Keresés

Részletes keresés

vörös ördög Creative Commons License 2000.01.06 0 0 15
Bocs, kicsit felzakoltam.
Azért remélem nagyjából érthető.
Ördög
Előzmény: vörös ördög (14)
vörös ördög Creative Commons License 2000.01.06 0 0 14
Kedves Merkúr!
Mindenesetre barátodat puszilom.
Hogy baromságokat beszél, az hagyján. De, hogy pont neked...
Mindenesetre nem jutna eszembe, hogy fideszes ismerőseimtől barátilag hallott híreket politikai célokra használjam ki.
Egyébként erős a gyanúm, hogy az említett barát erősen virtuális.
Tudod mindenki magából...
Ö.
Előzmény: Mercurius (8)
medve98 Creative Commons License 2000.01.06 0 0 13
:-)))))))))))))))
Előzmény: Pásztörperc (12)
Pásztörperc Creative Commons License 2000.01.06 0 0 12
OFF
A haszonlesőxaporodása nem a VÁLASZTÁSI ciklussal függ össze — vagy ha igen, akkor most végre megtudtuk, mitől fogy a magyar :-DDD

Bocs és ON

Előzmény: medve98 (10)
picur Creative Commons License 2000.01.06 0 0 11
Ne csinald mar. Minden part korul vannak olyanok, akiktol az isten mentse meg az orszagot. En sem szeretem Simicset, Schlechtet vagy hogy a retekben irjak, Kosztolanyit, es meg lehet sorolni.

Jo vezeto, ezeket kiszuri.

Előzmény: Mercurius (8)
medve98 Creative Commons License 2000.01.06 0 0 10
Kedves Szárnyas Isten, természetesen nem kizárt, hogy a "slepp"-ben most is ólálkodik egy-két haszonleső és a választások közeledtével akár szaporodhatnak is. Mindenesetre jóelőre megjósolni, hogy az MSZP máglyán kívánja elégetni a neki nem tetszőket igenis butaság. (Jó, máglya nem volt...) Természetesen ha ők győznek, lesznek fejcserék, talán még feljelentések is, a'la OVI - de ez természetes velejárója a hatalomváltásnak, a FIDESZ vajon mit csinált? És még most is nyomulnak, pedig már nem sok meghódítható pozíció maradt...
Előzmény: Mercurius (8)
picur Creative Commons License 2000.01.06 0 0 9
Oszinten: nem mindegy, hogy mit mondott a baratod? Kover is megigerte, hogy egyenkent fogja levadaszni az ellensegeit. Es? Az se erdekelt senkit, ez se erdekel senkit.
Előzmény: Mercurius (2)
Mercurius Creative Commons License 2000.01.06 0 0 8
Tudom. Kaszandré is égett :).

Egyébként emlékeztetni szeretnélek rá, hogy Szűrös Mátyás a 94-es kampányban arról írt cikket a Magayr Nemzetben, hogy nem lenne jó, ha az MSZP nyerne, mert a győzelem reményében olyanokat lát a párt körül csoportosulni akiktől Isten mentse az MSZP-t meg az országot is (sejtehetően Szekesesre, Schmukra meg a hozzá hasonló figurákra gondoltÖ.
Ez a helyzet állt elő most is.

Sapientis sat.

Előzmény: medve98 (7)
medve98 Creative Commons License 2000.01.06 0 0 7
:-))), kedves Nisa! Én nem akartam ilyen erősen minősíteni, de lehet, hogy nem volt igazam. Még valami a topicnyitónak: az kiabál, akinek a háza ég...
Előzmény: Nisa (5)
Mercurius Creative Commons License 2000.01.06 0 0 6
O.K. legyen ez a véleményed. Nem akarom geváltoztatni, csak azt kérném, ha lehet, hogy figyelj.

Én nem az újjamból szoptam, de többet nem akarok publikussá tenni az ügyből, mert nem szeretném, hogy a barátomra valamilyen formába rá lehessen ismerni. Nem neked, de mondjuk hogy egy szocikhoz közel állónak.

Előzmény: Nisa (5)
Nisa Creative Commons License 2000.01.06 0 0 5
Azt gondolom, az egész kapitális marhaság.
De talán az a leginkább, hogy hogyan lehet két évvel a választások előtt
bosszúállással riogatni, már csak azért sem, mert hol van még a választás.
Talán jobban kéne arra figyelni, hogy most mi zajlik, pl. a közig. vezetőkkel.
Egyébként ez egy igen bevált fogás itt a neten is. Mindegy, hogy igaz-e, csak
sokáig legyen látható, ha 10 ből 2-3 elhiszi, már megérte.
UI:1. Csak úgy magunk között: GLászló kedves, nagy véleménnyel vagy a szocikról, látom.
2. Nem szívesen veszek ebben részt, de útálnám teljesen szó nélkül hagyni..
Előzmény: GLászló (4)
GLászló Creative Commons License 2000.01.06 0 0 4
Találkozom szocikkal, nem tudom visszaigazolni azt, amit mondasz, Mercurius. Az viszont igaz, hogy a Fidesz annyira kíméletlenül és érzéketlenül átideologizálta a kinevezések szempontjait és olyan mértékben elosztandó zsákmánynak tekintette a pozíciókat, hogy óhatatlanul meglesz a visszacsapás. Nem tudom elképzelni, hogy a szocik nagylelkű és belátó módon felülemelkednek a sérelmeiken... Ez sajnálatos, de nemigen okolhatók érte.
Hogy persze nyernek-e a következő választásokon, az még korántsem biztos. Ma nagy a valószínűsége, de a voksolás még messze van.
Mindenesetre én toleráns leszek velük, ha bosszút állnak, de nagyon fogom utálni a dolgot.
Egyszer véget kellene vetni ennek a politizálásnak, de ha erre a keresztény elveket fennen hirdető jelenlegi koalíció képtelen, akkor mit várhatunk a pragmatizmusukat lobogtatóktól?
daszkaln Creative Commons License 2000.01.06 0 0 3
bar bourbon az igazsag, ahogy modjak. vagy kadar volt? vagy megsem? segitsetek!!!
Mercurius Creative Commons License 2000.01.06 0 0 2
Inkább úgytünik, hogy aggódtok, hogy idő elött kiderül :)).
Egyébként egy régi kedves, de velem ellenkező pártálláson lévő barátom fecsegett.
Előzmény: medve98 (0)
dakota Creative Commons License 2000.01.06 0 0 1
Már megint blöffölsz. :-DDDD
Előzmény: Mercurius (-)
medve98 Creative Commons License 2000.01.06 0 0 0
Szerintem ez egy nagy nulla és egyszerűen - hogy is mondjam - szóval butaság.
Mercurius Creative Commons License 2000.01.06 0 0 topiknyitó
Ha az MSZP-hez közelálókkal kerültök beszélő visonyba érdekes megfigyelni, hogy hogy dúl bennük a bosszúvágy.

Teljesen biztosra veszik, hogy a következő választásokat meg fogják nyerni. Már most osztogatják a tisztségeket egymást közt. Fennen hírdetik, hogy nagytakarítás lesz. Mindenki le fognak váltani és biróság elé állítani. Valahogy tök olyanok, mint a Bourbonok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!