Keresés

Részletes keresés

stella_nox_fleuret Creative Commons License 2011.08.01 0 0 56

Győrben, vagy környékén keresek zongoratanárt! Aki tanítana, esetleg tud ajánlani valakit, azt kérem, hogy írjon e-mailt! Köszi előre is. 

e-mail: eve.adams@citromail.hu

Clarabella Creative Commons License 2011.07.06 0 0 55

ZONGORATANÁRT KERESEK PÁPÁN! Szeretném folytatni a tanulmányaimat, ezért szívesen vennék magánórákat. Kérem, ha valaki információval rendelkezik ez ügyben, írjon a kriszz54@freemail.hu-ra!

Köszönöm!

ZeneZeneZene Creative Commons License 2011.06.08 0 0 54

Zeneakadémiát végzett zenetanárnő belvárosi (VI. kerületi) otthonában magánoktatást vállal zongorából. Gyerekek és felnőttek, kezdők és haladók egyaránt jelentkezhetnek. 50 perces órákat tartok 3000 Ft-ért. Magánúton sok éve tanítok zongorát, több művészeti iskolában is voltam ének-zene-, szolfézs- és zongoratanárnő, s jelenleg is tanulok (diploma után) neves tanároktól. Hiszem, hogy a tanulás soha nem érhet véget, s az taníthat jól, aki maga is tanul, zenél, játszik. A szabályokat kölcsönösen betartva jó légkörben szoktak folyni az óráim. Érdeklődni lehet a szablindakrisz@gmail.com email-címen vagy a 06-30-237-72-21-es mobilszámon bármikor. (Ha tanítok, természetesen kikapcsolom, de utána elérhető vagyok.) Üdv: Szabó Melinda 

Magda99 Creative Commons License 2011.06.02 0 0 53

Zongora-művésztanár vagyok és ha érdekel a Varró módszer én GARANTÁLTAN megtanítom Neked. Tel: +36-1-362-4571.

Gergio Creative Commons License 2011.05.14 0 0 52

Zongora magánoktatás, Amerikából hazatért jazz zongoratanártól. Ha van kedved megtanulni gyönyörű-szép jazz melódiákat vagy Beatles, illetve, mai pop-rock számokat vagy éppenséggel blues, boogie-woogie, funk, fusion, jazz-rock, latin stílusokban szeretnél zongorázni, szintetizátoron játszani, akkor hívj bátran! Ezenkívül, - igény szerint – zeneelmélet, improvizáció, hangszerelés, és zeneszerzés tanulásra is van lehetőség. Könnyedén, gyorsan, kezdő és haladó szinten egyaránt. Igény szerint házhoz megyek.

06705510054 George Perczel

grizzancs Creative Commons License 2011.02.28 0 0 51

21. keruletben (esetleg 10.kerulet, ezek a preferaltak, esetleg ezekhez kozeli is megfelel) keresnek valakit, aki korrekt modon bevezetne a zongorazas rejtelmeibe, ugy 0-rol indulva. :)

zongoraoktmiskolc Creative Commons License 2011.01.19 0 0 50

Zongora oktatást (klasszikus és jazz mufajban egyaránt!), valamint szolfézs-zeneelmélet korrepetálást vállalok Miskolc területén, hétvégente Vác környékén!. Kezdőknek is! Több éves szakmai gyakorlattal rendelkezem. Az első óra ingyenes! Érdeklődni lehet a zongoraoktmiskolc@gmail.com email címen!

Mimi500 Creative Commons License 2011.01.10 0 0 49

Zongoratanárt keresek a XII., II. kerületben, esetleg XI, attól függ merre esik...

allinhungary Creative Commons License 2010.11.17 0 0 48

Sziasztok!

 

Zongoratanítást vállalok a Rendőrpalota közvetlen közelében délutáni órákban f6-tól.

 

Az órák minden esetben 60 percesek és 2000Ft-ba kerülnek.

 

Az oktatás elsősorban masszív alapokat kíván adni az oktatásra jelentkező nebulóknak. 

 

Szeretném a zongorázást nagyon szerethetővé tenni minden jelentkezőnek. 

 

Bővebb infóért keressetek az alábbi telefonszámon:

 

+36 70 320 85 95

ZeneZeneZene Creative Commons License 2010.10.22 0 0 47
Zeneakadémiát végzett zenetanárnő belvárosi (VI. kerületi) otthonában magánoktatást vállal zongorából. Gyerekek és felnőttek, kezdők és haladók egyaránt jelentkezhetnek. 50 perces órákat tartok 3000 Ft-ért. Magánúton sok éve tanítok zongorát, több művészeti iskolában is voltam ének-zene-, szolfézs- és zongoratanárnő, s jelenleg is tanulok (diploma után) neves tanároktól hangképzést és zongorát. Hiszem, hogy a tanulás soha nem érhet véget, s az taníthat jól, aki maga is tanul, zenél, játszik. A szabályokat kölcsönösen betartva jó légkörben szoktak folyni az óráim. Érdeklődni lehet a szablindakrisz@gmail.com email-címen vagy a 06-30-237-72-21-es mobilszámon bármikor. (Ha tanítok, természetesen kikapcsolom, de utána elérhető vagyok.) Üdv: Szabó Melinda

Balázsjános Creative Commons License 2010.10.17 0 0 46
Üdvözlöm!
Balázs János diplomás zongora tanár vagyok,olvastam a hirdetését,hogy zongora tanárt keres.
Én a Nyugati Pályaudvar közelében,a Radnóti Miklós utcában tanítok,a hét minden napján,hétvégén is,de.10-21 óráig.
Kérem ha szeretne tőlem tanulni,ezen az e-mail címen vagy a +36706324098-as mobilszámon elérhet.
Balázs János
MsGambler Creative Commons License 2010.10.15 0 0 45
Sziasztok,

Én budán a Kolosy tér közelében, vagy a nyugatinál keresek zongoratanárt. Ha valaki ismer a környéken tanárt, vagy itt lakik és elvállalna, írjon egy mailt a mentol@freemail.hu email címre.

köszi :))
Uffizy Creative Commons License 2010.10.04 0 0 44
Üdv.!

Zongoratanárt keresek Budapesten ( IV,V,VI,VII,VIII,X,XIII,XIV,XV,XVI) vagy Gödöllőn!
Amatőr szinten állok, és kész vagyok tanulni. Reális tandíjat vagyok hajlandó fizetni!

Elérhetőségem: uffizy@freemail.hu e-mail cím
windy12 Creative Commons License 2010.10.02 0 0 43
Köszönöm a jelentkezést, de nekem fontos, hogy a kerületbe kelljen hordani a kislányt, mert elég szoros az időbeosztása.
Előzmény: zsoldos.csaba (41)
rerami Creative Commons License 2010.10.02 0 0 42
Zongoratanárt keresek Kiskunhalason (vagy Szegeden).
Én kb 3 évig jártam zenesuliba zongorát tanulni, de abbahagytam... Most viszont rájöttem, hogy nagyon szeretném folytatni.
zsoldos.csaba Creative Commons License 2010.09.29 0 0 41
Szia!



Zsoldos Csaba vagyok, végzős zeneakadémista, ének-zenetanár,karvezetés szakon.

Ha még aktuális a hirdetésed, szívesen adnék egy próbatanítást a kislányodnak és ha tetszik a módszerem és szimpatikus vagyok Neked is, akkor majd a többit megbeszélnénk személyesen.



e-mail címem: zsoldos.csaba@yahoo.com

a telefonszámom pedig: +3630 631-0445



Ha felkeltettem az érdeklődésed, várom válaszodat.

További szép napot!
Előzmény: windy12 (40)
windy12 Creative Commons License 2010.09.24 0 0 40

Sziasztok:

 

Zongora és/vagy énektanárt keresek 9 éves kislányomnak a 18-19. kerületben.

ZeneZeneZene Creative Commons License 2010.09.05 0 0 39
Zeneakadémiát végzett zenetanárnő belvárosi (VI. kerületi) otthonában magánoktatást vállal zongorából. Gyerekek és felnőttek, kezdők és haladók egyaránt jelentkezhetnek. 50 perces órákat tartok 3000 Ft-ért. Magánúton sok éve tanítok zongorát, több művészeti iskolában is voltam ének-zene-, szolfézs- és zongoratanárnő, s jelenleg is tanulok (diploma után) neves tanároktól hangképzést és zongorát. Hiszem, hogy a tanulás soha nem érhet véget, s az taníthat jól, aki maga is tanul, zenél, játszik. A szabályokat kölcsönösen betartva jó légkörben szoktak folyni az óráim. Érdeklődni lehet a szablindakrisz@gmail.com email-címen vagy a 06-30-237-72-21-es mobilszámon bármikor. (Ha tanítok, természetesen kikapcsolom, de utána elérhető vagyok.) Üdv: Szabó Melinda

Alienna Creative Commons License 2010.03.29 0 0 38

Szia Zizbek!

 

Ősrégi ez a topic, nem tudom, még mindig foglalkozol-e zongora tanítással az Árpád-híd pesti hídfőjénél?

Azt hiszem, érdekelne a dolog, szeretném kipróbálni, hogy megtudjam, valóban meg akarok-e tanulni, ahogy most hiszem, vagy csak valami múló szeszélyről van szó.

A hely közel van nekem, így ideális lenne...

 

Alienna 

 

Előzmény: zizbek (20)
ZeneZeneZene Creative Commons License 2010.01.12 0 0 37

Elérhetőségeim:

 

06-30-232-90-29 vagy 06-30-237-72-21

 

email: szablindakrisz@gmail.com vagy szabokriszta79@gmail.com

 

Üdv:

ZeneZeneZene:)))

Szabó Melinda

ZeneZeneZene Creative Commons License 2010.01.12 0 0 36
 

Sziasztok újra!

   A nevemre kattintva nem látok semmit... Szóval Zeneakadémiát végzett gyakorlott zenetanárnő vagyok, aki szívesen tanít belvárosi (6. kerületi) otthonában zongorát, hangképzést-magánéneket, szolfézst és furulyát 3000 Ft / 60 perces órákban. Nálam a kor nem számít, felnőtteket és kezdőket is szívesen vállalok.

   Ha elnyertem bizalmad / bizalmát, hívj / hívjon bátran!

   Üdv:

   ZeneZeneZene :-)

   Szabó Melinda

Balázsjános Creative Commons License 2009.09.02 0 0 35
Felső fokú zongora-ének oktatás diplomás tanártól!Korhatár nélkül! alapoktól felsőfokig kezdőtől haladóig! Személyre szabott órák a nyugatinál minden nap,hétvégén is.Pop rock latin musical jazz slágerek,Klasszikus zene-elméleti oktatás,hangképzés.06706324098
igria Creative Commons License 2008.11.19 0 0 34
Én /is/ kezdő vagyok; felnőtt, "elsős". Olvastam Varró Margit könyvét (: Zongoratanítás és zenei nevelés) és nagyon tetszett! Miért van az, hogy mindenki elismerően szól róla, de a valóságban mégsem így tanítanak! Kicsit inkább "idomítás" ahogy a zongoratanítás zajlik, és a tanár unatkozik közben.. Én nagyon szeretnék találni valakit, aki ezt a vonalat követi. Az iskolában is tanító tanárok (alapfokúban, én csak olyannal találkoztam eddig) /vajon mind?/ fásultak.
ZeneZeneZene Creative Commons License 2008.06.09 0 0 33

Sziasztok újra!

   A nevemre kattintva nem látok semmit... Szóval Zeneakadémiát végzett gyakorlott zenetanárnő vagyok, aki szívesen tanít belvárosi (6. kerületi) otthonában zongorát, hangképzést-magánéneket, szolfézst és furulyát 3000 Ft / 60 perces órákban. Nálam a kor nem számít, felnőtteket és kezdőket is szívesen vállalok.

   Ha elnyertem bizalmad / bizalmát, hívj / hívjon bátran!

   Üdv:

   ZeneZeneZene :-)

   Szabó Melinda

ZeneZeneZene Creative Commons License 2008.06.09 0 0 32

Sziasztok!

   Zongoratanítást vállalok 6. kerületi otthonomban. Részleteket találsz a nevemre kattintva. Ha van kedved, jelentkezz bátran!

   ZeneZeneZene :-)

szmartella Creative Commons License 2008.05.30 0 0 31

Zeneakadémiát végzett zongora tanár vagyok.

Ha zongorázni akarsz engem keress!:)Házhoz megyek.

 szm64@freemail.hu

szmartella Creative Commons License 2008.05.27 0 0 30
Zongorázni vágyóknak üzenem nyáron is elérhető vagyok!
zizbek Creative Commons License 2008.05.23 0 0 29

Rendben! :)

Előzmény: psr640 (28)
psr640 Creative Commons License 2008.05.23 0 0 28
Jó, fogok jelentkezni telefonon, a jövő hónapban.
Előzmény: zizbek (27)
zizbek Creative Commons License 2008.05.22 0 0 27
Árpád-híd, pesti hídfő! :)
Előzmény: psr640 (26)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!