Keresés

Részletes keresés

diavolo16 Creative Commons License 2012.08.16 0 0 78

Halló! Van itt még valaki, vagy teljesen kihalt ez a topki? Remélem csak azért van itt ilyen nagy csend, mert mindenki elment túrázni! :-)))))

kardics.dora Creative Commons License 2012.05.15 0 0 77

Miket találnak ki tulajdonképpen?

drabedár Creative Commons License 2012.05.15 0 0 76

Én teljesen meg vagyok elégedve a Columbiával. Főleg az új cuccok tetszene. Miket ki nem találnak....

Előzmény: H_G (75)
H_G Creative Commons License 2012.04.27 0 0 75

A mi kis családunkban a Columbia ruhadarabok egytól egyig nagyon rövid ideig bírták a strapát! Így ezt a márkát most már kerüljük, akármilyen jó ajánlatnak néz ki.

 

Előzmény: beretvastag (72)
beretvastag Creative Commons License 2012.04.27 0 0 74

Igen profi. Viszont ezt érdemes használni is gyakran és nem csak megvenni és otthon tárolni. Mindenképp jó választás ha sokat fogsz túrázni.

Előzmény: creamway (73)
creamway Creative Commons License 2012.04.27 0 0 73

Ha profi lennék, nem is kérnék tanácsot. :D Ez lesz az első komoly túrám ezért akarok minél több tanácsot meghallgatni minél több nézőpontból. A Columbiáról meg már hallottam, tényleg profi, ki tudja, lehet megéri az árát. Azért köszi az infót.

Előzmény: beretvastag (72)
beretvastag Creative Commons License 2012.04.27 0 0 72

A hozzászólásodból ítélve nem sokat túrázol. Vagy most kezded és később többet mész. Ha szeretsz rámenni az új technológiás dzsekikre akkor a Columbiának van egy új dzsekije ami karbonszálas, teljesen légáteresztő, vízhatlan és izzadtság elvezetési rendszere is van. 

Előzmény: creamway (71)
creamway Creative Commons License 2012.04.27 0 0 71

Sziasztok!

 

Kirándulást tervezek a jövő hónapra hegymászással egybekötve. Egy kis ruházkodási tanácsokat kérnék szépen, mert biztosra akarok menni abban, hogy mit veszek. Esetleg tapasztalatokat is elfogadok ;) Köszi!

ToteszB Creative Commons License 2012.02.10 0 0 70

Sziasztok!

 

Szeretnénk a figyelmetekbe ajánlani egy Kevély körüli, könnyen teljesíthető és nagyon látványos túrát.

 

Ide kattintva tudjátok elolvasni. 

 

Üdv,

Balázs

KalandSzigetes Robin Hód Creative Commons License 2011.07.19 0 0 69

Tudtátok, hogy megnyílt Magyarország első ártéri kalandparkja, a tiszafüredi Császlód-szigeten?

22 hektáron, 20 élményelem.

15 méteres mászófal, 300/400 méteres drótkötél csúszda, 140 akadályból álló gyermek- és felnőtt kötélpálya, 2 kilométeres pallóút, tanösvény a lombkorona szinten, játszótér...

Kalandos élmény a természetben!

Képeket és beszámolókat találtok a

www.facebook.com/RobinKalandSziget

oldalon.

gabeesz Creative Commons License 2011.05.13 0 0 67

Mennyi időre gondoltad? Merre laktok? Csak hogy mi lenne közel hozzátok.....gondolom nem milliókból akarsz nyaralni.... :)

Előzmény: adaniw (66)
adaniw Creative Commons License 2011.05.13 0 0 66

tényleg jó cuccok vannak:)

viszont én egy kéréssel fordulnék hozzátok,szeretném meglepni a páromat egy kirándulásos-túrázós nyaralással,viszont én kevésbé vagyok tapasztalt ilyen téren,tudnátok tippket,ötleteket adni nekem?nagyon megköszönném!

gerocspeti Creative Commons License 2011.05.11 0 0 64

netes keresgélés közben találtam egy újdonságot,nem tudom ti ismeritek-e, én eddig nem hallottam róla.van valamilyen tapasztalatotok esetleg?

 

http://www.cushe.hu/

gerocspeti Creative Commons License 2011.04.27 0 0 62

helló!

nagyon szívesen járok kirándulni meg bringázni is a haverokkal,főleg,hogy végre itt a jó idő is!ti milyen cipőket hordtok nyáron?kíváncsi lennék a véleményetekre!

Justify Creative Commons License 2011.03.26 0 0 61

Ha már elhatározzuk, hogy kirándulni megyünk, akkor tényleg a legszebb helyekre menyjünk.

Íme pár ajánlat Magyarországról: http://www.legszebbhelyek.hu/magyarorszag/1.html

mts Creative Commons License 2011.02.22 0 0 60

 

Göcseji Galopp 55/33/16/5
Terepfutóverseny és Teljesítménytúra
Kávás 2011. március 6.
www.gocsejtajfutas.blogspot.com

Somolygó Creative Commons License 2011.02.03 0 0 58

Vagy, ha csak Budapest környékén szeretnétek kiruccanni, akkor a http://www.budai-hegyek.hu/ oldalon. Részletes leírás található a látnivalókról, a kistelepülésekről.

Justify Creative Commons License 2011.01.30 0 0 57

Ha nem tudjátok, hogy hova menyjetek kirándulni, akkor nézzetek körül a legszebbhelyek.hu oldalon.

Somolygó Creative Commons License 2011.01.09 0 0 56

Egy NAGYON_NAGYON DURVA cikket találtam!

 

 

Veszélyes utakon

Turistabalesetet okozott egy hegyes, szándékosan kihelyezett betonvas a Mátrában, egy Pásztó környéki jelzett turistaúton 2010. december 18-án, szombaton immáron harmadik alkalommal tartottuk karácsonyi túránkat a Mátrában . A hegyekben sok szépet láttunk, jó hangulat volt, úgy[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

alexandra27 Creative Commons License 2010.10.26 0 0 55
A Pilisben tényleg vannak jó bicikliutak. Szerintem jó a terep. Ha véletlenül valaki nem találná meg a biciklis oldalakat, akkor a Pilisi Parkerdő Zrt. oldalán vannak jó tippek.
Vannak túraútvonalak, látnivalók, térképek, túraajánlatok. Aki a Pilisbe látogat szerintem mindenképpen nézze meg ezt az oldalt. Illetve innen át lehet navigálni a Happy Bike oldalára, ahol nem csak a Pilisre lebontva vannak túratippek. Mindenképpen hasznos weboldal azoknak, akik szeretnek túrázni, és nem csak gyalogosan, hanem vinnék a bringát is.
hastetheday Creative Commons License 2010.10.26 0 0 54
Budai-hegység az országos átlaghoz képest kifejezetten biciklizhető. Én már tekeregtem arra, de inkább a Börzsönyben. Bicikli utak is vannak szép számmal, meg mountain bike-os terepek is. :) Első találatra ezt dobta a "gép". Jó túrát kívánok! :)
Előzmény: Törölt nick (53)
GaGa in the room Creative Commons License 2010.10.20 0 0 52
Sziasztok!

Én a Budai-Hegységet is tudom ajánlani. Mindenképpen érdemes egy nagyot kirándulni benne, fantasztikus turista utakat ismerek ott.
És szerintem ilyenkor ősszel a legszebb az erdő. Ha nem hangoskodunk, akkor még szarvasokat, őzeket is láthatunk. Ezek a természet legszebb csodái közé tartoznak.
Mindenképpen jobb programnak tartom a kirándulást egy hétvégén, mint a büdös, szemetes, koszos városban a panelban ücsörögni és televíziót nézni.
Gyerünk a szabadba.
Egyébként a koszos, szemetes városok ellen is lehetne tenni nem?
A kuka nem csak dísznek van kirakva. A szemetet a szemetesbe gyűjtenénk, akkor nem kellene ilyen koszos városokban élnünk...
hastetheday Creative Commons License 2010.10.20 0 0 51
Én többször is töltöttem gyerekkoromban 1-2 hetet a Börzsönyben, Szokolya falujában. A ház mögött kis patak folyt, abban játszottam, aztán néha kisvasúttal felmentünk Királyrétre. Nagyon szép környék mindenkinek ajánlom! :)
Előzmény: Törölt nick (50)
borbelylajos Creative Commons License 2010.08.25 0 0 48
Gyere velünk a kanyon szerű völgyben hömpölygő folyóhoz, ahol sokszor víz és ég között egyensúlyozva élvezheted a természet szépségét.

Időpont: 2010.09.11.
Időtartam: 1 nap
Indulás ideje: 04.00 óra
Indulás helye: Debrecen Nagyállomás
Utazás: autóbusszal
Táv: 16 Km
Szintemelkedés: 480m
Útvonal: Podlesok-- Hernád-áttörés-- Tamásfalvi kilátó-- Podlesok
Díja: 8000 Ft. (jelentkezéskor fizetendő 4000 Ft. előleg)
Szükséges felszerelések : bátorság, bakancs, esőkabát, hátizsák (mindkét kézre szükség lehet a kapaszkodásnál).
Jelentkezési határidő : 2010.08.31.
Érdeklődni: Fazekas Róbert(0670-3314462)
Borbély Lajos (0670-312)0062) túravezetőknél.
angolfutár Creative Commons License 2010.08.03 0 0 47
Az egynapos túrát szervezünk a Bihar hegységbe
(Szamos-bazár, Csodavár, stb).

Időpontok augusztusban (vasárnaponként, vagy igény szerint
más napokon, akár hétköznap is):

2010.08.08. (1 nap/0 éjszaka)


Létszám: 2-16 fő

Részvételi díj: 5.000 Ft/fő

A részvételi költség egy összegben és jelentkezéskor fizetendő.

Ár tartalmazza: az utazást Békéscsabáról kisbuszokkal, valamint a túravezetést.

Igény szerint más városokból is indulhatunk, megegyezés szerint.

Ár nem tartalmazza: a biztosítást.

Hiányzás a munkahelyről: 0 nap.

1. nap
Indulás Békéscsabáról 7.00-kor Békéscsaba-
Méhkerék-Nagyszalontán át a Biharba

A megérkezést követően egésznapos túra keretében felkeressük a Bihar egy-egy nevezetes táját ígény szerinti helyszínekkel.

A túrát követően azonnal indulunk haza. Várható érkezés Békéscsabára: 21 óra körül


Táv: 15 km, szint: fel 800 m, le 800 m, menetidő: 6 óra.


További részletek és jelentkezés:

www.bihariturak.hu

Csányi Illés Mobil: +36 30 655-4250

e-mail: office@bihariturak.hu
farkas68 Creative Commons License 2010.07.29 0 0 46
Üdv!

 

A Szent Anna-tó melletti Mohos-lápról keresek néhány gyakorlati infót (nyitvatartás, jegyárak, csoportoknak kell-e előre bejelentkezni?) A neten nem sok mindent találtam. Ha valakinek friss tapasztalata van a környékről, vagy tud egy értelmes linket, azt előre is köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.04 0 0 45
egy kirándulós, gombázós kis oldalt találtam: www.gombacsiszar.hupont.hu aki teheti nézze meg lehet megéri...
Maros Zsolt Creative Commons License 2010.06.22 0 0 44

Üdv!

 

Nincs valakinek szüksége egy Hungary Card-ra?

7900 Ft az ára, de 6000 Ft-t elvihető!

Cím: Budapest, III. Bogdáni út 23. I. 3.

T: 06305242669

http://www.hungarycard.hu/index.php?p=ism&menu=ism

gabry1 Creative Commons License 2009.09.07 0 0 43
Túratársakat keresek ezen az oldalon hátizsákos, sátras túrázáshoz.
Somolygó Creative Commons License 2009.08.19 0 0 42

Lemondás miatt van még egy-két szabad hely!!!

 

Olümposz

 

Részletek:

 

Látogatóba Zeuszékhoz

 

Indulás: 2009.09.02.

 

Teljesen laza, nyitott csapattal! Aki ismeri a Sétafikásokat vagy a Lipcsei Baráti Kört, az tudja, hogy jó bulira számíthat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!