Keresés

Részletes keresés

venom Creative Commons License 2001.08.29 0 0 523
na ja :-/
ezert jo sok szaz/ezer kilometerre lenni otthonrol, nem foglalkoztat az otthoni politika :)

bar mi mindig jokat rohogtunk :)))
foleg azon, amikor egyes lelkes tanarok aszontak, h ne rohogcseljunk fenn-hatul a futotesten, hanem figyeljunk csendben a korlatnal :P

mas: az en ocsikemnek az a beteg 5lete tamadt, h kulturalis antropologiat akar tanulni...
erted te az ilyet? :P
szal ha raveszem, h az esetleges kerdeseivel +bombazzon teged emilben, akkor tudnal neki valaszolni?

Előzmény: Törölt nick (522)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.29 0 0 522
főleg ha jobboldali politikusok tartják egy magát elvileg liberális iskolaként futtató intézményben

valéptech

Előzmény: Pázi (520)
venom Creative Commons License 2001.08.29 0 0 521
evnyito ???
maris? es miert pont szerdan?
szegeny ocsem :-/

hat jol Lment az ido...
de nekem csak 24-en kezdodik :P
viszont egesz nyaron dolgoztam
allitolag most is azt csinalom ;)

udv minden szegeny otthonlevo iskolabajaronak!

Pázi Creative Commons License 2001.08.28 0 0 520
Az évnyitó tök jó dolog :-))! De ami utána jön úgy tíz hónapig...
Előzmény: bokor (519)
bokor Creative Commons License 2001.08.28 0 0 519
Ez az osztalytarsak.hu tényleg jó, én is ajánlom mindenkinek. Ami viszont nem jó, az az, hogy holnap évnyitó. :-((
Előzmény: AndicS (518)
AndicS Creative Commons License 2001.07.23 0 0 518
Látom, ezerrel megy a nyári pangás...nagyon helyes, remélem, mindenki víz mellett vagy hegyvidéken nyaral ebben a melegben:-) Találtam egy tökjó oldalt, www.osztalytarsak.hu...lehet csemegézni, ha valakinek van kedve és ideje.

Tamás Creative Commons License 2001.06.23 0 0 515
Na, az is egy magas színvonaló jelenség lehet, árni öltönyben, nyakkendőben... :-) De megnézném... akárhogy is, kb. kilenc éve vagyunk jóban, de olyanban még nem nagyon láttam. :-)))
bokor Creative Commons License 2001.06.22 0 0 514
Néztem a meccset, szomorú vagyok, de a Barna akkor is a mi fiunk!!! :-(((
bokor Creative Commons License 2001.06.22 0 0 513
Kedves Jopi, nekem akkora eszem van, hogy mutogatni kellene. Sokat kellett gondolkodnom azon, hogy ki vagy, aztán megláttam a kaukázusi kefírt, és az "Ó, mekkora barom vagyok!" kiáltás hagyta el a számat...
Nekem van kedvem komolyan beszélni. Komolyan :-)
Előzmény: Jopi (512)
Jopi Creative Commons License 2001.06.22 0 0 512
Az lett vona jó az indexben,hogy elkezdünkkomolyan beszélgetni arról, hogy mi van velünk. Erre senkionek nincsen kedve???
Előzmény: bokor (508)
venom Creative Commons License 2001.06.22 0 0 511
hat ez nem tiszta...
majorbol senkit nem tudok epitokaron, a franciasok kozul pedig ugyan van soma es gergo is, de nem 1szemelyben :)
ha mas kar, akkor remanytelen, csak az epiton van 300 ember az evfolyamon... es en ebbol kb 20-30-at ismerek :P
Előzmény: sPaCe_cAKe (499)
AndicS Creative Commons License 2001.06.21 0 0 510
Abba hát...:-))
Előzmény: bokor (508)
Pázi Creative Commons License 2001.06.21 0 0 509
Remélem, azt mondtad neki, hogy abban :-))!
Előzmény: bokor (508)
bokor Creative Commons License 2001.06.21 0 0 508
Csak most vettem észre és az arcom ég is rendesen... ly-nal írtam a muszájt!!!!! Hű, ez nagyon ciki!!!!
(árni amúgy ma még banketten van, hívott, hogy öltöny-nyakkendőben kell-e menni :-)
Előzmény: bokor (504)
AndicS Creative Commons License 2001.06.21 0 0 507
Bokor, szia:-) Pedig nem is voltam németes:) Árnit nem irigylem ebben az időben, remélem, ahol ők vannak, ott pont nem esik...bár, ha belegondolok, hogy mi nem mertünk nekivágni péntektől vasárnapig Prágának motoron, akkor rossz időt ígérnek.:-(
Sebaj, majd ha hazaért minden kikapcsolódásából, akkor beszélek vele...Úgyis minden este a neten lógok, viszont nyaralni nem valószínű, hogy megyek idén.
Üdv mindenkinek!
Előzmény: bokor (504)
bokor Creative Commons License 2001.06.21 0 0 506
Na tessék, megmondtam, rólam mindenki tudja, ki vagyok, nekem meg hadd főjön a fejem :-) Elárulod, ki vagy? Lehet mélben is!!! Lécci, lécci, lécci!
Előzmény: keyser (505)
keyser Creative Commons License 2001.06.21 0 0 505
Csókolom, Juci néni! :)
Előzmény: bokor (504)
bokor Creative Commons License 2001.06.21 0 0 504
No lám, talán megjellenek itt tényleg az emberek a majoros fórumból, ez jó lenne (bár ide kénytelen vagyok a fantáziadús nickemen irogatni :-) Vagyis nem lenne muszály, de nem szeretem váltogatni őket, mint Ságvári Endre a mozgalomban :-)
AndicS, én asszem tudom, ki vagy! És ha árni nem válaszol neked, ne ijedj meg, úgy tudom, vizitúrázni ment (ebben az időben!) aztán Uetersenbe, egy darabig nem nagyon lesz gépközelben!!!
Ha járna erre frissen érett 12e-s, őt külön, szeretettel üdvözlöm, és üzenem, nagyon jól éreztem magam tegnap :-)
Trinity8 Creative Commons License 2001.06.20 0 0 503
Hello!
VENOM Szia, rég láttalak. hogy vagy?
Itt mindenki régi majoros?
mikor végeztetek?
AndicS Creative Commons License 2001.06.20 0 0 502
Inkognitó...ehh...bocsánat...eszembe se jutott, hogy te is írogatsz ebbe a fórumba, aztán már késő volt...:(
Régi szép idők?:-) TH, Szántód, osztálybulik ennél, annál, amannál...Az érettségi csak egy támpont volt, a legkönnyebb, sokkal fontosabb az előtte lévő 4 év, amiben sok jó perc volt. Hiányoltam az ötéves érettségi találkozót, reméltem, hogy lesz, bár lehet, én lettem elérhetetlen az elmúlt években. Semmi sem úgy van az életemben, mint anno.
Szóval nem tudod, ki vagyok? Hááát, pedig elég beszédes a nickem, ráadásul - ellentétben sokakkal - én a valós keresztnevemből csináltam.

Jó találgatást! :-)

Előzmény: árni (500)
Tamás Creative Commons License 2001.06.20 0 0 501
Azok nem kukacok voltak, hanem az nsnipes, még mindig! :-) Egyébként a topic elején volt már róla szó. Király volt.
Előzmény: árni (500)
árni Creative Commons License 2001.06.20 0 0 500
Hát ha mér így felfedted az inkognitómat, akkor megvallom, együtt érettségiztünk 94-ben! Most meg a nagy fehér asztal másik oldaláról néztem a dolgot. Ennek apropóján gratula minden érettnek!
Már három éve gyűröm a Majort újra. Bár vége a sulinak, de mailben emlékezhetünk a régi szép időkre! A nicked alapján nem igazán szúrom, h ki vagy.

Üdv!
Á

Ui.: Hogy így behal a sulis fórum, lehet h élénk lesz itt az élet nyáron?

UiII.: Danger, te is segítettél a 286-osokat gyötörni nekem a suliban, és együtt éltük át a nagy csodát, amikor wincsis gépek érkeztek becses iskolánkba, és gyaktuk egymást kukacokkal v mikkel hálón keresztül. Nem lettél optimistább azóta sem...

Előzmény: AndicS (490)
sPaCe_cAKe Creative Commons License 2001.06.17 0 0 499
Hmmm most hogy bezárt a VMG-s fórum, egyszerűbb lesz nyomon követni a hozzászólásokat :))
Már ha lesznek.
venom: nemtom, hogy ismered-e Somát (gergő), de elvileg évfolyamtársad, és asszem, ő is majoros volt.
venom Creative Commons License 2001.06.10 0 0 498
epitomernok, francia tagozat
Előzmény: sPaCe_cAKe (497)
sPaCe_cAKe Creative Commons License 2001.06.10 0 0 497
:)))
Milyen szakon vagy?
venom Creative Commons License 2001.06.07 0 0 496
elso es tavaly
most lattalak a vmg forumon :)))
Előzmény: sPaCe_cAKe (495)
sPaCe_cAKe Creative Commons License 2001.06.07 0 0 495
Hanyadéves vagy a BMEn?
Mikor végeztél a VMGben?
venom Creative Commons License 2001.06.07 0 0 494
diak vagyok, de nem a vmg-ben, hanem a bme-n :)
1ebkent tavaly erettsegiztem

azt nem igazan tudom, h zajlik az elet a vmg-ban, mert nem voltam mar vagy fel eve :-/

de van sajat forum a vmg site-on, nezz szet ott...
onnan azert tobbe kevesbe kiderul, h mi zajlik ott manapsag
par hozzaszolassal lejjeb ott a link

Előzmény: AndicS (492)
AndicS Creative Commons License 2001.06.07 0 0 493
Oké, oké, közben végigolvastam a teljes topicot - úgy gyorsban...és rájöttem, hogy marha rég nem láttam árnit...akinek persze fogalma sincs arról, hogy ki lehetek...de pont ez a Netben a szép:-))

Azért szívesen találkoznék vele valamikor:-))

Előzmény: AndicS (492)
AndicS Creative Commons License 2001.06.07 0 0 492
:-)))))
Ez tetszik...
Te egyébként...merthogy annyira nem olvasgattam bele a lapotokba...tanár vagy vagy diák? És hány éves? Annyira régnek tűnik, hogy oda jártam...és sose gondoltam volna, hogy a Szabolcs nevével így fogok újra találkozni 5-6 év múlva...:)
Bár értek más meglepetések is, az tény...
Ha van kedved, mesélhetnél 1 kicsit a Majorról, hogy zajlik ott az élet mostanában...de csak ha tényleg van kedved...:-)

Na szia!

Előzmény: venom (491)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!