Keresés

Részletes keresés

jégkocka Creative Commons License 2004.07.30 0 0 379

Hy!

Szerintem a magyar Hip-Hop a legjobb. A Connections az egyik kedvencem. A Bloose Broavaz és a Feenoocchiz nagyon komolyan nyomja. Mi a véleményetek a Hősök-Mindörökkéről?

DarkSlide Creative Commons License 2003.02.20 0 0 378
Ja! Meg kifelejtettem az Adidas SuperStarosokat a Run DMC még ez az isten..

Tud valaki egy budapesti break sulit?

DarkSlide Creative Commons License 2003.02.20 0 0 377
Hello!
Nekem Cypress Hill a kedvencem. Sajjna még csak 1 albumuk van meg a Black Sunday. Eminemet meg Nelly-t régebben hallgattam, már nem nagyon tetszik. Sokkal jobb a Cypress, 2pac, Onyx, Naughty by Nature. Nekem ezek jönnek be.
Magyarok közül ki a kedvencetek?
Belga? :) Ismeritek? Nagyon komoly a szövegük...

Na by: Darkslide

Peace!

gstyle Creative Commons License 2002.11.15 0 0 376
Feloszlik a Run DMC

2002. november 7., csütörtök, 13:37

A Run DMC két tagja az MTV-nek nyilatkozva kijelentette: nem mennek bele abba, hogy bárki is új tagot próbáljon rájuk kényszeríteni a nemrégiben egy lövöldözésben meggyilkolt Jam Master Jay helyére. A csapat így hivatalosan is feloszlik.

"Rá kellett jönnöm, hogy éppen turnén voltunk Kid Rockkal és az Aerosmithszel, és hogy többé nem tudunk fellépni" - mondta Reverend Run az MTV-nek. "Senki sem kíváncsi Runra és DMC-re Jay nélkül. Jay pontosan egyharmada volt a csapatnak. Lehet, hogy amikor minket néztek a tévében, az emberek azon gondolkodtak, vajon Jay fontos eleme-e az együttesnek. Nos, igen, az volt."

"Képtelenek vagyunk decemberben tovább koncertezni Kid Rockkal és az Aerosmithszel, és ez nagy törés nekünk is. Volt egy szerződésünk a Dr. Pepperrel - nem tudjuk megcsinálni a reklámjukat. Nem mehetünk fel a színpadra egy másik DJ-vel, legyen az akárki is. A Run DMC hivatalosan is feloszlott" - jelentette ki a rapper az együttes jövőjéről.

Jam Master Jayt, született Jason Mizellt november ötödikén temették el. 37 évet élt. Másnap eltemették a Run DMC-t is. Élt: 19 évet.

[origo]

----------------------------------------

A rendőrök szerint pártfogoltja miatt ölték meg Jay-t

2002. november 5., kedd, 9:41

A rendőrség szerint a Run DMC tagját, Jam Master Jay-t azért gyilkolták meg, mert olyan ifjú előadót támogatott, aki nevetségesnek tartja a gengszter rapet.
A 37 éves sztárt saját New Yorki stúdiójában ölték meg múlt héten. A rapper barátai próbálják eloszlatni a pletykákat, mi szerint a zenész halálát a rivalizáló rap bandák okozták. A rendőrség most azon a véleményen van, hogy Jay-nek azért kellett meghalni, mert segítette a New Yorki 50 Cent nevű előadót. 50 Cent egyik nagy sikerű dalában a bűnöző rapereket kritizálja, akik nem élvezhetik a drága kocsikat, mert olyan sok időt vannak a rács mögött. 50 Cent hallható Eminem 8 Mérföld című filmjének zenéjében is, és állítólag a rendőrség védelme alatt áll.

A Jam Master Jay gyilkosság ügyében nyomozó rendőrség közleményben tudatta, hogy az állítólagos elkövető körülbelül 81 kilós, fekete férfi, 185 cm magas, a tetthely elhagyásakor pedig fekete melegítőt és fekete kalapot viselt. A hatság arra kér mindenkit, hogy jelentse, ha bármilyen információja van a gyilkosról. JA Rule, Ashanti és Jay-Z arról tárgyaltak az Island Def Jam kiadó főnökeivel, hogy létrehoznak egy alapítványt, mely a rendőrség munkáját segítőknek adna komoly pénzjutalmat. Az alap szintén célul tűzi ki, hogy anyagilag segít Jay özvegyének és három gyerekének.

gstyle Creative Commons License 2002.11.02 0 0 375
Sokat hozzátenni nem tudok:(((((
Előzmény: gstyle (374)
gstyle Creative Commons License 2002.11.02 0 0 374

January 21, 1965 - October 30, 2002
Rest in Peace Jam Master
mars3696 Creative Commons License 2002.09.12 0 0 373
holdkölyök Creative Commons License 2002.09.09 0 0 372
baresz. kösz.
(kisebb probléma, hogy nagyrésze megegyezik a hiphop.hu-n találhatóakkal, valamint nem igazán kultiválom az 56kbit/s-es minőséget, de ez van)
Előzmény: venom (371)
venom Creative Commons License 2002.09.09 0 0 371
rengeteg _legalis_ magyar undergroun hiphop mp3 (full albumok is) van a rapnet-en
Előzmény: holdkölyök (364)
hc Creative Commons License 2002.09.07 0 0 370
Picit. Egy szem bakelit maxim van tőlük még a 90-évek elejéről, de hallottam azon kívül is egy-két számukat.
Nem éppen Dáridó-style. :-)
Előzmény: inhibited (369)
inhibited Creative Commons License 2002.09.06 0 0 369
jajaja, lehet... ;))
mer így mán ismerősebb?
Előzmény: hc (367)
holdkölyök Creative Commons License 2002.09.06 0 0 368
azt vágom, le is szedtem már, ami volt, de ezek csak számok. gondolom van már 1-2 zenekarnak lemeze, (idő urai, árral szemben) ilyesmire gondoltam, valami jó kis illegális oldalra. (a linkek sem túl okék ott, pofázgatni meg nem nagyon akarok, ha anélkül is hozzá lehet jutni)
Előzmény: hc (365)
hc Creative Commons License 2002.09.06 0 0 367
Véletlenül nem Onyx? (ha jól emléxem, esetleg Onix)
Előzmény: inhibited (366)
inhibited Creative Commons License 2002.09.05 0 0 366
hello!
Az Anix-ot ismeri valaki? Nagyon szigorú mutta-fucka nigger rappet nyomatnak. Egy albumot sikerült összebányásznom tőlök, asztis csak kazin.
A neten kutyaf@szát nem bírok róluk találni. Eccer talán csináltak valami közös albumot dr.dree-vel vagy ice-T-vel a rosseb se emlékszik mán...
Ha valaki tudna segíteni, annak igencsak örülnék.

üdv
inhibited

hc Creative Commons License 2002.09.05 0 0 365
www.hiphop.hu

Ott találsz anyagot, linket és illetékeseket is.

Előzmény: holdkölyök (364)
holdkölyök Creative Commons License 2002.09.05 0 0 364
üdv,

érdekelnének magyar hip-hop lemezek.
ha tud valaki valami oldalt, ahonnan lehet szedni, lécci írjon má.

kösz!

hc Creative Commons License 2002.04.12 0 0 363
Ma délután négytől Hiphop Mission a Pecsában. Kb. 60 tehetséges(?) rapcsapat mutatkozik be.
vgb Creative Commons License 2002.03.31 0 0 362
Hi fanka!

Meghallgattam az albumot, és szerintem jól sikerült! Nem tudom, mióta nyomod, de ügyes:) Néhol a szöveg kicsit gáz, de nem vészes, viszont a zene állat!

üdv

VGB

Előzmény: fanka (359)
gstyle Creative Commons License 2002.03.16 0 0 361
Nem'tom ismeritek-e a következő bandát.
ORISHAS

Kubai csapat. Régebben letöltöttem egy zenét tőlük. Most észbe kaptam, s elkezdtem töltni a zenéiket az AG-ről.
Eléggé egyéni hangzás, de nekem nagyon bejön:))

Mp3Pintyo- Creative Commons License 2002.03.14 0 0 360
Az Mp3portalra eleg sok ilyen stilusu album is felkerult. Mp3Portal Ha esetleg nem talalsz valamit akkor ird meg a forumban.
fanka Creative Commons License 2002.03.14 0 0 359
szevasztok! :)
ha valakit esetleg erdekel az aktualis albumunk akkor mar letoltheti a
http://www.skaelede.hu/fankadeli/eae.htm
cimrol boritoval egyutt 256kbps-es mp3
a visszajelzesek johetnek ide vagy emailban is a fanka@mailbox.hu cimre
peace !
www.skaelede.hu/fankadeli
thanxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Alonzo Creative Commons License 2002.03.02 0 0 358
Üdv!

100% Magyar HipHop Rádió: Napi 24 órában hallgatható a neten.
http://free.x3.hu/stations

Mighty Mike Creative Commons License 2002.02.24 0 0 357
http://www.okayplayer.com/feature/

jo lemez lesz ez (is):)

Mighty Mike Creative Commons License 2002.02.12 0 0 356
nekem nem igazan tetszik.

hallgasatok meg a kovetkezoket viszont, ha meg nem tettetek meg:

Jaguar Wright: Denials, Delusions, Decisions(new soul)
Jill Scott: Expirience(detto, igazabol csak az elso cd jo(merthogy dupla)
az uj Dilated Peoples
es a Jay-Z/Roots unplugged.

en most ezeket valtogatom:)

Előzmény: gstyle (355)
gstyle Creative Commons License 2002.02.12 0 0 355
Jó az az Amazon.com:)))
Én is onnan szedem az albumok zenelistáját.

Meghallgatta már valaki Afroman albumát. Nekem elég jó! Esetleg írjaátok meg a véleményeteket róla.

Előzmény: Mighty Mike (352)
vgb Creative Commons License 2002.02.12 0 0 354
Köszi! Hasznos:-))

VGB

Előzmény: Mighty Mike (352)
reservoir Creative Commons License 2002.02.11 0 0 353
Sziasztok

Szükségem lenne egy számra, de a neten sehol nem bírom leszedni, csak az eredeti változatot:

R. Kelly feat. Jay-Z : Fiesta Remix(!!!)

Ha valaki tud egy tuti címet, vagy átküldené ICQ-n, dobjon rám egy mailt, és én nagyon hálás leszek!

Köszi Szépen!

Mighty Mike Creative Commons License 2002.02.11 0 0 352
morpheus-szal(www.musiccity.com)). a tracklisteket, ha meg nincsenek meg keresd az amazon.com-on.
Előzmény: vgb (351)
vgb Creative Commons License 2002.02.10 0 0 351
Sziasztok!
Tudtok nekem segíteni abban, hogy honnan tudnék letölteni Dr.Dre, Snoop Dogg, Mary J., stb...albumokat?
Jah, P. Diddy is érdekelne

Köszi

VGB

Mighty Mike Creative Commons License 2002.01.30 0 0 350
a jeru az koncert , a jay-z/roots az unplugged(http://www.okayplayer.com/archives/archive.jsp?eid=161):)
Előzmény: iron lion zion (349)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!