Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.19 -7 0 832

Hello tali érdekel ? Budapesti vagyok

Előzmény: groteszkszekx (757)
Törölt nick Creative Commons License 2018.10.03 -2 14 830

 

 

 

 

Sziasztok lányok!

Én egy csinos,Sexy,39 éves nő vagyok aki szívesen kipróbálná,hogy milyen lehet egy lánnyal a sex.

Veszprém megyéből keresek egy fekete hajú,izgató lányt akivel ágyba bújhatnék.

Küldj fotót és írj magadról lát sort.

Email: masztisszandra@gmail.com

Puszi! Szandra

fp2018 (X) 2018.09.19 -2 0 829

Kipróbálnád de nincs kivel? :) Nálunk nincsenek tabuk! A forropercek szexpartner keresőn megtalálod akit keresel :)



Törölt nick Creative Commons License 2018.09.19 -3 0 828

Szívesen kukkolnek, lányokat, párokat..fiatal enyhe bi fiú. :) 

Törölt nick Creative Commons License 2018.09.05 -1 0 827

Sziasztok!
Székesfehérvári 50 év feletti puncit kényeztetnék! Fiúk kizárva :P. 

Törölt nick Creative Commons License 2018.09.03 -2 0 826

Csak lány mehet ? :)

Adnál egy e-mail címet

Előzmény: babyke1 (804)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.03 -4 0 825

Budapesten valaki szokott szeretkezni ?

Mert nézném vagy be szálnék

 

Fiatal srác vagyok. 

alkalmikapcsolat Creative Commons License 2018.09.03 -1 0 824

Sziasztok . Keresünk fiút vagy lányt Fejér megyéből aki végignézné szeretkezésünket ! És ha lenne kedve a végén be is szálna de nem kötelező ! Fiu 39 Lány 44 .....

Törölt nick Creative Commons License 2018.07.12 0 0 823

Sziasztok 39 éves 172 magas 50 kilós bisex nő vagyok.Hajdúbihar, Berettyóújfalu melett lakom.Nyitott kapcsolatban élek ahol a saját nemmel meg engedett a sex kapcsolaton kívül is.Nem utazom de hejem van este kilenc után hajnali 4 ig.A közelben lakót hozuk viszük kocsival ez kb 30 kmes körzet.Email angyalom78@gmail.com

tegnapi srác Creative Commons License 2018.06.28 0 0 822

De azt gondolom tudjátok, hogy mennyire izgató ez a pasiknak (is)?

Előzmény: Bellab24 (821)
Bellab24 Creative Commons License 2018.06.28 0 0 821

Hát ha úgy alakul, kitudja....:D ez nem tőlem függ

tegnapi srác Creative Commons License 2018.06.28 0 0 820

De ugye megírjátok itt is, hogy mi lett? :-)

Előzmény: Bellab24 (819)
Bellab24 Creative Commons License 2018.06.28 0 0 819

Muschi80 én is így vagyok ezzel pontosan ahogyan te! Ha gondolod, szívesen beszélgetnék veled erről, írj emailt: 24a@freemail.hu 

Aztán ha esetleg úgy alakul, többen is benne lennék, persze kötöttségek nélkül! Többit privátban :) üdv: egy 24 éves lány

Előzmény: Törölt nick (816)
Törölt nick Creative Commons License 2018.05.20 -4 0 817

Hello lenekedved ismerkedni ? Vad szex erdekel 21 cm budapesti vagyok

Előzmény: Törölt nick (816)
Törölt nick Creative Commons License 2018.04.24 0 4 816

Sziasztok. En eddig csak ferfiakkal voltam, most is ferfival elek együtt, de mostanaban egyre többet foglalkoztat, milyen lehet egy puncit nyalni? En imadom, ha kinyalnak, nagyokat elvezek, de imadom a dugast is. Egyszer keszitettünk kepeket egy baratnömmel, de csak imitaltuk a puncinyalast(a paromnak keszültek a kepek). Ö szeretne ha egy lannyal csinalnam, de en meg vivodok...nekem ez ugyanugy megcsalasnak szamit, es azt sem szeretnem, ha utana ö jönne elö valamivel...pl. hogy beszallna... De azt hiszem, szivesen kinyalnek egy puncit, es eljatszadoznek valaki melleivel...

Muffok Creative Commons License 2018.01.08 0 0 815

Ez mind mnd lementett fotók az Elenáról és a többiekről.

Előzmény: Mikulas57 (814)
Mikulas57 Creative Commons License 2017.12.29 -1 5 814

Mikulas57 Creative Commons License 2017.12.29 0 4 813

Mikulas57 Creative Commons License 2017.12.29 -1 5 812

Mikulas57 Creative Commons License 2017.12.26 0 2 811

Mikulas57 Creative Commons License 2017.12.26 0 4 810

babyke1 Creative Commons License 2017.06.01 -1 1 804

Sziasztok!Regi almom, hogy egy lannyal megmasszirozzuk egymast.Legalabbis en a masikat biztosan.Mar tettem le tanfolyamot es agyam is van, es helyem is.Mar csak Te hianyzol hozza, hogy megvalositsuk.Erzeki masszazsra gondolok, amolyan tantrasra.31 eves pesti lany vagyok.Hasonlo korban keresnek egy lanyt.Vagy pedig idosebbet.Mar nagyon ki vagyok ehezve a noi erintesre.Biszex vagyok, de erre rettentoen szuksegem van.Aki ki szeretne probalni, irjon mail cimet es valaszolok.Mindenfele kotelezettseg, kotottseg nelkul!! Csak a magunk szorakozasara.Lagy,halk zene, meleg olaj, gyertyafeny.Ki lenne benne?

bajánszex Creative Commons License 2017.03.06 0 0 801

http://sweetcandy.hu/ hölgyek ismeritek ezt az oldalt! :)

G_Zsuzsa Creative Commons License 2017.02.21 0 2 799

Kedves Fórum-látogatók! Elég régen volt, hogy ki kellett magamból adni azokat a gondolatokat, amik már régóta kikívánkoztak belölem. Sokan írtatok egyenesen nekem a mejlcímemre, a Fórum kihagyásával. Veletek volt is többszöri levélváltás. Hálás vagyok a sok pozitív reagálás miatt! Köszönöm! Minden egyes privát levél írója végtelenül kultúrált, barátságos és megértö volt. Köszönöm a sok személyes történetet, kalandot, élményt, amit küldtetek! És a sok gondolatot, amikbe beavattatok!

 

Pár hét után most vagyok itt ismét és látom az azóta itt hagyott kommenteket. Mindenkinek köszönöm, hogy figyelemre méltatott! A legjobbakat kívánom minden kedves ismeretlen sorstársnak, látogatónak!

Csipke Bogyó Creative Commons License 2017.01.14 0 0 795

Sziasztok!

 

Partnert keresek, akivel megtapasztalhatom bizonyos vágyaimat, amikről régóta fantáziálok.

 

Akit keresek: Budapesti, egészséges, ápolt, igényes, csinos, átlagos testalkatú, esetleg formásan molett, 25-45 éves kor közötti, intelligens, kedves nő. Szerintem nincsenek túlzott elvárásaim, nem baj ha van pár plusz kiló rajtad, ha nem vagy „tökéletes”, senki sem az, én sem. Budapesti hölgyet keresek. Az, hogy kapcsolatban élsz-e számomra mellékes, viszont csak hölgyet keresek. Nem szeretnék a párod előtt együtt lenni veled, vagy édes hármast. Legyen „helyed”, tehát tiszta, kulturált lakásod, albérleted, ahol találkozni tudunk. Lehetőleg viszonylag a belvárosban, illetve nem több órás tömegközlekedésnyire onnét.

 

Rólam: 25 éves, ápolt, igényes, vonzó, átlagos-enyhén molett testalkatú, intelligens, barátságos nő vagyok. Nincs tökéletes alakom, sportolok, de emellett van rajtam pár plusz kiló, viszont csinosan, nőiesen öltözködöm. Vidéken lakom, de Pesten dolgozom.

 

Régóta gyakran eljátszom a gondolattal, milyen lehet nővel együtt lenni, megcsókolni, stb. Ezen a területen teljesen tapasztalatlan vagyok. Olyan nőt keresek, aki megérti, hogy lassan szeretnék haladni, férfiakkal sem tudok csak úgy ágyba bújni, hát még egy új szexuális élményt előzetes ismerkedés nélkül meglépni. Először váltanánk pár e-mailt, képet cserélnénk, felmérnénk megfelelünk-e egymás elvárásainak. Ezt követően szeretnék 1-2 személyes találkozást, meginni egy kávét, vagy teát valamikor munka után, picit megismerni egymást, van-e szimpátia, mielőtt komolyabb dolgok történnének. Olyan nőt keresek, akivel esetleg a későbbiekben akár egy tartósabb barátság is kialakulhat. Szexuális téren nem feltétlen egy alkalom lenne, viszont nem is évekig tartó „viszony”. Párkapcsolatot csak férfival tudok elképzelni, illetve van is.

Ezen szempontok alapján várom tehát a jelentkezőket, e-mailben a csipkebogyo21@citromail.hu címre, egy kis bemutatkozással, lehetőleg képpel. Kérlek, csak azok írjanak, akik úgy érzik megfelelnek a fentebb leírtaknak, illetve komoly szándékúak, nem lépnek vissza. Nem hiszem, hogy rengeteg jelentkező lesz, de mindenkinek válaszolok, majd, ahogy időm engedi.

 

Köszi, sziasztok :)

anett141 Creative Commons License 2017.01.11 0 0 794

Sziasztok Kedves Fórumozók!

 

Nem tudom, ez e a legjobb fórum, de azért egy próbát megér.

22 éves, csinos, budapesti és egyre jobban KIÉHEZETT lány vagyok...

 

Nemrég lett vége egy nagyon komolynak induló, de aztán csak jó fél évet megélő kapcsolatomnak. Kicsit kiábrándultam a párkapcsolat fogalmából, így most szeretném kicsit KIÉLNI MAGAM, mert arra is rájöttem, hogy eddig sok mindent nem tudtam megtapasztalni a szexualitás terén, kicsit félénk természet is vagyok.

 

 

Viszont nagyon sok minden érdekelne... Csak címszavakban: a nagy, akár extra pénisz, a nudizmus, otthoni meztelenkedés, masszázs, LESZBI kalandot is nagyon szívesen kipróbálnék egy finom leányzóval, párokhoz is csatlakozhatnék. Anál, vagy szadó-mazó nem izgat.

 

Szívesen beszélgetnék, találkoznék olyan emberekkel, akiket valamelyik "új oldalam" érdekelne.

Képet szívesen mutatok majd, de csak privátban, ugyanakkor ezt el is várnám mástól is. 

Ha szimpatikusak vagyunk, rövid idő belül találkozzunk, mert szükségem van most normális és szexuálisan túlfűtött LÁNYOKRA, FIÚKRA, PÁROKRA! :)

 

zacheranett@citromail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2017.01.02 0 0 791

Ez a történet számomra is izgató volt, nagyon tetszett. Egyből eszembe jutottak gyerekkori kalandjaim lányokkal. Na meg az is amikor ezek a lányok izgatták egymást előttem. :)

Előzmény: G_Zsuzsa (784)
Botdi Creative Commons License 2017.01.01 0 0 789

Szasztok!   Szeretnék olyan lánnyal imerkedni aki venne lenne egy meglepi leszbi partiba a párommal. Nem hármasra keresek , de csókolózást az nagyon szeretném látni!!!  botko4x4@gmail.com erre irjatok és ott mindent megbeszéljünk tobábbi szép napot!!!!

sz sz Creative Commons License 2016.12.29 0 0 788

Nagyon tetszik amit ahogy írsz nem tudom lenne-e kedved privátban beszélni róla

Előzmény: G_Zsuzsa (784)
Törölt nick Creative Commons License 2016.12.28 0 0 787

Ha gondolod szívesen segítek a képeket feltölteni, nem nagy ördöngösség.

Előzmény: G_Zsuzsa (784)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!