Keresés

Részletes keresés

E2w Creative Commons License 2000.04.04 0 0 21
Kedves Mindenki_Sz-ja!
" a fiú megkaphatja a betegséget, ha nyal a lánynak, aki HIV-es? "
A válasz igen!!! Mostanában nem tartanak sehol AIDS felvilágosítást?

Köpenicki Kapitány
Nem tudom a feleséged mit tud erről?! Véleményem szerint nagyobb lesz bukásod ha egyszer kiderül, mintha szimpla szeretőt tartanál. Jobban megbocsátják ha egy "szimpla" nővel fexel le, mintha kurvázol!

frodo Creative Commons License 2000.04.04 0 0 20
Na fene vigye, nem egy bonyolult URL, de belinkelem:
L.H.V.
frodo Creative Commons License 2000.04.04 0 0 19
www.join.at/lhv

Ez biztos hogy jó, nekem most is bejön. Nem a www-t hagytad le?

Előzmény: bakali (18)


bakali Creative Commons License 2000.04.04 0 0 18
valahogy nem jo ez cim amit adtál join.at/lhw
rename valami jön be probáljátok ki és mondjatok véleményt tanácsot
bakali Creative Commons License 2000.04.04 0 0 17
Köszi a cimet , gyorsan meg is nézem
Kiváncsi vagyok a véleményekre, ismeretekre .

Serintem azért járunk prostikhoz mert otthon nem kapjuk meg amit igazán szeretnénk, itt gondolok a perverzebb dolgokra.

frodo Creative Commons License 2000.04.04 0 0 16
A cím: www.join.at/lhv

Mostanában ritkán frissítik valamiért, pár hónapja még szinte kétnaponta jöttek az új beszámolók.
Viszont roppant szórakoztató dumákat lehet olvasni, egy napig ezt fogod csak olvasni.
Én néha dőlni szoktam a röhögéstől, komolyan mondom.

Előzmény: bakali (14)
bakali Creative Commons License 2000.04.03 0 0 14
Hello mindenki

Kérdésem van Sics-hez hol találhato ez a LHV honlap? Elöre is köszi.

Endorfin Creative Commons License 2000.02.25 0 0 12
Biztosan azért jártok, mert nem tudtok jobb megoldást.
Részletesebben a

Miért nem járok Kuplerájba ?

cimű topicban....:)

Endorfin

Előzmény: Pervi (-)
sinn Creative Commons License 2000.02.25 0 0 11
Hát ez hihetetlen... még te fizetsz azért, hogy nyalhass? Ez olyan, minha a cukrászdában pénzt kapnék azért, mert megeszem a gesztenyepürét :)
Előzmény: barquq (6)
sexternal Creative Commons License 2000.02.24 0 0 10
elhiszem. de nekem annyit nem ér, hogy olyan csajokkal legyek, akiknek nem én kellek, hanem a pénzem. nincs is olyan sok hogy elkeféljem.
azért akadt olyan barátnôm is, akivel az elsô alkalommal jobb volt mint bárki mással bármikor.
Előzmény: Pervi (8)
Sics Creative Commons License 2000.02.24 0 0 9
Üdv !

Tudom javasolni, hogy ''ssátok elő a Lányok-Házak-Vendégek topicot, vagy keressétek meg az LHV honlapot ! :-)

bye
Sics

Pervi Creative Commons License 2000.02.24 0 0 8
nem is az első szokott a jó lenni. ha emléxel még a legelsőt a barátnőddel sem élvezted annyira.
az 1001-ik a legszebb mindig. mint a mesében..
Előzmény: sexternal (7)
sexternal Creative Commons License 2000.02.24 0 0 7
miért, járunk? :)
egyszer próbáltam életemben. semmi élvezet nem volt benne.
majd esetleg akkor, ha öreg leszek és saját magamért nem kellek senkinek, csak pénzért fekszenek le velem a nôk.
barquq Creative Commons License 2000.02.24 0 0 6
Helyesen következtetsz. Én még nyalási engedélyt is kérek, mivel az extrának számít az +3K. Asszem holnap elgurulok arrafelé, úgyhogy mamá nem is húzok rája.
Előzmény: Pervi (5)
Pervi Creative Commons License 2000.02.24 0 0 5
2000 - természetesen utcai. Nem a klasszikus kocsisori, oda nem járok.
De bizony a keresztúri úti is csak autóval...
Kifelé a városból, a felüljáró előtt balra.
Paskál: 8=óra, 5=félóra?
Előzmény: barquq (4)
barquq Creative Commons License 2000.02.24 0 0 4
Ja bocs az árak 8K/5K, a kínálat nekem bejött, bár józanul még sosem voltam, mivel akkor igen gátlásos vagyok. Má ne haragudj de ez a 2000 ez elég hihetetlen. Ez nemde a volt kocsisoron történt ugye? nempedig "házban"
Előzmény: Pervi (2)
barquq Creative Commons License 2000.02.24 0 0 3
A Cím XIV. Paskal u.40. T:3831679 Én az Enikőt imádom szúrogatni. Cserébe csacsogjad hogy találhatom meg a leányzót szemle céljára a X. kerület Keresztúri úton? Netán az uccán ácsorog, vagy házszám is van?
Előzmény: Pervi (2)
Pervi Creative Commons License 2000.02.24 0 0 2
És gondolom találtál megfelelő méretűt. De hol van a Paskál utca és mik az árak? És milyen a kínálat?
A X. kerület Keresztúri úton szokott lenni egy elég méretes segg. Többet nem tudok róla, mert én inkább a középméretűt kedvelem.
Előzmény: barquq (0)
Pervi Creative Commons License 2000.02.24 0 0 1
Én például azért, mert probléma mentes. Nincs szerelem, vacsoráztatás és udvarlás stb. Ugyis az egész felhajtást legtöbbször amiatt a néhány perc miatt csináljuk.És persze így nem kell megcsalni a feleségemet, mármint érzelmileg, mégis van egy kis változatosság. Még a házaséletet is feldobja!
A betegségektől nem félni kell, hanem védekezni ellenük. A prostikkal kapcsolatban is.
A kivül retek, belül gomba típusú biopuncikat nem kell elvinni, a strigókat pedig messziről kerülni kell. A szigorú felügyelet alatt álló csajokat is inkább ki kell hagyni.
Az árak pedig egész méltányosak. Én 1500-2000-ért 18-19 éves, tiszta és csinos csajokat is találtam. Vigyázni kell, mert néha 14-15 évesek is állnak kint és ezeket nem szabad elvinni. Legfeljebb vissza az intézetbe.(Vagy az első rendőrig!) De egy üde 18 éves is igen kívánatos lehet.
Kupikban persze felső határ a csillagos ég: árban is és szolgáltatásban is.
Remélem eleget szövegeltem ahhoz, hogy beinduljunk. Biztos vannak hasonló topicok, de ez lesz a legjobb a témában, mert mi majd "frissítünk" rendszeresen!
Csók Pervi
Előzmény: Pervi (-)
barquq Creative Commons License 2000.02.24 0 0 0
Én pl azért voltam a minap a Paskál utcában, mivel gyönyörű a barátnőm, meg minden, de adott a seggének a mérete. Én a még nagyobbat kedvelem, de sajnos az ilyen lányok valami miatt nem állnak szóba velem. Talán azért mert azt gondolják túl jóképű vagyok hozzájuk?
Előzmény: Pervi (-)
Pervi Creative Commons License 2000.02.24 0 0 topiknyitó
Tényleg, miért is????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!