Keresés

Részletes keresés

Futatej Creative Commons License 1999.10.17 0 0 6
Szia November!

En a regi iskolaba jartam a 69-be, de csak egy evet..amugy a Szigetibe jartam utana..Ami kozos bennunk, hogy Ujpesten jartunk suliba...:))))))))

Szia Futatej

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 1999.10.17 0 0 4
Hárt köszönöm, kedves Sufni, de személy szerint nekem nem volt sok kapcsolatom a Lila Iskolával, ez csak amolyan mulatságos kifejezés volt amit itt az újpesti panelben emlegettünk az újpalotai panel navigációs pontjáról. Lila iskola... Talán sosem láttam. Pedig valamelyik gyerekkönyvben is írtak róla, emlékszem, hogy olvastam.
kaviat Creative Commons License 1999.10.17 0 0 2
tudod mesterem az idők folyamán kiderül, hogy jobban értek a zene hallgatásához mint csinálásához :)) szegény klarinét tanárom persze ezt sokkal karakteresebben fogalmazná meg :)..

.kav]4t

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 1999.10.17 0 0 1
Kitűnő idea kedves .kav]4t! Sőt, várom az Újpalotai Lila Iskola megjelenését is :-)))
Már komolyan aggódtam, hogy netán lemaradok a nullázásból, mert azért az már rosszul esett volna. De Ön, nemes lovag megmentett, hogy a nullázatlanság árnyéka vetüljön rám, s ezzel örökre lekötelezettévé tett.

No és játszik valamilyen hangszeren?

kaviat Creative Commons License 1999.10.17 0 0 0
nem oda jártam iskolába... hanem a Váci utcai zeneibe.. lehet én is nyitok majd egy topicot ez ügyben "Váci utcai zenei általános iskola" címen...

.kav]4t

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 1999.10.17 0 0 topiknyitó
Na, mit szól hozzá a diákság? És az ex diákok? A topicok számát azonnal vagy kétezerrel gyarapítani lehetne ha minden suli szerepelne itt.
De azért kiváncsi vagyok, lesz e olyan aki a fenti műintézményben végzett.
Az új iskolára ra gondolok a 31. szám alattira, nem a 69-beli régire.

És nehogy nekem valaki azt írja, hogy 0 ott végzett van, mert én pl. itt vagyok 1-nek

:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!