Keresés

Részletes keresés

lovasbusz1 Creative Commons License 2013.03.23 0 0 191

Üdvözlöm önöket!

Nemzetközi buszjárat üzemeltetéshez keresek üzlettársat,csendestársat!

Minden van,csak 1000000ft tőke szükséges!Ezért 30% tulajdont ajánlok a vállalkozásból!

További információ:emailen!

ferenclovas75@gmail.com

dracon08 Creative Commons License 2013.01.10 0 0 190

Bocsánat, de ez túl meredek!

Előzmény: P M M (189)
P M M Creative Commons License 2012.11.06 0 1 189

Tisztelt hölgyeim, tisztelt uraim!

 

 

 

Befektetőt (üzlettársat) keresünk, könyvnyomdánk bővítéséhez. (géppark bővítés, pénzügyi stabilizálás)

Elvárt tőke: 15-30 Millió Hu Ft.  Nem hitelre és nem kölcsönre van szükségünk!

Az Mt Gold Kft. jelenleg egyszemélyes, egy tulajdonosa van. Üzletrészét kívánom értékesíteni 49%-ban.

 

Fő profilunk könyvgyártás, könyvnyomtatás, de különféle nyomdai termékek előállítására is képesek vagyunk.

Gépparkunk a könyvgyártásra vannak optimalizálva, mely áll 3db egyszínes nyomdagépből, 2db könyvkötő gépből, 2db egyenes papírvágógépből, 1db meleg fóliázó gépből, ill. előkészítő és kiszolgáló gépekből.

Telephelyünk egy magán tulajdonban lévő családi ház aljában 170nm kap helyet, bérletdíj nincs.

 

Magyar és környező országok könyvkiadói a fő megrendelőink.

Éves szinten kiadónként 1-6M Ft realizálódik cégünk felé, melynek 40%-a a még nem adózott bevétel.

Jelenleg likviditási gondok miatt 3-4 könyvkiadót tudunk, holott gépparkunk 10-15 partnert képes minőség romlás nélkül kiszolgálni. Némi további beruházással jelenlegi helyűnkön akár 20-25 partner is kiszolgálható.

Stabilitásunk elérése érdekében kitűzött célunk a folyamatos megújulás valamint fizetőképes partnerek felkutatása, üzletbe vonása.

Weboldalunk a kényelem és árbiztonság jegyében épül, minél inkább a megrendelők (leendő megrendelők) igényeit szemelőt tartva, az érdeklődésüket, figyelmüket a cégünkre irányítva.

 

Recesszió bekövetkeztével a könyvkiadók érdekesen reagáltak, a könyvek példányszámát lejjebb vették, így azok ára a korábbi nagy nyomdákban már nem olcsó, gyártásuk nem gazdaságos. Ellenben a könyvkiadók se szeretnének raktárra gyártatni, fölösleges plusz példányokat a piacon tartani.

Cégünk ezeket a tényeket szemelőt tartva, kis és közép példányszámú könyvek gyártására rendezkedett be.

Jelenleg az országban a cégünk az élmezőnyben jár megfizethető nyomdai termék előállításának szintjén, melyre technológiánk és elhivatottságunk segítségével tudtunk szert tenni. Ezt a jövőben is előnybe szeretnénk részesíteni, mert nincs jobb egy elégedett partnernél, egy büszke alkalmazottnál!

 

Az elmúlt évben komoly piaci hátrányba kerültünk likviditási problémáink miatt.

Technológiai váltásunk 2010-ben kezdődött mely 2011-re elérte a jelenlegi  szintet, ezért komoly árat fizetünk, mert ezzel cégünk felélte összes tartalékát, sőt raktárkészlet problémákkal kezdetünk el küzdeni, nem jutott keret a reklámozásra, karbantartásra, fejlesztésre. Megrendelőink zöme nem tolerálja cégünk jelenlegi pénzügyi helyzetét így a velük folytatott tárgyalások berekedtek. A megmaradt partnereink megértették pénzügyi nehézségeinket, munkáikat előfinanszírozzák, vagy szállításkor készpénzben azonnal kiegyenlítik.

Cégünk jelenlegi kapacitását 100%-ban ki szeretné használni ill. jelenlegi forgalmát maximálisra növelni.

Mellyel a jelenlegi árbevételünket jelentősen megsokszoroznánk, így komoly profit várható.

A nyomdánk piacképes termékeket állit elő, így időnként külföldi partnerek is megkeresnek minket, nyomdánkat előnyben részesítve az adott ország nyomdáival szemben.

A piac bővíthető Európai szintre is, mely plusz extra bevételt realizálhat.

Ennek elérése érdekében már tervek vannak a weboldalunk többnyelvű megjelenítése ill. mobil-tablet környezet kialakítása irányában is.  

 

Kockázati tényezők:

 

- Konkurens cégek vannak jelen a piacon, melyek néha még veszteség árán is cégünk ára alá kínálnak egy egy partner megszerzése érdekében. (Ez nem a mi üzlet politikánk!)

- Rossz nem megfelelő marketing mely nem vagy csak részben találja meg a célközönséget.

- A modern digitális technológia esetleges ugrásszerű elterjedése, amely kiszorítaná, piaci hátrányba helyezné a könyvkiadókat, ez a folyamat a cégünkre is kihatással lenne. (Jelenleg az országban több száz könyvkiadó található, ezek közül 100-110 a folyamatosan új címekkel megjelenő, fizetőképes, számunkra potenciális megrendelő.)

 

Referenciák, érdekességek:

 

Néhány könyvkiadó:

- Hermit könyvkiadó (és kapcsolódó könyvkiadói)        - összes könyve

- Napkút könyvkiadó (és kapcsolódó könyvkiadói)       - összes könyve

- Ad Librum könyvkiadó                                                - összes nyomdai mennyiségű könyve

- Minerva könyvkiadó                                                    - esetenként

- Borsod Volán (teljes menetrend)                                - részben ill. részfolyamatban (másik nyomda rendeli tőlünk)

- Miskolci bölcsész egyetem                                          - összes könyve

- Alacritas Felnőttképzés                                              - összes tankönyve

- Kiosk                                                                           - összes tankönyve (másik nyomda rendeli tőlünk)

- Gál Graphic                                                                 - Szlovákiai kapcsolatunk (nyomdai termékek és könyvek)

 

 

 

Cégünk képes és alkalmas bármilyen könyv kézirattól a kész könyvig való előállítására.

Rendelkezünk könyvkiadói jogosultságokkal is, melyeket egyedi megkeresések alkalmával gyakorlunk is.

Ezek magán gondozásban készült könyvek, és megrendelőink felkérésére cégünk lett a könyvkiadó és nyomda egyben.

 

 

Összefoglalva:

 

Cél:

Meglévő fizetőképes hazai és külföldi partnereink felkutatása, bővítése.

Minőségi olcsó könyvek előállítása hazai és külföldi partnerek számára.

Pénzügyi stabilitás elérése.

Nyereséget, profizott realizálni.

Piacképes termékek előállításához további eszközöket beszerezni.

 

Elvárt tőke:

Minimum 15.000.000 Ft a cég jelenlegi helyzetében a piacon tartáshoz, új megrendelők üzletbe vonásához.

Lassú de stabil fejlődés, hosszabb megtérülési idő.

 

Maximum 30.000.000 Ft a cég jelenlegi gépapportjának fejlesztéséhez, előállítható termékpaletta növeléséhez, új megrendelők üzletbe vonásához.

Viszonylag gyors fejlődés, gyorsabb de kockázatosabb megtérülés.

 

Nyereség:

A késztermék kiszámlázott és még adózás előtt lévő nettó értékének 40%-a.

 

Elhivatottság:

Mind az alkalmazotti, mint a vezetői oldalról szeretünk értéket teremteni, büszkék vagyunk a cégünkre, szeretjük a munkánkat!

 

Applefan Creative Commons License 2012.06.27 0 0 188

A Zeekrewards nem befektetés! Ha ezt meglátja a cég, le is tilt! Ne terjesszed ezt a baromságot. Egy aukciós oldal reklámozása a "munka", ez nem egy befektetés, ahol nincs érdemi tevékenység és csak a pénz dolgozik...

Előzmény: cides (185)
cides Creative Commons License 2012.04.28 0 0 185

Viszont befektetésnek ennél jobb biztos hozamot nem tudtok

http://cides.zeekrewards.com/

-egy hirdetést kell feladni meghatározott hirdetőfelületen

-leigazolni

-és várni a jóváirást

-90 nap után a tőke nyugdijba vonul

-de addig napi 1,5-3 százalékot kamatoskamatozik

-megfelelő taktikával,  visszaforgatással  olyan egyensulyi helyzetet lehet kialakitani ami     komoly anyagi segitséget jelent.

-ingyenesen is el lehet indulni a bonusz összeg adott:100 dollár ami 60 nap után nyugdijazodik a kamata viszont kb 150 dollár megmarad és annak hozama már kikérhető Alert-Pay -re

hitetleneknek ajánlom az ingyenes indulást

és ezt a videót:

https://www.videocontrolpanel.net/viewer.aspx?file=FileStore/Users/Vids/89765/upload513201163657663_.mp4&iframe=true

cides Creative Commons License 2012.04.28 0 0 184

Itt van egy PTC oldal
http://bestbux.info/?r=cides
napi200másodpercért 10 kattintásért 1 dollárt fizet
talán futja telefonadóra belőle

dracon08 Creative Commons License 2012.04.16 0 0 182
Előzmény: n.károly1967 (181)
n.károly1967 Creative Commons License 2012.04.02 0 0 181

Tisztelt befektetőtársak, érdeklődők!

 

Alábbi levelemet a hónapok óta gyűrűzött harag és értetlenség szülte. Nem szoktam fórumokba beírni és ritkán is olvasom ezeket, viszont az egyik legjobb és leggyorsabb csatornának tartom jelen üzenetem/ értesítőm átadására. Olyan információkkal lettem gazdagabb az elmúlt hetekben/ hónapokban, amelyre minél több embernek szeretném felhívni a figyelmét!

Befektetni szánt összegemet egy fél éve helyeztem el a Quantum XXl nél. Elsőre nagyon megnyerő volt a lehetőség és vonzóak az elérhető hozamok. Már akkor is gyanús volt, hogy csak pluszos kötéseket látok a számlámon, de gondoltam, hátha megtalálták a „szent grált” és tényleg egy tökéletes rendszer része vagyok. Ugyanez a gondolatmenet sokakban lezajlódhatott, hiszen ez volt az egyik ok, amiért a Quantum xxl ekkora ügyfélkörre tett szert. A másik az értékesítési hálózat volt. Számomra visszatetszést váltott ki, hogy MLM ben értékesítenek egy komoly befektetési terméket, de engem az elérhető hozamok motíváltak, nem a hálózatépítés. ( A cég arculatára nem térnék ki, amely menthetetlen izlésficamról árulkodik- de nyílván nem a grafikai elemekkel akarták meggyőzni a tömegeket...) A program többször is szünetelt a befektetés ideje alatt, valamint lassan kiderültek a háttérben húzódó tulajdonosi és kereskedői személyek kiléte is. Ezek sem zavartak. Aztán Februárban kitört a botrány. A hónap közepén lenullázta a befektetéseket az Irbenisz, amivel együtt kiderült, hogy a kereskedést végző személyek és programjaik ugyanazok, mint a Quantumnál! Ez az összefonódás a Quantum csődjét vetítette előre. Nem kellett sokat várni, hogy „kiessenek újabb csontvázak a szekrényből”. Most hétvégén a Tadawul ( brókercég, ahol a quantum is fut) allokálták az egyes számlákon lévő visszaeséseket, így kiderült, hogy a háttérben 60-70-80 % mínuszt is elszenvedő számlák vannak. Ez a cég által kínált 70% tőkevédelmen jócskán túlvan. Nem kell kitérnem rá, mit is érzek befektetőként... Etikátlan, alantas, a haszonszerzés érdekében mindent elkövető csapatot ismertünk meg, akik rengeteg pénzt szedtek össze tisztességtelen „munkájukkal”.  Ilyen leleplezés után nem kéne továbbiakban benn tartani a befektetéseket és aki tud száljon ki. Mivel áttért a Tadawul FX a equity  alapú elszámolásra, ahhoz, hogy nyereség képződjön le kell dolgoznia a kereskedő robotnak ezt a hatalmas mínszt! Lássuk be, hogy az lenne a legnagyobb kockázat, ha tovább benn tartanánk a pénzeket. Ami az egész történetet megkoronázza, az nem más, hogy az összeharácsolt pénzből a kereskedő csapat létrehozott egy brókercéget XFX néven. Ez a brókercég fogja a hátteret biztosítani a további a Quantum XXL Red Team nevezetű befektetés mögött is! Ilyen horderejű csalás nem maradhat megtorlatlanul és ma tudomásomra jutott, hogy a tulajdonosi háttér ellen rendörségi feljelentés született!!! A legfrissebb, hogy mindezek után levonják maguknak a jutalékot, ezzel is tovább mélyítve a mínuszt, amelyet okoztak! Felháborító!

Bízok benne, hogy ez a rossz tapasztalat nem fogja végképp elvenni az embrek kedvét, hogy ha találnak egy másik lehetőséget az életben azt ne használják ki. Ez egy komoly lecke mindenki számára, azonban így már én is tudom, hogy mire kell figyelni a kezelt számlás szolgáltatás esetében. Példáúl arra, milyen brókercégnél kereskednek és a visszaesést megjeleníti e a cég vagy sem stb. stb. Az elvesztett összeget tanulópénznek fogom fel, de bízok benne, hogy máshol visszakeresem ezt. Remélem levelemmel sikerült rávilágítanom a Quantum XXL valódi működésére és ezáltal figyelmeztetni minden befektetőtársat és pénzügyi személyt!

 

Üdvözlet

 

 

szöcske85 Creative Commons License 2012.02.20 0 0 179

Szia!

 

Ezt az eredményt úgy sikerült elérnem, hogy a folyamatos kereskedés által létrejönnek visszaesések és nyerő szériák. Ha a számlád egy nagyobb visszaesés hollámban nyílik meg és utána fordul az árfolyam, akkor a te számlád rögtön pluszba kerül- ez történt az enyémmel is. Azóta eltelt időben visszaesett a számlám egyenlege 6,9 % ra de azt hiszem, hogy ez is kiváló eredmény! Mivel folyamatosan nyomon követheted a számlád alakulását- az eredmény kijelző is folyamatosan pörög :)

 

Üdv

Előzmény: nyucika (178)
nyucika Creative Commons License 2012.02.19 0 0 178

És ezt hogy csináltad? Ugyanis a PERFECTOFX oldalán a Basic számla netto 1,72%, a Prémium számla netto 4,49% hozamot adott.

 

Előzmény: szöcske85 (172)
szöcske85 Creative Commons License 2012.02.08 0 0 177

Szia!

 

Megkérdezhetem, hogy ki ajánlotta a dollárt és h mibe fektettél?

 

Üdv

Előzmény: Törölt nick (174)
kezeltszámla1 Creative Commons License 2012.01.31 0 0 173

 

 

Ez valóban nagyon szép eredmény, kérdés hogy tartós lesz e. Találtam pár hasonlót mint a Perfecto FX, de nem akarnak a feltett kérdésekre válaszolni, vagy ködösítenek. Ez a cég legalább válaszolt- bár az megnyugtató, hogy független befektető is megosztja az eredményeit. A blogot olvastam már többször, ott van olyan aki mégnagyobb hozamot ért el. Nekik jól indul az év! Kevesen vannak idehaza, akik ugyanezt elmondhatják magugról...

 

 

szöcske85 Creative Commons License 2012.01.30 0 0 172

Sziasztok!

 

Az elmúlt hetek a befektetésem szempontjából nagyon megnyugtatóan teltek. Több, mint 10 % ot kerestem a számlámon egy hónap alatt!!! Ilyen eredményre nem számítottam. Volt aki ennél jobban teljesített- nézzétek meg a blogon az eredményeket: kezeltszamla.blog.hu

 

Bízok benne, hogy tartja a perfectofx azt az eredményt, amit az elmúlt 4 évben!

 

Üdv

szöcske85 Creative Commons License 2012.01.16 0 0 171

Szia!

 

A kockázatról annyit, hogy minden oldal alján ott van a kockázati felhívás, pont úgy mint a brókercégeknél vagy a befektetési alapoknál. Aki befektet az tudja, hogy itt nagyobb a kockázat mint az államkötvénynél! Azonban nagyobb hozamot is szeretne elérni annál. Azoknál a nehéz eseteknél volt banki háttér? Az az érzésem, hogy nem olvastad el teljesen milyen feltételekkel lehet itt elhelyezned a pénzed. A svájci bankbiztonságnál nem létezik komolyabb pénzügyi háttér- Az elszámolás pontosságáért is a bank válllalja a felelősséget. A partneri rendszer és a nyereséget is a Dukascopy számolja ki. A pénzedet meg csak te mozgathatod! Ahogy mondtad és ebben igazad van, hogy több lábon kell állni pénzügyileg. Például a brókernet által ajánlott befektetési alapokban is van kockázatosabb és konzervatívabb befektetési lehetőség. Okos diverzifikációval a súlyosabb problémákat is át lehet vészelni. Nekem van egy ingatlanom, kevés részvényem és a Perfecto FX. Többre se pénzem, se kedvem nincs! Ebből fogom kihozni a maximumot!

 

Üdv!

Előzmény: Törölt nick (170)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.16 0 0 170

Nem kezelt számla, hanem magad kereskedős rendszer, de a plus500 is hasonló kommunikációval nyomja(tele van a net olyan esetekkel, amikor nem fizették ki az ügyfelet, egyébként jogilag nehezen támadhatók, mert szerződés aláírása nélkül el lehet kezdeni kereskedni, Cipruson bejegyzett cég):

http://www.plus500.com/

 

Röviden: kockázatokról alig tájékoztat, egyszerűen, de nem lényegretörően ír le dolgokat, kihangsúlyozva a hatalmas előnyöket.

 

A befektetés pedig a legjobb, ha nem hiten alapul. Ha már valamin alapszik, akkor az a bizalom. Mint mondtam, ha a tőkém 5%-a elég lenne a minimumhoz, akkor belevágnék, próba-szerencse alapon.

Előzmény: kezeltszámla (169)
kezeltszámla Creative Commons License 2012.01.15 0 0 169

Sziasztok!

 

Elolvasgattam, amit szöcske ajánlott blogot. Amit Te írsz, abból kiderül, hogy nem hiszel a kezelt számlás szolgáltatásban. A blogon elég komoly szempontok alapján van kivesézve a befektetési lehetőség. A lényeget azonban le is írod: "ilyen hozam csak baromi nagy kockázattal és/vagy komoly hozzáértéssel érhető el." Az biztos, hogy ez fokozottan kockázatos befektetés. a www.perfectofx.com oldalon pl minden lap alján ott van a kockázati felhívás ami sztem korrekt. Írod, hogy a kommunikáció olyan stílusú mint a hírhedt átverő cégeké: kérlek linkelj be párat össze akarom hasonlítani! Köszi!

 

Üdv

Előzmény: Törölt nick (166)
Daniel Jackson Creative Commons License 2012.01.13 0 0 168

Remélem, megtaláljátok a topikot, itt, az új helyén. Itt lazábbak a szabályok, mint a másik topikcsoportban - olvassátok el a topikcsoport leírását.

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.13 0 0 167

Szóval arról beszélek, hogy a befalapoknál a múltbeli hozam tény, mert szigorúan szabályozott keretek között működnek, addig egy ilyen kezelt számlánál az állítólagos "privátbankos" korszakban hozott hozam megkérdőjelezhető.

Előzmény: szöcske85 (165)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.13 0 0 166

Az általam preferált(egyébként annyira nem preferált, én annak vagyok a híve, hogy sokféle befektetésben legyen a pénzem) befektetési alapok a múltban is nyilvánosan működtek, a beva védelme alatt állnak, és a hazai viszonylag szigorú jogszabályokat kell betartaniuk. Ha esetleg megsértik a jogszabályokat, sokkal könnyebben utolérhetőek. Ráadásul ezek közül sok több mint 5 éve működik nyilvánosan. Lásd pl. Concorde VM:

http://www.maximax.hu/HU0000703749-CONCORDE+VM+Abszol%C3%BAt+Sz%C3%A1rmaztatott+Alap/2007-01-14

 

Igen, nem is ad évi 50-60% hozamot, de akinek van tapasztalata befektetésben, az tudja, hogy ilyen hozam csak baromi nagy kockázattal és/vagy komoly hozzáértéssel érhető el.

 

"A befektetés elindításakor azt is mérlegelnem kell, mennyire megbízható a céges háttér és a kommunikációjukkal mennyire tudok azonosulni."

 

A céges háttért ellenőrízted? Remélem elolvastad a kezeltszamla.blog.hu-n a szkeptikus kommenteket is. Lásd pl. pontosan mi a cég címe, az egyik kommentelő rákeresett google map-en... A kommunikáció, ami az oldalukat illeti, ugyanaz a stílus, mint a hirhedt átverő cégeké, nem tájékoztatás, hanem marketing van az oldalukon. Látszik, hogy egyáltalán nem a komoly befektetőkre, hanem a nagy hozamok láttán könnyen bepalizható emberekre hajtanak.

Előzmény: szöcske85 (165)
szöcske85 Creative Commons License 2012.01.13 0 0 165

Üdv!

 

Értem az érveidet, azonban az általad preferált befektetési alapoknál se kérdőjelezi meg az ember, hogy a korábbi teljesítmény valóban megtörtént e! Ha elindítom a Perfecto FX nél a befektetésemet 2013 -ban, nem kérdőjelezem meg, hogy az elmúlt 5-6 évben reálisak e a hozamok. A befektetés elindításakor azt is mérlegelnem kell, mennyire megbízható a céges háttér és a kommunikációjukkal mennyire tudok azonosulni. Én a Perfecto FX el tudok és az elején- az induláskor akarok ott lenni- hogy komoly hozamokat érjek el minél elöbb!

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.13 0 0 164

"Közel fél éve érhető el a szolgáltatás és azóta hozza ugyanazokat az eredményeket, mint korábban, szerintem ez magáért beszél"

 

Honnan lehet tudni bizonyosan, hogy tényleg ilyen hozamot teljesítettek az elmúlt 9 hónapban, a számlainformációdon kiírt számokon kívül(ha kivennéd, sem bizonyítana semmit, hiszen néhány embert könnyen kifizetnek hozamostul)?

Előzmény: szöcske85 (161)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.13 0 0 163

Én azt gondolom, hogy lehet átbaszás is, meg lehet nem átbaszás is. Ami egyáltalán értékelhető múlt, az 9 hónap, na ennek kellene 10 évnek lennie, akkor már befektetnék. Ilyen rövid idő alatt még alig vannak, akik kivennék a pénzüket hozamostul, a hozam sem olyan nagy összeg még, a belépők aránya is sokkal magasabb, mint a pénzüket vinni akarók, így ha semmit sem kereskednek le, akkor is "hozható" ez az eredmény. 10 év alatt ilyen számokkal biztosan több ezer % hozamnál tartanának, ugyenez az átverés már nem lenne kivitelezhető., hiszen ha csak 100-ada akarja kivenné a pénzt, azt sem tudnák teljesíteni.

Előzmény: karoly.ignac (162)
karoly.ignac Creative Commons License 2012.01.13 0 0 162

Teljessen egyértelmű, hogy ez átbaszás. Idejön egy 30-minusz hozzászólásos nick ugrálni, hogy ez a tuti, 100%-os hozam így meg úgy, ránézel a szolgáltató honlapjára, állítólag Új Zélandon van bejegyezve, választható nyelvek az oldalon:

angol, német, szlovén, magyar, meg valami szláv. WTF?? Ezek szerint ez valami K-KEu-i bagázs lehet, akkor meg mit keresnek Új Zélandon? Gondolom börtönbüntetést megúszni..

 

KI

Előzmény: Törölt nick (160)
szöcske85 Creative Commons License 2012.01.13 0 0 161

Nyílván nem fogják senki kedvéért kirakni az ablakba egy régmult számlatörténetet, mert az személyiségi jogokat sértene! Közel fél éve érhető el a szolgáltatás és azóta hozza ugyanazokat az eredményeket, mint korábban, szerintem ez magáért beszél. Számos olyan befektetői kör létezik a világban amiről nm tudhatunk és ott megy a privát alapkezelés. A dukascopy bankkal karöltve olyan szolgáltatásokat nyújtanak, mint senki más. Persze a döntés a befektető kezében van továbbra is- aki kételkedik nm fektet be ennyi! De az biztos, hogy majd 1-2 év múlva amikor mások dupláznak, ő eszi a kefét, hogy megint hezitált, mint oly sokszor az életben! Én megelégeltem ezt és döntöttem és eddig úgy tünik nagyon jó döntés volt! :)

 

Üdv

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.13 0 0 160

Igen, és éppen ez a fő gond, hogy nagyon új. Tavaly április óta elérhető lakossági ügyfelek számára. Az előtte eltelt időszak hozamairól azt állítanak, amit csak akarnak. Ez így lutri.

Előzmény: szöcske85 (159)
szöcske85 Creative Commons License 2012.01.13 0 0 159

Értem, hogy mire szeretnél kijukadni, de lássuk be nem lenne sok értelme kivenni egy jól hozó befektetést. Mivel még nagyon friss ez a lehetőség ( a Perfecto Fx itthon októbertől érhető el), nem hiszem hogy találnánk olyan embert, aki kivette volna a pénzét. Miért is tette volna? Az említett időszakra  a mai napig bezárólag több, mint 10% hozott a premium számla. Ami nagyszerű teljesítmény! Ha gondolod a kérdést felteheted más fórumokon is, hátha találsz olyat...

Amúgy nyílván lesz majd olyan ember, aki ezt megjátsza, hiszen olyat olvastam, hogy valaki a havi svájci frank törlesztését fedezi a havi profitból és biztos lesz olyan akinek annyi pénze összejött, hogy vegyen egy autót. Mindenki saját magának dönti el. Bármennyit le lehet venni, de ahhoz, hogy ne szünjön meg a befektetés 1000 dollárnak a számládon kell lennie! 

 

Üdv

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.13 0 0 158

Ok, a kérdésem az, hogy ismersz olyan embert, aki ebbe befektetett, majd kivette a tőkéjét zsíros hozammal együtt, és most a hazai számláján vagy a zsebében van?

Előzmény: szöcske85 (156)
szöcske85 Creative Commons License 2012.01.13 0 0 157

Szia!

 

Örülök, hogy Te látod ebben a lehetőséget. A fórumokat is azért jártam korábban, hogy minél többet megtudjak független forrásokból. Ebben nagyon nagy segítségem volt a kezeltszamla.blog.hu

Ezt érdemes a 7végén tüzetesen megvizsgálni, végigolvasni, mert objektív szempontok alapján van végigvezetve, úgy hogy megértsem! Ezen keresztül jutottam el a Perfecto FX hez is. Nekem is az a tervem, hogy a megnyitott számlámra egy kisebb összeget helyeztem el - és majd hamarosan növelni fogom- ezt bármikor megtehetem- le/fel utalgathatok -Költségmentesen!!!!

 

Üdv!

Előzmény: margithid (152)
szöcske85 Creative Commons License 2012.01.13 0 0 156

Látom, nagyon szkeptikus vagy a kezelt számlás szolgáltatással! 

A Perfecto FX csak kereskedési feljogosultsággal rendelkezik és nem VIHETIK EL A PÉNZEDET!Ez nm ill ferro :), Csak arra a számlaszámra lehet leutalni pénzt, amiről felutaltak- az meg az én nevemen van! Ezért új generációs befektetés, mert szakított az eddigi rossz beidegződésekkel! Az általad említett eset akkor következhet be, ha én leutalom magamnak és a Perfecto nak elküldöm! :)

 

 

Előzmény: Törölt nick (153)
szöcske85 Creative Commons License 2012.01.13 0 0 155

Üdv!

 

Ha valakinek van befektetési hajlandósága, akkor 1000 dollár nem olyan sok pénz sztem. A tőkevédelemről meg annyit: Hogy a PERFECTO FX NÉL A CÉG IS ÉS A SCVÁJCI DUKASCOPY BANK IS GARANTÁLJA A TŐKEVÉDELMET. Ilyen háttérrel tényleg nem rendelkezik más befektetés, hiszen ez költségmentes, tőkevédett, leinfózható céges háttér- és és és +50,34 % éves hozam 2011 re. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!