Keresés

Részletes keresés

bosszuehes Creative Commons License 2001.11.13 0 0 116
Hát igen, rátapintottál a lényegre. Én is arra vágyom legbelül hogy félreértés legyen az egész.
Teljesen bele vagyok zúgva ebbe a szemét állatba.
Előzmény: korfolyoso (115)
korfolyoso Creative Commons License 2001.11.13 0 0 115
bosszuéhes!

szerintem is menj el.
aztán ha ott van, akkor vele van a tárgyi (helyesebben személyi) bizonyíték.
ha nincs ott akkor otthon számonkérheted rajta, hogy merre csavargott. Hiszen Te ott voltál, de ő sehol.

amugy kivánom Neked, hogy csak a zöld szemü szörny beszéljen belőled, és csak félreértés az egész.:-)

bosszuehes Creative Commons License 2001.11.13 0 0 114
Még nekem kéne magyarázkodni? Hazudott! Ha még neki áll feljebb az aztán tényleg abszurd lenne. Szerintem ez a kis jelenet rádöbbentené hogy velem nem szórakozhat. Ha pedig odajönne és balhét rendezne csodálkozva ránéznék és közölném hogy ez valami tévedés, összekeversz valakivel, én nem ismerlek.
Előzmény: Törölt nick (113)


Törölt nick Creative Commons License 2001.11.13 0 0 113
Megér ennyit, hogy lásd a döbbent arcát, amikor bevillansz neki a másik pasival? :-) Viszont arra is gondolj, hogy ha esetleg a haverjaival van ott a koncerten, elég nehéz lesz kimagyarázni a srácot az oldaladon. Főleg, mert nem is érdekel a koncert igazán, azt irtad.
Előzmény: bosszuehes (112)
bosszuehes Creative Commons License 2001.11.13 0 0 112
De a koncertre megy. Tuti. Azt hiszi nem emléxem már rá hogy van jegye és tudja hogy engem nem is érdekel különösebben az a koncert, tehát gondolja hogy nem is tudom hogy ma lesz. Persze elöszöris meg kell valahogy győződnöm róla hogy tényleg elmegy-e. Aztán lecsapni.
Előzmény: Törölt nick (111)
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.13 0 0 111
Miért mennél koncertre másik pasival? Hiszen nekem az tünik logikusnak, hogy ő nem ott lesz.
Előzmény: bosszuehes (110)
bosszuehes Creative Commons License 2001.11.13 0 0 110
Korábban emlitette, hogy van jegye egy bizonyos koncertre. Tegnap felhívott hogy bocs holnap nem találkozhatunk, és előállt valami ártatlan kis ürüggyel. Erre ma látom a plakátokon hogy ma van a koncert. Én naiv! Igy átb*szni! Teljesen hülyérevett!
Azt terveztem hogy odamegyek egy másik pasival, de már nincs jegy.
Előzmény: zatoni (109)
zatoni Creative Commons License 2001.11.13 0 0 109
Engem spéci érdekelne.
Bár én eddig (tudtommal) csak a másik oldalon voltam képviselve, de ha e tény ellenére felül tudsz emelkedni erkölcsi fölényeden úgy oszd meg velem kérlek.
Előzmény: bosszuehes (108)
bosszuehes Creative Commons License 2001.11.13 0 0 108
SOS!!!!! Biztosan tudom hogy ma félrelép.
Bosszut forralok. Ezt nem hagyhatom annyiban. Ő még nem sejti hogy sejtem. Aki ennél többre kiváncsi szóljon hozzá, addig nem tárom a nagyérdemű elé a részleteket fölöslegesen. Itt gondolom kapok tippeket a visszavágásra.
nomadliba Creative Commons License 2001.11.12 0 0 107
A tétel úgy igaz ahogyan azt leírtad.

Tétel kiegészítés:
Vagy az illető nő éppen kéreti magát. :)

Előzmény: Endorfin (106)
Endorfin Creative Commons License 2001.11.12 0 0 106
Nahát, úgy látszik, minden félrelépő jó útra tért,
VAGY
annyira kikupálódott ezen a topicon,
hogy nem bukott le mostanában...:)

Tétel:
Az erkölcsösség többnyire egyenlő
az alkalom hiányával...:)

DrRetro Creative Commons License 2001.09.27 0 0 105
Ez így van :)
Ráadásul már egy pohár sör elfogyasztásával is, egész jó "szag"alibit lehet kapni.
Előzmény: Endorfin (104)
Endorfin Creative Commons License 2001.09.27 0 0 104
Szives továbbképzésetekre ajánlom az alábbiakat...:)
Forrás: a net. (harmonet ?)
A félrekattintóknak azért, hogy ne bukjanak le.
A gyanakvó erkölcsi bajnokoknak pedig azért, hogy könnyebben le tudják leplezni a gaz ármányt.

Füllentő fruskák, hazudós hapsik, kikapós krapekok

Csak rá kell nézni, ordítja a barátnőm, és ujjal mutat a férjére, aki sunnyog és lapít. Későn ért haza, és füllenteni próbált. A típus duma: - Drágám, elhúzódott a tárgyalás! Nikolett előtt azonban nincs titok, pontosan tudja, mikor mond igazat a párja. Honnan tudja? Ez az, amit minden férfi kérdez. Sokan azt hiszik, feleségüknek kémhálózata, röntgen szeme van, vagy a jósnője bujtogatja. Erről a legtöbb esetben szó sincs. Egyszerűen a férfiak kevésbé tudnak hazudni, mint a nők.

Ravasz a férfiagy! (De nem eléggé?)
Minden gesztust, legalább háromszor visszatérően meg kell figyelnünk, ahhoz, hogy biztosra menjünk: a másik hazudik. A nők agya sokkal szerteágazóbban koncentrál, sokkal több részletre reagál érzékenyen, mint a férfiaké. A férfiak pedig jobban képesek egy dologra koncentrálni. A hazugsághoz sok dolgot kontroll alatt kell tartani. Hangszínt, hangsúlyt, testbeszédet, és a verbális kifejezést. Az a férfi tehát, aki mindezt nem képes egységesíteni, nem fogja tudni átvágni a párját.

A feleség faggat, a férj megbukik
A nők ösztönösen tudják, hogy legalább három hazugságra utaló jelet meg kell figyelniük, így amikor a férfi gyanússá válik, faggatni kezdik. Ha nem fele, az a gyanús, ha felel, akkor az. Mit rontottam el? Nikolett férje is ezt kérdezte. A feleségek okosan körbekérdezik a férfiakat. Egyszerű dolgokat kérdeznek, például: Kik voltak ott? (a férfiakat agyműködésükből fakadóan soha nem foglalkoztatja ez a kérdés), vagy: A Kovácson megint fehér zokni volt, az öltöny alatt? A férfi - mivel nem ott volt, ahol a fehér zoknis kovács - zavarba jön és gesztikulálni kezd. 

Tipikus hazugság gesztusok
A férfi a nyakához nyúl, vagy a nyakkendőjét igazgatja
Az orrát (szemüvegét igazgatja)
"Persze drágám, így van" - mondja, és közben rázza a fejét.
Amikor vissza kell emlékeznie valamire, szemével balra felfelé néz. (Ott a fantáziaképek helye van az agyban!) 
Gyorsan meg akar lógni a helyzetből, elmerül az újságjában. 

A nők ezeket a gesztusokat automatikusan olvassák, anélkül, hogy a testbeszéddel valaha is foglalkoztak volna, és máris sejtik, valami nincs rendben. 

A nők jobban hazudnak?
Valószínűleg igen. Ugye mindenki látott már nőt autóban kanyarodás közben a száját rúzsozva a kihangosított rádiótelefonon beszélni? Nos a nők sok mindenre képesek. Például sokkal jobban tudnak sokfelé figyelni, mert a két agyféltekéjüket sokkal több idegszál köti össze. Ez a magyarázat arra is, hogy a férfiak miért süketülnek meg automatikusan, ha elmerülnek az újságban, ellentétben a hölgyekkel, akik képesek újságolvasás közben krémezni a kezüket, a vállukhoz szorított telefonon pedig a barátnőjüket hallgatni. És persze ugyanezt várnák párjuktól, aki agyának huzalozása miatt eleve képtelen erre. 

Mi van ha a nő hazudik?
A férfiak általában sokkal később veszik észre a füllentéseket, mint fordítva. A nők ugyanis jobban felkészülnek és jobban igazítják a körülményeket, kevésbé buknak le. Ha a férfi rá akar jönni arra, hogy párja füllent-e, ugyanazt érdemes tennie, mint amit a nőknek. Csendben kifaggatni. A nőkkel azért nehezebb, mert nekik már eleve kész meséjük szokott lenni ilyen esetekre. Ki volt ott? Milyen ruhában? Kapásból tudják. Az okos férfi olyasmit kérdez, amire már előre tudja a választ és férfias természetű dolog. Mit mond Kovácsné, a Kovács megkapta már a tudományos fokozatát? Az ilyen kérdéseknél kezdődnek az intő jelek, most kell figyelni a hazugság testbeszéd jegyeit!

Mi a megoldás?
Az őszinte beszéd. Drágám, ma elmentünk a fiúkkal egy kicsit lazítani. Sajnálom, hogy egész nap egyedül voltál itthon a gyerekkel, de cserében holnapra szervezz te programot a lányokkal, és én maradok itthon! Ez az a mondat, amitől még a legsárkányabb nő is meglágyul 
A hölgyeknél ugyancsak: Drágám, ma többet költöttem, mint azt terveztük. Ezt és ezt vettem, mert szükségem volt rá, ám a jövő hónapban a te szükségleteid szerint fogunk vásárolni, tudom, hogy új alaplap kell a comuteredbe, nézd hoztam is egy akciós árlistát a számítógépes boltból! Ez a férfi szívéhez vezető legrövidebb út. És persze egy jó házi vacsora.

Vokony Nándor

Megjegyzés: az őszinte beszéd taktikája nem mindig biztosan válik be a félrelépések esetén, SŐŐŐŐT.
De az nem lehet rossz, ha egy randi után töredelmesen bevallasz pl. egy SÖRÖZÉST a haveroddal....:)

Endorfin

DrRetro Creative Commons License 2001.09.27 0 0 103
Öö .. én nem értem, hogyan lehet kihasználni ...
Előzmény: Morricone (96)
aljas666 Creative Commons License 2001.09.26 0 0 102
OFF
information - nincs többes száma
ON
Érdekes ez a topik... de csak most kapcsolódtam be, ezért a megkésett offolás, bocsesz.
Egyetértek egyébként egy korábbi hozzászólóval: moralizálhatunk meg minden, de egy huszonéves, monogám típusú ffi/nőci esetleg 10-15 évvel később már nem lesz oly monogám (s biztosan nem lesz huszonéves...).
a
Előzmény: Endorfin (81)
nagypatkany Creative Commons License 2001.09.25 0 0 101
Hmmm....
Asszem eljő hamar az az idő(járás), hogy nem a mobil a szűk keresztmetszet, hanem a hideg, ami aztán a legforróbb gerjedelmet is lehűti a prkban a padon...
Előzmény: Morricone (96)
nagypatkany Creative Commons License 2001.09.25 0 0 100
Ez a tisztességes hozzáállás, kívánom, ne is legyen ilyen gondod!
Úgy látszik, másoknak sincs gondjuk a hellyel, idővel, mesével - szóval a bonyolítás mikéntjével, mert nyilván ők sem bonyolítanak, vagy éppenhogy tudnak bonyolítani.
De jó!
Előzmény: Akitlosz (99)
Akitlosz Creative Commons License 2001.09.25 0 0 99
Van aki sehogy, mert nem lép félre.
hosszú is vastag is Creative Commons License 2001.09.24 0 0 98
mindig nagy élvezettel bonyolítottam őket
van akit nem csaltam meg de nem jelemző
nem is várom el hogy ne csaljanak meg
csinálják diszkréten én is úgy csinálom
partner meg mindig akad
az nem gond
uglykidjoy Creative Commons License 2001.09.24 0 0 97
én azután rugtam ki a barátnömet, miután felhivtam és úgy sikerült "elnyomnia" hogy rossz gombbal próbálkozott.
ennek következtében felvette a hívást és szépen végig lehetett hallani mindent : ))
ezek után már nehéz volt letagadnia bármit is : ))
Előzmény: bolygohollandi (80)
Morricone Creative Commons License 2001.09.24 0 0 96
Szorgalmasan végigolvastam ezt a topicot, és egy dolgot nem találtam benne.
Azok a mobilok amelyek kicsit többet tudnak az átlagnál és itt nem feltétlenül a drágábbakra gondolok tudnak olyasmit, hogy egy bizonyos időpontban jeleznek,hogy nehogy elfelejts valamit, magyarul emlékeztető funkció, vagy ilyesmi.Ezt tökéletesen ki lehet használni otthon a részleteket már nem írom le,mert gondolom értitek mire gondolok.
Még valami, én elvből nem viszek fel nőt a saját lakásunkba,mert az szerintem már tényleg durva dolog.
Ariadné:nem itt kellett volna nyafognod.
foo Creative Commons License 2001.03.14 0 0 95
Sziasztok!

Ariadné: Nekem volt egy barátnőm(5 évig), akit egyszer sem csaltam meg. És nem is fordult meg a fejemben! Elötte és utána viszont nem hagytam ki egy lehetőséget sem. Most sem hagynám ki. Szóval szerintem nagyon a partneren múlik.

Lebonyolítás: Én csak az alkalmi partnerekkel szoktam félrelépni. Alibinek, lakásnak legjobb egy jó barát, aki mindig résen van, fél szavakbol is megértjük egymást. Persze ezt viszonozni is kell. Legnehezebb a lakás kölcsönadását fedezni kamu dumával, hogy a barátom a partnerem elött se bukjon le.

udv

Előzmény: Ariadné (92)
Belya Creative Commons License 2001.03.13 0 0 94
Nincs olyan partner, aki tökéletes lenne, és mindent megadna Neked! Éppen azért, mert mindannyian különbözünk. Mindig lehet találni valakit, aki mást tud nyújtani.

Belya

Előzmény: DrRetro (93)
DrRetro Creative Commons License 2001.03.13 0 0 93
Ariadné: jól látod. Ha nem is minden esetben a kedvesség, de valami más, amit nem kapsz meg tőle, akkor azt máshol próbálod megtalálni.

Ha mindent megkapsz, akkor miért kockáztatnád ezt félrelépéssel?

Előzmény: Ariadné (92)
Ariadné Creative Commons License 2001.03.13 0 0 92
Belya: de a hitvesi zold heverovel csak nincs semmi baj?

DrRetro: azt akarod mondani, hogy a megcsalas elkerulheto lenne, ha az asszonyka kedvesebb lenne egy kicsit a parjahoz? Ha ez igy van, kezdem visszanyerni az optimizmusom.

DrRetro Creative Commons License 2001.03.13 0 0 91
Érdekes ... nem tudom ... nekem már helyből a saját lakás sem. Annak ellenére, hogy félre szoktam lépni szeretem és tisztelem a feleségem. Ezért nagyon igyekszem, nem csak azért, hogy én ne, hanem hogy ő se kerüljön kellemetlen helyzetbe miattam. A szeretőmmel még nyilvános helyen sem szoktunk együtt mutatkozni.
Előzmény: Belya (90)
Belya Creative Commons License 2001.03.13 0 0 90
Az egyetlen hely, ahol képtelen lennék rá: a hitvesi ágy!

Belya

Előzmény: DrRetro (89)
DrRetro Creative Commons License 2001.03.13 0 0 89
Ariadné, sajnos nem így zajlik. Leírom, általában hogy. (zárójelben továbbra is a gondolatok)

- Asszonyka: szeretsz drágám? Ugye boldogok leszünk?
- X: hát persze hogy szeretlek. Ide kerül majd a heverő. (amin majd jó nagyokat hancúrozunk)
- A: Jó ... szép zöld legyen, hogy menjen a tapéta színéhez (remélem nem megint a szexre gondol)
- X: Legyen inkább drapp mintás (azon nem látszanak meg a foltok a szex után)
- A: Zöld lesz, és kész.

1 év múlva:

- A: Mi ez a folt a zöld heverőn? Tegnap még nem volt itt! Mit tettél vele? (Igy vigyáz ez a heverőre! Pedig milyen drága heverő volt! Mennyi idő lesz kitisztítani!)
- X: Amikor tegnap nem voltál itthon, leettem kefírrel, és csak így jött ki. (biztos arra gondol, hogy milyen drága volt, meg nehéz kitisztítani ..... pedig ha gondolna ... sokkal szivesebben lettem volna vele)

Előzmény: Ariadné (87)
Endorfin Creative Commons License 2001.03.13 0 0 88
...De szép is lenne, ha igy menne...:)))
Előzmény: Ariadné (87)
Ariadné Creative Commons License 2001.03.13 0 0 87
Na jo, leirom hogy kepzeltem. Zarojelben E. titkos gondolatai.
- Asszonyka: szeretsz drágám? Ugye boldogok leszünk?
- E: hát persze hogy szeretlek. Ide kerül majd a heverő (ahol a szomszéd bögyössel hancúrohatok ha nem leszel itthon)
Így zajlik ez, fiúk?
Előzmény: Ariadné (86)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!