan ott szomorkodott.. :)) és csak bámultam befelé! Hihetetlen élmény volt. Annak ellenére, hogy komolyan látszik, hogy kicsit elhanyagolt. A vendégház, ahol lakott teljesen lakatlan és le van zárva. A teniszpálya picit benőve, a főépület ablakai viszont nyitva vannak. Szóval lakják, nyírják a fűvet és ami a legcsodálatosabb, hogy minden szinte változatlan!

 

És ami még ennél is szebb volt, az esküvőnk 2 nappal később, a parton 300m-el arrébb volt.. :)

 

Ha gondoljátok rakok majd fel képeket is..

uh Creative Commons License 2011.09.19 0 0 3144

Bemehettel a birtokra??? Vagy csak a strandon voltal? Amint kuldot a linket a fotokrol kuldom a konyvet! ;) (Ma vagy holnap este elkuldom ha mas nem. Egyebkent az elobbi linken dedikaltan es olcson lehet venni!)

Előzmény: flyingdutch (3142)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2011.09.18 0 0 3143

Mesélj valamit!

Előzmény: flyingdutch (3142)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!