Keresés

Részletes keresés

BM24 Creative Commons License 2023.02.03 0 0 2882

Képzelem, mennyire próbálhatott kiszabadulni a srác. Meg azt is, mennyi és mekkora fingások lehettek a koli szobában, ha négyen is voltatok egyben.

Általában én is próbálok halk lenni, de vannak helyzetek, mikor nem fogom vissza magam, például amikor legjobb haverommal vagyok.

Szívesen olvasnám még írásaidat attól függetlenül, hogy ezek voltak a legemlékezetesebbek.

Előzmény: Steve18 (2881)
Steve18 Creative Commons License 2023.02.03 0 0 2881

Már nem emlékszem pontosan, csak arra, ahogy ficánkolt, kapálózott és próbált menekülni. :D Kifejezetten arcbafingás nem volt. De olyan igen, hogy még a koliban szobatársam ült az ágyon és direkt közel mentem hozzá, a seggem kb a fejével volt egy magassággal és úgy fingtam. Vagy direkt leültem mellé az ágyra és akkor. Négyen laktunk egy szobában, folyamatosan fingtunk. Sőt, képesek voltunk hazavinni a fingunkat, csak azért, hogy a többiek előtt engedjük el. 

 

Olyan volt mondjuk máskor is, hogy földharc közben direkt fingtam. 

 

Középiskola alatt is voltam koleszos. Akkor az egyik szobatársunkat nagyon rühelltük, vele csináltuk azt, hogy az ágyára, a párnájára fingtunk. Ebbe beszálltak a szobán kívüli srácok is néha. Szarrá szopattuk szerencsétlent, egyszer késsel jött nekem. Aztán végül sulit is váltott. Mondjuk erősen tett ő azért, hogy utáljuk. 

 

Piszoárnál szoktam még gyakran. De amúgy általában mindenhol, de nyilvános wc-t és utcát leszámítva igyekszem úgy, hogy ne hallják mások rajtam kívül. 

 

Még van pár sztorim, de a két legemlékezetesebbet a múltkor ellőttem. 

Előzmény: BM24 (2880)
BM24 Creative Commons License 2023.02.03 -1 0 2880

Jó sztori!

Haverod mit szólt, mikor az arcába fingottál? Máskor is történt már hasonló?

Én inkább azt szeretem, amikor hallom más hangos fingását, persze olyankor én sem fogom vissza magam. Bevásárló központos, piszoárnál fingós élményem már nekem is volt néhány. 😀

Előzmény: Steve18 (2879)
Steve18 Creative Commons License 2023.02.02 -2 3 2879

Írok egy fingós sztorit, hátha kedvet kap más is és feltámad a fórum. 
Átmentem múltkor egy haveromhoz. Persze, sosem bír magával, mindig kiprovokál egy kis bunyót, amiben rendszerint ki is kap. Így volt most is, birkózás közben földre vittem, beleültem az arcába és fingtam egy geci hangosat. 😂 Utána a seggem még dörzsöltem az arcába, élveztem, hogy képtelen szabadulni a szerencsétlen. De nem kell nagyon sajnálni, mert nagyon ritkán fingok büdöset, cserében kurva hosszú és úgy 50 méteres körzetben megcsodálható a hangja. 😂

 

Amúgy csak nekem van olyan hóbortom, hogy imádom, ha mások is hallják a fingásom? Másik sztorI is eszembe jutott…Egyszer a WestEndben kénytelen voltam a mosdót használni. Ezt nagyon nem szeretem, mert folyamatosan tele van melegekkel, akik ott verik a farkukat. Persze, hogy akkor is ott volt egy. Én háttal álltam neki és elkezdtem hugyozni a piszoárnál, de láttam a szemem sarkából, hogy a nyaka mindjárt kitekeredik és recskázás közben engem néz. Szerencsére pont lánnyal voltam és felgyülemlett bennem a fing. Befejeztem a pisilést, felhúztam a sliccem és felé fordultam. Megemeltem a lábam és jól kifingtam magam. Szerencsétlennek a szeme kikerekedett. Utána elmondtam a csajnak, ő meg jól lebaszott, hogy mennyire undorító vagyok. 

Hű Yenő Creative Commons License 2023.02.01 0 1 2878

Sziasztok!

 

eszembe jutott, nem hagyott nyugodni, kigugliztam!

 

Finganak-e a halak?

 

Nos, igen! Finganak, ami az adófizetőknek is milliárdokba kerülhet esetenként!

https://www.origo.hu/tudomany/20140520-a-hideghaboru-idejen-ellenseges-tengeralattjaroknak-veltek-a-szellentessel-kommunikalo-heringeket.html

 

https://velvet.hu/elet/2016/02/27/pukizo_halak_idezhetnek_elo_titokzatos_melytengeri_zajokat/

BM24 Creative Commons License 2023.01.03 -1 0 2877

Szevasz! BUÉK Neked is!

Sajnos nem ismerek ilyen tanulmányt, de őszintén szólva már én is gondolkoztam hasonlókon. Érdekes téma. Talán érdemes lenne kipróbálnom, hátha működne 😀

Előzmény: attilav1 (2876)
attilav1 Creative Commons License 2023.01.03 -1 0 2876

Sziasztok, BUÉK!

Ismertek olyan tanulmányokat amelyek a fing fűtőértékével foglalkoznak ? Akár idegen nyelvű is lehet, majd google-val lefordítom magamnak.

Arra gondoltam hogy kellene egy olyan kísérletet végezni hogy egy kisebb nagyobb helyiséget telefingani fűtés helyett, tehát mérni kellene

hány fok pluszt sikerült elérni a külső hőmérséklethez képest a helyiség telefingásával. Vagy akár azzal is lehetne kísérletezni hogy egy autó utasterét sikerül e felfingani kellemes

hőmérsékletűre ha mínuszok vannak kint. A kísérletek közben lehetne tesztelni különböző maszkokat/gázálarcokat, hogy mennyire hatékonyak fingszag ellen :))

 

Elképzelem ahogy a villanyautósok télen telefingják az utasteret hogy sproljanak a fűtéssel, ezáltal hatótávot nyerve :))

BM24 Creative Commons License 2022.09.03 0 2 2875

Ma vásárolni voltam. A szupermarket mosdójában két piszoár volt egymás mellett, beálltam az egyikhez végezni a dolgom és kicsivel később egy nagyjából velem egyidős srác beállt a másikhoz. Hirtelen éreztem, hogy igencsak ki kéne engednem a felgyülemlett gázokat, de akkor a srác beelőzött és egy hatalmasat fingott. Elröhögtem magam és viszonoztam a dolgot, én is fingottam egyet, mire ő is röhögött és ennyit mondott: ,,Ez igen!”

megré felügyelő Creative Commons License 2021.06.30 0 1 2874

sólet lecsókolbásszal konzerv 

néhanapján szoktam bontani egyet-egyet 

másnap beindul a fingókoncert, megindul mélyről jön , hosszan elnyúlik géppuska ropogásszerű never ending story  jó tőle megszabadulni

pár perc múlva újrakezdődik , van amikor befullad szagos nem is akármilyen

egy kiadós kakálással szűnik meg   ohh bab ilon 

Istenem, istenem Creative Commons License 2021.05.15 0 1 2873

kőművesfing

 

Most látom miről van itt szó, megnézheted az előző videómat, köműves vagyok. egyebek közt vagyok az is..

Előzmény: békagalamb (2871)
Istenem, istenem Creative Commons License 2021.05.15 0 1 2872

8'43''- nél + 9' 27''-nél.. "egész jól hallszik"

 

https://youtu.be/FeScgz_IZXE

 

Debüt videóm, ezzel léptem be az Index fórumra, vagyis ez által a videó által vettek be a "Bevándorlás probléma" c. topic  társaságába..

 

 

békagalamb Creative Commons License 2021.04.13 0 0 2871

A hascsikarós-csavarintós kőművesfingját! A potrohomadta!

Istenem, istenem Creative Commons License 2021.04.13 0 0 2870

Van 1 videóm, mindjárt hozom!

békagalamb Creative Commons License 2021.04.13 0 0 2869
Stingatóresz Creative Commons License 2021.03.19 0 0 2868

Fingótársak! Elrebbentek az utolsó szelek is? Síri csend... Durrantson már valaki egy rendeset!

 

Tudományosan tárgyaltuk olykor a leghosszabb fingokat. Hozzájárultam a müvészethez a napokban. Vendégség, kaja, pia, rengeteg párolt zöldség is... Órák után a klozeton elöször úgy 12 másodperc fingus maximus, majd kis gondolkodási szünet után még úgy 3 mp. Ezt össze szabad adni? Úgy 15 mp jön ki. Azaz kijött, ki ám, majd lefingtam a tükröt a csempézett falról. 

/ (perjel) Creative Commons License 2021.03.17 0 0 2867

Ahogy a régi reklám mondta: "Van egy lufti a hálószobában..."

Előzmény: baripúzó75 (2856)
békagalamb Creative Commons License 2021.01.08 -1 0 2866

Kifingott a topik? Rotty!

Kellenének gázputtonyok ide!

Pici pútól a nagy rottyokig minden fingot ide!

fingóssrác Creative Commons License 2020.05.15 0 1 2865

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de mióta sok időt töltök itthon, állandóan zabálok. Emiatt pedig állandóan fingok, embertelen mennyiség jön ki belőlem. Esténként el szoktam menni sétálni, néha jókedvre derítem vele a járókelőket. 

Shangri-La Creative Commons License 2020.01.23 0 1 2864
Steve18 Creative Commons License 2019.11.24 0 0 2863

Senkinek semmi új vicces története? 

KarPúzó Creative Commons License 2019.09.11 0 0 2862
KarPúzó Creative Commons License 2019.07.25 0 0 2861

Szellentessék meg a lédús fikusz!

mindenleben2kanal Creative Commons License 2019.07.21 0 0 2860

Lányok!

Az igaz, hogy a nők nem tudnak hugyozás közben fingani? Ha ez így van, hihetetlen élménytől vagytok megfosztva...

KarPúzó Creative Commons License 2019.07.16 0 1 2859

Ha valami vagy valaki mellett elmegyünk és lefingjuk, fogalmazhatunk úgy is, hogy megszellentettük.

fingóssrác Creative Commons License 2019.07.16 0 1 2858
Dehogynem. A szemben lévő háztömbben lakik pár új srác. Esténként, ha egyszerre cigizünk lent, szoktunk "fingóversenyt" tartani. Jó látni, hogy vannak még emberek, akik szintén viccesnek és szórakoztatónak találják. :D
Előzmény: Steve18 (2857)
Steve18 Creative Commons License 2019.06.17 0 0 2857

Senki sem fingik? 

baripúzó75 Creative Commons License 2019.05.11 -1 0 2856
A legjobb fingok éjjel jönnek.A legjobb mikor felröhögsz a saját fingásodon.A legjobb mikor a csajos menekül.
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.02 0 1 2855

Abba mi a fura hogy brunyálás közben dől belőled a fing? ez természetes,van olyan hogy elmék pisilni is szarok visszamenni.

fingóssrác Creative Commons License 2019.04.23 0 1 2854

Meséljetek, nálatok is gázosan teltek az ünnepek?

 

Én még mindig többet fingok az átlagosnál a sok zabálás miatt. A locsolkodás pedig kifejezetten megterhelő volt.

fingóssrác Creative Commons License 2019.04.19 0 1 2853

Én is így gondolom, és általában én is szoktam fingani WC-ben, akkor is, ha vannak bent mások is. Tapasztalataim szerint azonban sokan nem értenek ezzel egyet. Többször volt olyan, hogy szúrós tekinteteket vagy sóhajtozást kaptam egy fingás után. Illetve arra sem emlékszem, hogy valaha is hallottam volna mást úgy fingani, hogy látott, csak akkor, ha a fülkében voltam, vagy ő volt ott.

 

Mindenesetre nem értem ezt a gondolkodást, szerintem a vécénél alkalmasabb hely nem igen van a fingásra. Meg hát mégiscsak férfiak vagyunk, na!

Előzmény: Hessenberger (2852)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!